Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інструкція: як грамотно розміщувати рекламу у Instagram-блогерів

 1. Як стати майстром наскрізний аналітики?

Як людина, що знаходиться з двох сторін барикад, як автор блогу і як рекламодавець, хочу дати декілька порад, які всерйоз полегшать взаємодія тих і інших. Що робила б я, якби замовляла рекламу сама у себе. Отже, якщо ви рекламодавець, ваш план складається з п'яти пунктів.

1. Визначтеся з бюджетом.

Скільки ви готові витратити на просування? Зазвичай починають з цілей, але ваші цілі можуть виходити за рамки ваших фінансових можливостей. Так що краще танцювати від фінансів і ефективно їх розподілити, а не намагатися реалізувати неможливе за копійки. Найчастіше, чим більше передплатників, тим дорожче реклама. Виберіть собі категорію блогера за обсягом його соціального капіталу: 10-50, 50-100, 100-200, 200-300, 300-500 і далі тисяч передплатників. Ціни починаються від ₽1000 і досягають декількох сотень тисяч за посаду. Так, про таке буває! Для орієнтиру привожу ціни за категоріями відповідно: ₽2000-7000; ₽5000-12000; ₽10000-18000; ₽15000-30000; ₽20000-40000. Далі все дуже по-різному, зазвичай в аудиторію до 1 мільйона прайс не перевищує ₽70000 за пост. Звичайно, ціну виставляє сам блогер, є ті, хто-то за 50 потенційних передплатників виставляє рахунок на ₽2000, а є і на ₽10000. Залежить від залученості, унікальності контенту та результативності реклами. Щоб не тестувати кожен аккаунт на власній шкурі, я завела в Telegram чат з обміну досвідом розміщення реклами. Приєднуйтесь!

Як стати майстром наскрізний аналітики?

Наскрізна аналітика - головна магія інтернет-маркетингу і найпотужніший інструмент розвитку продажів без зростання бюджету. Впровадивши її, ви відразу зрозумієте, де клієнти губляться і що в вашому маркетингу треба поліпшити.
Хочете освоїти цю магію? Ось навчальний курс де детально пояснюють, як все працює, як впроваджувати і як використовувати на практиці.
Поспішайте дізнатися подробиці , Реєстрація скоро закриється!

Реклама

2. Уважно перегляньте контент в кожному акаунті, який ви вибрали.

Подобається? Цікаво? Ви самі стали б таке читати? А вашої цільової аудиторії це може бути цікаво? Як впишеться ваш рекламний пост в такий контекст? Одні суцільні питання. Подумайте, як можна пропонувати дриль в блозі про дитячі коляски? Так буде відповідність вас і вашого блогера. Зверніть увагу на наявність забороненого контенту (його бути не повинно). Занадто відвертих фото і вульгарних або нецензурних коментарів теж.

3. Проаналізуйте кількість лайків, коментарів.

Іншими словами, залученість аудиторії. Не треба чекати 30000 лайків на 300 000 передплатників, але лише тисяча повинна настрожіть. Зверніть увагу на співвідношення кількість лайків до коментарів.

4. Власне про останні. Куплені коментарі видно неозброєним оком.

«Вау! Супер! Ви красива / красивий! »Не дивно, якщо під постом лекційним коментарів значно менше, ніж під постом-опитуванням. Приміряйте на себе роль передплатника, стане значно легше. До слова, є не тільки чати реклами, але і чати обміну коментарями. Якщо з поста в пост ви бачите одні і ті ж репліки, можливо ви натрапили на таку «банду».

5. Попросіть статистику.

Навіть так, вимагайте. Немає статистики - немає замовлення рекламі теперь! Я звертаюсь статистику постів попереднього дня і годинне аудиторії. Для розуміння цього вже достатньо. Варто подивитися і тижневу статистику, щоб дізнатися, коли у блогера топові дні.

Якщо все пункти добре опрацьовані, то вітаю вас, ваш блогер для реклами обраний!

Ви вибрали блогера. Але робота на цьому не припиняється. Все найцікавіше попереду! Потрібно багато думати і ще більше ворушитися, щоб ваша реклама була максимально ефективною. В першу чергу, складіть список правил або вимог для блогера, щоб він не блукав у темряві і знав, що ви чекаєте від нього.

1. Чітко визначте день виходу реклами і зафіксуйте домовленість письмово.

2. Також визначте час виходу реклами з невеликою тимчасової виделкою: 9:00 - 9:15; 18:30 - 18:45.

3. Уточніть скільки часу реклама буде знаходитися в топі і в стрічці взагалі.

4. Обговоріть потенційні результати, на які ви можете розраховувати.

Ось вам шпаргалка побажань від рекламодавця блогеру:

 1. Загальні побажання до публікацій:

1.1. Пости будуть розміщені протягом двох тижнів після отримання товару.

1.2. Публікації повинні бути опубліковані о 20:00 - 20:15 у будні дні [топове час у блогера].

1.3. Наступний пост в стрічці блогера після рекламного може появітсяне раніше, ніж через 3 години.

1.4. Пост не можна видаляти з стрічки.

1.5. На фотографії повинна бути відмітка @ ...

1.6. Поруч з назвою аккаунта в тексті поста не повинно бути хештегів.

1.7. Фотографія повинна бути якісною і зроблена в денний час при денному світлі.

2. Побажання до конкретної публікації:

2.1. Дівчина на фотографії повинна бути в повний зріст, в максимальному наближенні в кадрі. Товар має бути добре видно.

2.2. Текст поста повинен містити 80-90 слів [не варто робити занадто довгі пости, які не відволікайте читача від головного - вашого облікового запису].

2.3. Згадки інших акаунтів в пості неприпустимі.

2.4. У тексті повинно бути два згадки аккаунта @ ... Перша згадка має бути шостим або сьомим словом, на початку посту. Друга згадка - в останньому реченні, [закріплюємо результат].

Окремо вкажіть, чи буде реклама згадана в Stories, в форматі фото або відео; чи буде ваш товар представлений в прямому ефірі. Обов'язково (!) Дізнайтеся, в якому контексті буде згадуватися ваш аккаунт, сусідні публікації, фотографії в історії або тема ефіру можуть як зіграти вам на руку, так і звести рекламу нанівець. Перебільшений приклад: складно продати магазин шуб з натурального хутра після поста на захист тварин.

Розслабилися? Це ще не все. Основна робота починається тоді, коли блогер розмістив рекламу. Ще одна інструкція від мене. Як підготуватися до публікації і що робити після.

1. За 3-4 години до виходу реклама ви повинні викласти пост з тим товаром, який рекламує блогер з максимальними подробицями про товар.

2. Відразу після публікації, зайдіть в пост і подякуйте в коментарях. Подяка повинна бути яскравою, щирою і не за рекламу, а за те, що ваш товар оцінили і удостоїв розміщення в стрічці.

3. Не припиняйте працювати з коментарями, як у себе в акаунті, так і під рекламним постом. Відповідайте на питання про товар, вставляйте милі репліки. Ви ніколи не знаєте, куди повернеться діалог. Одного разу ми навіть спонтанно грали в міста, причому в двох акаунтах одночасно. Але саме таке живе спілкування створює лояльних клієнтів.

4. Зробіть у себе репост вдалої реклами з відкликанням і відзначте блогера, тоді це фото буде у нього в розділі «фото з вами». І якщо ваша співпраця була приємною, то блогер не стане приховувати цей пост з розділу і воно буде продовжувати працювати на вас.

5. Постарайтеся зробити промокод або якийсь подарунок покупцям. Нові передплатники зрадіють акції, і вона стане ще одним аргументів на користь покупки. Я весь час кажу про товар не тому, що мої поради допоможуть тільки інстамагазінам, але лише для зручності прикладу. Точно так само можна рекламувати ваші особисті блоги, тематичні блоги, навчальні, які завгодно.

6. У найближчі дні після виходу реклами влаштуйте якусь активність: розіграш знижки або товару. Якщо ви нічого не продаєте, то опублікуйте опитування, розворушити аудиторію, ініціюйте спілкування.

Сподіваюся, моя інструкція допоможе вам. За оновленнями і новинами слідкуйте на моєму каналі в Telegram .

Як стати майстром наскрізний аналітики?
Скільки ви готові витратити на просування?
Як стати майстром наскрізний аналітики?
Хочете освоїти цю магію?
Подобається?
Цікаво?
Ви самі стали б таке читати?
А вашої цільової аудиторії це може бути цікаво?
Як впишеться ваш рекламний пост в такий контекст?
Подумайте, як можна пропонувати дриль в блозі про дитячі коляски?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: