Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Green Card фото - вимоги в 2019 році

 1. Загальна інформація
 2. вимоги
 3. Технічні характеристики
 4. фото дитини

Знімок на анкету для участі в розіграші Green Card США - один з найважливіших елементів всього процесу. Часто саме через недбале ставлення претендентів до вимог Держдепартаменту щодо даного питання багато заявки навіть не потрапляють в число учасниць. Щоб цього не сталося, підготувати для Green Card фото потрібно правильно.

Загальна інформація

Процес заповнення анкети та обробки знімка проходить на офіційному сайті уповноваженого департаменту Процес заповнення анкети та обробки знімка проходить на офіційному сайті уповноваженого департаменту. Якщо добре володієте англійською і якимись графічними редакторами, зробити це можна за адресою www.usafis.org .

Багатьох хвилює питання, звідки така пильна увага до звичайного знімку. Справа в тому, що всі фото, завантажені на сайт, перевіряються не людиною, а спеціальною програмою. І якщо хоча б одна вимога до зображення порушено, вона буде просто не в змозі розпізнати особу заявника. А це пряма дорога до вибування з розіграшу.

При цьому - зверніть увагу! - повідомляти про те, що трапилося вас ніхто не буде. Таким чином, ви можете чекати результатів, навіть не підозрюючи, що ваша анкета просто не була прийнята системою.

Зробити фото, звичайно, можна і в домашніх умовах, але краще довірити питання професіоналам і сходити в найближчий фотоательє. Для більшої впевненості не полінуйтеся ще раз звірити вийшло зображення з встановленими стандартами. Підготувати фото до завантаження можна за допомогою спеціальної послуги на урядовому сайті . Зробити фото, звичайно, можна і в домашніх умовах, але краще довірити питання професіоналам і сходити в найближчий фотоательє

вимоги

Правила підготовки фото досить суворі. З основних моментів потрібно запам'ятати, що знімку не повинно бути більше півроку і що не потрібно використовувати фото з попереднього розіграшу.

Знімок повинен бути в кольорі, і отриманий він може бути або за допомогою камери, або за допомогою сканування кольорового паперового зображення.

У плані композиційного оформлення слід врахувати:

 • погляд повинен бути спрямований безпосередньо в камеру;
 • голова не може бути повернута ні в одну зі сторін - тільки рівно;
 • голова повинна займати 50-69% всього знімка;
 • фон - нейтральний (наприклад, білий), без візерунків і інших зображень;
 • заборонено надягати окуляри або інші предмети, які можуть закрити частину або все обличчя;
 • фото з головним убором буде прийнято тільки у тих громадян, кому носіння його наказано релігійними віруваннями, за умови, що всі частини обличчя добре видно;
 • на фото не повинно бути тіней;
 • різкість необхідно відрегулювати, щоб обличчя було в фокусі;
 • волосся не повинні закривати зображення; продумайте зачіску так, щоб всі частини обличчя було добре видно.

При цьому слід врахувати, що знімати окуляри або слуховий апарат, якщо ви їх носите постійно, зовсім не обов'язково. Єдиним обмеженням є затемнене скло і сонцезахисні окуляри. Останні, до речі сказати, взагалі неприйнятні.

Окуляри на фото не повинні бликовать, для цього або трохи змініть кут їх посадки на переніссі, або вимкніть спалах на камері.

Не допускається також робити скан фото з водійського посвідчення або інших документів. Якщо вирішили вдатися до цього способу, тоді сканувати окремо взятий знімок, зроблений в студії або самостійно відповідно до позначених критеріям.

Технічні характеристики

Що стосується вимог до фото на Green Card технічного характеру, то дотримуватися потрібно наступних приписів:

 • формат - jpeg;
 • розмір фото - максимум 240 кілобайт;
 • дозвіл - 600 на 600 пікселів;
 • глибина кольору повинна скласти 24 біт;
 • дозвіл фото, яке можна виставити при скануванні, - 300 dpi.

Якщо знімок «важить» більше, ніж встановлено критеріями, його дозволяється стиснути в співвідношенні 20: 1.

фото дитини

Якщо ви вирішили залучити до участі в розіграші і вашого малюка, пам'ятайте, що на знімку, крім нього, не повинно бути інших осіб, предметів або фігур. При цьому малюк повинен дивитися прямо в камеру, не повертаючи в сторони голову, а його очі повинні бути обов'язково відкриті.

Якщо ваш малюк тільки народився, в такому випадку допускається, щоб його очі були відкриті хоча б трохи. В руках у дитини не повинно бути інших предметів - сосок, іграшок, пляшечок.

Як ради можна запропонувати покласти дитину на однотонну світлу простирадло і зробити знімок зверху: переконайтеся тільки, що на фото не падають тіні від інших предметів.

Приклади правильних варіантів знімків можна побачити на фото нижче.

Приклади правильних варіантів знімків можна побачити на фото нижче

Не допускається застосовувати редагування, ретушування або будь-які інші інструменти, які можуть змінити зображення. Особливо важливо проконтролювати це питання, якщо робите знімок в студії.

Заповнення анкети Green Card: Відео

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: