Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Хостинг для WordPress блогу

 1. Платний хостинг надає також ряд переваг, які не доступні на безкоштовній платформі:

«Чи слід мені використовувати безкоштовний хостинг або все таки краще за нього заплатити?» Якщо ви власник блогу і хочете перейти від безкоштовного надання хостинг послуг до платних або почати блог c нуля, то цілком ймовірно, що ви будете задавати собі саме це питання.

» Якщо ви власник блогу і хочете перейти від безкоштовного надання хостинг послуг до платних або почати блог c нуля, то цілком ймовірно, що ви будете задавати собі саме це питання

Дивно, але і в результаті, платний хостинг обійдеться вам дешевше ніж безкоштовні сервіси. Тому що, як тільки ви захочете обійти обмеження на безкоштовній платформі, вам доведеться витратити на це не малі гроші!

В цілому, найбільш важливою перевагою платних хостинг платформ в тому, що ваш блог буде виключно в ваших руках. У вас є повний контроль і можливості для того, щоб налаштувати ваш сайт так, як саме ви хочете: щоб він виглядав і функціонував без обмежень, що накладаються безкоштовними платформами.

наш віртуальний хостинг надає можливість установки WordPress платформи в один клік - Ви легко зможете перенести WP сайт до нас на хостинг або створити блог з нуля. Технічні параметри хостингу направлені на швидку і стабільну роботу сайту на CMS WordPress.

Технічні параметри хостингу направлені на швидку і стабільну роботу сайту на CMS WordPress

Платний хостинг надає також ряд переваг, які не доступні на безкоштовній платформі:

1.Ваш власне доменне ім'я

Вибираючи безкоштовний хостинг, ви не завжди зможете використовувати своє доменне ім'я для блога, найчастіше це буде домен третього рівня. Тому, попрощайтеся з менш привабливим доменом mysite.wordpress.com і зареєструйте унікальне ім'я в будь-якій доменній зоні, який легко запам'ятати і яке, звичайно ж, є більш професійним.

2. Власна електронна пошта

З більшістю платних тарифних планів на послуги хостингу, ви можете мати свою власну адресу електронної пошти та поштові скриньки, що доповнюють ваш сайт. З легкістю керуйте електронною поштою, переадресацією, спам-фільтрами та багатьом іншим.

3.Вашу сайт, ваш вибір

Чи не стримуйте себе у виборі дизайну і функціонального наповнення для вашого блогу. З платним хостингом, у вас є безліч тем і плагінів для повної настройки і управління сайтом. Це Ваш блог - так чому ж він не повинен працювати так, як ви цього хочете?

4. Ніякої реклами на сайті

Найгірше, що є на безкоштовній хостинг платформі, так це рекламні оголошення, які вам потрібно розміщувати на сайті. Безкоштовний сервіс на те і безкоштовний, так як прибуток від нього хостинг-компанії отримують від цієї самої реклам на вашому сайті. У випадку з платним хостингом, ви є власником платформи, тому якщо не хочете - не ставте настирливі реклами. А якщо ж хочете, то вона буде перебувати під вашим повним контролем і дохід від реклами будете отримувати ви.

5. Простір для зростання.

На платній платформі, Ви можете розвивати ваш ресурс без побоювання обмежень ресурсів, які встановлюють безкоштовні хостинги. При роботі вашого сайту, незалежно від обраного тарифу буде відкрита можливість використовувати всі доступні обчислювальні потужності сервера і розширити обсяг дискового простору в разі потреби.

6.Множество інших особливостей

Також існує цілий ряд функцій, які ви не знайдете на безкоштовних платформах, але, які доступні на платному хостингу - автоматичне резервне копіювання, моніторинг та технічна підтримка, доступ FTP, установка ряду додатків в один клік, і багато іншого.

7.SEO переваги

Перехід на платну хостинг платформу надає повну свободу в оптимизирования сайту, що серед інших маніпуляцій включає додавання мета-тегів і зміни структури постійних посилань.

8.Нікакіх прихованих платежів

Щоб оновити або налаштувати блог на свій розсуд на безкоштовному хостингу, вам доведеться почати відстібати гроші. Наприклад, ви повинні будете заплатити за індивідуальний дизайн вашого сайту, за розміщення відео або видалення реклами.

Це Ваш блог - так чому ж він не повинен працювати так, як ви цього хочете?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: