Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Індикатор Alligator. Як користуватися. Опис.

 1. особливості системи
 2. Правила роботи з індикатором
 3. Приклади угод з індикатором Alligator
 4. Завантажити індикатор Alligator

В основі індикатора Alligator лежить система TC Profitunity Білла Вільямса. Вона відноситься до числа найбільш відомих інструментів біржової торгівлі. Її з різним успіхом використовують багато трейдерів. Навколо цієї системи до цих пір не вщухають суперечки. Одним трейдерам вона приносить хороший дохід, інші, використовуючи її можливості, втрачають гроші. TC Profitunity є багатогранну систему, що складається з декількох підсистем, які постійно взаємодіють між собою.

Індикатор, заснований на даній системі, надає трейдеру можливість одночасно відстежувати кілька тимчасових періодів. В рамках наведеної нижче статті він розглядається щодо ринку бінарних опціонів.

Працювати з Alligator можна на будь-якому терміналі, встановлюючи таймфрейм на Н1 і вище. Трендовий індикатор застосовується для моніторингу різних валютних пар.

Торгівля з використанням індикатора ведеться цілодобово. Експірація встановлюється на одній свічці.

особливості системи

Білл Вільямс, розробник Alligator, а разом з ним і інші учасники біржі, заявляв, що поточна ринкова ситуація відображає суму думок всіх трейдерів. Це означає, що для отримання інформації, необхідної для складання прогнозів, досить проаналізувати ціни.

Для роботи з індикатором Alligator потрібно зрозуміти такі моменти:

 1. Як визначити напрям вектора, уздовж якого рухається ринок?
 2. Як виявити точку розвороту на графіку бару?
 3. Як працює віяло Alligator?

Віяло індикатора включає в себе 3 МА (Moving Average). Їх період становить 5,8 і 13. Перша середня згладжена ковзаюча має зрушення в майбутнє на 3 бари, друга і третя відповідно на 5 і 8 барів. Така конфігурація формує "лягти" Алігатора.

Даний індикатор надає комплексну оцінку, що включає в себе кілька тимчасових інтервалів. З цього випливає, що поява розкритою «пасти» вказує на наявність однакової тенденції в декількох фрактальних рівнях.

Однак для отримання прибутку на біржі необхідно визначити не тільки напрямок індикатора, а й тренда на поточному ТФ. Останнє встановлюється по свічним цінами закриття. Для цього необхідно відкрити графік «Лінія» і, встановивши початок лінії на мінімальному показнику, провести її вздовж висхідного тренда. Отримана таким чином лінія демонструє нахил тренда.

Отримана таким чином лінія демонструє нахил тренда

Виконувати наведені дії необхідно саме на графіках, що демонструють ціни закриття. Причому на графіку з барами визначити кут нахилу даної лінії шляхом зазначених маніпуляцій складніше в зв'язку з тим, що він демонструє безліч показників.

Причому на графіку з барами визначити кут нахилу даної лінії шляхом зазначених маніпуляцій складніше в зв'язку з тим, що він демонструє безліч показників

Наступний, і останній етап роботи з індикатором - визначення моменту зміни настрою ринку. Він виявляється на максимумах поточного тренда і вказує напрямок майбутнього руху. Висхідну тенденцію показує свічка з більш низьким мінімумом щодо попередньої фігури з ціною закриття, розташованої вище його половини. Наявність цього сигналу свідчить про ослаблення позиції продавців, що вказує на швидку зміну ринкової тенденції.

Ведмежий розворот показує зворотний бар. Він являє собою свічку, у якій максимум розташовується на більш високій точці щодо попередньої фігури, а ціна закриття знаходиться нижче її половини. Такий бар з'являється перед розворотом висхідного тренда в спадний.

Такий бар з'являється перед розворотом висхідного тренда в спадний

Правила роботи з індикатором

Опціон Call слід купувати за наявності таких обставин:

 • лінії індикатора спрямовані вниз;
 • поточна ціна розташовується нижче ліній індикатора.

Після досягнення зазначених показників слід дочекатися, поки графіки не покажуть початок формування розвороту тренда в бік підвищення в точці, розташованій нижче ліній індикатора. Як тільки на наступному барі ціна перевищує максимум даного розвороту, можна відкривати опціон.

Працювати з опціоном Put можна при наявності наступних умов:

 • лінії індикатора йдуть вгору;
 • поточна ціна розташовується вище ліній індикатора.

Коли досягнуто зазначені показники, потрібно дочекатися, поки на графіку не з'явиться сигнал розвороту тренда в бік зниження. Бар, який свідчить про це, повинен розташовуватися вище ліній індикатора. Якщо ціна на наступному барі проходить через мінімум розвороту, слід відкривати опціон Put.

Описані стратегії носять довгостроковий характер. Їх не рекомендують застосовувати в операціях з таймфрейме менше однієї години. Час експірації завжди встановлюється на одній свічці. Це обумовлено тим, що торгівля за допомогою Alligator ведеться проти поточного тренда. І розворот на графіку може бути корекцією.

Незважаючи на те, що торгівля ведеться з відносно великим ТФ, потік сигналів буде досить стабільний. Оптимальним варіантом вважається вибір ТФ з Н4 або D1.

Оптимальним варіантом вважається вибір ТФ з Н4 або D1

Приклади угод з індикатором Alligator

Як приклад буде розглянута валютна пара USD / CHF з годинниковим таймфрейме. Спочатку визначаються напрямок поточного тренда і ліній індикатора. Як тільки вони опускаються вниз, слід дочекатися появи сигналу про розворот бичачої тенденції. Після того як ціна пробиває максимум бару (в розглянутому прикладі це сталося наступного свічці), відкривається опціон Call з годинною експірації. В результаті угода буде закрита

Важливо відзначити, що дана система не виключає ймовірність появи хибних сигналів для торгівлі бінарними опціонами . Так, на наступній діаграмі ціна, що опустилася нижче мінімуму ведмежого розвороту, знову пішла вгору. Це свідчить про корекцію тренда. В рамках даної стратегії поведінки на ринку рідко виникають 3 поспіль подібні ситуації. Якщо це сталося, рекомендується повернутися до початкового об'єму угоди. Такий підхід мінімізує ризики.

Індикатор Alligator добре працює на денному графіку. Такий таймфрейм рекомендують новачкам. Він вважається найбільш простим і зручним інструментом роботи з бінарними опціонами. Через це брокери нерідко знижують розмір виплат за довгостроковими паперами, так як денний графік вважається більш передбачуваним, ніж внутрішньоденної.

висновки

Індикатор Alligator - це ефективний інструмент біржової торгівлі, результативність якого багато разів доведена. Він демонструє тренди в розрізі декількох тимчасових періодів, завдяки чому трейдер бачить загальну ситуацію на ринку. Працюючи з індикатором Alligator, можна своєчасно виявляти момент зміни настроїв, або зміни трендів.

Працюючи з індикатором Alligator, можна своєчасно виявляти момент зміни настроїв, або зміни трендів

Завантажити індикатор Alligator

завантажити

Що б залишити коментар, необхідно зареєструватися або авторизуватись під своїм акаунтом.

Як виявити точку розвороту на графіку бару?
Як працює віяло Alligator?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: