Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Халявний сусідський вайфай

 1. [ правити ] Стандартні місця появи ХСВ
 2. [ правити ] Кишенькові пристрої
 3. [ правити ] Гопстоп-телеком
 4. [ правити ] ХСВ від самого оператора
 5. [ правити ] Трішки історії
 6. [ правити ] Сучасне використання
 7. [ правити ] Пруфпікі

Халявний сусідський вайфай (скорочено ХСВ) - расово вірний спосіб потрапляння в інтернети. У густонаселених районах дефолт-сіті зустрічається трохи частіше, ніж завжди.

Для виявлення використовується ноутбук з встановленим NetStumbler. Особливою крутизною вважається використання ноутбука з зовнішньої wi-fi картою і антеною , Виготовленої з порожньою банки Pringles, яка РАПТОМ дає неймовірне посилення сигналу, аж до сотень метрів прямої видимості.

Для кого-то не особливо сильною проблемою вважається шифрування трафіку і пароль, який в простих випадках підбирається за пару годин, а то й за секунди . Якщо особливо пощастить - трафік шифрувати безблагодатною WEP , Яка ламається на раз вінрарнимі програмами на кшталт aircrack-ng . «Безпека» WEP характеризується наступною фразою одного анонімного експерта : «Використання WEP - це, практично, запрошення в мережу».

Також доставляє шпіёнская програма airodump-ng з того ж комплекту aircrack-ng, яка дозволяє підглядати паролі від сторінок Вконтакте всякого бидла , Що користується відкритим ХСВ, і не тільки ХСВ, а до вайфай від полосатиков це теж відноситься, там шифрування можна зробити (крім airodump'a треба аналізатор поставити, типу Wireshark ). Це саме можна сказати і до шифрованому трафіку, який можна розшифрувати, якщо знаєш пароль. А на телефоні з відром для цього можна скористатися програмою dSploit (А краще cSploit . У неї навіть Metasploit запив). кулхацкер не дрімають!

В даний час злом запаролених мереж з метою отримання халявного вайфая все ще можливий. WEP був повсюдно витиснений дуже надійним WPA2, але місце дірки успадкувала надбудова WPS , Яка легко ламається брутфорсом за одну ніч і зливає після цього пароль. Захист одна - відключення WPS на корені.

Розумні люди не в нашій країні придумали напівлегальний (зважаючи на необхідність отримувати ліцензію для надання каналів зв'язку) спосіб поширення інтернетів в великих містах. Реалізація в цій країні тупа , Трохи більше, ніж повністю (з недавніх пір ще й МТС приєднався ).

[ правити ] Стандартні місця появи ХСВ

 • Підвіконня (шанс зловити щось з вулиці надзвичайно високий)
 • туалет
 • Стіна, яка веде в квартиру високотехнологічних, але тупих сусідів (такі, як правило, завжди тупі). Не забудьте пострибати з ноутбуком - ця стіна може виявитися стелею .

[ правити ] Кишенькові пристрої

З появою різних мобільників, смартфонів, комунікаторів, нетбуків, psp, айподов, фотокамер і іншої портативної хуйни з вбудованим вайфай, спосіб стає все більш і більш популярним. Яскравий тому приклад - Гуглофони. В андроїд-маркеті лежать у вільному доступі програми для злому wep-мереж, наприклад Penetrate, Router Keygen. Викачуємо, запускаємо, качаємо доп. таблиці і ... ну ти понел. Вони самі все зроблять, а тобі залишається унікальне право вибору мережі, яку захочеш зламати. На жаль, ці програми працюють тільки на роутерах Thomson, а наша країна, звичайно ж, користується тільки D-Link, TP-Link і ZyXEL.

Однак є ще варіант з запуском aircrack-ng безпосередньо на смартфоні. Питання тільки в Wi-Fi чипі пристрою: в більшості смартфонів Android використовуються одні й ті ж від Broadcom - це bcm4325, bcm4329 або bcm4330, які працюють нестандартним чином, не даючи переводити Wi-Fi модуль в режим монітора, необхідний aircrack-ng. Але і тут для деяких топових смартов є Рішення .

[ правити ] Гопстоп-телеком

Можна красти інет у гопників , Які слухають музику на Можна красти інет у  гопників  , Які слухають музику на  лавці біля під'їзду лавці біля під'їзду . Для цього свій пристрій (мобілу або bluetooth-адаптер) потрібно назвати «Vvedite1234» або аналогічно. Потім додати в спарені пристрої будь знайдене з вікна (пристрої у гопників на лавці видно навіть з 9-го поверху). Природно, тупі вводять на запит коду ці самі «1234». Далі самі.

Хоча, якщо ви альтруїст, то краще утримайтеся. Гопота має звичай юзати НЕ 3G, а GPRS, що влітає їй в копієчку. Вас, звичайно, спіймати буде важкувато, але от грошей піде досить, щоб вона вийшла на полювання за мобілкою. Часте використання трохи (на жалюгідні 3000 $) знижує вартість вашої типової хати.

[ правити ] ХСВ від самого оператора

РАПТОМ смугастики першими в цій країні вирішили давати інтернет по вайфайке на халяву. Акція діє на більшій частині території Default city . Але інтернети даються не просто так, а за перегляд двохвилинній реклами. Причому сторінка з рекламою забезпечена лічильником часу, який зупиняється в разі згортання сторінки. Але це легко обійти за допомогою православного браузера опера :

 1. Чекаємо трохи часу (сервер теж перевіряє час, і якщо відкрити перенаправлення раніше двох хвилин, він пошле вас). Сторінку можна згортати.
 2. Відкриваємо вихідний код сторінки.
 3. Зменшуємо значення 1000 в рядку setTimeout (\ 'asd_tick () \', 1000) у 10 разів.
 4. Натискаємо «зберегти зміни». Милуємося на лічильник.
 5. ???
 6. PROFIT!

Є й більш простий спосіб для нубов : Звертаємо сторінку, чекаємо 2 хвилини і міняємо в адресному рядку play на redir. але вид люто, шалено Відмотуємо лічильника доставляє.

Доступ дається тільки на 15 хвилин, потім описані дії треба повторювати.

Швидкість з'єднання - говно, іноді нижче EDGE. Але великим вином є те, що у оператора залишається тільки MAC-адресу користувача! Ніде реєструватися і повідомляти свої дані не треба. Можна змінити свій MAC-адресу і викладати картинки з ЦП і робити інші погані відносини (Це відноситься не тільки до даного способу, а до всієї технології ХСВ взагалі). Краще при цьому міняти своє місце розташування, так як можна визначити положення передавача за допомогою спрямованих антен. Так що патівени все одно можуть приїхати до тебе , Анонимус [1] !

Атракціон небаченої щедрості все ще працює, особливо на території мережі Макдональдс , Без реклами, але з обмеженням 15Мб в ті ж 15 хвилин.

Згідно з постановою російського уряду №758 від 31.07.2015, роздача халявного вайфая заборонена, бо користувачі ніяк не ідентифікує, і можуть безперешкодно написати нехорошого про велику державу і старого Кабаєва. І якщо на момент виходу закону більшість володарів роутерів ніяк не відреагувало, то нині зустріти відкриту мережу практично неможливо. Бо ніхто не хоче відповідати за екстремізьмь , Запощенний зі свого IP хуй знає ким.

У буржуїв все, звичайно ж, абсолютно так само. У піндоссіі, трохи більше ніж завжди, на роутерах залишають дефолт-пароль і логін на кшталт 123456789 admin / admin, ніж власне і користуються всі, кому не лінь. А шифрування? Яке шифрування? Піндос купує роутер в магазині, вставляє його в розетку і включає в нього проводок з інтернетом. В результаті 90% населених пунктів СШАшкі покриті мережею Wi-Fi з назвою linksys [2] .

У Німеччині справи йдуть трохи інакше. Користувачеві найчастіше прямо на будинок доставляється провайдерский маршрутер з включеним по дефолту шифруванням і рандомних числовим паролем, надрукованим на наклейці знизу роутера. У селах (хоча у російської людини язик не повернеться називати селом то, що більше схоже на елітне котеджне селище з вулицями покритими бруківкою і парою-трійкою гіпермаркетів) найбільш популярний ADSL, тому підключення інтернету зводиться до введення логіна / пароля в модем, правильному підключенню проводів з незвичними штекерами і дзвінку провайдеру. Так що більша частина навіть невеликих населених пунктів покрита шифрованими мережами зі словом Fritz в SSID, причому так густо, що вкрай важко знайти такий закуток, де ловить менше двох мереж одночасно.

Warchalking (або вардрайвінг) - так називається метод крадіжки цього вашого інтернету за допомогою Wi-Fi. Слово утворено від двох англійських слів: war - війна і chalk - крейда. Чому тут вживаються саме ці слова, ви зрозумієте після прочитання нижченаведеного тексту.

[ правити ] Трішки історії

Ще в давні часи, в Англії, місцеві расові ніщеброди часто позначали будинку спеціальними символами, які малювали крейдою або шматочком вугілля. Цим символом служили міткою тих будинків, де могли нагодувати або надати нічліг. Існували й попереджуючі символи. Наприклад, на будинках ментів та ін. Згодом, звичайно, цю мову міток поступово вимирало і міг би і зовсім зникнути, якби не знайшов своє друге народження після винаходу бездротового доступу до мережі Інтернет (тут: Wi-Fi).

[ правити ] Сучасне використання

Тепер крейда стали використовувати для позначки місць халявного доступу до сітки. Зазвичай малюють спеціальний символ, пароль на доступ в мережу і пропускну здатність каналу. А виконують малюнки все ті ж ніщеброди, що і раніше, тільки більш технологічні. Також, є екземпляри, які вмуровують в стіну флешки і гвинти - just for lulz.

[ правити ] Пруфпікі

 • Короткий інструктаж по вживаним сучасним символам.

 • Серед варчокеров зустрічаються і яблучники.

 • Черговий поціент позначив ареал свого проживання.

 1. Не зовсім так. дивитися тут і тут
 2. У цій же країні першість тримає слово «dlink» з тією ж парою admin: admin

А шифрування?
Яке шифрування?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: