Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Експорт даних в формат Microsoft Excel

 1. Експорт даних в формат Microsoft Excel У режимі роботи вікна семантичної інформації Відповідь або...
 2. Файл шаблону в форматі .xlt

Експорт даних в формат Microsoft Excel

У режимі роботи вікна семантичної інформації Відповідь або База передбачений експорт відповідного набір записів в лист Microsoft Excel для подальшого аналізу. Для експорту даних в Microsoft Excel:

Створення та редагування шаблонів експорту даних в Excel

Передбачено створення шаблонів для експорту даних в Excel як з використанням вбудованого механізму системи ZuluGIS, так і за допомогою файлів шаблонів програми MS Excel, формату .xlt. Останній варіант передбачає виведення звітів у вигляді таблиць з довільним оформленням з використанням основних засобів оформлення програми Excel.

Для створення нового шаблону натисніть кнопку Новий в майстра експорту в Excel ( Малюнок 462, «Вікно майстра експорту даних в Microsoft Excel» ), В результаті відкриється діалог параметрів виведення звіту.

Малюнок 463. Діалог параметрів виведення звіту


Для створення шаблону на базі механізму звітів ZuluGIS встановіть перемикач Використовувати власні налаштування. Створення подібних звітів освітлено вище, в розділі «Перегляд і друк звітів» .

Для створення шаблону на базі файлу шаблону MS Excel:

 1. Встановіть перемикач Використовувати налаштування шаблону Excel (детально див. «Файл шаблону в форматі .xlt» ).

 2. В поле Файл шаблону вкажіть шлях до файлу шаблону. Для цього, натисніть кнопку В поле Файл шаблону вкажіть шлях до файлу шаблону праворуч від поля і вкажіть в діалозі вибору файлів шлях до файлу шаблону в форматі .xlt.

 3. За допомогою перемикача Тип звіту вкажіть тип звіту формується шаблоном, табличний, або Вільної форми (детально див. «Файл шаблону в форматі .xlt» ), При виборі значення Вільної форми в поле Діапазон області даних також вибирається діапазон шаблону з якого формується запис звіту.

 4. У таблиці Відповідність полів і діапазонів шаблону вказується в яких іменованих діапазонах шаблону відображаються поля бази даних. У стовпці Поля перераховані поля бази даних, а в стовпці Діапазон вказуються відповідні їм діапазони шаблону. За замовчуванням, для полів підставляються діапазони з відповідними назвами (знаки підкреслення в назві діапазону розглядаються як пробіли).

По завершенню налаштування шаблону натисніть кнопку ОК, щоб зберегти зміни і закрити діалог.

По завершенню налаштування шаблону натисніть кнопку ОК, щоб зберегти зміни і закрити діалог

Примітка

Існуючий шаблон можна відредагувати, для цього в списку, що в майстра експорту в Excel виберіть шаблон для редагування і натиснути кнопку Змінити, після внесення змін натисніть кнопку ОК. Для видалення непотрібного шаблону натисніть кнопку Видалити.

Файл шаблону в форматі .xlt

Шаблони експорту даних являють собою файли в форматі шаблонів програми MS Excel (з розширенням .xlt). Шаблони можна створювати, або на базі вже існуючих шаблонів.

У шаблонах для виведення даних з бази даних ZuluGIS застосовуються іменовані комірки і діапазони клітинок аркуша Excel. В налаштуваннях виведення даних задається відповідність між полями бази даних і іменами шаблону. При експорті даних на базі такого шаблону поля бази даних шару виводяться в місця діапазонів шаблону з відповідними іменами.

Передбачено два режими виведення даних за допомогою шаблону: табличний і у вільній формі, застосовуваний спосіб задається в настройках виведення даних (див. «Створення та редагування шаблонів експорту даних в Excel» ).

«Створення та редагування шаблонів експорту даних в Excel»  )

Примітка

Для того щоб задати ім'я для діапазону, виділіть діапазон на аркуші MS Excel і введіть в поле Ім'я (розташовується з лівого краю рядка формул, в ньому можна побачити адресу поточної осередки) назва.

Для того щоб змінити назву або видалити ім'я діапазону, виконайте команду меню MS Excel і в діалозі виконайте необхідні дії.

Для того щоб змінити назву або видалити ім'я діапазону, виконайте команду меню MS Excel і в діалозі виконайте необхідні дії

Увага

У назвах полів і діапазонів слід використовувати тільки букви (латиницю і кирилицю), цифри і знаки підкреслення (знаками підкреслення слід використовувати замість пробілів).

табличний висновок

При табличному виведення, в шаблоні задається рядок іменованих діапазонів, і звіт формується у вигляді таблиці, поля першого запису виводяться в діапазони з відповідним іменами, другий запис - в осередку рядком нижче і т.д. При цьому в звіті, над таблицею виводиться шапка звіту, рядки, розташовані в шаблоні над пойменованими діапазонами.

Малюнок 464. Висновок звіту в табличному форматі


Послідовність дій зі створення нового шаблону в табличному вигляді (на прикладі MS Excel 2003):

 1. Створіть нову книгу MS Excel.

 2. Додайте в книгу постійну інформацію, яка має бути присутня у всіх книгах звітів на базі цього шаблону (Листи з текстом, формулами, графіками і т.д.).

 3. Створіть лист для виведення звіту. У верхній частині створіть шапку звіту (Назва звіту, заголовки стовпців звіту і т.д.). Під шапкою задайте рядок іменованих діапазонів (зазвичай одиночних осередків), які будуть служити основою таблиці звіту.

 4. Збережіть отриманий шаблон у форматі xlt.

Висновок у вільній формі

При виведенні у вільній формі, для кожного запису звіту створюється окрема довільних розмірів, Картки в звіті виводяться одна під інший.

Шаблон картки створюється у вигляді області листа Excel, в осередках якої задається текст і оформлення постійної частини картки (однаковою для всіх формованих карток звіту) і іменованими діапазонами відзначаються місця для додавання полів з бази даних. Межі картки задаються іменованих діапазоном осередків. Назва цього діапазону вказується в поле Діапазон області даних налаштувань виведення даних.

Малюнок 465. Висновок звіту у вільній формі


Послідовність дій зі створення нового шаблону у вільній формі (на прикладі MS Excel 2003):

 1. Створіть нову книгу MS Excel.

 2. Додайте в книгу постійну інформацію, яка має бути присутня у всіх книгах звітів на базі цього шаблону (Листи з текстом, формулами, графіками і т.д.).

 3. Створіть лист для виведення даних. В осередку листа додайте постійні деталі картки звіту, постійні для всіх карток Назва звіту, назви полів звіту і т.д. Для осередків, в які повинні виводиться дані з полів звіту задайте імена.

 4. Задайте кордону картки звіту. Для цього виділіть діапазон комірок за розміром створюваної картки і задайте для нього ім'я. Для того щоб кожна картка друкувалася на окремій сторінці, вкажіть розмір картки за розмірами сторінки на друку.

 5. Збережіть отриманий шаблон у форматі xlt.

Приклади експорту в Excel наведені далі (див. «Приклади експорту даних в Microsoft Excel» ).

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: