Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Іван Мітін ( «Циферблат»): Як відкрити антікафе в Лондоні

 1. Чому не в Берліні
 2. Як вибирали район
 3. Як вибирали місце
 4. Чому такі ціни
 5. Які є підводні камені
 6. Про публіці
 7. Where's the next stop

Іван МІТІН

Власник антікафе «Циферблат»

Чому не в Берліні

Так, в Берліні було б простіше. Там набагато дешевше, і багато говорили, що атмосфера найбільш підготовлена ​​для нашого проекту. Але ми вибрали Лондон як більш складну точку - це один з найдорожчих міст Землі, і тут величезний вибір, де класно посидіти в абсолютно різних атмосферах. Особливо якщо говорити про районі Шордіч, де ми відкрилися.

Відкрийся ми в якомусь похмурому містечку, де нікуди піти, до нас прийшли б тільки через інтер'єру. А тут хорошим інтер'єром нікого не здивуєш. Хотілося зрозуміти: чи зможемо ми вижити? Сама ідея тут потрібна чи ні?

Як вибирали район

У Лондоні найбільш живі райони - колишні депресивні зони, де була погана криміногенна обстановка. Через це там дуже дешеве житло, що привертає всяких гуманітаріїв і художників. Поступово накопичується їх критична маса, район стає крутим і дорожчає. І починає консервуватися, а молодь переїжджає далі на околицю.

Район, де ми відкрилися, був зовсім стрёмним років 15 назад, авангардно-художнім, турбо-хіпстерскім років чотири тому, тепер він став більш конформистским. Турбо-хіпстера рушили далі на північ, а ми знаходимося між турбо-хіпстера і офісним планктоном в Сіті. Мене влаштовує, коли все помірно, тут є різні люди.

Якраз такий район я і шукав - який був депресивним і став крутим. Тому приміщення було досить важко знайти: географічне обмеження зменшує число варіантів до 10%.

Як вибирали місце

Приміщення треба відчути. Я зайшов сюди і ахнув, як круто: тут би я поставив це, тут розмістив би то. Я відразу починаю думати, як театральний режисер: як люди будуть відчувати себе, пересуватися. Якщо цього не відбувається, то приміщення не підходить.

Єдине правило - жодного «Циферблат» не буде в підвалі, хіба що таємний бункер, і це буде його фішка. Заклад має бути вітальні для всіх. У Росії невдало скопіювали «Циферблат»: знімають сирі підвали, ставлять плату за вхід, а люди неутончённие вважають, що так і повинно бути.

Чому такі ціни

Я виходив з того, що це буде дуже популярне місце, де завжди дофіга народу і більше просто не влізе. Ми відкривали кафе на 35-40 місць - правда, в останні дні там знаходяться 40-70 чоловік. Порахувавши витрати, я вирахував плату за вхід - 3 пенса за хвилину. Якби я очікував 20 осіб в день, міг би поставити 10 пенсів за хвилину, але тоді ніхто б не прийшов.

Які є підводні камені

Я хочу порадити всім підприємцям, які будуть відкриватися в Лондоні: ще сидячи в літаку, обмірковуйте, як будете займатися сантехнічним справою. Ніколи не викликайте сантехніка. До нас прийшла людина, пошеруділ кілька хвилин і взяв 120 фунтів, тобто більше 6 000 рублів. Я радий за його сім'ю, але не за себе.

Про публіці

У Лондоні вище відсоток людей, які займаються справою, сидячи у нас, а не просто відпочивають. Хтось пише наукові роботи, хтось робить замальовки для художніх курсів, працює над архітектурними кресленнями. Мені приємно це спостерігати, це творення. У Лондоні в принципі щось треба робити, тут недостатньо бути кльовим чуваком. Місто диктує такий стан.

При цьому не всі вперлися в екран, варто гул розмов. Це приємний гул. Уявіть, що у вас велика родина: мами-тата, брати-сестри, по п'ять дітей, і ви зібралися у вітальні, хтось працює, хтось сперечається, діти грають на підлозі, хтось сів за піаніно, розучує ноти , але при цьому все настільки один одного люблять, що ніхто нікого не дратує.

До речі, є ще одна відмінність від московських кафе: тут люди більш делікатно ставляться до оточуючих, не дозволяють собі різко порушити сформовану атмосферу. Ніхто не скрикне: «Я так і знав, що ти мафія!» Гул розмов не перебивається так різко, що ти думаєш: «Господи, що це було ?!»

Where's the next stop

Я хочу і буду відкривати «Циферблати» по всьому світу. Але відкривши кафе в Лондоні, я не став емігрантом. Не було такого, що я попрощався з усіма, поцілував березу ... Ні, я просто поїхав працювати.

Нам надходить багато пропозицій з усього світу. Здається, що наступним містом може бути Нью-Йорк, але взагалі головний капітал - це люди. Так що якщо знайдеться відповідна людина, з яким можна відкривати кафе в Сизрані, відкриємося в Сизрані.

Так що якщо знайдеться відповідна людина, з яким можна відкривати кафе в Сизрані, відкриємося в Сизрані

Текст: Анастасія Напалкова

Фотографії: Катерина Нікітіна для RusskyLondon

Хотілося зрозуміти: чи зможемо ми вижити?
Сама ідея тут потрібна чи ні?
» Гул розмов не перебивається так різко, що ти думаєш: «Господи, що це було ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: