Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інтернет на Теле2 з щомісячною оплатою. Тарифи "Теле2" з безлімітним інтернетом. Безлімітний інтернет "Теле2" без обмеження трафіку

 1. Тарифні плани Теле2
 2. Тарифні інтернет-опції Теле2
 3. Корисна інформація
 4. «Інтернет для пристроїв»
 5. Чорні тарифи від Теле2
 6. Чорний
 7. «День в мережі»
 8. Безлімітний браузер Opera-Mini від Теле2
 9. висновки
 10. Безлімітний інтернет: а чи є він?
 11. Основні тарифні опції Теле2 з безлімітним інтернетом
 12. Послуга «50 ГБ»
 13. Послуга «20 ГБ»
 14. Послуга «Інтернет в планшет»
 15. Додаткові інтернет-опції з безлімітним інтернетом
 16. Вартість і тарифи на безлімітний доступ
 17. процес Підключення
 18. підключаємо пакети
 19. Що пропонує оператор?
 20. Тарифи «Теле2» з безлімітним інтернетом
 21. Опції для підключення інтернету
 22. варіанти Підключення
 23. Роумінг: використання безлімітного інтернету в поїздках по країні та світу
 24. Який варіант безлімітного інтернету вибрати?
 25. Висновок

Інтернет від Теле2 вигідно відрізняється невисокою вартістю і варіативністю. Сьогодні компанія пропонує велика кількість тарифів з базовим трафіком для виходу в інтернет. Тут же представлено 6 опцій з різним розміром трафіку, які однаково підійдуть для користувачів, що мають телефон, планшет або комп'ютер.

Тарифні плани Теле2

Використовувати інтернету оператора Теле2 можна при підключенні будь-якого тарифу цієї компанії. Для тих, хто часто користується виходом в Мережу, надані пакети трафіку різного об'єму. Також передбачений тариф на інтернет з помегабайтной тарифікацією для одиничного використання.

Важливо: перш ніж визначитися з вибором тарифів і опцій, необхідно з'ясувати, чи підтримує ваш пристрій мережі 3G або 4G, так як Теле2 працює тільки в цьому діапазоні.

Тарифні плани з наданням фіксованого трафіку

До лінійці тарифів з базовим пакетом трафіку відносяться:

 1. Тариф «Чорний».

При щомісячній оплаті в 199 рублів користувач отримує можливість виходу в Мережу на 2 Гб. Крім цього, тариф включає 200 безкоштовних хвилин для дзвінків на номери будь-яких російських операторів зв'язку і стільки ж повідомлень. Для того щоб підключити тариф на інтернет «Чорний», слід набрати USSD-команду * 630 * 1 #.

 1. «Дуже чорний».

У цьому тарифі на інтернет абоненту пропонують 10 Гб за 399 рублів. Кількість безкоштовних дзвінків і СМС тут набагато вище, ніж в першому варіанті і становить 500 хвилин.

Як підключити тариф? Для цього наберіть * 630 * 2 # в поле запитів USSD.

 1. "Найчорніший".

При оплаті в 599 рублів, користувачеві виділяється ті ж самі 10 Гб, але для здійснення дзвінка безкоштовно надається 1000 хвилин і 1000 повідомлень. Перехід на цей тариф виробляють за допомогою USSD-команди * 630 * 3 #.

 1. «Сверхчерний».

Включає в себе 15 Гб, 2000. безкоштовних хвилин, 2000. повідомлень при внесенні на рахунок номера +1199 рублів. Перехід на тариф «Сверхчерний» здійснюють, набравши команду * 630 * 13 # в рядку USSD-запиту.

Тарифи на інтернет з помегабайтной тарифікацією

Дані тарифи пропонують використовувати інтернет Теле2 з оплатою за кожен використаний мегабайт і обговорені хвилину. До них відносяться:

 1. «Помаранчевий».

Цей тариф надається користувачам без абонентської оплати. При позитивному балансі, за 1 Мб мобільного інтернету Теле2 списується 1.50 руб. кожна хвилина вихідного дзвінка і повідомлення також коштує 1.50 руб. щоб відправити MMS, доведеться заплатити 6.50 руб. Для підключення слід набрати команду * 630 * 8 # в розділі USSD-запитів.

 1. «Інтернет для пристроїв»

Даний тариф був введений в лінійку в якості базового, для використання на планшетах, роутерах, модеми. Тут немає абонентської плати, а якщо виникне необхідність зробити виклик або відправити СМС, то за кожну хвилину і повідомлення доведеться заплатити 1.80 рублів усередині регіону і 2.50 рубля по всій Росії. Тариф передбачає вихід в Мережу і без підключення додаткового пакета трафіку, але за кожен витрачений мегабайт необхідно заплатити 1.80 руб. Підключення плану проводиться за допомогою USSD-команди * 630 * 12 #.

Важливо: для того щоб стати абонентом Tele2, не обов'язково відвідувати офіс компанії. Підключитися до даного оператору можна, відвідавши інтернет-магазин shop.tele2.ru

Тарифні інтернет-опції Теле2

Для підключення інтернету, абонентам компанії Теле2 пропонують додаткові опції, серед яких можна знайти як пакет на один день, так і максимальний трафік 30 Гб на цілий місяць. Кожна опція може бути підключена на будь-якому встановленому тарифі , Крім плану «Чорний», «Дуже чорний», «Самий чорний», «Сверхчерний».

Опція «Інтернет c телефону»

Дана послуга передбачає використання інтернету Теле2 з подобово списанням грошових коштів в розмірі 5 рублів. Її суть в тому, що абоненту для виходу в Мережу надається на один день 75 Мб. При їх вичерпання до закінчення розрахункової доби, провайдер знижує швидкість. В цьому випадку завжди можна її додати за допомогою спеціальної опції «Додати швидкість». Невитрачені мегабайти не переходять на наступний розрахунковий день. Перевірити c телефону залишок невикористаного трафіку можна, набравши команду * 155 * 15 #.

Як підключити і відключити послугу:

 • для підключення, варто просто набрати USSD-запит * 155 * 151 # в відповідному полі;
 • командою * 155 * 150 # дана опція відключається.

Первинна активація опції безкоштовна. Вторинне підключення і наступні, оплачуються сумою 20 рублів.

«День в мережі»

Дана опція призначена для телефонів. Вона як не можна краще підходить людям, які рідко виходять в інтернет, так як списання з рахунку відбувається тільки в день використання.

При активації послуги, користувачеві на добу виділяється 250 Мб на максимальної швидкості за 15 руб. Списання з телефону відбувається в перші хвилини наступної доби. У разі передчасного вичерпання трафіку, доступ тимчасово призупиняється. Для того щоб контролювати залишок, можна використовувати команду * 155 * 16 #.

Управління послугою:

 • підключається за допомогою команди * 155 * 161 #;
 • відключається набором команди * 155 * 160 #.

Безкоштовно можна підключати тільки перший раз. Усі наступні активації платні - 50 руб.

«Пакет інтернету»

Опція «Пакет інтернету» може бути використана як на телефоні, так і на комп'ютері або планшеті. Модеми надходять у продаж вже з цією опцією. За її умовами, абоненту надається 7 ГБ на місяць за 299 рублів. У разі перевищення допустимого ліміту, користування інтернетом Теле2 тимчасово зупиняється до початку нового розрахункового періоду.

Для контролювання залишку трафіку використовують команду * 155 * 19 #. Якщо в момент списання на рахунку немає необхідної суми, то послуга активується автоматично тільки після її внесення на абонентський номер.

Як підключити або відключити інтернет на Теле2:

 • підключення проводиться командою * 155 * 191 #;
 • відключають опцію введенням команди * 155 * 190 # в рядок USSD-запиту.

підключення проводиться командою * 155 * 191 #;  відключають опцію введенням команди * 155 * 190 # в рядок USSD-запиту

«Портфель інтернету»

Дана послуга рекомендується для використання на планшетах і телефонах. При активації, абоненту надається на місяць 15 ГБ за 599 рублів. Вихід здійснюється на максимально можливої ​​швидкості . Її обмеження починається тільки при досягненні допустимого порогу трафіку. Контролювати залишок можна за допомогою спеціальної команди * 155 * 020 #.

Відновлення швидкості можливо при списанні абонентської плати на початку наступного розрахункового місяця. Ця процедура проводиться автоматично і не вимагає повторного підключення.

Управління опцією:

 • підключити послугу можна, використовуючи команду * 155 * 201 #;
 • відключення інтернету на Теле2 виробляють набором команди * 155 * 200 #.


підключити послугу можна, використовуючи команду * 155 * 201 #;  відключення інтернету на Теле2 виробляють набором команди * 155 * 200 #

«Чемодан інтернету»

Цей пакет інтернет-трафіку від Теле2 переважно встановлюється для роботи на комп'ютері. Але також можливо використання на телефоні. Роутери, компанії Теле2 надходять у продаж вже з цією опцією.

Після активації, користувач отримує 30 ГБ на місяць за 899 рублів на місяць. Також, як і в попередніх випадках, після перевищення допустимого ліміту можливість виходу в Мережі зупиняється і автоматично активується з початком розрахункового місяця. Даний період дорівнює 30 дням. Що залишився трафік на новий оплачений період не переходить, списуючи за фактом закриття призначеного для користувача місяці. Перевірку залишку трафіку виробляють набором запиту * 155 * 021 #.

Управління послугою:

 • для того щоб активувати послугу, необхідно набрати запит * 155 * 211 # в USSD-рядку;
 • щоб відключити опцію, необхідно набрати команду * 155 * 210 #.

Важливо: при досягненні порогу відключення основного пакету, можна відновити доступ в інтернет за допомогою додаткової опції «Додати швидкість». Завдяки цій послузі, трафік продовжується на 100 Мб, 3 Гб, 5 Гб.


Послуга «Безлімітний Opera Mini»

Компанія Теле2 пропонує для будь-якого пристрою окрему послугу з безлімітним інтернетом для постійного знаходження в мережі. Згідно з умовами підключення, після установки спеціального додатка Opera Mini для Tele2, абоненту надається трафік, який не має порогу з оплатою 4,5 руб. на добу за умови звичайного використання.

Завантаження будь-яких файлів оплачується окремо, згідно з основним тарифним планом. Для того щоб забезпечити коректну роботу безліміту, необхідно встановити будь-яку версію Opera Mini. На планшетах і ПК настройка інтернету, як правило, проводиться автоматично. Стандартна Opera і Opera Mobile, в цьому випадку не підходять. Особливо необхідно слідувати інструкції, де описується як підключити мобільний інтернет Теле2 з телефону.

Управління послугою:

 • підключення безліміту можливо після введення команди * 155 * 11 #;
 • відключають за допомогою запиту * 155 * 10 #.

Підключення послуги «Безлімітний Opera Mini» коштує 20 рублів.

Корисна інформація

Що для цього потрібно всіх представлених вище пакетів трафіку, діють тільки на території Московського регіону. Для інших регіонів нашої країни вартість та інші умови використання можуть відрізнятися. При активації будь-якої опції або тарифу слід враховувати, що:

 • перераховані пакети доступні для використання на всій території Росії;
 • дізнатися про те, як підключити інтернет з телефону, можна, набравши 630. Там же фахівець може сам провести цю процедуру;
 • для самостійного підключення , Необхідно авторизуватися в «Особистому кабінеті» на сайті компанії tele2.ru або відвідати офіційний магазин Теле2;
 • для того щоб зробити налаштування мобільного інтернету Теле2, можна скористатися допомогою сервісного центру , Зателефонувавши на номер 679;
 • при підрахунку залишку трафіку, система веде округлення даних в більшу сторону з точним входженням до 150 Кб;
 • абонент не може активувати одночасно кілька опцій.

Як підключити безлімітний інтернет на Теле2? Чи вигідний безлімітний інтернет від Теле2? Як підключити Теле2 до планшета або мобільного телефону? Про все докладніше розповімо в даній статті.

Теле2 - знаходиться в стадії активного розвитку телеоператор, який надає інтернет, телефонний зв'язок і мобільний інтернет за дуже вигідними цінами і при цьому, якість його послуг знаходиться на досить-таки високий рівень.

на даний момент , Основним недоліком Теле2 є невеликий діапазон покриття, але в доступному для огляду майбутньому ця функція повинна улучшіться.Теле2 безлімітний інтернет для комп'ютера підключається досить легко, і зробити це ви можете самостоятельно.Существует спеціальний тариф , Для того, щоб ви могли користуватися інтернетом за допомогою роутерів і модемів. Враховуйте, що користування Теле2 на увазі підтримку гаджетом 3G і 4G. Інтернет для планшета також підтримує 3G і 4G.

«Інтернет для пристроїв»

Купуючи тариф за 899 рублів, ви отримуєте 30 гігабайт трафіку, якого вам повинно вистачити на місяць. Таким чином, абонентська плата становить 899 рублів на місяць, і при цьому ви отримуєте стабільний, швидкісний високоякісний інтернет. Щодо інших операторів, Теле2 є найбільш вигідним рішенням . Підійде таке підключення і для ноутбука.

Процес підключення тілі 2 інтернету без обмеження досить простий і нічого самостійно налаштовувати вам не доведеться - все настройки будуть відображатися автоматично і підлаштовуватися під вашу, конкретну ситуацію. Підключений тариф можна також і відключити в будь-який час, відключений не братиме у вас грошей.

Чорні тарифи від Теле2


Чорні тарифи від Теле2

У провайдера tele2 для своїх користувачів є ціла серія так званих «чорних тарифів», які дають можливість використовувати мобільний інтернет на сучасних стандартах зв'язку 3G і 4G. Всього є три типи: чорний, дуже чорний і найчорніший. Пройдемося конкретніше по кожному з них. Не забувайте, що абонентська плата не буде строго відповідати тому, що зазначено в описі кожного тарифу. Все залежить від регіону, і якщо ви хочете ознайомитися з тарифної платою детальніше - обов'язково вказуйте місто, в якому живете!

Чорний

Заплативши 90 рублів за  даний тариф  , Ви отримаєте 500 мегабайт трафіку  високошвидкісного інтернету  на свій смартфон або планшет, а також,  безлімітні дзвінки  в рамках свого домашнього регіону Заплативши 90 рублів за даний тариф , Ви отримаєте 500 мегабайт трафіку високошвидкісного інтернету на свій смартфон або планшет, а також, безлімітні дзвінки в рамках свого домашнього регіону.

Якщо мова йде про територію всієї Росії, то ліміт складе 200 хвилин чистого розмови. А дзвінки на телефон іншого оператора будуть оплачуватися 1 рублем 50 копійок за 1 хвилину. Доступ до інтернету буде перерваний, як тільки закінчиться ваш трафік на 500 мегабайт. Щоб відновити доступ, потрібне підключення опції «Додати швидкість».

«День в мережі»

Така опція дозволить вам платити за інтернет тільки в дні користування. Тобто, якщо у вас є трафік, наприклад, на 3 гігабайти, і перші 3 числа ви не користувалося інтернетом, то ці ж 3 гігабайти у вас і залишаться - пакет витрачається тільки в разі реального знаходження і роботи в мережі.

Для жителів Санкт-Петербурга і Ленінградської області діє бонус: 250 мегабайт на добу при вартості в 15 рублів. Для інших регіонів буде дещо менше.

Перше підключення буде безкоштовним, всі наступні - 15 рублів. Підключити можна або через особистий кабінет на оф. сайті, або через спеціальну команду. «День в мережі» буде однозначно корисний людям, які нечасто заходять в інтернет і тільки по потребі - ви можете заощадити таким чином значну кількість грошей.

Безлімітний браузер Opera-Mini від Теле2

На жаль, на даний момент підключення повністю безлімітного інтернету недоступно і такі архівні джерела пішли в минуле, і вам завжди доведеться платити за трафік, це стосується практично всіх операторів. Але у випадку з tele2 можна зробити виняток, підключивши послугу. Єдиною умовою користування міні на Теле2 є установка спец. версії бразуер. Він унікальний і є ко-брендової версією програми, але за функціоналом від звичайної опери-міні він не відрізняється тому ви можете спокійно користуватися інтернетом без обмежень на своєму смартфоні або іншому гаджеті.

Для жителів Москви і Московської області підключення коштуватиме 20 рублів, а абонентська плата щодня - 4 з половиною рубля. Ясна річ, що це зовсім не безкоштовно, але за Крайній мірі , Вам не доведеться постійно стежити за трафіком і чекати наступного дня, якщо ваші мегабайти закінчилися, а підключати один з чорних тарифів ви не бажаєте.

підключення здійснюється стандартними способами : Через особистий кабінет «tele2» на сайті, за допомогою спеціальної команди на вашому мобільному телефоні , Або зателефонувавши в довідковий центр, де вам дадуть всю необхідну інформацію.

Як відключити безлімітний інтернет на Теле2? Насправді, все просто - набираєте потрібну телефонну команду, як і в випадку з підключенням.

висновки

Оператор tele 2, нехай і слабо набирає обертів на даний момент, нехай поступається більшості інших провайдерів в плані якості обслуговування і діапазону роботи по всій країні, може порадувати низькими цінами на вигідні тарифи , Різноманітністю способів підключення пакетів інтернету і дзвінків, наявністю унікальних функцій, таких як «Безлімітний браузер Опера-Міні», «День у мережі» і т.д.

З кожним роком все більше і більше абонентів мобільного зв'язку активно користується інтернетом. У всесвітній павутині ми не тільки знаходимо розваги і корисну інформацію , Але також здійснюємо покупки, оплачуємо рахунки, спілкуємося з друзями, вчимося чомусь новому. Ось чому для більшості абонентів висока потреба в безлімітному мобільному інтернеті. Адже страшенно не хочеться обмежувати себе під час інтернет-серфінгу і підраховувати залишки трафіку. У цьому огляді ми розглянемо як підключити безлімітний інтернет Теле2 не змінюючи свій тарифний план - за допомогою тарифних опцій.

Безлімітний інтернет: а чи є він?

З початку 2017 року багато мобільні оператори відмовилися від безлімітного інтернету. Хтось пов'язує це з так званим «Пакетом Яровий», а хтось припускає, що жадібні компанії просто хочуть «зрубати» зайву копійку зі своїх клієнтів. Але давайте не будемо копатися в причинах події, а спробуємо розібратися як йдуть справи з безлімітом у Теле2 і чи можливо підключити безлімітний мобільний інтернет у цього оператора.

Побіжного погляду на наявні пропозиції Теле2 досить, щоб зрозуміти: так само, як і інші компанії, оператор відмовився від повністю безлімітного інтернету, але зробив це не настільки радикально, як, наприклад, МТС або Мегафон. Зокрема, на багатьох тарифних інтернет-опціях Теле2 безліміт доступний в нічний час, а пакети інтернету пропонуються за більш вигідними цінами, ніж у конкурентів.

В рамках цього огляду ми розглянемо актуальні на сьогодні тарифні опції Теле2 з безлімітним інтернетом і як їх підключити.

Основні тарифні опції Теле2 з безлімітним інтернетом

Всі розглянуті в статті інтернет-опції можна підключити на будь-який тариф за винятком тарифних планів з уже увімкненим пакетом інтернет-трафіку.

Улюблені багатьма абонентами «Пакет інтернету», «Портфель інтернету» і «Чемодан інтернету» вже давно вирушили в архів, а замість них з'явилися набагато більш вигідні пропозиції :

Послуга «50 ГБ»

Це 50 гігабайт інтернет-трафіку на місяць + безлімітний інтернет вночі (вночі вважається час з 0 годин до 7 годин ранку). Вартість пакета - 999 рублів на місяць.

Команда для підключення послуги: ✶ 155 ✶ 701 #. Відмовитися від пакета 50 Гб можна командою ✶ 155 ✶ 700 #.

Послуга «20 ГБ»

З цією опцією вам буде доступно 20 Гб інтернету щомісяця + нічний безліміт . Абонентська плата становить 699 рублів і списується щомісяця.

Для підключення цієї інтернет-опції наберіть на телефоні USSD-команду ✶ 155 ✶ 691 #, а відключити послугу можна комбінацією ✶ 155 ✶ 690 #.

Послуга «Інтернет в планшет»

Як випливає з назви, опція «Інтернет в планшет» призначена тільки для планшетів. Якщо спробуєте використовувати сімку в іншому пристрої, оператор обмежить швидкість інтернету до 64 кбіт / сек.

Після підключення даної послуги вам стане доступним 15 Гб щомісячного трафіку + нетарифікований трафік в соцмережах «ВКонтакте», «Однокласники» і «Facebook», а також додатках «Яндекс.Карти» і «Яндекс.Навігатор». Ще одна маленька «приємність» - це перенесення невикористаного трафіку на наступний місяць. Так що можна не переживати, що невикористані мегабайти «згорять» - в наступному місяці зможете витратити більше. Абонплата за все це задоволення - 499 рублів щомісяця.

Команда для активації послуги - ✶ 155 ✶ 671 #. Відключити «Інтернет в планшет» можна комбінацією ✶ 155 ✶ 670 #.

Це основні інтернет-опції, де хоч якось присутня безлімітний інтернет без обмеження по трафіку. Крім них є ще три інтернет-опції, де безлімітний інтернет надається на певних умовах. Навряд чи ці опції можна використовувати в якості основних, але завдяки їм можна трохи заощадити трафік. Наприклад, не витрачати дорогоцінні мегабайти на спілкування в месенджерах.

Додаткові інтернет-опції з безлімітним інтернетом

 • «Безлімітний Opera mini»
  Так-так, старенька «Безлімітний Opera mini» все ще жива і ніяк не піде в архів. Послуга дає можливість користуватися інтернетом без обмежень по трафіку, але тільки через браузер «Opera mini». Абонентська плата списується щодня і становить 4.50 руб.

  Для підключення послуги наберіть на телефоні команду ✶ 155 ✶ 11 #. Відключається опція комбінацією ✶ 155 ✶ 10 #.

 • «Плюс навігація»
  Якщо ви активно користуєтеся мобільними Додатками «Яндекс.Карти», «Яндекс.Навігатор» або «Яндекс.Транспорт», то ця опція буде для вас корисною. Вона дозволяє не витрачати інтернет-трафік, що входить в абонплату за вашим тарифом або опції в рамках цих програм. Плата за опцію - 2.50 рублів в день.

  Підключається «Плюс навігація» комбінацією ✶ 155 ✶ 531 #. Для відключення послуги введіть команду ✶ 155 ✶ 530 #.

 • «Плюс месенджери»
  це безлімітний мобільний трафік для додатків «WhatsApp» і «Viber». Абонплата списується щодня і становить 2 руб. / День.

  Команда для підключення опції - ✶ 155 ✶ 521 #. Для відмови від послуги введіть команду ✶ 155 ✶ 520 #.

Ось такі тарифні опції з безлімітним інтернетом Теле2 ви можете підключити і використовувати на своєму телефоні, планшеті або модемі. Сподіваюся, що цей огляд був корисний і ви знайшли відповідь на питання як підключити безлімітний інтернет Теле2.

Це може стати в нагоді:

Перш за все, це чесна компанія, яка не списує гроші, за незрозумілі послуги, які ви навіть і не підключали.

Ви платите гроші, за реальні послуги.

Та й просто, зв'язок набагато дешевше, ніж у інших.

Це досягається, за рахунок грамотної маркетингової, економічної і технічної політики.

Витрати на офіси, штат співробітників, не так роздуті, як у конкурентів, компанія користується такими новаторськими технологіями, як, переносні мобільні станції , Що дозволяє надавати, істотно нижчі ціни, ніж у конкурентів, в тому числі, на інтернет.

З недоліків, можна виділити, тільки не абсолютно повне покриття, всій території Росії. Не секрет, що в Москву і область, хід оператору «трьома китами» закритий. Не у всіх віддалених селищах, сигнал може братися.

У стільнікового оператора , Дуже багато тарифних планів, підключення до мережі інтернет, які задовольнять різні смаки, любителів посидіти в інтернеті. Так як підключити безлімітний інтернет на Теле2?

➤ Новинка: Не знаєте - дивіться нашу нову статтю , Яка допоможе позбутися від цієї проблеми.

Існує кілька тарифних планів:

У Tele2 безліч інтернет-тарифів:

 • Безлімітний Опера Міні,
 • Інтернет з телефону,
 • Інтернет свобода,
 • Нічний безлімітний,
 • Інтернет пакет.

Кожен з цих тарифів, надасть свій неповторний сервіс, який зможе задовольнити самий вибагливий смак.

Якщо вас цікавить сама низька ціна на послуги, то вам потрібно підключити тариф «Інтернет з телефону». Ви отримаєте п'ять десятків мегабайт, менш ніж за п'ять рублів.

Якщо ви бажаєте подорожувати в інтернеті без обмежень, то вам надається тариф «Безлімітний Опера Міні». підключивши дану послугу , Ви зможете добу на проліт в браузері Опера. За смішною ціною, в пару рублів. Такі пакети послуг, ви зможете придбати, тільки в Tele2.

Також, для більш детального ознайомлення з послугою, вам буде потрібно зайти в «Особистий кабінет» на сайті Tele2. В особистому кабінеті, потрібно знайти розділ «Тарифи і послуги», а вже з нього перейти в розділ «Налаштувати послуги», а там вже дивитися розділ «Пакети і знижки».

Взагалі, на сайті Tele2, ви знайдете вичерпну інформацію про тарифи, послуги та все інше.

Підключити безлімітний інтернет на телефон Теле2 досить просто, але якщо для вас, це все дуже складно, то можна зателефонувати оператору, на безкоштовна номер 611 і він, все докладно, вам розповість.

Вартість і тарифи на безлімітний доступ

Безлімітний Opera Mini в Tele2.

Безлімітний інтернет , Надається за умови, що ви виходите в інтернет, тільки з однойменного браузера. Цей браузер, дуже цікавий тим, що швидко завантажує необхідні сторінки і бере за це мало трафіку. Ще, він дуже зручний у використанні з телефону, або планшета, добре оптимізує сторінки, для перегляду.

Ви платите, фіксовану абонентську плату, кожен день, яка залежить від регіону. В середньому, це близько 2-3 рублів в день.

Також, слід звернути увагу, що версії на Оперу Міні, бувають різними і потрібно підключити певну, щоб гроші за трафік не бралися. Припустимо, ви підключили 7.1 версію, а потрібно 3.2 і нижче, в цьому випадку, ви будете платити гроші, навіть виходячи з Опери Міні, в інтернет.

Уточнюйте у підтримки, яка точно повинна бути встановлена ​​версія Опери Міні, для цього тарифного плану, або скачайте з офіційного сайту Tele2.

Тому, що ви можете встановити, чи не ту версію Опери і платити за інтернет, абонентську плату, і за трафік. Якщо вам не сподобалася послуга, не забудьте її відключити. Благо це безкоштовно.

Тариф Нічний безліміт.

Ви отримаєте п'ятсот мегабайт, за умови знаходження в мережі, з 12 ночі до 8 ранку. Тобто, ви зайшли в опівночі в інтернет, вам дається п'ятсот мегабайт трафіку.

О восьмій, ви повинні закінчити вихід в інтернет, і не більше, п'ятисот мегабайт, має бути витрачено. В іншому випадку, ви будете доплачувати, за тарифами оператора, окремо.

Інтернет пакет.

Цей тариф, робить можливим, придбати 30 мегабайт трафіку, за ціною в 45 рублів.

Тариф Інтернет Свобода.

Найнезрозуміліший тариф. За 2 з половиною рубля, отримаєте 5 мегабайт в день.

Сумісність з іншими тарифами дізнавайтеся у підтримки.

➤ Це класно: Відмінний спосіб легко і не втрачаючи на це багато часу.

процес Підключення

Тариф Інтернет з телефону Тариф Інтернет з телефону.

Навпаки, найцікавіший тариф.

50 мегабайт інтернету, всього за чотири з половиною рубля, кожен день.

Цей тариф доступний на всіх тарифних планах, крім «Модем»

Всі підключення і відключення послуг безкоштовні. Повторне підключення платне.

підключаємо пакети

Вам потрібно налаштувати телефон, зателефонувавши на номер 679 Вам потрібно налаштувати телефон, зателефонувавши на номер 679. Вам прийдуть настройки на телефон, у вигляді СМС, ви повинні їх зберегти. Також, ви можете зателефонувати в службу підтримки, на 611 і оператор вам вишле настройки.

Альтернативний оператор мобільного зв'язку оновив лінійку пропонованих тарифів. Як і раніше, в списку ТП можна знайти вигідні варіанти на кожен випадок. Любіть багато спілкуватися або серфить в інтернеті, а може, спілкування за допомогою відправки коротких повідомлень доставляє більше задоволення? Тоді вибирайте! Любителям подорожей по Росії також припадуть до душі тарифні плани оператора, адже відключатися від мережі з метою економії в роумінгу більше не доведеться. Про те, які тарифи «Теле2» з безлімітним інтернетом представлені в офіційній лінійці оператора, ми розглянемо в поточній статті.

Що пропонує оператор?

З метою залучення нових клієнтів і пропозиції більш цікавих умов користування послугами чинним абонентам оператор оновив лінійку доступних для підключення тарифів.

Зараз можна вибрати, як тариф без інтернету і включеного обсягу послуг - його назва говорить «за себе» ( «Класичний») з оплатою за фактично використаним хвилинах, мегабайтам, повідомленнями, так і тариф, який надає безлімітний інтернет «Теле2» без обмеження трафіку. Причому для абонентів, що використовують сімку даного оператора в планшеті або модемі, є окрема пропозиція - «Інтернет для пристроїв». Даний ТП не припускав підключення голосових послуг .


Даний ТП не припускав підключення  голосових послуг

Окремо варто сказати про те, що трафік, який використовується соціальними мережами і такими мессенджерами, як WhatsApp і Viber, не оплачується. Таким чином, абонент альтернативного оператора отримує дійсно безлімітний доступ до інтернету.

Тарифи «Теле2» з безлімітним інтернетом

Розглянемо докладніше тарифні плани, які доступні для використання і підключення і забезпечують доступ до безлімітного інтернету. На яких умовах надається безлімітний інтернет «Теле2» без обмеження трафіку і які додатково пакети послуг доступні абоненту?

У лінійці «Теле2» присутні кілька ТП, що вважаються безлімітними:

 1. З щоденною оплатою: для такого тарифу не передбачені пакети голосового зв'язку і текстових повідомлень . Ідеально він підійде для тих абонентів, які частіше використовують інтернет і інші послуги їм не цікаві або цікаві, але в меншій мірі, і вони не готові оплачувати їх додатково. щоденна плата списується в розмірі 7 рублів. За 210 рублів на місяць, таким чином, надається 5 гігабайт інтернету плюс необмежений доступ до популярних нині соціальні мережі і месенджери, а також в додатку самого оператора «Теле2 ТВ» і «Звук». Швидкість з'єднання забезпечується в режимі «Теле2» 4G. Тарифи (безлімітний інтернет + пакети голосового зв'язку і коротких повідомлень), про які йтиметься нижче, також мають на увазі подібний бонус від оператора.
 2. З щомісячною оплатою і повним комплектом послуг: інтернет + голосовий зв'язок + Пакет повідомлень. Для абонентів, які в рівній мірі користуються всіма послугами стільникової компанії , Буде цікавим ТП на 199 рублів. Оплата за нього списується один раз на місяць - у момент підключення до нього, а далі рівно через місяць. Тарифи «Теле2» з безлімітним інтернетом, крім розглянутого в пункті 1, мають аналогічну систему розрахунків. Для ТП «Моя розмова» є: трафік - 2 гігабайти, зв'язок - 200 хвилин, повідомлення - 50 шт. Завдяки послузі « Додаткова настройка »Тариф можна модифікувати: збільшивши трафік на 50%, активувавши безліміт в частині відправки СМС-повідомлень або додати 100 хвилин. Абонентська плата в разі використання модифікаторів буде збільшена відповідно до обраного доповненням.
 3. Для більш вимогливих абонентів доступний більший обсяг послуг: дзвінки, СМС і безлімітний інтернет «Теле2». Ціна такого тарифу - 399 рублів на місяць. Варіанти комплектації включають: 12 гігабайт інтернету, п'ятсот хвилин для дзвінків на будь-які номери домашнього регіону і п'ятдесят повідомлень.
 4. Максимальний за обсягом включених послуг - це ТП «Мій онлайн»: 30 гігабайт інтернету 1500 хвилин і 50 повідомлень. Плата за тарифом з балансу списується в розмірі 799 рублів.


Інтернет від оператора для модемів

Якщо потрібно підключити на модем безлімітний інтернет «Теле2», то варто вибрати «Інтернет для пристроїв». Що відрізняє його від інших тарифних планів?

По-перше, можливість підключення опцій для планшета, по-друге, висока вартість голосових послуг зв'язку. При цьому за 299 рублів абонент отримує 7 гігабайт інтернет-трафіку. На відміну від попередніх ТП, розглянутих вище, трафік СОЦІАЛЬНИХ мереж і месенджерів враховується, т. е. безліміт на користування ними тут не передбачений.


безліміт на користування ними тут не передбачений

Опції для підключення інтернету

Якщо не хочеться підключати тарифи «Теле2» з безлімітним інтернетом, можна скористатися однією із запропонованих опцій:

 • 299 руб. - 7 гігабайт трафіку доступні будуть абоненту в місяць.
 • 699 руб. - 20 гігабайт будуть доступні при підключенні опції;
 • 999 руб. - пакет 50 гігабайт - є максимальним за обсягом трафіку.

Якщо необхідний безлімітний інтернет для ноутбука від «Теле2», має сенс вибирати другий або третій варіанти.

Для планшета може використовуватися опція за 499 рублів, що надає 15 гігабайт трафіку.

варіанти Підключення

Активація вибраних опцій або зміна тарифу може здійснюватися будь-яким зручним для клієнта оператора способом:

 1. Додаток в пристрої (смартфон, планшет) - управління переліком послуг і редагування умов тарифного плану тут здійснюється в кілька натискань.
 2. Веб-версія особістом кабінету - пропонує більше інструментів для управління своїм рахунком, у порівнянні з мобільним додатком.
 3. Дзвінок в техпідтримку - клієнтський менеджер допоможе змінити умови обслуговування в «онлайн-режимі».
 4. сервіс коротких команд . Для кожної опції або тарифу існує якась комбінація символів, за допомогою якої можна оперативно управляти ними.


Умови надання інтернету

 • Пакети послуг, що входять в тарифний план (актуально для ТП з Абонентське платою ), Зберігаються на наступний розрахунковий період у тому випадку, якщо не були витрачені до кінця. При цьому основною вимогою для збереження залишків є своєчасне поповнення балансу для списання чергового платежу за тарифом. В іншому випадку залишки від закінчився розрахункового періоду «згорять», а нові стануть доступні тільки після надходження на рахунок грошей і списання щомісячного платежу.
 • Після закінчення сплаченого трафіку в рамках розрахункового періоду можна купити додатковий обсяг мегабайт (такі пакети можуть як діяти до кінця дня, так і купуватися на 30 днів, дія пакетів припиняється при настанні дати відключення або закінчення обсягу послуги).
 • Для опцій на 699 ​​руб. і 999 руб. доступна можливість безлімітно користуватися інтернетом в нічний час, т. е. трафік по пакету витрачатися не буде.
 • Опції не можна використовувати разом з тарифними планами з включеним кількістю трафіку. Таким чином, совестіми не всі опції і тарифи. Безлімітний інтернет 4G «Теле2», що надається в рамках опцій, доступний тільки при позитивному балансі.

Роумінг: використання безлімітного інтернету в поїздках по країні та світу

Для абонентів альтернативного оператора, ціни на тарифні плани і послуги якого залучають щороку все більше клієнтів, став відмінною новиною той факт, що, вирушаючи в інші міста країни, більше не потрібно замислюватися над тим, яким чином можна заощадити, користуючись інтернетом. Адже, підключивши один тарифний план, можна отримати доступ до глобальної мережі на єдиних умовах, що в роумінгу, що в домашньому регіоні . Таким чином, «Теле2» безлімітний інтернет по всій Росії надає без додаткових плат. Досить вибрати найбільш підходящі пакети послуг і перейти на нові вигідні умови.


Який варіант безлімітного інтернету вибрати?

Щоб правильно вибрати найбільш підходящий тариф / опцію, слід відповісти на кілька простих запитань:

 • чи потрібні додаткові послуги : Голосовий зв'язок, повідомлення - або безлімітного інтернету буде досить?
 • Який обсяг послуг планується використовувати?

Часто виникає питання у абонентів «Теле2»: "Як підключити безлімітний інтернет на місяць і чи можливо це?" Безумовно, термін користування послугою визначає сам абонент. Він може підключити як тариф, змінивши його через місяць чи інший проміжок часу, так і додаткову опцію для інтернету, яку після закінчення потрібного терміну просто відключити, не змінюючи умови свого ТП.

Також варто пам'ятати, що тарифні плани, пропоновані оператором, можуть модифікуватися шляхом додавання потрібної кількості трафіку, пакетів хвилин і повідомлень. На офіційному сайті оператора при виборі ТП можна самостійно визначити умови обслуговування, додавши до можливостей «за замовчуванням» потрібні пакети.


На офіційному сайті оператора при виборі ТП можна самостійно визначити умови обслуговування, додавши до можливостей «за замовчуванням» потрібні пакети

Висновок

Незалежно від того, який пристрій використовується абонентом для виходу в інтернет - смартфон, планшет або модем, - безлімітний інтернет «Теле2» буде однаково вигідний в кожному випадку. Великий вибір тарифних планів і додаткових опцій дозволить визначити по-справжньому цікаве для кожного абонента пропозицію. А відсутність плати за зміну тарифу (за умови, що з поледнего зміни умов обслуговування пройшло більше місяця) стане приємною несподіванкою для тих абонентів, які часто люблять експериментувати.

Вигідна вартість послуг зв'язку та великий вибір опцій і тарифів для інтернету - це основні конкурентні переваги оператора «Теле2».

Як підключити тариф?
Як підключити безлімітний інтернет на Теле2?
Чи вигідний безлімітний інтернет від Теле2?
Як підключити Теле2 до планшета або мобільного телефону?
Як відключити безлімітний інтернет на Теле2?
Безлімітний інтернет: а чи є він?
Так як підключити безлімітний інтернет на Теле2?
Що пропонує оператор?
На яких умовах надається безлімітний інтернет «Теле2» без обмеження трафіку і які додатково пакети послуг доступні абоненту?
Що відрізняє його від інших тарифних планів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: