Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні> Тест-драйв> Roomian.org

 1. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні інтернет-банк російський стандарт...
 2. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні
 3. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні
 4. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні
 5. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні
 6. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні
 7. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні
 8. Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Інтернет-банкінг «Інтернет-банк» Російського Стандарту в Україні

інтернет-банк російський стандарт

БРС інтернет-банк

Агентство Roomian Research продовжує тестування інтернет банків, що претендують на звання найбільш ефективних з тих, що працюють сьогодні в Україні. Цього разу ми розглянемо інтернет-банкінг під назвою «Інтернет-банк» від ПАТ «Банк Русский Стандарт». «Дочка» знаменитого банку, який є одним з флагманів роздрібного фінансового ринку Росії, постійно працює над поліпшенням своїх дистанційних сервісів, і її Інтернет-банк відомий як широким функціоналом, так і зручністю використання.

Історична довідка

банк Російський Стандарт був заснований в 2006 році. Хоча цей банк особливо сильний в картковому бізнесі і споживчому кредитуванні, розвинений функціонал для щоденних банківських операцій і дистанційне обслуговування також є його «коником».

Як нам повідомили в фінансовій установі, Банк Русский Стандарт розпочав впровадження системи інтернет-банкінгу в Україні (розробка проводилася в Росії на замовлення материнського банку) в 2009 році. Дизайн і стиль веб-сайту Банку Російський Стандарт, який дотриманий і в інтерфейсі системи «Інтернет-банк», розроблений Студією Артемія Лебедєва.

Система постійно розвивається. Впроваджуються нові сервіси, поліпшується безпеку користування системою, її стабільність. Так, в 2013 році банк додав кілька нових сервісів, серед яких поповнення депозитів з поточних рахунків і безкоштовний сервіс повідомлень на електронну пошту клієнта, що включає в себе інформацію про останній час входу, IP-адресу і браузері, з якого здійснювався вхід в Інтернет-банк , а також інформацію про витратні операції (зовнішні переклади і оплата сервісів).

кількість користувачів системи «Інтернет-банк» БРС в серпні 2013 року досягла 365 тисяч чоловік - майже на 30% більше, ніж на кінець 2012 року. Крім того, спостерігається збільшення кількості операцій в рамках послуги VISA Money Transfer - миттєвих переказів грошових коштів і поповнення карт Visa Банку Російський Стандарт з карт Visa будь-якого українського банку через систему Інтернет-банк. Тільки за перший квартал 2013 року оборот по VMT -Операція склав близько 40 млн. Грн., А кількість операцій по відношенню до попереднього кварталу потроїлася.

Підключення до інтернет-банкінгу

Найпростіший спосіб скористатися системою - оформити пакет послуг «Банк в кишені» в будь-якому відділенні Банку Російський Стандарт або отримати «Банк в кишені» в будь-якому з магазинів-партнерів. Це абсолютно безкоштовно, Ви отримуєте презентабельну коробочку з картою, яку необхідно активувати. Ви навіть можете подарувати «Банк в кишені» комусь із своїх родичів або друзів, але, щоб ним скористатися, ця людина повинна зайти в магазин-партнер або відділення банку для підписання договорів.

Логін і пароль до Інтернет-банку Ви отримуєте в SMS-повідомлень після укладення договору дистанційного банківського обслуговування або при укладенні Договору банківського обслуговування (після активації карти).

Слід зазначити зручність активації платіжних і кредитних карт банку - в телефонному режимі, разом з отриманням ПІН-коду. Отриманий в SMS логін, який складається з 8-значного набору цифр, Ви зможете змінити при бажанні вже при першому вході, як і пароль.

вартість обслуговування

За підключення до системи Інтернет-банк банк грошей не бере. Безкоштовними також є комунальні платежі і перерахування коштів на рахунки, відкриті в БРС (як на власні рахунки, так і на рахунки інших користувачів). За поповнення особових рахунків мобільних операторів стягується комісія, наприклад, при поповненні номера МТС - 2% мінімум 1 грн.

Вхід в інтернет-банкінг

При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль При вході в систему користувачеві пропонується ввести логін і пароль. Ви можете скористатися при цьому віртуальною клавіатурою.

Після цього, у спливаючому вікні пропонується ввести одноразовий код підтвердження, який надсилається в SMS.

Втім, Ви завжди можете відключити опцію підтвердження входу шляхом введення SMS-коду в персональних настройках системи.

Якщо Ви забули пароль, то легко зможете його відновити, вказавши, крім логіна, код доступу до Call-Центру Русский Стандарт. Це п'ятизначний код, вказаний Вами при оформленні договору і дозволяє ідентифікувати вас при зверненні в Call-Центр Русский Стандарт.

Після введення облікових даних на головній сторінці відображається досить повне меню, інформація про нові можливості, пропозиціях для лояльних клієнтів, а також дані про існуючі рахунках (поточний баланс). Якщо у Вас є кредит в Банку Російський Стандарт, то Ви зможете побачити суму і дату майбутнього платежу, і відразу перейти на форму оплати. Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією.

Приємна особливість головної сторінки саме цього банку - наявність всього необхідного в відсутність перевантаженості інформацією

Функціональні можливості системи

Заявлені ключові можливості системи Інтернет-банк:

 • отримати детальну інформацію про стан рахунків і виплат по кредиту,
 • розмістити депозит онлайн, отримавши бонус до процентної ставки,
 • оформити і погасити кредит онлайн,
 • оформити моментальний переклад між своїми картами,
 • поповнити рахунок мобільного телефону,
 • оформити моментальний переклад з карти іншого банку на картку ПАТ «Банк Русский Стандарт» за технологією VPP,
 • оплатити комунальні послуги, інтернет, телебачення, соціальні мережі,
 • оформити моментальний внутрішньобанківський P2P переклад за номером телефону одержувача,
 • випустити віртуальну карту зі встановленим лімітом,
 • сплатити податки і штрафи.

кредити

Розділ "Кредити" має на увазі необхідний функціонал, що дозволяє подивитися залишок заборгованості, дізнатися графік платежів за наявними у Вас кредитами і зробити платіж для погашення кредиту з карти або поточного рахунку. При погашенні кредиту банк не бере ніяких додаткових комісій.

Ви також можете відправити заявку на новий кредит. У нашому випадку, нам відразу на сторінці «Кредити» був запропонований один з найбільш популярних продуктів банку - кредит готівкою на карту.

карти

У розділі "Карти" клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті.

У розділі Карти клієнт може переглянути баланс на своїх картах, встановлений кредитний ліміт, останні операції по карті

Внизу сторінки є посилання на розділ, що містить виписки по картрахунку. Рахунок-виписки формуються системою 1 раз на місяць, вам потрібно вибрати цікавий місяць. На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік.

На жаль, з цієї сторінки Ви не можете відфільтрувати операції, вивести виписку за кілька місяців або рік

Новаторською опцією є можливість покупки віртуальної передплаченого карти на суму до 2000 грн. для покупок в Інтернет. Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту.

Комісія за випуск такої карти складе 1% від обраної суми ліміту

Поточні рахунки і депозити

Розділ «Рахунки» пропонує стандартну інформацію про поточні рахунки користувача, їх статус, залишках. Ліве меню пропонує можливість здійснення операцій - перекладів, платежів, в тому числі операцій за шаблоном, - з використанням рахунків, відкритих у банку.

У розділі «Депозити» можна поповнити свій депозит, що є тільки для вкладів з такою можливістю (вказані в договорі). Але найцікавішою опцією є відкриття нового депозиту. Банк Русский Стандарт першим в Україні запровадив можливість відкриття депозитного вкладу онлайн, без необхідності додаткового візиту до відділення.

У підрозділі «Новий депозит» Ви можете вибрати мету вкладення (отримати максимальний прибуток або мати можливість щомісяця знімати або капіталізувати відсотки), власне депозитний продукт, термін розміщення, а також рахунок, з якого на депозит будуть перераховані гроші. Дуже наочно представлені всі умови за діючими депозитними продуктами банку. В режимі онлайн Ви можете відкрити депозит як в гривні, так і в іноземній валюті, на свій вибір.

Платежі та Заявки

У розділі «Платежі» (доступний або з меню на головній сторінці, або з лівого меню розділів «Рахунки», «Карти», «Переклади») клієнт може скористатися можливостями швидких платежів - комунальні послуги, телефон, мобільний зв'язок, інтернет, електронна комерція та ін. Вражаюча кількість партнерів по прийому платежів, той факт, що оплата більшості послуг відбувається в режимі реального часу, можливість відсортувати каталог юросіб-одержувачів за напрямом діяльності та регіону, - все це робить платіжний функціонал Інтернет-ба ка БРС зручним у використанні. Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів.

Є можливість створення платежів зі збережених раніше шаблонів

Якщо потрібного Вам одержувача платежів не знайшлося в списку, Ви можете відправити в банк заявку на його додавання. Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі поповнення рахунку МТС .

Більшість платіжних операцій безкоштовні для клієнта, але за поповнення мобільних операторів може стягуватися комісія банку, як наприклад, в разі  поповнення рахунку МТС

У розділі Заявки клієнт може переглянути статус усіх відправлених заявок на платежі, перекази, відкриття і поповнення депозитів, погашення кредитів, зміна персональних налаштувань та ін. Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції.

Це реєстр всіх операцій користувача, доступний до сортування за датою, сумою, типу операції

переклади

Банк Русский Стандарт надає дуже широкий функціонал для Р2Р перекладів.

Крім внутрішніх переказів між своїми рахунками, Ви можете зробити вільний платіж за банківськими реквізитами. Крім цього, працює дуже зручний переклад клієнтам банку за номером телефону.

Вказавши тільки номер телефону, суму переказу, Ви можете в режимі онлайн перерахувати гроші будь-якому клієнту банку. Якщо у вашого одержувача кілька телефонних номерів, вкажіть саме той, який зареєстрований в Банку Російський Стандарт. Для підтвердження переказу Вас попросять ввести 4-значний код, відправлений Вам у SMS.

Користувачі, що мають картки інших банків, особливо зарплатні, оцінять сервіс швидких переказів з зовнішньої карти на карту Банку Російський Стандарт за номером картки. Цей сервіс реалізований через інструментарій Visa Money Transfer. На жаль, є певні обмеження - карта стороннього банку повинна бути випущена на ім'я клієнта БРС, і перед тим, як здійснювати перекази, цю карту необхідно активувати.

Після введення реквізитів картки і блокування на ній суми 1 грн. Вас попросять ввести код авторизації, який Ви повинні отримати в тому банку, який випустив картку.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті.

Після активації карти Ви можете легко і швидко переводити з неї гроші на карти в Російському Стандарті

Безпека

Для забезпечення максимального рівня безпеки в системі Інтернет-банк використовується SSL -шифрування даних і Web Server Certificate with EV. Сертифікат випущений відомим центром сертифікації Thawte, Inc. Для введення пароля на сторінці входу і на сторінці відновлення пароля використовується віртуальна клавіатура. Якщо клієнт тричі неправильно введе пароль, еккаунт буде заблокований. Подальша розблокування пароля здійснюється тільки при особистому зверненні клієнта в колл-центр банку.

Для підтвердження кожного платежу і створення / редагування одержувача платежів використовується одноразовий пароль (ОТР), який генерується системою і відправляється на номер мобільного телефону у вигляді SMS-повідомлення.

Система пропонує змінити пароль після закінчення 90 днів. Також приємно, що можна самостійно змінити пароль в будь-який час в розділі «Налаштування». Там же можна підключити або відключити вхід за одноразовим паролем, email-повідомлення про IP-адреси, з яких здійснювався вхід, і про витратні операції, що перевищують задану клієнтом суму.

Хочемо зазначити доступність інформації з питань безпеки - крім посилання на цю інфо на сторінці авторизації в Інтернет-банк, рекомендації про забезпечення безпеки містяться і в інструкції користувача, і в розділі з часто вживаними питаннями всередині системи.

Коли система тільки починала впроваджуватися, вона викликала деякі нарікання з боку клієнтів з точки зору стабільності роботи. Але в міру її розвитку доступність всіх функцій, відмовостійкість і стабільність набагато покращилася.

Персоналізація і комунікації

У розділі «Налаштування», крім опцій, пов'язаних з безпекою, клієнт може налаштувати персоналізоване звернення. Відзначимо, що банк постійно інформує клієнтів про доступність нових продуктів і сервісів на головній сторінці Інтернет-банку.

В системі Інтернет-банк також можна відправити повідомлення банківським фахівцям за допомогою внутрішнього поштового ящика ( «Листування з банком»). Розгорнутий і компетентну відповідь приходить дуже швидко, в термін до 15 хвилин.

У колл-центр за вказаною в шапці системи телефону 0-800-300-880 можна додзвонитися дуже легко. Зазвичай оператор відповідає досить швидко і компетентно, що не переводячи дзвінок на іншого фахівця.

резюме

На нашу загального враження, завдяки широкому функціоналу, дружньому інтерфейсу і безлічі простих способів завести гроші на рахунки в банк (через Інтернет за допомогою карти, через термінальну мережу), інтернет-банкінг Банку Російський Стандарт повинен сподобатися тим користувачам, які мають карти в декількох банках , мають потребу в постійному і регулярному скоєнні переказів та платежів.

Безсумнівним плюсом системи є онлайн-відображення залишків на рахунку. Інформація про проведені операції і доступні залишки завжди актуальна, що, в поєднанні з SMS -інформування, створює відчуття контролю за рухом грошей.

Інтернет-банк сподобається також і просунутим користувачам, які хочуть отримати максимальну вигоду від власних заощаджень, адже в БРС легко відкрити в режимі онлайн стільки депозитних продуктів, скільки необхідно, на різні суми, терміни, з різними умовами виплати відсотків. Крім традиційно хороших процентних ставок, така гнучкість дає клієнтам великі переваги.

Інтерфейс системи простий і зрозумілий. Ліве меню змінюється в залежності від розділу, в якому Ви перебуваєте, пропонуючи найбільш актуальні опції. У цьому інтернет-банкінгу легко знайти будь-яку потрібну інформацію та потрібну функцію.
Тест-драйви 2013 систем інтернет-банкінгу @ Roomian Research

Популярні пропозиції (Україна)

рішення від МФО по кредиту за 8 хвилин!

Не дозволимо вам потонути, швидко відправимо вам грошей

потрібно швидке рішення банку за кредитом готівкою?

Кращі умови кредитування! до 300 тис гривень на термін до 60 місяців

кредитна карта кращого банку безкоштовно!

Успей отримати карту з кредитом до 75 тис грн, грейс 55 днів, до 10% на залишок

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: