Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

індикатор Алігатор

 1. Алігатор Білла Вільямса: структура та особливості індикатора
 2. Налагодження та установка Алігатора на графік
 3. Торгівля по алігатора
 4. Торгівля по алігатора на корекціях
 5. «Три екрану» з Алігатором
 6. висновок

Алігатор - один з індикаторів, розроблених Біллом Вільямсом для своїх стратегій із серії «Торговий хаос»

Алігатор - один з індикаторів, розроблених Біллом Вільямсом для своїх стратегій із серії «Торговий хаос». У статті про індикатор Fractals ми вже розглядали Alligator в двох комплексних торгових стратегіях. Тепер прийшов час детальніше розібрати цей індикатор, виявити його переваги і зрозуміти, як найбільш ефективно використовувати його в торгівлі.

Зміст:

Алігатор Білла Вільямса: структура та особливості індикатора

Алігатор Білла Вільямса - індикатор технічного аналізу, що складається з трьох ковзають середніх (В оригінальній версії - згладжених). Ці МА мають різний період, а також зрушені вперед на графіку.

Швидка МА (зелена, або «губи») в оригінальній версії, розробленої самим Вільямсом, має період 5, і зрушена вперед на 3 одиничних відсічення таймфрейма. Середня МА (червона, або «зуби»), має період 8 і зрушена на 5. Повільна МА (синя, або «щелепу»), має період 13 і зрушена на 8.

Налагодження та установка Алігатора на графік

Найпростіше встановити індикатор на графік, вибравши його по вкладці «індикатори» в верхньому меню торговельної платформи MetaTrader 4 .

Після цього відкриється вікно налаштувань, в якому можна змінювати значення параметрів індикатора, а також візуальну частину і відображення на таймфреймах.

Хоча Білл Вільямс застосовував в своїх стратегіях саме ті параметри Алігатора, які встановлені за замовчуванням, їх зміна цілком допустимо, якщо того вимагає ТЗ. Однак рекомендується зберігати приблизне співвідношення періодів МА і зрушень в тій же пропорції, що і в оригіналі (інакше відстань між двома з трьох що ковзають може стати значно ширше або вже, і інструмент буде подавати некоректні сигнали). Для орієнтиру по співвідношенню можна використовувати послідовність Фібоначчі (оригінальні параметри були взяті саме з цього числового ряду).

Також в налаштуваннях можна змінити метод МА або значення свічки, за яким ведеться розрахунок параметра ковзної (за замовчуванням стоїть середня ціна).

Торгівля по алігатора

Так як індикатор Alligator складається відразу з трьох що ковзають середніх, в деякому сенсі він і сам є повноцінною торговельною системою, зі своїми сигналами на вхід і вихід з ринку. Початківцям трейдерам, неготовим до торгівлі по складним комплексним ТЗ, буде зручно попрактикуватися в торгівлі з цим простим, але ефективним інструментом.

У Profitunity Білла Вільямса головну роль грає червона змінна середня Алігатора - по ній в одній з версій системи здійснюється вихід з позиції. Однак, якщо відслідковувати перетину ціною лінії зубів Алігатора, можна втратити чимало потенційного прибутку через корекцій і різких коливань ціни. До того ж, в Алігаторі не дарма цілих три ковзають, і буде логічно вести торгівлю принаймні за двома з них.

Угоди по алігатора будуть відкриватися наступним чином:

 • Коли зелена МА перетинає червону від низу до верху, відкриваються угоди на покупку.
 • Коли лінії губ Алігатора перетинає лінію зубів зверху вниз, відкриваються угоди на продаж.

Коли лінії губ Алігатора перетинає лінію зубів зверху вниз, відкриваються угоди на продаж

Вихід з позиції можна здійснювати зі зворотного сигналу (то дозволить взяти максимальний прибуток в разі сильного тренда). Однак такий метод має і свої мінуси: по-перше, доведеться постійно стежити за графіком, адже угоди потрібно буде закривати вручну, і відразу ж відкривати іншу, в протилежну сторону. По-друге, в разі різкого розвороту тренда в момент перетину ліній 2/3 прибутку буде втрачено.

Для оптимізації фіксування прибутку є кілька варіантів:

 • Ставити тейк профіт (наприклад, не найближчий ключовий рівень, і по Фібоначчі).
 • Використовувати трейлинг-стоп.

Однак краще удосконалити саму систему, додавши в неї додаткові умови для входу в ринок, або змінивши концепцію.

Торгівля по алігатора на корекціях

У Алігатора як індикатора теханализа є дві основні проблеми, які добре видно на попередньому. По-перше, його сигнали часто запізнюються. Запізнення - характерна риса майже всіх трендових індикаторів, тим більше побудованих на ковзних середніх, а у Алігатора вони ще й зрушені на різні відстані. У підсумку в 50-70% випадків сигнали надходять тоді, коли ціна вже пройшла чималу відстань в напрямок тренда і, відкриваючи позицію, залишається лише сподіватися, що це ще не кінець.

По-друге, Алігатор дуже інертний, і різкі коливання ціни можуть вибити стоп-лосс , Встановлений, наприклад, на червону лінію, при тому, що далі тренд продовжить рухатися в потрібному напрямку.

Тому наша наступна стратегія буде розрахована на взяття прибутку саме на таких коригувань. Алігатор як і раніше залишиться єдиним індикатором системи, однак умови входу в ринок кілька ускладнюються.

Угоди на продаж по цій систему будуть відкриватися при виконанні наступних умов:

 1. На ринку присутній явний ведмежий тренд, лінії Алігатора шикуються в наступному порядку (зверху вниз): синя, червона, зелена.
 2. Ціна, розвернувшись, коригується вгору і перетинає зелену лінію.
 3. Потім ціна знову розгортається в напрямку основного тренда, і перетинає зелену лінію зверху вниз.
 4. Після закриття свічки, що перетинає зелену лінію, відкривається угода на продаж.
 5. Стоп лосс встановлюється на кілька пунктів вище максимуму сигнальної свічки, тейк профіт - в два-три рази більше.

Стоп лосс встановлюється на кілька пунктів вище максимуму сигнальної свічки, тейк профіт - в два-три рази більше

Ця стратегія не так автоматизована, як попередня, і трейдеру часом доводиться самостійно приймати рішення, чи достатньо розкрився Алігатор, і в якому розмірі виставляти тейк профіт. Тому торгувати по даній ТС рекомендується трейдерам, які вже мають певний досвід на Форекс .

«Три екрану» з Алігатором

У статті про Фрактали в якості складної професійної торгової системи ми розглянули Profitunity Білла Вільямса, в якій одну з головних ролей грає Алігатор. Щоб не повторюватися. Сьогодні ми розглянемо іншу складну і ефективну ТС. У ній всього два індикатори - Алігатор і АТ, зате аналіз буде вестися відразу на трьох таймфреймах (в цьому стратегія схожа на «Три екрану» Олександра Елдера).

Ця ТС найкраще показала себе на зв'язці тимчасових інтервалів D1 + Н4 + Н1. Алігатор встановлюється на всі три таймфрейма, АТ - на D1 і Н1.
Для відкриття угод на покупку по даній стратегії повинні бути дотримані наступні умови:

 • На D1 спостерігається стійкий бичачий тренд, лінії Алігатора розплітаючи і спрямовані вгору.
 • На Н4 відбувається корекція вниз.
 • Як тільки на Н1 ціна починає зростати, і лінії Алігатора шикуються зелена-червона-синя зверху вниз, відкривається угода на покупку. Стоп-лосс встановлюється на локальний екстремум або найближчий ключовий рівень.
 • При цьому на Н1 вхід може проводитися навіть на локальному максимумі - наша мета - D1, і денний тренд, який тільки починає розгортатися.

  Вихід з позиції здійснюється, коли на денному графіку на Awesome Oscillator з'являється перший червоний стовпчик. Як правило, угоди залишаються відкритими від декількох днів до декількох тижнів.

  Позиції на продаж відкриваються по дзеркальному сценарієм.

  висновок

  Алігатор - більш самостійний інструмент, ніж більшість інших трендових індикаторів. На відміну від простих МА, смуг Боллинджера , Параболіка і ін., Більшість осциляторів (за винятком АТ і АС) будуть швидше заважати йому, ніж підвищувати ефективність. Але, не дивлячись на те, що для Алігатора вже було створено чимало торгових систем, поки що жодної з них не вдалося «переплюнути» по популярності Profitunity Білла Вільямса.

  Торгівля на фінансових ринках пов'язана з високим рівнем ризику для капіталу. Для того, щоб знизити ризики, рекомендується чітко слідувати правилам мані-менеджменту і завжди встановлювати Stop Loss. Всі рішення, які приймає трейдер при роботі на Форекс є його особистою відповідальністю.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: