Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інтелектуальні ігри з секретом

Приблизно п'яту частину доходів стільникових операторів складають різні додаткові послуги - продаж музики, голосування, новинні стрічки і т.д. І найчастіше компанії йдуть на різні хитрощі, щоб абонент не зміг зрозуміти реальну вартість відправки SMS на короткий номер. Таку політику не соромляться проводити навіть великі оператори. Приблизно п'яту частину доходів стільникових операторів складають різні додаткові послуги - продаж музики, голосування, новинні стрічки і т

www.iphones.ru

Приблизно п'яту частину доходів стільникових операторів складають різні додаткові послуги - продаж музики, голосування, новинні стрічки і т.д. І найчастіше компанії йдуть на різні хитрощі, щоб абонент не зміг зрозуміти реальну вартість відправки SMS на короткий номер. Таку політику не соромляться проводити навіть великі оператори.
Обсяг додаткових послуг (VAS) в мережах стільникового зв'язку в Росії оцінюється майже в 3 млрд доларів. За даними одного з операторів, їх частка в загальному обсязі доходів становить близько 20 відсотків, причому половина з них - послуги через відправку SMS на короткі номери. Ось тільки ніхто не досліджував, який відсоток абонентів, відправляючи повідомлення, знають або хоча б можуть дізнатися, скільки послуга коштує, хто її надає, що вони отримують і т.д.
Інтелектуальні ігри
Протягом багатьох років шістнадцять разів на рік в програмі «Що? Де? Коли? »Керівник компанії« МТС-Москва »пан Бешев пропонує надсилати SMS з відповідями на питання гри, голосуванням за гравців і т.д. Ведучий гри також заявляв, що можливість голосувати і т.д. «Абонентам ДАРУЄ наш генеральний спонсор - компанія МТС». Ніякої вказівки на вартість зазначеної послуги не було ні в період трансляції, ні в які видаються абонентам аркушах з тарифними планами. Крім того, інформацію про вартість відправки SMS на вказаний номер не можна було отримати навіть зателефонувавши в кол-центр (редакція має відповідної аудіозаписом).
У прес-службі компанії ще в квітні журналісту «Фонтанки» пояснили, що, починаючи з літнього сезону, «ми додамо в ефір усне повідомлення ведучого про вартість повідомлення». Відразу ж інформація з'явилася в колл-центрі. У самій першій грі пан Бешев про можливість відправки повідомлень взагалі промовчав. Потім все повернулося на круги своя - багато реклами і ні слова про ціну. Від подальших коментарів в компанії ухилилися.
Не винні ми
Ситуація з промоушен МТС в популярній програмі на «Первом канале» - одне з небагатьох винятків, коли компанія сама «засвічується», пропонуючи відправляти платні повідомлення. Адже так звані допуслуги надають незалежні контент-провайдери - якісь ТОВ, які отримують в середньому половину доходу від вартості «есемесок». І відповідальності за дії цих ТОВ самі оператори не несуть.
Закрити доступ до платних послуг абонент не може, причому таку політику стільникові компанії пояснюють необхідністю дотримуватися закону. Заперечуючи проти позовної заяви одного з клієнтів, в Санкт-Петербурзькому філіалі ВАТ «ВимпелКом» пояснили, що, згідно з виданою ліцензією, оператор зобов'язаний надати абоненту доступ до послуг зв'язку, які надають інші оператори, а також до системи інформаційно-довідкового обслуговування: «Списання коштів з електронного рахунку абонента за користування послугами контент-провайдера відбувається на підставі наданого рахунку. Ціну на свої послуги контент-провайдер встановлює сам і сам же повністю відповідає за своїми зобов'язаннями ».
Виникає безліч питань, від відповідей на які оператори ухиляються. Коли і який договір укладається між контент-провайдером і абонентом? І полягає взагалі? Хто відповідає за надання споживачу інформації: згідно із законом до надання послуги клієнт повинен отримати відомості про виконавця, його адресу, ціни, умови надання і т.д. Виходячи навіть з цього формального порушення (адреса і повне найменування виконавця не вказується ні в одній рекламі), можна відмовитися від угоди і повернути всю списану суму.
Скільки коштує дізнатися скільки коштує?
Логічно припустити, що більшість клієнтів знає про платність коротких номерів SMS. І якщо клієнт свідомо відправляє повідомлення, то погоджується на ризик. Але деякі оператори беруть гроші навіть за послуги, які традиційно є безкоштовними. Наприклад, на деяких тарифних планах мережі «Мегафон-Москва» стягується плата за дзвінки в довідкову службу і перевірку балансу.

Ситуація може стати просто абсурдною. Припустимо, що через збій мережі клієнт не здатний додзвонитися. У такому випадку при зверненні в довідкову службу, він буде змушений більше десяти хвилин слухати рекламу в очікуванні відповіді колл-центру, і за весь цей час заплатить. А далі можливо і такий розвиток подій: компанія визнає факт збою, приносить вибачення, але гроші повернути відмовляється. І в такому випадку виходить, що оператор порушив зобов'язання (збій в мережі), а абонент витратив час і ще платить за це?
Затверджені Урядом Росії правила надання послуг рухомого зв'язку зобов'язують оператора безкоштовно і цілодобово надавати довідкову інформацію про тарифи, про стан особового рахунку, приймати інформацію про технічні несправності і т.д. Цей перелік безкоштовних інформаційно-довідкових послуг не може бути скорочений. Але виходить, що в «Мегафон-Москва» його ігнорують в тій частині, яка стосується її власної довідкової служби. Домогтися будь-яких коментарів в прес-службі одного з найбільших стільникових операторів не вдалося.
Клієнт задоволений?

Розрахунок операторів зрозумілий. Нехай навіть кожен абонент позбудеться 10, 50 або навіть ста рублів. У кращому випадку один з тисячі подасть претензію. Один з десяти дочекалися відповіді, може бути, звернеться до суду. А переважна більшість абонентів тільки посвариться про себе і буде продовжувати користуватися послугами.
Чи можуть і чи повинні державні органи припиняти подібні порушення? Для цього до них спочатку повинна надійти скарга. За порушення права споживача на отримання необхідної та достовірної інформації про послугу та виконавця на організацію може бути накладений адміністративний штраф в сумі до 10 тисяч рублів. Для стільникових компаній такий штраф - комариний укус. Причому навіть якщо Росспоживнагляд накладе цей штраф і суд, в який оператор його оскаржить, визнає компанію порушником, постраждалим абонентам доведеться самостійно подавати претензію, чекати два місяці відповіді на неї, подавати позов до суду і т.д.
Цікавий факт для роздумів. Верховний Суд Росії розцінює замовчування про справжні факти, спрямоване на введення в оману, як одну з форм обману. А якщо він був використаний для розкрадання чужого майна (в тому числі грошових коштів клієнта з його рахунку), то таке діяння визнається шахрайством - стаття 159 Кримінального кодексу РФ.
Павло Нетупскій,
Фонтанка.ру

Де?
Коли?
Коли і який договір укладається між контент-провайдером і абонентом?
І полягає взагалі?
Скільки коштує дізнатися скільки коштує?
І в такому випадку виходить, що оператор порушив зобов'язання (збій в мережі), а абонент витратив час і ще платить за це?
Клієнт задоволений?
Чи можуть і чи повинні державні органи припиняти подібні порушення?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: