Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інструкція: Як роздати Wi-Fi з ноутбука Windows 10 і зі стаціонарного комп'ютера

 1. Як визначити, чи може ноутбук або комп'ютер роздавати Wi-Fi
 2. Як роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows 10
 3. Як відключити роздачу Wi-Fi з ноутбука на Windows 10
 4. Проблеми при активації ноутбука на Windows 10 в якості точки доступу

Розвиток мобільного інтернету дійшло до такого рівня, що багато користувачів перестають проводити додому мережу, використовуючи USB-модеми

Розвиток мобільного інтернету дійшло до такого рівня, що багато користувачів перестають проводити додому мережу, використовуючи USB-модеми. Однак їх мінус очевидний - неможливість підключити до стандартного роутера для роздачі інтернету. Мало хто знає, але в якості своєрідного роутера може виступити практично будь-який комп'ютер або ноутбук, який має Wi-Fi адаптер. В рамках даної статті ми розглянемо, як роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows 10, але даний спосіб підійде і для стаціонарного комп'ютера.

Як визначити, чи може ноутбук або комп'ютер роздавати Wi-Fi

Вище зазначалося, що спосіб з роздачею інтернету через ноутбук найбільш часто використовується в тих ситуаціях, коли до комп'ютера підключено USB-модем Вище зазначалося, що спосіб з роздачею інтернету через ноутбук найбільш часто використовується в тих ситуаціях, коли до комп'ютера підключено USB-модем. При цьому також він працює при роздачі звичайного проводового інтернету. У деяких випадках (в залежності від налаштувань роутера і Wi-Fi адаптера в ноутбуці), комп'ютер на Windows 10 може виступити в якості маршрутизатора, розширивши зону дії мережі Wi-Fi, тобто, роздавши бездротовий інтернет, до якого підключений.

Щоб визначитися з тим, чи може ноутбук або комп'ютер на Windows 10 роздавати інтернет по Wi-Fi, необхідно провести перевірку. Для цього запустіть командний рядок від імені адміністратора , І пропишіть в ній команду:

netsh wlan show drivers

Після цього в командному рядку з'явиться інформація про Wi-Fi адаптер, який працює на комп'ютері або ноутбуці. У даній інформації необхідно знайти рядок «Підтримка розміщеної мережі», і подивитися на виведений результат. Якщо написано «Так», значить, з даного комп'ютера можна роздавати Wi-Fi, якщо ж значиться «Ні», то подібна можливість не передбачена. Після цього в командному рядку з'явиться інформація про Wi-Fi адаптер, який працює на комп'ютері або ноутбуці

Увага: В деяких випадках, коли в командному рядку вказана неможливість роздачі інтернету з ноутбука по Wi-Fi, є можливість виправити ситуацію. Для цього необхідно оновити драйвера для Wi-Fi адаптера на комп'ютері, встановивши їх з офіційного сайту виробника.

Як роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows 10

Зробити ноутбук або комп'ютер в якості точки доступу Wi-Fi для інших пристроїв найпростіше через командний рядок. Є маса сторонніх програм, але їх установка невиправдана, враховуючи, що процес включення і відключення роздачі Wi-Fi через командний рядок можна звести до пари кліків мишею, про що мова піде нижче.

Щоб включити роздачу Wi-Fi через пристрій на Windows 10 необхідно зробити наступне:

 1. Запустити командний рядок від імені адміністратора, і в ній прописати команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = okeygeek key = 1234567890

Примітка:

Ssid - установка імені створюваної Wi-Fi мережі. У прикладі в якості імені задано назву нашого сайту «Okeygeek», але при створенні ви можете вказати будь-яке інше ім'я мережі.

Key - установка пароля для створюваної Wi-Fi мережі. У прикладі в якості пароля значаться цифри «1234567890». Зверніть увагу, що пароль повинен бути не менше 8 символів. Key - установка пароля для створюваної Wi-Fi мережі

Коли команда буде прописана, натисніть Enter.

 1. Далі в командний рядок необхідно ввести ще одну команду:

netsh wlan start hostednetwork

Дана команда активує Wi-Fi мережу, і після неї вона з'явиться в списку доступних для підключення з боку інших пристроїв.

 1. Останнім кроком необхідно дозволити іншим пристроям не тільки підключатися до комп'ютера або ноутбука на Windows 10, але і використовувати його інтернет. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою миші на «Пуск» і вибрати у випадаючому меню пункт «Мережеві підключення». Далі натисніть правою кнопкою миші на підключення до мережі, яке відповідає за роботу інтернету на пристрої, з якого буде вестися роздача. У меню, виберіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Доступ». На ній необхідно встановити галку в пункті, який дозволяє іншим користувачам мережі використовувати інтернет, до якого підключений комп'ютер.

Як можна бачити, роздати Wi-Fi з ноутбука на Windows 10 не так вже й складно, якщо запам'ятати команди, які за це відповідають, але навіть цього робити не обов'язково. Якщо ви хочете спростити процес роздачі інтернету через командний рядок, необхідно зробити наступне:

 1. Запустіть програму «Блокнот» на комп'ютері, і в ньому введіть два рядки:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = okeygeek key = 1234567890 netsh wlan start hostednetwork

 1. Після того як вони будуть введені, виберіть пункти «Файл» - «Зберегти як» і переведіть параметр «Тип файлу» на «Все файли». Далі напишіть будь-яке ім'я файлу, але важливо, щоб воно було з розширенням .bat. Наприклад, ви можете назвати створюваний файл «Internet on.bat».
 2. На записаний файл необхідно буде натискати двічі лівою кнопкою, щоб включити роздачу Wi-Fi з ноутбука або комп'ютера після кожної перезавантаження.

Як можна бачити, процес включення інтернету зводиться до мінімуму, і немає сенсу встановлювати сторонні додатки, функціональність яких влаштована таким чином.

Як відключити роздачу Wi-Fi з ноутбука на Windows 10

Якщо вам знадобилося відключити роздачу Wi-Fi, яка ведеться з комп'ютера, зробити це можна в командному рядку, запущеної від імені адміністратора, за допомогою команди:

netsh wlan stop hostednetwork

Даний процес також можна автоматизувати за аналогією з включенням Wi-Fi роздачі, створивши відповідний файл з розширенням .bat.

Проблеми при активації ноутбука на Windows 10 в якості точки доступу

Налаштовуючи роздачу Wi-Fi на ноутбуці або комп'ютері під керуванням Windows 10, користувач може зіткнутися з низкою проблем Налаштовуючи роздачу Wi-Fi на ноутбуці або комп'ютері під керуванням Windows 10, користувач може зіткнутися з низкою проблем. Ось деякі варіанти їх вирішення:

Як можна бачити, організувати роздачу інтернету з ноутбука або комп'ютера на Windows 10 досить просто. На більш ранніх версіях операційної системи дані команди також працюють, але вони не можуть роздавати інтернет в тому випадку, якщо комп'ютер сам підключений до нього через Wi-Fi, тоді як в Windows 10 подібні обмеження не діють.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: