Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Івент-маркетолог: як освоїти нескладну і дохідну професію

 1. Навички, освіту і перші кроки для того, щоб освоїти цікаву професію івент-маркетолога. Івент-маркетолог...
 2. Досвід роботи, який вам допоможе
 3. Волонтерство або дитячий табір
 4. Поліграфія
 5. Досвід роботи в кейтерінг
 6. Помічник керівника
 7. Навички, які будуть вам корисні в роботі
 8. Золоті руки
 9. Знання мов і копірайтинг
 10. Навички продажів або телефонних переговорів
 11. Організованість і перфекціонізм
 12. Базові знання в галузі або бажання їх отримати
 13. 4 кроки, які потрібно зробити для пошуку роботи

Навички, освіту і перші кроки для того, щоб освоїти цікаву професію івент-маркетолога.

Івент-маркетолог або івент-менеджер - це людина-свято, яке створює яскраві і барвисті події, які приносять компанії гроші і покращують її імідж.

Якщо ви мрієте працювати у відділі маркетингу, pr або продажів, організовувати бізнес-заходи, навчальні конференції та семінари, прес-конференції та курси - цю роботу не складно отримати, головне правильно презентувати свої навички і таланти в резюме і на співбесіді.

Освіта івент-маркетолога

Не важливо, на кого ви вчилися. Бухгалтер ви, металург або інженер кольорових емалей, - не мучте себе нудною роботою за фахом! Якщо ви перебували в якихось студентських і шкільних комітетах, брали участь в фестивалях і студконференціях, - покажіть це в резюме. Самодіяльність в школі - теж відмінно, адже базові практики: організованість, відповідальність, вищий рівень проведення - це вимоги, які пред'являються до будь-якого заходу.

Велику цінність також мають знайомства, які ви придбали під час навчання, тому найлегше вам буде, якщо ви займалися якоюсь громадською діяльністю і закінчили такі спеціальності:

 • журналістика;
 • реклама та маркетинг;
 • психологія;
 • іноземні мови.

Не страшно також, якщо вищої освіти взагалі немає, або якщо ви режисер масових заходів і закінчили училище культури. Тільки остерігайтеся іміджу невизнаного генія, інакше з вами ніхто не буде працювати.

Досвід роботи, який вам допоможе

Найголовніше в вашому резюме - це проведені івенти і все, що навколо них: PR-акції, презентації, звані вечори і студентські бали. Вам доведеться мати справу все з тим же самим: звук, світло, декорації, поліграфія, координація учасників - було б здорово, якщо ви вже набили шишок в цій області.

Ось 4 напрямки, в яких ви можете спробувати себе у відпустці або відразу після закінчення університету, щоб набути певного досвіду роботи для цієї посади.

Волонтерство або дитячий табір

Величезний плюс в цій справі - будь волонтерство , Особливо за кордоном, або організації типу Work & Travel. Ви побачите світ і зрозумієте, що важливо в організації подій.

Дитячий табір - це теж здорово, так як він вчить відповідальності і особливостям організації подій. Найкоротша зміна - 14 днів літа, ви можете сходити так у відпустку. Звичайно, ви не відпочинете, але зрозумієте, ваше це чи ні.

Поліграфія

Досвід роботи в поліграфії це неймовірно важливо, тому що все івенти пов'язані з макетами та печаткою. Здорово, якщо у вас вже є досвід постановки завдань дизайнеру, базове розуміння макетів, роботи з дизайнерами та контакти менеджера поліграфічного центру.

Навіть секретар видавництва знає все, що необхідно на цій посаді. Вам ніхто не продасть низькоякісну поліграфію за високою ціною, ви знаєте різницю між 150 і 300 dpi, між кривими і шрифтами, якість і розмір банерних конструкцій.

Досвід роботи в кейтерінг

Якщо ви - івент-маркетолог, який працював в ресторані кухарем, барменом або офіціантом, ви можете замовити найкращий кейтеринг за найкращими цінами. Крім того, ви зможете говорити з адміністраторами на одній мові, тому зробите максимум, щоб гостям не наплювали в їжу. Робота в ресторані побічно впливає на здатність у виборі приміщень - ви розумієте, що таке потік людей, як їм управляти, як краще ставити меблі і столи, яке найвигідніше місце для стенду і так далі.

Помічник керівника

Людина-оркестр, який може виконувати самі неможливі завдання, при цьому організований і виконавчий. Первинна документація, виконання доручень, вибір подарунків, організація зустрічей, розмови по телефону, - це безцінний досвід, який буде працювати на вас в резюме.

Навички, які будуть вам корисні в роботі

Хоча б дві групи навичок з цього списку - великий шанс на успішну роботу для вас. Вже говорили вище, що івент-маркетолог ближче до завуча по виховній роботі в школі, вожатого або адміністратору ресторану, ніж власне до маркетингу. З цього вам і треба виходити.

Золоті руки

Хороший почерк і вміння малювати - це неймовірно важливий навик. Завжди виникає необхідність ліпити, різати, упаковувати, підписувати сертифікати і робити подарунки. Ваші золоті руки допоможуть вам робити цю ручну роботу не тільки креативної, але і якісною.

Знання мов і копірайтинг

Для бізнес-івентів це суперважливо. Місцеві спікери набридають, хочеться свята і американських фахівців. Вести переговори з ними потрібно відповідального за процес, а без доброго письмової англійської та здатності говорити так, щоб розуміли (upper intermediate не обов'язковий) - дуже важливі. Ви не повинні бути генієм копірайтингу, але зрозумілий, зв'язний прес-реліз або продають лист партнерів ви повинні вміти написати самі.

Навички продажів або телефонних переговорів

Мінімального успіху в мережевому маркетингу буде досить, щоб зрозуміти, що ви можете передзвонити тим, хто залишив заявку, але не сплатив квиток, і без удаваної скромності і комплексів переконати людей купити або з'ясувати причину відмови.

Переговори потрібно вести з усіма: торгуватися з усіма підрядниками, умовляти спікерів і запрошених зірок, використовувати допомогу вічно зайнятих колег, використовувати знайомих, тиснути на всіх і вся ... Переговорні навички - це економія бюджету будь-якого заходу.

Організованість і перфекціонізм

Пунктуальність, здатність не тільки не забувати, а й нагадати вчасно - це все фарбує будь-якого організатора. Уміння налаштувати процеси так, щоб все було чітко, упорядкувати хаос - це гарантує вам успіх будь-якого івенту.

Ви будете зустрічати партнерів компанії, рекламувати компанію перед широкою аудиторією, тому ви повинні бути елегантно одягненим, підтягнутим, усміхненим і енергійною людиною. Зверніть увагу на те, як одягатися на роботу на випробувальному терміні.

Базові знання в галузі або бажання їх отримати

Для того, щоб робити тематичні заходи, потрібно розуміти в темі. Наскільки швидко ви навчаєтеся? Наскільки вам цікава тема? Виберіть теми, які цікаві, і в першу чергу розвивайтеся в них.

4 кроки, які потрібно зробити для пошуку роботи

Ви зацікавилися? Ця робота, про яку ви завжди мріяли, але всюди, де стикалися, вам пропонували мізерну зарплату? Зберіться, і пройдіть ці 5 кроків для успішного пошуку роботи:

 • Перепишіть своє резюме в ключі описаних вище прикладів.
 • Складіть список компаній, в яких необхідні такі фахівці: дивіться на відділи кадрів, IT-компанії, коворкінг і вільні простору, великі заводи, великий ритейл і івент-агенції в першу чергу.
 • Підготуйтеся з співбесідою : Підберіть одяг, підготуйте мова.
 • Шукайте роботу по запитам « pr-менеджер »,« івент-менеджер »,« маркетолог »В потрібному вам місті і починайте розсилати резюме!

Робота івент-маркетолога - потрібна, модна і цікава, яка може бути як відмінним стартом кар'єри, так і її адекватним завершенням, не кажучи вже про виході з декрету або перехід в нову галузь бізнесу. Work.ua радить вам зробити перший крок до цієї роботи, якщо вона вам до душі, і все у вас вийде!


За матеріалами: hotwork.com.ua

Щоб залишити коментар, потрібно Увійти .

Наскільки швидко ви навчаєтеся?
Наскільки вам цікава тема?
Ця робота, про яку ви завжди мріяли, але всюди, де стикалися, вам пропонували мізерну зарплату?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: