Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Іцхак Пінтосевич - Дій! 10 заповідей успіху

Іцхак Пінтосевич

Дій! 10 заповідей успіху

«Книга-тренінг Іцхака Пінтосевича присвячена одному з кардинальних питань, який ставить перед собою кожна людина: як зробити своє життя кращим? У книги один істотний недолік: від неї неможливо відірватися, що не дочитавши до кінця ».

А. Гусов, фахівець в області психіатрії, неврології, психології, конфліктології (Німеччина) Г. Дік, доктор фізико-математичних наук, фахівець в області вивчення оболонкових структур (Німеччина)

«Багатьом спортсменам не до кінця зрозумілі матеріальні цілі і особливо шляхи їх досягнення. Завдяки Іцхака стало ясно, як реалізовуватиметься в інших сферах, крім спорту ».

Олена Садовнича, дворазовий призер Олімпійських ігор у стрільбі з лука

«Мені подобається те, що робить Іцхак. Його результативність і простота дозволяють отримувати те, що тобі необхідно, найкоротшим шляхом ».

Олександр Фельдман, депутат Верховної Ради України, 46-е місце в списку найбагатших людей України

«Завдяки книзі Іцхака Пінтосевича я навчився визначати пріоритетну мету і тепер знаю, як себе зарядити в складну хвилину».

Владислав Ващук, футболіст, бізнесмен

«У цьому тренінгу немає жодного мінуса. Винятковий позитив! Я отримала дуже цінні знання. 100% користі. І навчилася зосереджуватися на конкретній справі ».

Кароліна Ашіон, телеведуча

Іцхак Пінтосевич - автор книг і унікальних тренінгових програм із самовдосконалення, НЛП-тренер, займає 2-е місце в рейтингу Міжнародної асоціації професіоналів розвитку особистості, тренер успіху № 1 на російськомовному просторі. У минулому професійний спортсмен. Бронзовий призер Чемпіонату світу з легкої атлетики. Бізнесмен, який у 26 років керував торговим підприємством з оборотами в мільйони доларів. З 27 років відправився в духовну подорож і після мандрів по світу оселився в Єрусалимі. Понад десять років вивчає всі існуючі системи прикладної психології, більше п'яти - Тору і Каббалу. Його програми з самовдосконалення є синтезом культур і знань, які разом не зустрічаються більше ніде. Серед його клієнтів найуспішніші компанії світу - такі як Deloitte, Danon, Leo Burnett, PSB - Films, MasterCard, «Приват Банк», а також олімпійські чемпіони та «зірки» шоу-бізнесу.


УТВОРЕННЯ

• Київський державний інститут фізичної культури - тренер з легкої атлетики

• Педагогічний інститут (Єрусалим) - викладач іудаїзму.

• Міжнародний Еріксоновській університет (Ванкувер - Канада) - бізнес-тренер, асоційований тренер NLP

• Інститут Карнегі (США), програми: ораторську майстерність, переговори, презентація, мистецтво комунікації

• Майстер спорту COT міжнародного класу

• 2005 рік - курс навчання за програмами особистісного зростання LandMark Education (USA)

• 2006 рік - Інститут гіпнозу і психотерапії, «Клінічний гіпноз», Патрік Нуайє (Швейцарія)

• 2008 рік - Ентоні Роббінс «UPW»

• 2009 рік - Академія менеджменту Іцхака Адізеса, «Майстерність змін»

Я щасливий і вдячний Богу за те, що можу допомагати мільйонам людей покращувати своє життя. Понад двадцять років тому, після знайомства з Системою гармонійного розвитку людини Г.І. Гурджиєва, я став на шлях розвитку і пошуку Знання. Я вчився і навчав, створював тренінги і писав книги. Все це було частинами пазла, який повністю склався тільки в 2011 році. Моя методика називається «Система + Плюс» ™. На сьогоднішній день це найкраща в світі система розвитку, яка включає в себе «діаманти» з систем Стівена Кові і Джека Кенфілда, Мерилін Анткінсон і Ентоні Роббінса, Вернера Ерхарда і Джима Рона. Крім того, в ній є езотеричні та релігійні знання, а також секрети підготовки спортсменів-олімпійців. Вона створена для гармонійного поліпшення життя сучасної людини, який може приділяти своєму розвитку максимум 30 хвилин в день.

Головним її відмінністю від інших систем розвитку стало те, що в ній, крім інформації, є НАТХНЕННЯ. Це система вправ, побудована за принципом Just do it! Просто встань і зроби! І це дійсно просто і легко.

Зазвичай людина починає працювати над собою і своїм розвитком тільки в стані мінуса, коли щось турбує: як то кажуть, «доки півень не дзьобне ...», тільки після цього людина починає діяти. Його мотивації зазвичай вистачає тільки на те, щоб з «мінуса» вийти в «нуль». Повернутися в норму. Моя система саме для тих, хто в «плюсі». Її можна назвати «Системою для чемпіонів». Вона створена для того, щоб прийти до супердосягненнями. Вона для тих, хто в «плюсі» і діє тільки через «плюс». У ній є мотивація і натхнення, вона здатна кожної людини зарядити на реалізацію свого БОЖЕСТВЕННОГО потенціалу і дати ресурси для найлегшого, ефективного і приємної подорожі до власного величі. Тому Бог допомагає кожному, хто починає розвиватися, використовуючи 10 заповідей успіху.


Іцхак Пінтосевич

«Прекрасний Людина, що створена за образом Бога ...»

Тора

«Те, що може одна людина в світі, - може і кожен».

Одна з пресуппозиций НЛП

«Усередині кожної людини є дрімаючі сили; сили, здатні здивувати його самого, так як він часто і не передбачає, що володіє ними; сили, здатні перевернути життя, варто їх тільки підняти з глибин і привести в дію ».

Оризон Світ Марден

Створи новий світ за 49 днів

Ця книга дає тобі шанс створити новий світ. Адже кожну секунду ти створюєш той світ, в якому перебуваєш. Коли ти спиш - твій світ зникає. Коли ходиш - ти носиш його за собою в своїй голові і кожну секунду, знову і знову, створюєш його. Ти - місце для світу! Точніше, твоя голова - вмістилище для того світу, в якому ти живеш. У цій книзі зібрані 10 заповідей, які приведуть кожного, хто буде дотримуватися їх, до успіху - якщо захоче Бог. А Він захоче, якщо ти будеш виконувати те, що він заповідав людині. Адже Він створив світ для Добра, для того, щоб давати людям вічне добро. Тільки його потрібно заробити, щоб було приємно користуватися. А той, хто, заробивши успіх, каже: «Дякую тобі, Боже, за те, що ти мені його дав!» - отримує справжній приз - любов Бога і істинний погляд на світ.

Тобі, напевно, цікаво дізнатися, хто автор цієї книги? Хто відкриє тобі зараз дивовижні таємниці комп'ютерної гри під назвою «Життя» і правила, діючи за якими можна в ній виграти? Також тебе, напевно, цікавить, звідки я їх пізнав? Сідай зручніше і читай ...

Довгий час я не наважувався відкрити ті таємниці, які стали відомі мені завдяки Божественному провидінню. Зараз я отримав дозвіл відкрити їх тобі, дорогий читачу, і з Божою поміччю я постараюся зробити це максимально зрозуміло. Так само, як і ти, я був вихований в прагненні до успіху. Так само, як і ти, я «обламувати» багато разів в своїх прекрасних починаннях. Я хотів стати рекордсменом світу в бігу на 110 метрів з бар'єрами, а зайняв всього лише третє місце на чемпіонаті світу. Одним з «обломів» був дефолт 1998 року, коли я втратив успішний торговий бізнес, який побудував з нуля. Було ще безліч великих і маленьких розчарувань, коли я не міг досягти своїх цілей або отримував підніжки від життя. Коли вмирала під час операції моя дружина, я звернувся до Бога з питанням: «За що? За що мені такі нещастя? »Я питав Небо зі сльозами на очах ... і я отримав відповідь. Цей відповідь була настільки приголомшливо простий, настільки всеосяжний, що у мене перехопило подих ...

ТЕ, ЩО ТИ ОТРИМУЄШ, - ЦЕ РЕЗУЛЬТАТ ТВОЇХ ДІЙ. ТИ ОТРИМАВ ТЕ, ЩО МАЄШ, ТОМУ ЩО РОБИВ ТЕ, ЩО РОБИВ.

А робив я те, що робив, бо думав, що так треба чинити. Звідки я брав свої ідеї про те, як потрібно жити? Звідти ж, звідки береш їх ти, дорогий читачу. Від оточуючих, з книг, з фільмів. А висловлюють ці ідеї в основному люди, що живуть такий же непрацюючої життям, як і ті, хто користується їхніми порадами та ідеями. Коли я зрозумів, що тільки я сам - причина всіх випробуваних мною страждань, я зненавидів свою манеру поведінки і ідеї, які привели мене до того жахливого моменту, коли зруйнувалася моє життя. Слава Богу, вона зруйнувалася так різко і явно, що я зміг побачити ті непрацюючі ідеї і дії, які вели мене в прірву. Це дозволило мені побудувати новий «дім». Нову особистість, нове життя. Кожен «облом» - це перехрестя доріг. Джон Кеннеді любив повторювати, що слово «криза» китайською мовою позначається двома ієрогліфами: «небезпека» і «сприятлива можливість». Той мій криза була небезпекою, але став найбільш сприятливою можливістю. Стоячи біля операційної, я прийняв рішення повернутися до Бога і діяти відтепер і надалі тільки по Його велінням. Я просив Його врятувати мою дружину, дати мені дітей, дати мені життя - для того, щоб я міг зрозуміти, як діяти правильно, і передати це знання іншим людям. З операційної вийшов лікар. Його звали Олег, і він був дуже серйозний. "Операція пройшла успішно. Ми її врятували ... - сказав він. - Але дітей у вас не буде. У найближчі роки точно ... »- продовжив він. Я щасливо усміхався крізь сльози. Я знав, що це неправда. Той, хто відповів на моє запитання і вирішив, що моя дружина залишиться жити, - Він, якщо захоче, дасть нам дітей. Потрібно тільки правильно діяти в цьому світі відповідно до його волею і правилами.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

Іцхак Пінтосевич  Дій
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Тобі, напевно, цікаво дізнатися, хто автор цієї книги?
Хто відкриє тобі зараз дивовижні таємниці комп'ютерної гри під назвою «Життя» і правила, діючи за якими можна в ній виграти?
Також тебе, напевно, цікавить, звідки я їх пізнав?
Коли вмирала під час операції моя дружина, я звернувся до Бога з питанням: «За що?
За що мені такі нещастя?
Звідки я брав свої ідеї про те, як потрібно жити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: