Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Доступ до інтернет-сайтам в офлайні за допомогою програми Offline Explorer

 1. 1. Про програму Offline Explorer
 2. 2. Загальні настройки
 3. 3. Завантаження сайту

Н емного цікавого сучасний користувач зможе вичавити з комп'ютерного пристрою без підключення до Інтернету. Як отримати доступ до інтернет-контенту, не будучи підключеним до мережі? Наприклад, в дорозі, на дачі, інших місцях, віддалених від благ цивілізації. Вихід тут єдиний - перед поїздкою у віддалені від благ цивілізації місця необхідно подбати про різноманітність локально зберігається контенту. З Інтернету можна завантажити відео, аудіо, електронні книги, встановити не потребують мережевої активності гри.

А при бажанні на диск ноутбука або планшета можна перенести улюблені інтернет-сайти і переглядати їх в оффлайн -режимі. Правда, не всі сайти можна перенести на жорсткий диск комп'ютера. Так, що зберігається на диску комп'ютера сайт - це не інтерактивне середовище, і соцмережа таким чином з собою у відрядження не візьмеш. Як і не взяти з собою в віддалені місця масштабні веб-проекти типу YouTube. Для зберігання таких на ноутбуці або планшеті просто не вистачить місця. Завантажувати з Інтернету краще невеликі інформаційні сайти і блоги, наприклад, колись поміщені в закладки, але які поки що не вдалося переглянути через брак часу. Локальне зберігання сайту може стати в нагоді представникам торгових організацій, що продають товари за інтернет-каталогом за межами офісу.

Скачаний з Інтернету сайт буде являти собою щось електронної книги, на сторінки якої можна переходити рівно до того рівня глибини, який заданий безпосередньо в процесі скачування. Сам же процес скачування сайтів здійснюється за допомогою спеціального типу програм. Однією з таких для системи Windows є Offline Explorer - не тільки завантажувач сайтів, але ще і середовище для їх перегляду в офлайні. Нижче розглянемо, як організувати доступ до інтернет-сайтів в офлайні за допомогою програми Offline Explorer.

1. Про програму Offline Explorer

Offline Explorer - це функціональний оффлайн-браузер, який передбачає скачування веб-сайтів по протоколах HTTP, FTP, HTTPS, MMS, RTSP і Bittorrent і перегляд цих сайтів в умовах відсутнього Інтернету. Програма здатна одночасно обробляти до 500 проектів (завдань на завантаження сайтів або їх окремого вмісту). Offline Explorer може завантажувати як звичайні сайти з публічним доступом, так і авторизовані акаунти на соцплощадках і подібного роду веб-ресурсах. Програма підтримує завантаження практично будь-якого типу контенту веб-сайтів - тексту, картинок, відео, аудіо, анімації, скриптів і т.п. Завантаження з сайтів контент фільтрується: в налаштуваннях кожного проекту можна відмовитися від скачування як окремих категорій контенту, так і конкретних форматів файлів. Завантажені сайти згодом можуть бути оновлені або вручну, або автоматично за розкладом за допомогою вбудованого планувальника.

Творці Offline Explorer доклали максимум зусиль, щоб уберегти користувачів від втрати даних: програма передбачає можливості експорту-імпорту налаштувань, експорту-імпорту проектів з усім їхнім вмістом, резервного копіювання та відновлення проектів, а також відновлення видалених проектів.

Щоб новачки не загубилися у великій кількості функціоналу і налаштувань Offline Explorer, творці програми вдалися до одного з найбільш вдалих рішень в плані програмного інтерфейсу. Оффлайн-браузер виконаний у стилі інтерфейсу продуктів Microsoft Office - з стрічковим меню, де функції і настройки акуратно зібрані в тематичні вкладки-розділи, і з настроюваної користувачем панеллю швидкого доступу.

Offline Explorer - платний продукт. Базова редакція програми коштує близько $ 60, але перед ухваленням рішення про покупку 30 днів можна безкоштовно тестувати тріал -версію.

2. Загальні настройки

Offline Explorer передбачає можливість внесення загальних налаштувань, що поширюються на всю роботу програми, а також налаштувань для кожного окремого проекту. Для внесення загальних налаштувань слідуємо в меню «Файл» і вибираємо, відповідно, «Налаштування».

У розділі загальних налаштувань можемо задати потрібні параметри інтернет-з'єднання, налаштувати поведінку програми (оновлення, взаємодія з Windows, повідомлення і т.п.), а також внести інші корективи. Наприклад, вказати відмінну від встановленої папку зберігання даних проектів Offline Explorer. За замовчуванням програма передбачає не найкраще місце для розміщення цієї папки - диск С. Зліва в розділі налаштувань «Програма» натискаємо «Файли», далі переходимо до основної частини вікна, тиснемо кнопку «Змінити», вказуємо папку на несистемно диску і застосовуємо зміни.

У загальних настройках також можемо додати альтернативні браузери для відображення сайтів в офлайні. Зліва вікна налаштувань натискаємо «Інструменти», далі - «Зовнішні браузери», а в основній частині вікна тиснемо кнопку «Автоматичний вибір». У переліку альтернативних браузерів повинен з'явиться Internet Explorer, а також інші оглядачі, встановлені в систему. Застосовуємо зміни.

3. Завантаження сайту

Крім стрічкового меню вгорі, вікно Offline Explorer поділено на три робочі зони: зліва розміщуються папки і містяться всередині їх проекти, права частина - це, власне, вікно веб-оглядача, внизу ж відображаються параметри завантаження вмісту проектів, диспетчер ресурсів, а також окремі програмні функції. Всі ці зони будуть задіяні при скачуванні сайтів, їх відображенні в офлайні, а також в процесі управління проектами.

Завантаження сайту починається зі створення нового проекту. Створити такий можна кількома способами, зокрема, шляхом запуску майстра з використанням готових шаблонів, заточених під скачування з сайтів лише окремого контенту, або за допомогою покрокового майстра нового проекту, що включає можливість ручного налаштування необхідних параметрів. Скористаємося останнім інструментом, тиснемо «Новий проект».

Скористаємося останнім інструментом, тиснемо «Новий проект»

Для прикладу скачати вміст аккаунта на Facebook. На жаль, Offline Explorer не завжди вдасться завантажити вміст із захищених зон сайтів, але з аккаунтом Facebook в тестованому випадку програма впоралася успішно. У вікні властивостей нового проекту натискаємо «Адреса», вводимо довільне ім'я проекту і вказуємо веб-адреса. При скачуванні звичайного інформаційного сайту або блогу в якості веб-адреси можна використовувати його доменне ім'я, тобто адреса на головній сторінці. Завантажуючи же вміст із захищених зон веб-ресурсів типу соцмереж, необхідно вказувати, відповідно, веб-адресу свого облікового запису.

Завантажуючи же вміст із захищених зон веб-ресурсів типу соцмереж, необхідно вказувати, відповідно, веб-адресу свого облікового запису

Далі перемикається на вкладку «Рівень». Тут необхідно вказати максимальну глибину сканування сайту - рівень сторінок, віддалених від головної числом переходів. Оптимальним показником є рівень 5, менше значення прискорить завантаження сайту, але останній, відповідно, буде викачаний не в повному обсязі.

Оптимальним показником є рівень 5, менше значення прискорить завантаження сайту, але останній, відповідно, буде викачаний не в повному обсязі

Якщо скачується захищена даними авторизації частина сайту, як у випадку з аккаунтом Facebook, у вкладці «Паролі» вводимо логін і пароль.

Якщо скачується захищена даними авторизації частина сайту, як у випадку з аккаунтом Facebook, у вкладці «Паролі» вводимо логін і пароль

Вкладка нижче «Папка завантаження» дозволяє встановити для кожного окремого проекту свою папку зберігання даних. У загальних настройках ми змінили папку для зберігання даних Offline Explorer, а в налаштуваннях кожного окремого проекту можемо просто дописати назву папки. В такому випадку файли кожного проекту будуть зберігатися в своїй папці, що спростить доступ до них в провіднику.

В такому випадку файли кожного проекту будуть зберігатися в своїй папці, що спростить доступ до них в провіднику

У добірці налаштувань «Фільтри файлів» можна зняти галочки з окремих типів контенту або конкретних форматів файлів, щоб ці дані не завантажувалися. При необхідності коригуємо інші настройки проекту, після чого тиснемо «Застосувати».

При необхідності коригуємо інші настройки проекту, після чого тиснемо «Застосувати»

Проект створений, тепер можна приступати до завантаження сайту.

Проект створений, тепер можна приступати до завантаження сайту

Offline Explorer - це не тільки завантажувач веб -контента, його охоронець і менеджер, але, як згадувалося, ще й браузер для доступу до сайтів в оффлайн -режимі. Коли завантаження завершиться, при виборі проекту в лівій частині вікна Offline Explorer справа отримаємо відображення сайту, але вже з локальним веб-адресою.

Коли завантаження завершиться, при виборі проекту в лівій частині вікна Offline Explorer справа отримаємо відображення сайту, але вже з локальним веб-адресою

Сайти в офлайні можна переглядати і за допомогою інших браузерів. Цю можливість ми забезпечили в першому пункті статті при роботі із загальними настройками програми.

Цю можливість ми забезпечили в першому пункті статті при роботі із загальними настройками програми

Offline Explorer також передбачає створення проектів скачування сайтів з закладок встановлених в системі браузерів.

Offline Explorer також передбачає створення проектів скачування сайтів з закладок встановлених в системі браузерів

В цьому випадку проект запозичить назву і веб-адресу з закладки, а в усьому іншому отримає настройки за замовчуванням. Перед запуском завантаження сайту настройки проекту, створеного з закладки браузера, можна змінити, вибравши в викликаному на проекті контекстному меню пункт «Властивості».

Перед запуском завантаження сайту настройки проекту, створеного з закладки браузера, можна змінити, вибравши в викликаному на проекті контекстному меню пункт «Властивості»

Завантажити тріал-версію Offline Explorer:
https://www.metaproducts.com/mp/offline_explorer.htm

Як отримати доступ до інтернет-контенту, не будучи підключеним до мережі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: