Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ДПА (ОГЕ) з російської мови 2017: новини, зміни, підготовка до іспиту

 1. Короткий виклад. Перша частина.
 2. Завдання з короткою відповіддю. Друга частина.
 3. Твір. Третя частина
 4. Бали і оцінки
 5. перездача
 6. підготовка

Зараз на форумах багатьох освітніх сайтів йде жваве обговорення ДПА (ОГЕ) з російської мови 2017. Тема дискусії - введення усної частини в іспит дев'ятикласників вже в 2017 році. Проект нововведення готовий, але ще не затверджений. Тому, поки дорослі приймають рішення, дітям варто починати готуватися до затвердженої формі іспиту.

У проведенні іспиту в 2017 році змін не відбулося. Структура, зміст та оцінювання залишилися колишніми.

За ступенем складності завдання розподіляються наступним чином: 14 завдань базового та 1 завдання високого рівня складності.

Тепер давайте розберемося з вмістом і структурою іспиту з російської мови. Контрольно вимірювальний матеріал іспиту складається з трьох частин. Кожна частина містить завдання, які відрізняються один від одного за формою, рівнем складності та навчальних дій. На виконання всіх трьох частин ОГЕ 2017 року з російської мови дається 235 хвилин (3 години 55 хвилин).

Короткий виклад. Перша частина.

У першій частині необхідно виконати 1 завдання з розгорнутою відповіддю.

Для учнів звучить текст, відтворений в аудіозапису. Під час прослуховування, дозволяється робити позначки в чернетках. Але не варто сильно захоплюватися і намагатися записувати все підряд. Так можна втратити більшу частину інформації. Запишіть ключові моменти, важливі деталі, назви, імена. Потім дається 3-4 хвилини, щоб осмислити вихідний текст і попрацювати зі своїми записами в чернетках.

Це важливо! При оцінюванні, записи в чернетках враховуватися не будуть.

Далі, текст відтворюється повторно. Після другого прослуховування, учні приступають до узагальнена. Необхідно грамотно, акуратним розбірливим почерком написати не менше 70 слів, передати загальний вміст вихідного тексту і зміст кожної мікротеми. На виконання першої частини іспиту дається 90 хвилин.

Це важливо! Якщо ви написали менше 70 слів, то завдання буде оцінено в «0» балів.

до змісту ↑

Завдання з короткою відповіддю. Друга частина.

Ця частина складається з 13 завдань двох типів. Відкритий тип - учень самостійно формулює і записує відповідь в короткій формі. Другий тип завдань - відповідь на вибір, тут з кількох запропонованих варіантів відповідей вибирається правильний. Для виконання завдання, кожному учневі видається текст для читання. Після ознайомлення виконуються завдання, пов'язані з мовним аналізом тексту.

За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 1 бал, якщо відповіді немає або він невірний - «0» балів.

до змісту ↑

Твір. Третя частина

До третьої частини входить 1 альтернативне завдання з розгорнутою відповіддю.

Вихідним матеріалом буде той же текст, який використовується у другій частині іспиту. Далі буде запропоновано три варіанти завдань по тексту. Потрібно буде вибрати один і дати на нього розгорнутий, аргументовану відповідь у письмовій формі, тобто написати твір-роздум.

Потрібно буде вибрати один і дати на нього розгорнутий, аргументовану відповідь у письмовій формі, тобто написати твір-роздум

У вашому творі повинно бути не менше 70 слів.

Це важливо! Якщо ви просто перепишіть або перекаже вихідний текст, то такий твір буде оцінено в «0» балів.

Це важливо! При написанні ОГЕ з російської мови 2017 можна користуватися орфографічним словником.

до змісту ↑

Бали і оцінки

Максимальний первинний бал ОГЕ з російської мови у 2017 році становить 39 балів.

За першу частину екзаменаційної роботи дається максимальний первинний бал -7, за другу частину - 13, за третю - 9. 10 балів становить оцінка грамотності на основі перевірки викладу і, тобто першої і третьої частини іспиту. В сумі - 39 балів.

Для кращої орієнтації і розуміння принципу оцінювання в балах, ФІПІ рекомендує скористатися шкалою переведення первинних балів у

позначки за п'ятибальною системою.

Відмітки відповідають загальною кількістю балів отриманих за виконання завдань іспиту в цілому:

 • Двійка «2», виставляється в разі, коли учень набрав менше 14 балів.
 • Трійку «3», ви отримуєте, якщо набрали від 15 до 24 балів.
 • Четвірку «4» учень отримує за кількість балів від 25 до 33.
 • П'ятірка «5» виставляється тим, хто набрав від 34 до 39 балів.

П'ятірка «5» виставляється тим, хто набрав від 34 до 39 балів

Це важливо! Щоб отримати «5» необхідно за грамотність набрати не менше 6 балів. У зворотному випадку виставляється відмітка «4».

У 2017 році оцінка, отримана за обов'язковий іспит з російської мови, буде впливати на загальний бал атестата. Дев'ятикласник зможе отримати атестат про закінчення дев'яти класів тільки при наявності позитивного результату.

до змісту ↑

перездача

Що робити, якщо з яких-небудь причин дев'ятикласник погано здав іспит і отримав незадовільну оцінку? Є можливість перездачі іспиту. За правилами учень може повторно пройти іспит тільки з двох предметів з усіх обов'язкових і обраних за власним бажанням до 1 вересня 2017 року.

Якщо необхідно перескладати три або чотири іспити, то це теж можливо, але вже після 1 вересня.

до змісту ↑

підготовка

Дев'ятикласники, основний державний іспит - це перше серйозне випробування для вас за весь час навчання в школі. Від оцінок, які ви заробите, залежить ваше подальше освіту. Хтось із вас хоче перейти в 10 клас і продовжити навчання в школі, а комусь не терпиться вступити до коледжу або технікум і отримати професію своєї мрії. У будь-якому варіанті необхідний хороший бал атестата.

У 2017 році іспит з російської мови є обов'язковим і головним. Здати його, насправді, не складно, адже завдання складені за матеріалами і темам, які ви вивчали. Ясна річ, що потрібно готуватися. У підготовці до ОГЕ всі способи хороші.

Використовуйте допомоги. Порадьтеся з учителем, він підкаже, які краще взяти і повторюйте тему за темою.

Обов'язково пройдіть демонстраційний варіант КІМ з російської мови. Таке тренування дає можливість не тільки додатково опрацювати матеріал, а й розібратися у всіх нюансах і тонкощах структури частин і завдань іспиту.

На сайті Федерального інституту педагогічних вимірювань (ФІПІ) тепер можна користуватися відкритим банком завдань ОГЕ. Тут зібрані вправи і завдання з усіх розділів і тем предмета за весь період навчання. Це величезна допомога в підготовці до іспиту.

І, звичайно ж, ще раз прочитайте цю статтю. Короткий керівництво до дії проведе вас по всіх етапах ДПА 2017 року з російської мови і нагадає про важливі моменти.

Бажаємо успіхів!

до змісту ↑

Відео новина, демоверсії

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: