Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Керівництво для початківців по WordPress REST API

 1. Керівництво для початківців по WordPress REST API Практично всі, хто професійно займається WordPress,...
 2. Як працює WordPress REST API
 3. Яке значення WordPress REST API має для розробників
 4. 5 Кроків для старту з WordPress REST API
 5. Крок 1: Знайомимося з основними поняттями REST API
 6. Крок 2: Дізнаємося найбільш корисні точки доступу REST API
 7. Крок 3: Вивчаємо основи аутентифікації REST API
 8. Крок 4: Вибираємо свою першу публікацію WordPress за допомогою REST API
 9. Крок 5: Вносимо зміни в публікацію в WordPress через REST API
 10. висновок
 11. Керівництво для початківців по WordPress REST API
 12. Знайомство з WordPress REST API
 13. Як працює WordPress REST API
 14. Яке значення WordPress REST API має для розробників
 15. 5 Кроків для старту з WordPress REST API
 16. Крок 1: Знайомимося з основними поняттями REST API
 17. Крок 2: Дізнаємося найбільш корисні точки доступу REST API
 18. Крок 3: Вивчаємо основи аутентифікації REST API
 19. Крок 4: Вибираємо свою першу публікацію WordPress за допомогою REST API
 20. Крок 5: Вносимо зміни в публікацію в WordPress через REST API
 21. висновок

Керівництво для початківців по WordPress REST API

Практично всі, хто професійно займається WordPress, чули про REST API , завдяки доповненню до ядра , Який вийшов в кінці 2015. Однак, за великим рахунком, тільки просунуті розробники знайшли час, щоб дізнатися, наскільки потужним є ця пропозиція.

Пакет WordPress REST API об'єднує в собі всі сучасні поновлення, надаючи вбудований API, який може бути інтегрований в теми, мобільні додатки і багато іншого. Іншими словами, він дає можливість розробникам розділяти інтерфейс фронтендів від управління даними, дозволяє будь-якому додатком взаємодіяти з WordPress. Вивчення роботи цього інструменту може відкрити двері для майже нескінченних можливостей розширення вашого сайту WordPress.

У цій статті, ми представимо вам проект WordPress REST API, роз'яснимо, ніж він такий хороший, потім запропонуємо кілька ідей його використання. Тому не втрачаємо час і починаємо!

Знайомство з WordPress REST API

Знайомство з WordPress REST API

Проект WordPress REST API (REST від англ. Representational State Transfer - "передача стану через уявлення") підтверджує, що WordPress робить кроки до того, щоб стати повноцінною платформою додатків. Його наявність - це незаперечний доказ, оскільки воно додає стандартний REST API до ядра WordPress.

Проект спочатку був завантажений на GitHub для розробників в 2013 розробниками Ryan McCue і Rachel Baker . Незалежний плагін REST API був вбудований в ядро ​​WordPress в грудні 2015 , Після того, як отримав величезну підтримку і привернув близько 100 учасників, що бажають працювати над поліпшенням його можливостей.

З моменту, коли WordPress API REST став частиною ядра, він довів свою ефективність. Ось лише кілька реальних прикладів для наочності застосування і натхнення в своїх проектах:

 1. Event Espresso застосовує REST API для забезпечення доступу розробникам до їх міжнародної інфраструктурі, дозволяючи розробляти програми, із застосуванням їх сервісів.
 2. Simmer дозволяє розробникам доступ до API в метою розширення своєї функціональності в повноцінне мобільний додаток або настроювання тем.
 3. JoinIn надає власний віджет "вбудовується" з використанням REST API, заповнюючи його відповідними даними всюди, де він відображається.

Це лише верхівка айсберга, коли мова йде про інноваційні цілях REST API. Однак давайте обговоримо, як працює сам REST API.

Як працює WordPress REST API

Якщо коротко, то REST API працює за допомогою маніпулювання текстовими даними з одного місця в інше без прямого доступу до бази даних або інтерфейсу користувача. Існує багато типів API (Application Programming Interfaces), незважаючи на це REST залишається сучасним і актуальним стандартом .

REST API передається через точки доступу Hyper Text Transfer Protocol (HTTP), використовуючи формат JavaScript Object Notation (JSON). Говорячи простіше, ці технології забезпечують доступ до API використовуючи унікальні веб адреси для доставки даних, які ведуть себе як об'єкти JavaScript .

Якщо ви ніколи не працювали з JavaScript або їх визначенням об'єктів вивчіть основи JSON . Тепер, коли трохи прояснили з поняттям REST API, давайте поговоримо про те, який великий вплив він може надати на процес розробки із застосуванням WordPress.

Яке значення WordPress REST API має для розробників

Яке значення WordPress REST API має для розробників

WordPress REST API - це універсальний інтегратор будь інсталяції WordPress з будь-яким додатком на веб-сервері або вашій операційній системі. У підсумку, це означає, що єдиним обмеженням того, що можна побудувати за допомогою WordPress, є лише наша уява. Ви можете створювати будь-який додаток, написане на будь-якій платформі або мовою і використовувати WordPress для обробки даних через REST API. Величезні можливості відкриваються завдяки відкритому і дружньому спільноті WordPress.

REST API базується на JavaScript, увага до якого все зростає, це натякає нам на те, які мови програмування важливо знати. Скоро ви виявите, що JavaScript боку сервера - це новий PHP. Це вже може бути видно на новому ПО WordPress.com, Calypso , Який працює повністю на JavaScript і REST API.

Стандартизуючи, спосіб взаємодії додатків (включаючи ядро ​​WordPress) з даними WordPress, розробка під WordPress стане простіше і інтуїтивно зрозуміліше. Більш того, це полегшить інтеграцію зі сторонніми платформами.

Сподіваюся, тепер у вас з'явилося більше аргументів на користь того, навіщо важливо почати вивчати використання цієї технології вже зараз. Прийшов час зробити перші кроки по використанню REST API у вашій власній роботі!

5 Кроків для старту з WordPress REST API

Як ми розглянули раніше, REST API може бути використаний з будь-яким додатком або будь-якою мовою програмування, яким може викликати HTTP ресурси. Ми зосередимося на використанні командного рядка для виконання запитів REST API, тому що це найпростіший метод з мінімальною ймовірністю припустити помилки, які можуть відволікати від процесу навчання.

Для цього потрібно відкрити програму з інтерфейсом командного рядка (Command Line Interface CLI) на вашому комп'ютері - термінал на macOS або Linux і командний рядок на Windows. CLI дозволяє безпосередньо взаємодіяти з REST API, без необхідності писати додаткові скрипти для запиту і обробки інформації. Будь-який запит, який ви пишете в CLI може бути сценарієм на PHP, JavaScript і іншою мовою, але метод буде відрізнятися для кожного. У CLI пряме виконання команд. Просто введіть потрібну команду і натисніть Enter.

Ми також рекомендуємо налаштувати демонстраційний сайт або тестувати локально, а не пробувати ці кроки на живому сайті. І нарешті, ще все одна умова, щоб версія WordPress у вашого сайту була 4.4 або вище. Якщо ви готові, то давайте починати!

Крок 1: Знайомимося з основними поняттями REST API

Перш ніж почнемо, давайте ознайомимося з ключовими поняттями REST API . Всього п'ять основних понять і термінів, з якими слід познайомитися. Давайте їх розглянемо:

 1. Маршрути ( 'Routes') і Ресурси або точки доступу ( 'Endpoints'). Це найбільш важливий аспект в розумінні REST API. Маршрути допомагають вам переміщатися між вашими ресурсами, коли певний HTTP-метод (наприклад, статичний набір даних або дія) підключений до певного маршруту. Наприклад, / wp-json / - це маршрут, налаштований як ресурс, створений для відображення нам доступних маршрутів.
 2. Запити (Requests). Вони створюються шляхом запуску правильних ресурсів і проходження даних.
 3. Відповідь (Responses). Якщо коротко, надання даних, які ви запросили або повернення помилки, щоб дати вам знати, що щось пішло не так.
 4. Схеми (Schemas). Нижче наведено відповіді шаблонів, тому ви завжди точно знаєте, де шукати потрібні дані.
 5. Класи контролерів (Controller classes). Вони дозволяють створювати власні маршрути і ресурси. Поки вам не потрібно турбуватися про це, вони стануть більш корисними в подальшому.

Як тільки ви зрозумієте ці п'ять концепцій, ви можете почати заглиблюватися в сам API REST, починаючи з його точок доступу.

Крок 2: Дізнаємося найбільш корисні точки доступу REST API

WordPress REST API пропонує reference handbook з усіма точками доступу (ресурсами), де ви зможете знайти найбільш корисні для себе. Перш за все, потрібно знати, як побудувати HTTP-виклик API REST. Базова частина будь-якого виклику API-інтерфейсу WordPress виглядає наступним чином, замініть yourdomain.com своїм:

http://yourdomain.com/wp-json/

Ви можете перевірити з'єднання, виконавши команду curl в своєму CLI, використовуючи свій власний URL-адресу:

curl -X OPTIONS -i http://yourdomain.com/wp-json/

У відповідь вас має привітати повідомлення від HTTP. Далі можна модифікувати цю команду, використовуючи деякі з головних ресурсів. Тепер ми просто використовуємо версію GET curl.

Щоб отримати JSON список ваших публікацій в WordPress, можна використовувати наступне:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts

Слідом за цим, спробуйте наступне, щоб перевірити всі існуючі сторінки WordPress:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/pages

Ви можете поекспериментувати з кожної з цих точок доступу (і більше!) в CLI, щоб розглянути яку відповідь видає кожен з них.

Крок 3: Вивчаємо основи аутентифікації REST API

Тепер саме час вивчити аутентифікацію. Деякі дії і дані в REST API публічні, в той час як інші вимагають, щоб ви були авторизовані як адміністратор. Однак, це ж REST API і ніде входити в систему для авторизації. Замість цього ви можете виконати аутентифікацію в процесі виконання запитів, які вимагають адмін доступу, таких як перегляд неопублікованих записів або зміна публікацій.

Почнемо з установки плагіна WordPress REST API Basic Auth . Це простий плагін для розробників, який допоможе вивчити REST API швидко, і не призначений для реальних сайтів. Однак, процес установки такий же як і у будь-якого іншого плагіна.

Як тільки Basic Auth встановлений, ви зможете виконувати аутентифікацію через CLI з прапором user. Ось приклад того, як застосувати методи аутентифікації, використовуючи curl для перегляду неопублікованих записів:

curl -X GET --user username: password -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts?status=draft

Аутентифікація потрібно для будь-якої іншої операції, крім проглядання публічної інформації. Як тільки ви навчитеся з базовою аутентифікацією, ви зможете розкрити інші опції, рекомендовані документацією REST API для вашої розробки.

Крок 4: Вибираємо свою першу публікацію WordPress за допомогою REST API

Коли ви зрозумієте, як робити базові виклики API REST за допомогою curl, спробуйте вибрати конкретну запис. Спочатку виведемо всі публікації, як ми це робили раніше:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts

Далі, знайдіть ID публікації, яку ви хочете змінити. Додайте цей ID в кінці свого запиту, щоб вибрати тільки цю публікацію окремо:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts/ <ID>

Ви можете використовувати цей приймемо з додаванням ID для будь-якого ресурсу REST API, незалежно від того, ви хочете відобразити публікацію, сторінку або таксономії.

Крок 5: Вносимо зміни в публікацію в WordPress через REST API

І нарешті, давайте спробуємо внести зміни в обрану вами публікацію. Замість команд OPTION або GET, в цей раз будемо використовувати POST для внесення змін. GET використовується для читання даних, в той час як POST - для їх відправки.

Давайте перейменуємо вашу публікацію відправкою запиту POST разом з даними для аутентифікації. Нові зміни будуть внесені з використанням прапора d в кінці команди. Будемо передавати призначений для користувача JavaScript об'єкт встановлюючи змінну title на своє значення, таке як My New Title, як показано в коді нижче:

curl -X POST --user username: password http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts/ <ID> -d '{ "title": "My New Title"}'

Переконайтеся, що ви замінили ім'я користувача, пароль і ID публікації, а також назву на свої. Ви можете вибрати ще раз задану публікацію для перевірки змін:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts/ <ID>

Вітаємо! Ви тільки що зробили свої перші адмін правки, використовуючи WordPress REST API. Звичайно, це базове керівництво тільки ледь стосується можливостей, що надаються REST API, але для початку це досить рішучі кроки!

висновок

WordPress REST API - нова потужна версія ядра WordPress і багато розробників вже почали застосовувати її можливості. Відповідно, ознайомившись зараз з тим, як працювати з новою можливістю, ви підвищите свої програмістські навички і зможете створити додаток використовуючи WordPress як фреймворк.

Нагадаємо, ми пройшли п'ять кроків на шляху до вивчення взаємодії з WordPress REST API:

 1. Знайомство з основними поняттями REST API.
 2. Найбільш корисні ресурси / точки доступу REST API.
 3. Вивчення основ аутентифікації REST API.
 4. Отримання публікації на WordPress, використовуючи REST API.
 5. Зміна публікації WordPress, використовуючи REST API.

Які у вас виникли питання з приводу WordPress REST API? Пишіть нам у коментарях!

Керівництво для початківців по WordPress REST API

Практично всі, хто професійно займається WordPress, чули про REST API , завдяки доповненню до ядра , Який вийшов в кінці 2015. Однак, за великим рахунком, тільки просунуті розробники знайшли час, щоб дізнатися, наскільки потужним є ця пропозиція.

Пакет WordPress REST API об'єднує в собі всі сучасні поновлення, надаючи вбудований API, який може бути інтегрований в теми, мобільні додатки і багато іншого. Іншими словами, він дає можливість розробникам розділяти інтерфейс фронтендів від управління даними, дозволяє будь-якому додатком взаємодіяти з WordPress. Вивчення роботи цього інструменту може відкрити двері для майже нескінченних можливостей розширення вашого сайту WordPress.

У цій статті, ми представимо вам проект WordPress REST API, роз'яснимо, ніж він такий хороший, потім запропонуємо кілька ідей його використання. Тому не втрачаємо час і починаємо!

Знайомство з WordPress REST API

Знайомство з WordPress REST API

Проект WordPress REST API (REST від англ. Representational State Transfer - "передача стану через уявлення") підтверджує, що WordPress робить кроки до того, щоб стати повноцінною платформою додатків. Його наявність - це незаперечний доказ, оскільки воно додає стандартний REST API до ядра WordPress.

Проект спочатку був завантажений на GitHub для розробників в 2013 розробниками Ryan McCue і Rachel Baker . Незалежний плагін REST API був вбудований в ядро ​​WordPress в грудні 2015 , Після того, як отримав величезну підтримку і привернув близько 100 учасників, що бажають працювати над поліпшенням його можливостей.

З моменту, коли WordPress API REST став частиною ядра, він довів свою ефективність. Ось лише кілька реальних прикладів для наочності застосування і натхнення в своїх проектах:

 1. Event Espresso застосовує REST API для забезпечення доступу розробникам до їх міжнародної інфраструктурі, дозволяючи розробляти програми, із застосуванням їх сервісів.
 2. Simmer дозволяє розробникам доступ до API в метою розширення своєї функціональності в повноцінне мобільний додаток або настроювання тем.
 3. JoinIn надає власний віджет "вбудовується" з використанням REST API, заповнюючи його відповідними даними всюди, де він відображається.

Це лише верхівка айсберга, коли мова йде про інноваційні цілях REST API. Однак давайте обговоримо, як працює сам REST API.

Як працює WordPress REST API

Якщо коротко, то REST API працює за допомогою маніпулювання текстовими даними з одного місця в інше без прямого доступу до бази даних або інтерфейсу користувача. Існує багато типів API (Application Programming Interfaces), незважаючи на це REST залишається сучасним і актуальним стандартом .

REST API передається через точки доступу Hyper Text Transfer Protocol (HTTP), використовуючи формат JavaScript Object Notation (JSON). Говорячи простіше, ці технології забезпечують доступ до API використовуючи унікальні веб адреси для доставки даних, які ведуть себе як об'єкти JavaScript .

Якщо ви ніколи не працювали з JavaScript або їх визначенням об'єктів вивчіть основи JSON . Тепер, коли трохи прояснили з поняттям REST API, давайте поговоримо про те, який великий вплив він може надати на процес розробки із застосуванням WordPress.

Яке значення WordPress REST API має для розробників

Яке значення WordPress REST API має для розробників

WordPress REST API - це універсальний інтегратор будь інсталяції WordPress з будь-яким додатком на веб-сервері або вашій операційній системі. У підсумку, це означає, що єдиним обмеженням того, що можна побудувати за допомогою WordPress, є лише наша уява. Ви можете створювати будь-який додаток, написане на будь-якій платформі або мовою і використовувати WordPress для обробки даних через REST API. Величезні можливості відкриваються завдяки відкритому і дружньому спільноті WordPress.

REST API базується на JavaScript, увага до якого все зростає, це натякає нам на те, які мови програмування важливо знати. Скоро ви виявите, що JavaScript боку сервера - це новий PHP. Це вже може бути видно на новому ПО WordPress.com, Calypso , Який працює повністю на JavaScript і REST API.

Стандартизуючи, спосіб взаємодії додатків (включаючи ядро ​​WordPress) з даними WordPress, розробка під WordPress стане простіше і інтуїтивно зрозуміліше. Більш того, це полегшить інтеграцію зі сторонніми платформами.

Сподіваюся, тепер у вас з'явилося більше аргументів на користь того, навіщо важливо почати вивчати використання цієї технології вже зараз. Прийшов час зробити перші кроки по використанню REST API у вашій власній роботі!

5 Кроків для старту з WordPress REST API

Як ми розглянули раніше, REST API може бути використаний з будь-яким додатком або будь-якою мовою програмування, яким може викликати HTTP ресурси. Ми зосередимося на використанні командного рядка для виконання запитів REST API, тому що це найпростіший метод з мінімальною ймовірністю припустити помилки, які можуть відволікати від процесу навчання.

Для цього потрібно відкрити програму з інтерфейсом командного рядка (Command Line Interface CLI) на вашому комп'ютері - термінал на macOS або Linux і командний рядок на Windows. CLI дозволяє безпосередньо взаємодіяти з REST API, без необхідності писати додаткові скрипти для запиту і обробки інформації. Будь-який запит, який ви пишете в CLI може бути сценарієм на PHP, JavaScript і іншою мовою, але метод буде відрізнятися для кожного. У CLI пряме виконання команд. Просто введіть потрібну команду і натисніть Enter.

Ми також рекомендуємо налаштувати демонстраційний сайт або тестувати локально, а не пробувати ці кроки на живому сайті. І нарешті, ще все одна умова, щоб версія WordPress у вашого сайту була 4.4 або вище. Якщо ви готові, то давайте починати!

Крок 1: Знайомимося з основними поняттями REST API

Перш ніж почнемо, давайте ознайомимося з ключовими поняттями REST API . Всього п'ять основних понять і термінів, з якими слід познайомитися. Давайте їх розглянемо:

 1. Маршрути ( 'Routes') і Ресурси або точки доступу ( 'Endpoints'). Це найбільш важливий аспект в розумінні REST API. Маршрути допомагають вам переміщатися між вашими ресурсами, коли певний HTTP-метод (наприклад, статичний набір даних або дія) підключений до певного маршруту. Наприклад, / wp-json / - це маршрут, налаштований як ресурс, створений для відображення нам доступних маршрутів.
 2. Запити (Requests). Вони створюються шляхом запуску правильних ресурсів і проходження даних.
 3. Відповідь (Responses). Якщо коротко, надання даних, які ви запросили або повернення помилки, щоб дати вам знати, що щось пішло не так.
 4. Схеми (Schemas). Нижче наведено відповіді шаблонів, тому ви завжди точно знаєте, де шукати потрібні дані.
 5. Класи контролерів (Controller classes). Вони дозволяють створювати власні маршрути і ресурси. Поки вам не потрібно турбуватися про це, вони стануть більш корисними в подальшому.

Як тільки ви зрозумієте ці п'ять концепцій, ви можете почати заглиблюватися в сам API REST, починаючи з його точок доступу.

Крок 2: Дізнаємося найбільш корисні точки доступу REST API

WordPress REST API пропонує reference handbook з усіма точками доступу (ресурсами), де ви зможете знайти найбільш корисні для себе. Перш за все, потрібно знати, як побудувати HTTP-виклик API REST. Базова частина будь-якого виклику API-інтерфейсу WordPress виглядає наступним чином, замініть yourdomain.com своїм:

http://yourdomain.com/wp-json/

Ви можете перевірити з'єднання, виконавши команду curl в своєму CLI, використовуючи свій власний URL-адресу:

curl -X OPTIONS -i http://yourdomain.com/wp-json/

У відповідь вас має привітати повідомлення від HTTP. Далі можна модифікувати цю команду, використовуючи деякі з головних ресурсів. Тепер ми просто використовуємо версію GET curl.

Щоб отримати JSON список ваших публікацій в WordPress, можна використовувати наступне:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts

Слідом за цим, спробуйте наступне, щоб перевірити всі існуючі сторінки WordPress:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/pages

Ви можете поекспериментувати з кожної з цих точок доступу (і більше!) в CLI, щоб розглянути яку відповідь видає кожен з них.

Крок 3: Вивчаємо основи аутентифікації REST API

Тепер саме час вивчити аутентифікацію. Деякі дії і дані в REST API публічні, в той час як інші вимагають, щоб ви були авторизовані як адміністратор. Однак, це ж REST API і ніде входити в систему для авторизації. Замість цього ви можете виконати аутентифікацію в процесі виконання запитів, які вимагають адмін доступу, таких як перегляд неопублікованих записів або зміна публікацій.

Почнемо з установки плагіна WordPress REST API Basic Auth . Це простий плагін для розробників, який допоможе вивчити REST API швидко, і не призначений для реальних сайтів. Однак, процес установки такий же як і у будь-якого іншого плагіна.

Як тільки Basic Auth встановлений, ви зможете виконувати аутентифікацію через CLI з прапором user. Ось приклад того, як застосувати методи аутентифікації, використовуючи curl для перегляду неопублікованих записів:

curl -X GET --user username: password -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts?status=draft

Аутентифікація потрібно для будь-якої іншої операції, крім проглядання публічної інформації. Як тільки ви навчитеся з базовою аутентифікацією, ви зможете розкрити інші опції, рекомендовані документацією REST API для вашої розробки.

Крок 4: Вибираємо свою першу публікацію WordPress за допомогою REST API

Коли ви зрозумієте, як робити базові виклики API REST за допомогою curl, спробуйте вибрати конкретну запис. Спочатку виведемо всі публікації, як ми це робили раніше:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts

Далі, знайдіть ID публікації, яку ви хочете змінити. Додайте цей ID в кінці свого запиту, щоб вибрати тільки цю публікацію окремо:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts/ <ID>

Ви можете використовувати цей приймемо з додаванням ID для будь-якого ресурсу REST API, незалежно від того, ви хочете відобразити публікацію, сторінку або таксономії.

Крок 5: Вносимо зміни в публікацію в WordPress через REST API

І нарешті, давайте спробуємо внести зміни в обрану вами публікацію. Замість команд OPTION або GET, в цей раз будемо використовувати POST для внесення змін. GET використовується для читання даних, в той час як POST - для їх відправки.

Давайте перейменуємо вашу публікацію відправкою запиту POST разом з даними для аутентифікації. Нові зміни будуть внесені з використанням прапора d в кінці команди. Будемо передавати призначений для користувача JavaScript об'єкт встановлюючи змінну title на своє значення, таке як My New Title, як показано в коді нижче:

curl -X POST --user username: password http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts/ <ID> -d '{ "title": "My New Title"}'

Переконайтеся, що ви замінили ім'я користувача, пароль і ID публікації, а також назву на свої. Ви можете вибрати ще раз задану публікацію для перевірки змін:

curl -X GET -i http://yourdomain.com/wp-json/wp/v2/posts/ <ID>

Вітаємо! Ви тільки що зробили свої перші адмін правки, використовуючи WordPress REST API. Звичайно, це базове керівництво тільки ледь стосується можливостей, що надаються REST API, але для початку це досить рішучі кроки!

висновок

WordPress REST API - нова потужна версія ядра WordPress і багато розробників вже почали застосовувати її можливості. Відповідно, ознайомившись зараз з тим, як працювати з новою можливістю, ви підвищите свої програмістські навички і зможете створити додаток використовуючи WordPress як фреймворк.

Нагадаємо, ми пройшли п'ять кроків на шляху до вивчення взаємодії з WordPress REST API:

 1. Знайомство з основними поняттями REST API.
 2. Найбільш корисні ресурси / точки доступу REST API.
 3. Вивчення основ аутентифікації REST API.
 4. Отримання публікації на WordPress, використовуючи REST API.
 5. Зміна публікації WordPress, використовуючи REST API.

Які у вас виникли питання з приводу WordPress REST API? Пишіть нам у коментарях!

Com/wp-json/wp/v2/posts?
Які у вас виникли питання з приводу WordPress REST API?
Com/wp-json/wp/v2/posts?
Які у вас виникли питання з приводу WordPress REST API?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: