Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

iPhone 5S

Здавалося, стандартний цикл оновлення продуктів Apple вже себе вичерпав

Здавалося, стандартний цикл оновлення продуктів Apple вже себе вичерпав. Коли конкуренти захоплюють все більшу частку ринку, в Купертіно стабільно гнуть свою лінію і вдають, що нічого не помічають. Це зовсім не так - і той факт, що ми з вами бачили анонс iPhone 5c, говорить багато про спробу компанії пристосуватися до нових реалій і викликам ринку.

iPhone 5s - це справжній апгрейд в порівнянні з попереднім поколінням смартфонів Apple, до якого душа лежить у набагато більшої кількості потенційних покупців. Є новий сіро-чорний варіант, а також два нових білих - один з них "золотий". Купити такий незалежно від країни в день старту продажів було схоже на неймовірному везінню, а й білі пристрої в багатьох магазинах незабаром стали дефіцитними. Нам привезли саме білий, і ми з Артуром, будучи власниками білих iPhone 5, були цьому тільки раді.

Нам привезли саме білий, і ми з Артуром, будучи власниками білих iPhone 5, були цьому тільки раді

Так виглядав комплект нового смартфона. Все як завжди: зарядка, кабель Lightning, навушники-гарнітура Earpods з мікрофоном і регулюванням гучності, скріпка для лотка SIM-карти і кілька довідкових папірців. Головне - сам iPhone 5s.

Далекий від світу технологій людина кине погляд на 5s і зробить висновок, що той точь-в-точь є копією iPhone 5. У принципі, сперечатися з цим важко. Все той же чудовий і тонкий металевий корпус з двома скляними панелями внизу і вгорі. Подовжений профіль і мінімалістська передня панель, що обрамляє дисплей на 4 дюйма. Формула "не чіпай, поки працює" тут зіграла на повну котушку, і дорікати Apple в цьому було б не дуже розумно. Але хочеться.

Насправді, різниця між iPhone 5 і iPhone 5s помітна з будь-якої з сторін і граней, крім самої нижньої. Перше, що кинулося в очі - нова конструкція кнопок зміни гучності і блокування. В iPhone 5 місце їх установки було обрамлено виїмкою трохи більшого розміру, ніж сама клавіша. Через це, через місяць-другий туди забивалася бруд і пил незалежно від того, як дбайливо ви звертаєтеся з телефоном. В iPhone 5s ці кнопки як ніби "приліплені" зверху на корпус. Плюси рішення, думаю, зрозумілі всім, а мінусів тут бути не може: натискаються ці кнопки точно так же, як і раніше. Нам також здалося, що колір лотка SIM-карти набагато сильніше збігається з кольором корпусу, ніж було раніше. Але відобразити це на фотографії у нас не виходило, так як різниця видна тільки в динаміці.

Все смартфони серії "s" в певній мірі виправляли конструктивні і візуальні недоліки попередніх моделей. Так і є. З чуток, Apple змінила технології фарбування корпусу, щоб звести до мінімуму проблему стирання фарби з граней пристрою. Цілком ймовірно, що саме через неї з продажу зникла сумнозвісна чорна версія смартфона. Біла була схильна до цієї проблеми і тому стала реальною альтернативою навіть для тих, хто раніше вважав її виключно жіночої: через півроку активного використання, чорний айфон виглядає огидно, і краще вже ходити з білим, але "ідеальним" на вигляд, ніж з чорним і нібито убитим "в мотлох". Так чи інакше, білі моделі 5 і 5s збігаються відтінком металу корпусу цілком і повністю.

Ще одна візуальна модифікація - новий блок камера-мікрофон-спалах на задній панелі. Камера, наприклад, втратила блискучого обідка, і тепер її захисне скло займає весь "паз" ззаду. Отвір для мікрофона змінило форму з "пігулки" на звичайну дірку-точку. Зате "овальної" став спалах: тепер там два світлодіода різної температури світла, яка підлаштовує колір фотографії до більш реалістичного, особливо якщо в кадрі є особи.

Нарешті, беззмінний текст "iPhone", що на задній панелі, тепер написаний шрифтом Helvetica Neue з зображенням Ultra Light. Особливо вразливим власникам, оновлюється з iPhone 5 , Доведеться звикати до нового стану справ - і до iOS 7, звідки цей шрифт і набув поширення.

У перспективу появи 64-бітного процесора в iPhone 5s не повірив ніхто. І ось ми тримаємо його в руках, керуючи 64-бітної операційною системою і 64-бітними додатками. Якщо ви думаєте, що перехід на нову розрядність щось змінив - поспішаю розчарувати: iOS 7 на "Еске" виглядає точно так само, як і на звичайній "п'ятірці". Системні програми, на кшталт "Погоди", відкриваються і завантажуються десь на 25-35 відсотків швидше, але в цілому не демонструють дійсно великого приросту видимої продуктивності. Все тому, що iPhone 5 як і раніше відмінно працює з iOS 7, а різниця між 15 мілісекундами і 25-ю недостатньо значна для 99% користувачів. Єдиний виняток - Safari, який відкриває сторінки швидше як мінімум на третину. Особливо це помітно на "важких" сайтах зі складною версткою і великою кількістю зображень.

Під металевим капотом iPhone 5s варто двоядерний процесор A7 з частотою 1.3 гігагерца, 1 гігабайт оперативної пам'яті, новий додатковий чіп M7 для обробки даних про місце перебування в просторі і дуже потужний трьохядерний відеопроцесор PowerVR Series 6 "Rogue". Що з перерахованого вище дійсно про щось вам говорить? Швидше за все, тільки розмір оперативної пам'яті: він не змінився з часів iPhone 5, що трохи засмучує.

В іншому власники iPhone 5s можуть сміливо тикати своїм девайсом в обличчя власників всіх інших мобільних пристроїв, особливо на ОС Android. За результатами численних тестів, двоядерний процесор A7 перемагає всі існуючі і реалізовані на ринку аналоги для мобільних пристроїв. Навіть 4-ядерні розробки Samsung не дають такої ж продуктивності в системі. Говорячи простіше, це один з найбільш потужних мобільних гаджетів на сьогоднішній день: зрівнятися з ним може тільки новий смартфон LG G2, причому іноді не на користь останнього. До речі, Infinity Blade III дійсно працює краще на iPhone 5s, ось тільки баг з довгої завантаженням, який "вилікували" на iOS 7, не вирішено на iOS 7.0.1, що вийшла спеціально для iPhone 5s і 5c. Але як же красиво виглядає ця гра! Скріншоти клікабельні:

iPhone 5  iPhone 5s
iPhone 5
iPhone 5s

А як нововведення впливають на роботу операційної системи? Сьогодні, восени 2013 року - майже ніяк. Але тільки сьогодні. Ця історія повторюється з року в рік. Виходить нова модель iPhone, яка працює трохи швидше, ніж стара. Протягом наступних 12 місяців з'являються нові прошивки, нові функції і нові додатки, все більш вимогливі до продуктивності. До дня виходу наступної моделі смартфона Apple, різниця в реальній продуктивності iPhone 5 і iPhone 5s однозначно буде набагато більше. І тоді гасло 5s, "продумувати наперед", починає звучати помітно цікавіше.

64-бітна архітектура грає не таку велику роль в продуктивності пристроїв, поки в них немає великої кількості оперативної пам'яті - від 4 гігабайт. Але вже зараз розробники змушені адаптувати свої нові проекти під свіжий процесор - а значить, різниця в можливостях і швидкості роботи програм та ігор може стати помітніше. Адаптація лежить виключно на плечах кожного розробника, і поки найвідоміші програми не перепишуть під новий процесор, переваги нового заліза будуть дійсно помітними тільки в синтетичних тестах, "бенчмарках". Все це означає, що, купуючи iPhone 5s на заміну iPhone 5, ви в першу чергу вкладаєте в безхмарне майбутнє і максимальну продуктивність iOS на рік-два вперед.

Але набагато більша ймовірність того, що насправді ви просто хочете потикати в сенсор Touch ID :)

Ми тестували. iPhone 5s не працює в російських lte-мережах. Від номера моделі і країни походження айфона це не залежить. Мабуть, Apple заблокувала для Росії таку можливість по одній їй відомих причин, хоча в специфікаціях на сайті Apple.com робочі номери частот збігаються з нашими.

На наш суворий погляд, оновлюватися з iPhone 5 на iPhone 5s можна виключно через нової камери. Технічні деталі ми опустимо, тому що більшості власників вони не будуть цікаві. Краще звернемо увагу на абсолютно незаперечний факт: 5s знімає в темряві набагато, НАБАГАТО краще, ніж всі попередні айфони. Зліва iPhone 5, праворуч iPhone 5s:

Різниця разюча: там, де "п'ятірка" перетворює чорне небо в танець різнокольорових пікселів-артефактів, "Еска" показує дійсно чорний колір без перешкод, що псують фінальне фото. Ця перевага збільшеного сенсора камери, і, на відміну від безглуздої гонки за мегапікселями, такий підхід дійсно заслуговує на повагу. Згадайте, як багато ваших фото були зроблені в умовах недостатньої освітленості - вечори вдома, кафе і клуби з приглушеним світлом, їжа в ресторані і морди котів в приміщенні. Тепер все це буде виглядати краще не тільки в Instagram і Вконтакте, а й просто на екрані, комп'ютері і тим більше на папері. А якщо згадати, що нова камера здатна знімати відео з ефектом "уповільнення часу" ...

А якщо згадати, що нова камера здатна знімати відео з ефектом уповільнення часу

Подвійна спалах не залишила яскравих вражень, тому що різниця в фото з нею виявилася невеликою в звичайних умовах зйомки. Найкраще вона проявляє себе, якщо в кадрі є люди: колір шкіри виглядає реалістичніше, тому що iPhone 5s заздалегідь підлаштовує колір спалаху під те, що відбувається в кадрі. А ось звичайні кадри, наприклад, предметів, виглядають з новим спалахом точно так же. Але наявність функції завжди краще, ніж її відсутність. І якщо ви зібралися фотографувати людей на тлі нічних міст, з iPhone 5s зможе позмагатися хіба що новітня Nokia Lumia 1020. З огляду на, що її камера вважається найкращою серед смартфонів, це був дуже серйозний комплімент. А якщо згадати, якого розміру ця сама камера і порівняти його з такою в айфоне, то Apple взагалі може собою пишатися.

Touch ID - сенсорна кнопка - не випадково була залишена нами наостанок. Саме ця функція за підтримки ЗМІ стала основною фішкою iPhone 5s. Непросто обділити увагою такий елемент корпусу: ободок клавіші Touch ID блищить на світлі, як грані iPhone 5, а кругла форма робить ці відображення зачаровують. Відсутність традиційного "квадрата" по центру кнопки Home зовсім не бентежить, а через деякий час взагалі сприймається як даність. З Touch ID, відблиски на передній панелі айфона виглядають чудово. Коротше кажучи, виглядає все дуже добре. І натискається теж: тактильно нова кнопка дуже схожа на таку в iPod touch п'ятого покоління. Тобто хід у неї невеликий, але чіткий і яскраво виражений, а клацання - трохи більше різкий. Гірше не стало, це точно.

Щоб працювати з Touch ID, необхідно встановити числовий пароль в системі. Інакше не дадуть скористатися біометричним сенсором в кнопці. Пропозиція про встановлення пароля зустрічає всіх нових користувачів ще на етапі першого включення і налаштування пристрою, так що ви в будь-якому випадку нічого не пропустіть. Після створення пароля, загляньте в "Налаштування" - "Основні" - "Пароль і відбиток".

Тут, в меню "Відбитки", ви можете зареєструвати до 5 відбитків одночасно - тобто до п'яти пальців. Досвід показує, що в першу чергу треба додавати обидва великі пальці і обидва вказівних: для випадків, коли ви тримаєте смартфон або коли він просто лежить на столі. Один залишився "слот" можна використовувати для рідних і близьких, або ж додати туди палець ноги або котячу лапу. В обох випадках, до речі, все буде працювати.

Процес додавання відбитка в пам'ять смартфона спрощений до максимуму. Досить слідувати підказкам на екрані, поперемінно прикладаючи і відпускаючи палець. Разом з цим, поступово вимальовуються лінії на зображенні відбитка пальця. Як тільки весь віртуальний відбиток забарвиться в червоний колір, вам буде запропоновано додати вторинний варіант торкання. Щоб зрозуміти, навіщо він потрібен, візьміть свій айфон в руки прямо зараз і зверніть увагу на те, де лежить ваш великий палець. Швидше за все, він знаходиться найближче до кнопки. Але натиснути всією площею пальця на неї, продовжуючи тримати смартфон в долоні, ви ніяк не зможете. А ось боком, чи то пак однієї зі сторін подушечки пальця - запросто. Саме для цього розкладу і існує другий етап реєстрації відбитка. Продумали, молодці.

Зареєструвавши відбиток пальця, ви зможете пропускати введення пароля при кожній розблокування або купівлі контенту в iTunes і App Store. Виглядає це так. Ви натискаєте на кнопку блокування екрану або на клавішу Touch ID / Home. Загоряється підсвічування екрану. Ви торкаєтеся сенсора пальцем буквально на секунду - і відпускаєте. Якщо відбиток збігся зі збереженим, смартфон розблокується негайно, ще в момент підняття пальця з сенсора. Якщо ж сталася помилка або відбиток не підходить, відобразиться слово "повторити". Три невдалі спроби визначення відбитка блокують функцію використання сенсора Touch ID. Це означає, що ви більше не зможете використовувати такий тип розблокування, поки вручну введете свій числовий пароль - або пароль від аккаунта Apple ID, якщо проблема виникла при спробі що-небудь купити. Це захисна міра.

Біометричний датчик - не новинка в індустрії електроніки. Він і раніше стояв у багатьох ноутбуках і навіть смартфонах. Але ще ніколи він не працював так стабільно і вже тим більше не виглядав так симпатично. При правильній реєстрації відбитка - без поспіху - сенсор буде визначати його дев'ять разів з десяти. Ми помітили, що палець можна затримати на сенсорі буквально на півсекунди, щоб він встиг визначити відбиток. Але для цього він повинен бути чистим і лежати якомога краще на сенсорі. До речі, саме положення пальця взагалі не має значення: наприклад, Touch ID легко розпізнає дотик і відбиток, навіть якщо ви переверне смартфон догори ногами.

Функціональність Touch ID строго обмежена блокуванням і паролем при покупці. На даний момент датчик не використовується більше ні в яких сценаріях. Навіть якщо App Store попросить вас підтвердити дані прив'язаною банківської карти, пароль від аккаунта доведеться вводити по-старому. Щире сподіваємося, що одного разу ця функція буде поширюватися не тільки на всі моменти введення паролів в системних додатках, але і в сторонніх. Уявіть, як було б здорово, якби вам не потрібно було запам'ятовувати свій пароль у всіх сервісах і сайтах: просто торкнулися Touch ID і все. Але поки цього немає.

Але поки цього немає

iPhone 5s - це правильний iPhone 5. Від попередника йому дісталося все найкраще: металевий корпус, яскравий і реалістичний дисплей, надтонкий корпус і відмінний дизайн. Величезний доробок по продуктивності, чудова камера і найширші перспективи першого зручного біометричного датчика - це основні переваги нової моделі, якщо не брати до уваги розширену кольорову гаму.

Величезний доробок по продуктивності, чудова камера і найширші перспективи першого зручного біометричного датчика - це основні переваги нової моделі, якщо не брати до уваги розширену кольорову гаму

Невеликі зміни в конструкції корпусу і виправлення проблем з кольором можуть спонукати до оновлення не тільки власників старих айфонів, а й тих, хто до цього використовував "п'ятірку". А на тлі пластикового iPhone 5c виникає бажання негайно підтримати рублем повноцінний, металевий продукт від Apple. Через півроку різниця між старими і новими смартфоном стане набагато помітніше. І тоді ви навряд чи пошкодуєте, що оновилися.

А якщо вам щось досі не подобається і хочеться гострих відчуттів - на полиці магазину завжди є що-небудь запилене на Android ...

Що з перерахованого вище дійсно про щось вам говорить?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: