Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

GPRS-роумінг для російських користувачів

ПРОЕКТИ

Серед вітчизняних телекомунікаційних операторів є чимало таких, які крокують в ногу з часом, ініціюючи та впроваджуючи все нові і нові сервіси. Один із прикладів - компанія "Міжрегіональний Транзиттелеком" (МТТ, www.mtt.ru), оператор транзитної мережі для федеральних структур стільникового зв'язку, який взяв на себе функції національного GRX-провайдера (див. Нижче) і запропонував зацікавленим фірмам послуги GPRS-роумінгу.

Інтерес мобільних користувачів до неголосових послуг, таким, як GPRS (General Packet Radio Service - загальна служба пакетної передачі даних по радіо) і WAP (Wireless Application Protocol - протокол додатків для бездротового зв'язку), поступово зростає (див. PC Week / RE, № 41/2002, c. 20), і оператори стільникового рухомого зв'язку (УПС) все більш охоче підтримують цей процес, бачачи в ньому джерело додаткового прибутку. Однак багато хто з тих, хто відчув потребу в бездротової передачі даних, досить швидко зрозуміли і все обмеження роботи на місцевому рівні.

Тому вже незабаром після впровадження нових сервісів і компанії-провайдери, і їхні абоненти заговорили про необхідність розширення створених служб і взаємодії на цій основі з іншими операторами, т. Е. Про впровадження GPRS- і WAP-роумінгу. І якщо голосовий і WAP-роумінг - справа вирішена і в принципі доступне, то про GPRS-роумінгу як про процес ще тільки розвивається варто розповісти докладніше. Під ним розуміють надання абонентам одного оператора СПС доступу до послуг передачі даних під час роумінгу в мережі іншого, "візитною" оператора, що підтримує GPRS.

Для забезпечення GPRS-роумінгу існують два варіанти його організації (див. Рис. 1) в залежності від способу виходу в мережу передачі даних (СПД): через шлюз виходу в СПД візитною мережі VGGSN (Visited Gateway GPRS Support Node) і через шлюз виходу в СПД домашньої мережі HGGSN (Home GGSN). Кожен з них має свої переваги і недоліки, але, за оцінками експертів, найбільш привабливим є HGGSN (на малюнку показані також домашній і візитна керуючі вузли SGSN - Serving GPRS Support Node і міжміські центри комутації, МЦК).

Кожен з них має свої переваги і недоліки, але, за оцінками експертів, найбільш привабливим є HGGSN (на малюнку показані також домашній і візитна керуючі вузли SGSN - Serving GPRS Support Node і міжміські центри комутації, МЦК)

Мал. 1. GPRS-роумінг через VGGSN і HGGSN

У такому випадку користувач та Інтернет "бачать" один одного як при роботі в домашній мережі зі своїм місцевим GSM-оператором, і це - необхідний сценарій для оптимального обслуговування. Є й інші причини для вибору такої схеми організації зв'язку в роумінгу, навіть якщо користувач вдається до ресурсів публічного Інтернету або WAP-сервісу.

Так, різні оператори можуть використовувати свої власні рішення щодо забезпечення мережевої безпеки на стику GGSN і Інтернету (різні вузли захисту від атак, проксі-сервірують і т. Д.). Наприклад, деякі конфігурації вузлів мережевого захисту не пропускають трафік такого популярного Інтернет-додатки, як ICQ. Застосування подібного сценарію гарантує надання того ж набору Інтернет-послуг, що і в домашній мережі.

Додатковим плюсом є те, що користувачеві не потрібно змінювати налаштування свого мобільного терміналу. Напевно, варто також згадати і про те, що при цьому діють гарантії QoS, здійснюються контроль якості з боку оператора і спостереження за абонентом, білінг в режимі реального часу. Однак реалізація цього сценарію складна і вимагає створення спеціальної транзитної мережі пакетної передачі даних GRX (GPRS Roaming eXchange) між прикордонними шлюзами BG (Border Gateways).

МТТ просуває послуги GRX

Така мережа (GRXN) складається з вузлів GRX, які представляють собою як мінімум маршрутизатор, з'єднаний з різними СПС (природно, з GPRS-інфраструктурою) і іншими GRX. "Провайдери GRX повинні задовольняти цілому ряду вимог, як технічних, так і організаційних, пропонованих Асоціацією GSM (GSMA)", - сказала Марина Водоп'янова, директор відділу нових послуг і маркетингу МТТ.

У їх числі: здатність підключати GPRS-оператора різними способами - по орендованим лініях (це розглядається як рівень 1), по АТМ / LAN / Frame Relay-каналах (рівень 2) і по IP VPN-з'єднанням через загальнодоступний Інтернет (рівень 3); відповідність принципам IP-адресації; забезпечення послугами "кореневого" DNS (сервера доменних імен); підтримка протоколу BGP-4; з'єднання з іншими GRX (рис. 2).

2)

Мал. 2. Структура транзитної мережі для GPRS-роумінгу

Важливі вимоги, що пред'являються до GRXN, - надання необхідної якості з'єднань, визначених в угоді про рівень сервісу (Service Level Agreement - SLA), і виконання завдань QoS. Провайдер повинен також вжити і деякі організаційні кроки, зокрема вступити в GRX MoU при Асоціації AMS-IX і в Асоціацію AMS-IX.

МТТ вже оголосила про повну готовність своєї транзитної мережі до надання послуг GRX - організації міжнародного та національного GPRS-роумінгу (див. PC Week / RE, № 34/2002, с. 19). Ця компанія поки що є першим і єдиним російським оператором - членом інтернаціональної групи провайдерів послуг GRX, що мають спільну точку обміну трафіком даних для GRXN, розташовану на міжнародній Інтернет-станції AMS-IX в Амстердамі (GRX Peering Point Amsterdam).

Глобальна Peering Point функціонує з 18 червня 2001 року на AMS-IX (Amsterdam Internet eXchange). На момент приєднання МТТ до неї було підключено близько двох десятків GRXN. З того часу успішно пройдені етапи не тільки будівництва і тестування, а й усіх підготовчих робіт, пов'язаних з організацією GPRS-роумінгу, що дозволило МТТ в подальшому відповідально заявити про повну технічну готовність до надання послуг GRX.

Принцип орієнтації виключно на російський ринок допомагає компанії сформувати для своїх клієнтів найбільш прийнятну пропозицію національного і міжнародного GPRS-роумінгу, оскільки точка доступу до GRXN організовується МТТ в регіоні GSM-оператора - користувача послуг. Будучи оператором загальної транзитної мережі СПС нашої країни, МТТ надає доступ до послуг і функціональними можливостями своєї структури в 83 суб'єктах Російської Федерації. Клієнтами компанії є 99 операторів мереж СПС, а загальна кількість приєднаних до МТТ мереж становить 116.

Так що об'єктивною умовою для розвитку нових сервісів є наявність діючих зв'язків між GSM-мережами і транзитною мережею МТТ, які можуть бути використані для організації GPRS-роумінгу без істотних витрат з боку операторів. МТТ вже почала проводити тести з низкою операторів СПС. Крім того, ведуться переговори з іншими GRX-операторами про пірінгових угодах, що стосуються підтримки якості обслуговування в мережах.

Версія для друку

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: