Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Інтерв'ю з Васею Обломовим: "Прошу не вносити мене у всякі списки"

 1. АВТОР:
 2. Орфографічна помилка в тексті:

21 жовтня 2015 року, 8:15 Переглядів: 21 жовтня 2015 року, 8:15 Переглядів:  31-річний Вася: Пісню Їду в Магадан мені порадила записати дружина

31-річний Вася: "Пісню" Їду в Магадан "мені порадила записати дружина. Саме вона одна з перших, хто слухає мої нові пісні".

- Василь, мало хто з російських артистів зараз приїжджають в Україну. Вас довго вмовляли або це ваша ініціатива?

- Взагалі ми, артисти, які не приїжджаємо, якщо нас не кличуть. Нас запросили в Київ , Ми подумали трохи - і погодилися. Правда, наш акордеоніст не зміг бути з нами, оскільки втратив закордонний паспорт, а до вас без нього вже не пускають. Ще на кордоні прикордонник просив у нас запрошення і випитував мета візиту. А ще за кілька днів до нашого прильоту почалася історія зі скасуванням рейсів до Києва. Загалом, ускладнилося все. Проте ми раді, що концерт зміг відбутися, і говоримо велике спасибі всім, хто прийшов.

- У "Вікіпедії" написано, що через свої політичні погляди ви опинилися в опалі у влади, і на батьківщині вас називають мало не націонал-зрадником. Ви це на собі відчуваєте?

- На паркані теж багато чого написано. Я не знаю, як це коментувати. Чесно кажучи, останнім часом я дуже часто відмовляюся від інтерв'ю. А все тому, що у вас, журналістів, з'явилося якесь табірне мислення. Ви чомусь намагаєтеся всіх записати в ту чи іншу групу, список, табір ... Нікому немає діла до того, що ти насправді думаєш. Важливо визначити співрозмовника в будь-яку групу: цей - патріот, цей - зрадник і так далі. Так ось, я в ці ігри не граю! І ви, будь ласка, мене ні в які списки не вносьте! Я сам по собі. Ні з ким не стою під одним прапором, у мене є своя особиста позиція з тих чи інших питань. Я артист, який пише пісні, знімає на них кліпи і грає концерти. Усе! Я не займаюся політичною діяльністю, популізмом, грою на громадській думці, і мені нафіг не потрібні нічиї голоси на виборах.

- У будь-якому випадку в ваших піснях присутня політична сатира, тому зовсім обійти ці питання ми не можемо. Як ви можете прокоментувати, наприклад, анексію Криму?

- Суть у тому, що мене, як і інших жителів Російської Федерації, ніхто не питав про це перед тим, як все сталося. Тому я не розумію, з якого переляку моя думка тепер стало мати значення? Тим більше коли на подію вже ніяк не можна вплинути. Розводити порожню балаканину, наш Крим або не наш, я не хочу. Не хочу брати участь в цьому безглуздому "срач".

- Особисто на собі кризу через санкції відчули?

- Криза торкнулася всіх, і нічого хорошого в цьому немає. Ейфорії в зв'язку з тим, що відбувається в моїй країні я не відчуваю. Власне, немає і ніякої радості від того, що відбувається між Росією і Україною.

- Багато хто вважає, що через війну нашим народам доведеться ще багато років відновлювати дружні відносини. Як думаєте, що потрібно зараз робити, щоб остаточно не розсваритися навіки?

- Потрібно вимкнути телевізор, перестати бути кретинами, перестати вішати один на одного ярлики і намагатися відстоювати свої громадянські права в своїх власних країнах. Для мене не існує хороших чи поганих народів. Ідіот не визначається кольором паспорта і приналежністю до якої-небудь держави. Мені здається, що у будь-якої нормальної розсудливої ​​людини в сучасному світі повинна бути схожа точка зору на те, що відбувається. А ідіоти будуть продовжувати сваритися і без політиків. Наші народи дуже схожі, і ті люди, які зараз активно намагаються знайти відмінності між нашими країнами, тільки підливають масла у вогонь конфлікту, який розв'язали політики і засоби масової інформації. Головні проблеми - від невігластва і тупості людей, а не від того, що вони росіяни або українці. У дурості немає політичної партії, по крайней мере, офіційно. Я взагалі вважаю, що світ можуть врятувати тільки розумні люди. Але, на жаль, до цього ще далеко.

- У ваших піснях завжди присутній гостра соціальна сатира. В абсолютно іншому жанрі не думали себе спробувати?

- Я пишу різні пісні, і ніяких стилістичних рамок у мене немає. Навесні цього року на екрани вийшов фільм "Привид", заголовну добру пісню до якого виконали герої картини Федір Бондарчук і Семен Треськунов. Так ось, цю пісню написав я. Сам же Вася Обломов - це скоріше літературно-музичний персонаж, а не лише музичний. Пишу я частіше про те, що хвилює, і можна сказати, що в якійсь мірі описую час, в якому живу.

- Після скандалу з Олегом Табаковим (артист в одному інтерв'ю назвав українців убогими і представниками третього сорту. - Авт.) Ви написали пісню на цю тему. Його думка з цього приводу знаєте?

- Він мені не дзвонив, і наші спільні знайомі нічого мені не передавали. Цю пісню я написав хвилин за десять. Спочатку я думав просто залишити пост в "Твіттері", але вийшло трохи більше ніж 140 знаків. Довелося зробити пісню.

- Після написання віршів ви себе редагуєте?

- Намагаюся цим не займатися, але якщо демони мене таки долають, то вже повністю. В тому сенсі, що я можу повністю записати пісню, а потім прокинутися вранці, ще раз прослухати її, розчаруватися і видалити назавжди і з усіх носіїв.

- Як я зрозуміла, ваша дружина супроводжує вас і на гастролях. Вона критикує ваші нові твори? Як взагалі ставитеся до критики?

- Для мене очевидно, що навіть не всі, що пише Пол Маккартні - геніально, а я - так тим більше. Після того, як я вирішую, що нову пісню можна слухати, однією з перших її дійсно чує дружина. До речі, свого часу саме вона порадила мені записати пісню "Їду в Магадан". Але не все те, що я складаю, випускаю у світ. У мене на комп'ютері дуже багато пісень, які вже записані, але які я не бачу сенсу взагалі будь-кому показувати. З самого початку, коли з'явився Вася Обломов, я вирішив, що буду представляти пісні, за які мені не соромно. Так повелося, і так є досі.

- Багато дізналися вас після відео, де ви заспівали разом з Леонідом Парфьоновим і Ксенією Собчак. Надалі плануєте співпрацювати?

- Я не люблю щось загадувати. Але потреби в тому, щоб ми знову зібралися для запису пісні, я поки не бачу.

- З Гаріком Сукачовим ви записали пісню "Грьобаний сором". За що вам найбільше соромно як громадянину своєї країни?

- Ця пісня актуальна і донині. Все, що там сказано, все так і залишилося. Трагедія пісень Васі Обломова в тому, що після них нічого не змінюється.

- Ті персонажі, про яких ви співаєте, вас часто звуть на корпоративи?

- На щастя ні. Нас запрошують на корпоративи люди, які часто слухають і люблять наші пісні. Найчастіше це - дні народження різних компаній, і, по суті справи, це такий же наш концерт, просто квитки на нього не продаються. Якихось сороміцьких історій на наших корпоративах не стається. Єдине, чого я радий, що не беру участі в "солянках". Мається на увазі, що не виступаю десь між козацьким хором і Львом Лещенко, поки розносять закуски.

- Багато музикантів перед виступом дозволяють собі алкоголь. А як ви?

- Я не п'ю перед концертом і ніколи не вийду на сцену п'яним, оскільки поважаю глядача, який віддає гроші за квиток на мій виступ. Мені здається, це ненормально, коли на сцену виходить п'яне істота, ледве повертав язиком. До того ж мені не обов'язково пити, щоб отримувати задоволення від власних виступів. Єдине, про що ми просимо глядачів - це не курити під час концерту. Просто тому, що мені важко співати в прокуреному залі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Інтерв'ю з Васею Обломовим:" Прошу не вносити мене у всякі списки "". інші інтерв'ю дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Шкільна Анна

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Вас довго вмовляли або це ваша ініціатива?
Ви це на собі відчуваєте?
Як ви можете прокоментувати, наприклад, анексію Криму?
Тому я не розумію, з якого переляку моя думка тепер стало мати значення?
Особисто на собі кризу через санкції відчули?
Як думаєте, що потрібно зараз робити, щоб остаточно не розсваритися навіки?
В абсолютно іншому жанрі не думали себе спробувати?
Його думка з цього приводу знаєте?
Після написання віршів ви себе редагуєте?
Вона критикує ваші нові твори?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: