Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Хостинг для блогу. Як його вибирати?

 1. призначення блогу
 2. типи блогів
 3. Підбір тарифного плану
 4. за параметрами
 5. Блог на WordPress
 6. вартість
 7. Відгуки про хостинг:

Сучасне слово «Блог» практично у всіх на устах, хто хоч якось пов'язаний з індустрією інтернету. Все більше і більше людей стають блогерами, щоб щось сказати громадськості.

Даний пояснюється декількома причинами:

 • створення свого персонального блогу займає максимум 30 хвилин;
 • будь-який блог вимагає фінансових вкладень;
 • за допомогою блогу цілком можна знайти однодумців і виразити свою особисту думку.

В даний час, блогерство змогло увійти в повсякденне життя, надовго вже з 1996 року. В результаті цього багато підприємництва почали свій бізнес підлаштовувати під обслуговування і створення блогів, а також їх внутрішнє і зовнішнє вдосконалення.

До даного бізнесу відносяться:

 • дизайнерські студії;
 • хостинг провайдерів;
 • всілякі розробники CMS і плагінів.

Тому багатьом потрібен хостинг для сайту

призначення блогу

Блог - присутність Вас в мережі Інтернет, ваш особистий онлайн-щоденник, головною метою якого є саме систематична публікація фото, статей, заміток і відео його власника.

Головною привабливістю є те, що блог здатний нести інформаційну та матеріальну функцію для більшості користувачів і його власника.

Головною привабливістю є те, що блог здатний нести інформаційну та матеріальну функцію для більшості користувачів і його власника

Популярність і читаність блогу головним чином залежить від вибору актуальних тем і таланту письменника. Одночасно з цим матеріальна функція (заробіток від блогу) безпосередньо залежить від бажання самого блогера працювати в такому напрямку, не виключаючи при цьому інформаційний аспект. Прибуток від блогу залежить виключно від того, наскільки багато вас читають.

типи блогів

Всі блоги умовно діляться на платні і безкоштовні.

 • Безкоштовні блоги - це блоги, до яких можна віднести створені на загальнодоступних платформах, наприклад, таких як Blogger або Livejournal. Користувачі повинні всього лише зареєструватися, вибравши вподобаний зовнішній вигляд особового інтернет-щоденника, а потім почати публікувати пости. У разі такого розташування речей, ваш особистий блог автоматично отримає свою нішу на обраному хостингу, а також з приставкою платформи своє доменне ім'я. Наприклад, mysite. livejournal .com або example. blogger. com. Важливо зауважити, що блог, створений на такій платформі має мінімальні шанси на те, що його помітять потенційні рекламодавці, а ви, в ролі його власника, зможете отримати певний прибуток і письменницьке визнання.
 • Платний блог має на увазі покупку хостингу і доменного імені, також вимагає установки сайту на даний хостинг. Вартість даного питання зовсім невисока, тому не варто відкидати такий варіант далеко в кут, навіть в разі, якщо ви перебуваєте на самому початку своєї «кар'єри блогера». Замість цього блогер, зазвичай, отримує шанс самостійно управляти і контролювати свій блог, а також залучати на свій сайт рекламодавців.

Хостинг легко порівнюється з фундаментом будинку. Чим міцніше і надійніше він побудований, тим спокійніше всім його мешканцям. Якщо ви задумали створити персональний блог, який буде прагнути заробляти і розвиватися, то надійний хостинг - це обов'язкова умова. Саме тому найбільшою і частою помилкою багатьох не досвідчених інтернет-письменників є повне ігнорування цього постулату.

Однак з поступовим розвитком інтернет-індустрії загальне число компаній, які пропонують хостингові послуги, дивує своєю різноманітністю. І ось якщо ви вже вирішили купувати домен і хостинг для особистого блога, то вибрати більш надійну хостінговую компанію - це питання жодного тижня.

Відмінний хостинг - є непомітний хостинг. Він є звичкою вашого сайту постійно працювати без жодних збоїв і нарікань тоді, коли хостинг нагадує про себе лише при необхідності продовження контракту ще на рік. Хороший і якісний хостинг обов'язково повинен забезпечувати ваш сайт і вас необхідними функціями, в той час як компанія провайдер завжди повинна бути готова в телефонному режимі відповідати на ваші запитання.

Хтось скаже, що подібний хостинг абсолютно нереальний і всюди можна знайти будь-якої вада. Але якщо слідувати нашим радам, то завжди реально безпомилково за розумну ціну підібрати для свого блогу професійний хостинг.

Підбір тарифного плану

Підбір тарифного плану

за параметрами

У цьому розділі необхідно звернути увагу на загальне надається кількість трафіку, який мав би обмежуватися. В результаті цього ваш блог буде регулярно і коректно працювати навіть в разі високої добової відвідуваності, а також інших навантаженнях.

Крім цього, необхідно перевірити пропонований розмір всього дискового простору. Це потрібно для запобігання можливих неприємні ситуацій. Також переконайтеся, що всі дисковий простір буде відповідати сучасним і майбутнім потребам вашого блогу.

Блог на WordPress

Коли користувач планує створити особистий блог на WordPress CMS, практично найпопулярнішою платформі для сайтів і блогів, то необхідно переконатися в тому, що обраний хостинг пропонує необхідний пакет налаштувань для CMS.

вартість

Загальна вартість найбільш якісного хостингу не повинна бути низькою навіть при конкурентоспроможності. Саме тому не варто гнатися за дешевизною, якщо ви дійсно дорожите своїм блогом.

Золота середина - розумна ціна за гідний хостинговий сервіс. Крім цього, обов'язково потрібно проконсультуватися на рахунок швидкості зміни тарифного плану у провайдера, якщо ви раптом будете мати потребу в цьому в майбутньому.

Відгуки про хостинг:


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: