Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

IT-World: Софт для редагування PDF

 1. Сергій Гріцачук

IT Expert Як це зробити Сам собі адмін Сергій Гріцачук

| 03.10.2012

Що мається на увазі під редагуванням PDF-документа
У чому полягає різниця програми для редагування PDF
Що мається на увазі під редагуванням PDF-документа

Формат PDF, задуманий як крос-платформенне засіб подання електронних документів і гарантує їх незмінність, з самого початку не призначався для редагування. Існує думка, що PDF-файли взагалі неможливо змінювати, а тільки витягти (сторонніми програмами) з них малюнок або текст, після чого обробити вже дані елементи - кожен в призначеному для нього софт. В якомусь сенсі це дійсно так: по суті, формування документа в PDF схоже друку на принтері. Готову копію ніхто не буде правити «по папері» - зміни внесуть в оригінал.
PDF-файл спочатку створюється в програмі (графічному або текстовому редакторі), а потім вирушає на віртуальний принтер. Зрозуміло, зворотний шлях не передбачений, так що виникає логічне запитання: а заради чого потрібно редагувати PDF? Найчастіше вносяться зміни стосуються саме продуктивної роботи з документом: розставити коментарі, підкреслити важливий момент в тексті, створити замітку або посилання, роз'яснювала неоднозначне трактування, а подекуди і замінити об'єкт, наприклад, зображення і т. Д.
У режимі редагування з'являється можливість коригувати текст, графіку і інші об'єкти. На ділі набір допустимих операцій більше. Редагування PDF буває життєво необхідно багатьом користувачам - студентам, редакторам, розробникам - словом всім, кому по ряду причин необхідно (чи бажано) мати можливість внести незначні, але важливі корективи в PDF-файл.
У чому полягає різниця програми для редагування PDF
Для початку поясню, що мова йде про необхідність редагування саме оригіналу документа. Не будучи його автором, користувач не може відкрити PDF-файл в програмі, в якій він був створений, відредагувати і потім знову відправити на віртуальний принтер. Щоб виключити всі проміжні кроки, придумані програми-редактори PDF, що працюють по аналогії з графічними та текстовими редакторами: відкриваємо файл, вносимо в нього зміни, а потім зберігаємо в тому ж розширенні.
Існує більше двох десятків подібних програм. Найбільшим потужним редактором є Adobe Acrobat , Як і сам формат PDF, розроблений компанією Adobe Systems. Програма відрізняється максимальним функціоналом, може використовуватися для будь-яких дій з документом - від створення, редагування, перетворення, об'єднання до захисту PDF-файлів. Крім того, вона дуже зручна для тих, кому потрібно регулярно додавати коментарі / редагування в готовий документ. Версія Professional дозволяє робити невеликі текстові замітки (стікери). Всі коментарі приписані автору - воно відображатиметься в заголовку. З огляду на, що замітки можуть мати вкладену структуру, кілька авторів можуть створювати ланцюжка, що нагадує переписку в електронній пошті або повідомлення на форумі. Головні недоліки Adobe Acrobat - великий розмір програми, високі вимоги до ресурсів і висока ціна (більше 10 000 рублів за версію Standart). Це серйозно обмежує коло її покупців. Своїми можливостями програма CAD-KAS PDF Editor поступається Adobe Acrobat, зате коштує в кілька разів дешевше ($ 79) - великий плюс для багатьох користувачів. PDF Editor дозволяє вносити виправлення в текст, змінювати / масштабувати графіку завдяки вбудованому графічному редактору, а також додавати штампи у вигляді водяних знаків. З її допомогою можна створити форму введення, розставляти посилання, прибирати існуючі та додавати нові сторінки документа, повертати їх, ставити розмір і місце розташування. Крім того, можна зберегти окрему сторінку з PDF-документа.

eXPert PDF Editor коштує приблизно стільки ж, скільки і попередня програма ($ 81). Якщо продовжувати їх порівняння, зазначу, що і функціональність рішень схожа: в аналогічному обсязі допускається робота з текстом, примітками і графічними об'єктами, а також маніпуляції зі сторінками.

Малим об'ємом дистрибутива і високою швидкістю роботи відрізняється програма Foxit PhantomPDF . У цьому плані вона дуже нагадує інший відомий продукт Foxit Software - Foxit Reader. Стартує практично миттєво, навіть на ПК середньої конфігурації. Може змінювати вміст сторінки PDF-документа, вибирати, вставляти, змінювати, видаляти, обертати, копіювати текст, зображення, графіки і додавати тіні. При цьому користувач відразу отримує інформацію про те, які саме правки йому доступні для кожного конкретного документа. Даний функціонал доступний у версії Standard, а більш дешева версія PhantomPDF, Express, дозволяє тільки конвертувати PDF-файли з файлів MS Office і вносити коментарі.


висновки
На відміну від безкоштовних переглядачів (так званих вьюверов), програми редагування PDF-файлів коштують грошей. Інша справа, що на відміну від продуктів Adobe ціна на них досить демократична, обсяг дистрибутива невеликий, а для швидкої роботи не потрібно потужний комп'ютер, що дозволяє обійтися навіть застарілої конфігурацією.
Особливо корисні вони там, де не потрібно створювати складні документи з численними об'єктами, а всього лише незначно змінити готовий. З усіх подібних програм найбільше мені сподобався Foxit PhantomPDF як дуже швидкий і невимогливий до ресурсів продукт, що має до того ж розумну ціну.

про авторів

Сергій Гріцачук

Оглядач, аналітик, інженер-системотехнік. Дійсний член «Клубу експертів Intel», сертифікований фахівець (Мюнхен) з мережних і серверних технологій з 1993 року. Комп'ютерами та супутніми рішеннями займається з 1985-го, учасник численних виставок, володар нагород за оригінальні схемотехнічні і програмні розробки. Перший диплом отримав в 1984 році від «Патентного бюро» журналу «Юний технік». Захоплюється полюванням, риболовлею, водно-моторним спортом. «Статут суєтою цивілізації, вважаю за краще відокремлене життя вдалині від неї. Весь вільний час віддаю родині і дітям ».

Зрозуміло, зворотний шлях не передбачений, так що виникає логічне запитання: а заради чого потрібно редагувати PDF?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: