Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Клієнти на ремонт або будівництво: де знайти і як залучити!

 1. 1. Вибудовування довгострокових партнерських відносин
 2. 2. Новобудови
 3. 3. Друковані видання, журнали
 4. 4. ТБ, вставки в тематичних програмах
 5. 5. Контекстна реклама та дошки оголошень
 6. 6. Реклама на тематичних порталах.

Так склалося, що за роки роботи в сфері інтернет-маркетингу, у мене накопичився значний досвід співпраці саме з будівельними організаціями. Я навіть рік працював директором з маркетингу в одній з будівельних компаній Москви. Сьогодні я хочу поділитися найефективнішими способами по залученню клієнтів для будівельних організацій, самостійних бригад і тих хто, хоч якось, пов'язаний з будівельним ринком. Дана стаття буде корисна як новачкам, так і досвідченим.

Існує дуже багато різних методів пошуку і залучення клієнтів, але я все таки виділив 5 основних і найбільш робітників, на мою думку способів. Найцікавіше, як завжди, в кінці. Отже, поїхали.

1. Вибудовування довгострокових партнерських відносин

Вибудовування довгострокових партнерських відносин

За партнерів будемо вважати дизайнерів інтер'єрів і агентства нерухомості. Для укладення такого партнерства вам буде досить знайти контакти в інтернеті, зателефонувати і домовитися про зустріч. З собою краще взяти маркетинг-кит або комерційну пропозицію. Ваше завдання, зробити так, щоб дизайнери інтер'єрів передавали вам своїх клієнтів, на виконання тих робіт, якими ви займаєтеся. А ви, в якості подяки, віддаєте агентську винагороду, зазвичай це 5-10% від суми договору. З агентствами нерухомості, приблизно, те ж саме. Ви домовляєтеся на зустріч і пропонуєте передавати контакти тих клієнтів, які купили через них квартиру і їм потрібен ремонт. Зі свого ж боку, ви також віддаєте їм 5-10%. Не всі звичайно погоджуються на таке співробітництво, тому що вони вас бачать в перший раз, а щоб взяти вас на поспіль необхідна довіра, ну і звичайно ж якість виконуваних вами робіт. Тим не менше, більшість, все-таки погоджуються, тому що їм робити нічого не треба, а додатковий прибуток зайвою не буде.

Основною перевагою даного методу є те, що цей спосіб не на один раз, а на перспективу. Спрацювавши одне замовлення без косяків, даний фахівець або компанія віддаватимуть вам і наступні замовлення. Головне зарекомендувати себе, як першокласного спеціаліста та надійного партнера, в цьому випадку вам будуть передавати замовлення на ремонт і будівництво.

2. Новобудови

Новобудови

На моєму досвіді - це звичайно не дуже ефективно працювало, але за відгуками знайомих часом вистрілює добре. У цьому випадку, ви, так само, приїжджаєте в житловий комплекс, знаходите там пункт охорони, як правило у охоронця завжди є ключі від квартир та коли мешканці приходять подивитися свою квартиру, після здачі будинку, вони підходять до охоронця, називають своє ПІБ і залишають контактний номер телефону. Це дуже зручно, так ви зможете домовитися з охоронцем, взяти у нього цю базу в обмін на відсоток (в цьому випадку відсоток менше 3-5%) і починаєте холодний дзвінки, або відправляєте смс-повідомлення.

Другий варіант роботи - це прогулянка по новобудовах в вихідні дні. Як правило, клієнти приїжджають подивитися свою квартиру в вихідні. Ви приїжджаєте, берете з собою купу візиток, можна ще захопити маркетинг-кит, листівки або брошури і ходите навколо будинку, шукайте людей які ходять навколо будинку і починаєте розмову, в ході якого з'ясовуєте потреби, робите презентацію своїх послуг і залишаєте візитки. Відмінний спосіб, що отримати приватні замовлення на будівництво і ремонт.

3. Друковані видання, журнали

Друковані видання, журнали

Дуже багато компаній і фахівці використовують даний спосіб для побудови бренду. Хороший цей спосіб тим, що топові глянцеві журнали розносяться по елітних місць, де читають їх люди з достатком вище середнього. Крім того, журнали дозволяють показати себе, як експерта в своїй галузі і надалі отримувати більш лояльних клієнтів. Цей спосіб залучення клієнтів працює на перспективу і «друкуватися» треба мінімум рік. Вартість в середньому за розворот від 40 до 60 тис. Руб / міс., 4 виходи на рік, тираж близько 60 тис. Примірників, разом 160 тис.руб / рік - це мінімальні розцінки, на регіони, щоб хоч якось вас помітили .

Я дуже скептично до нього ставлюся і не розумію, навіщо його використовувати, коли є більш сучасні та вигідні способи залучення клієнтів.

4. ТБ, вставки в тематичних програмах

ТБ, вставки в тематичних програмах

Про даному способі багато писати не буду і відразу ж почну з історії.

«З 2008 року, На НТВ, щонеділі о 11:55 виходить програма« Дачний відповідь ». Одні з моїх клієнтів, щороку, з середини квітня і до початку червня, розміщують свій рекламний ролик. Тривалість ролика 10 сек, йде першим при перерві на рекламу і таким чином 2 виходи. Таким чином, відвідуваність сайту зростає, в середньому до 700-800 чоловік, а на ранок понеділка менеджери розвантажують вагони заявок. В середньому приходить 10-15 заявок. Як правило конвертуються в договори 5-6, а інших вже дотискати за допомогою Email-розсилок , Протягом сезону. »

Мінус даного способу - це ціна. Можна качати і на регулярній основі, проте не варто забувати про рентабельність і сезонності бізнесу. А в цілому спосіб хороший для отримання замовлень на ремонт і будівництво.

5. Контекстна реклама та дошки оголошень

Контекстна реклама та дошки оголошень

Один з кращих способів залучення клієнтів з інтернету. Правильно налаштована рекламна компанія дозволить домогтися мінімальної вартості кліка і отримати максимально зацікавлених у ваших послугах / товари відвідувачів. У зв'язку з високою популярністю даного методу залучення цільової аудиторії, закони конкуренції по-тихоньку не дають можливості маленьким компаніям, з обмеженим бюджетів отримувати достатню кількість клієнтів. Отже, даний метод стає нерентабельним для певних сфер діяльності. У будівництві будинків, оздоблення приміщень, продаж будівельних матеріалів в містах мільйонниках ціна за клік досягає порогу нерентабельності. І народ йде на дошки оголошень. Такі монополісти, на кшталт Авито дають непоганий потік клієнтів, при платному розміщенні, однак якість замовлень залишає бажати кращого. Цікавих об'єктів, площею понад 60 кв.м. там зловити практично неможливо. Так що, використовувати даний спосіб, як основне джерело залучення клієнтів, я не рекомендую, але як додатковий і безкоштовний - можна.

Контекстна реклама - дуже добре, але в деяких випадках нерентабельно. Дошки оголошень добре, але вкладати гроші не має сенсу. Варто розсунути завісу і спробувати відволіктися від гігагантов начебто Яндекса, Гугла, Авито, Вконтакте, Фейсбук і т.д. Озирнутися на всі боки і знайти дійсно робочі і дуже вигідні способи залучення клієнтів. Про один з таких способів, піде мова далі. Поїхали!

6. Реклама на тематичних порталах.

Реклама на тематичних порталах

Даний спосіб не варто плутати з дошками оголошень. Це сайти, на які приходять замовники, читають корисну інформацію, на деяких можуть залишити замовлення, надихаються, вибирають підрядників з каталогу компаній, читають відгуки, беруть участь в обговореннях. Цей канал просування працює, і дуже навіть добре. Використовуйте його. На ньому можна знайти дуже хороших і платоспроможних клієнтів. Розповім невелику історію з досвіду, щоб розвіяти скептицизм, щодо цього способу.

«Протягом чотирьох років, я працюю з Москвоской компанією, яка займається виробництвом свайно-гвинтових фундаментів. За час співпраці, ми перепробували не тільки офлайн способи пошуку клієнтів, але і, як нам здавалося, онлайн способів теж більше не залишилося. В один з чудових, сонячних літніх днів начальство всіх зібрало в переговорній для мозкового штурму. На порядку денному була, як раз, тема залучення клієнтів. Ми склали таблицю з двох колонок, офлайн і онлайн методи, в яких перерахували всі використовувані нами способи. Всього вийшло близько 12. Наступною завданням стояло на окремому аркуші виписати, хто скільки знає, способи, які ми не використовуємо. Вийшло ще близько 20. Потім почалося бурхливе обговорення кожного із способів, плюси і мінуси, вартість, відгуки і т.д. Серед них ми натрапили на такий пункт, як реклама на форумах і тематичних сайтах. Даний спосіб сподобався всім поголовно, з наступних причин: по-перше, це ті місця де тусується наша цільова аудиторія, отже, це хороший спосіб пошуку замовлень на будівництво. По-друге, в порівнянні з іншими використовуваними каналами, на зразок контекстної реклами, тв, реклами в журналах - цей спосіб значно дешевше. По-третє, якщо писати експертні статті по своїй темі, то вони залишаються на сайті назавжди, індексуються пошуковими системами, що, в Далі, дозволяє отримувати цільовий трафік до себе на сайт в геометричній прогресії. Іншими словами, платиш один раз - клієнтів отримуєш, поки проект існує. Загалом поставили мені завдання зробити вибірку потрібних під наші потреби порталів.

Із запропонованих, мною, 10 порталів, вибрали 3 ( rmnt.ru greensector.ru infostroy.online ). Перші два вибрали виходячи з-за кількості трафіку, останній за відгуками, ціною і через трохи іншого форматі, еже перші два. Перший дав найбільше трафіку, на другому дуже швидко вийшли в топ статті, на третьому трафіку було в межах норми, статті проіндексувалися швидко, більшість заявок було якраз з нього. Вибирати звичайно вам, але я б порадив зупинитися саме на infostroy.online - ціни адекватні, редакція йде на зустріч своїм клієнтам, є каталог компаній з пріоритетним розміщенням, де ціни взагалі смішні. Статті пишуть орієнтовані на людей, вникають в специфіку бізнесу. Рекламних місць трохи, що є перевагою, адже ніхто не любить рекламу, а вони її дуже грамотно інтегрують.

Чесно кажу, подібних результатів не очікував ніхто. Конверсія з трафіку, в заявки на розрахунок, склала 12% + 7% в дзвінки = 19%. З них всього 2% відмов. Всього за місяць було отримано 194 замовлення.

Що конкретно було зроблено: розмістили 12 статей, по 4 на кожен, з періодичністю виходу в ефір раз на тиждень. Розмістили банер з 30% знижкою на монтаж. Розміщували нема на топових позиціях, із зрозумілих причин - дорого, а в статтях (це як раз те місце, куди люди приходять із пошукових систем). Статті були не ті, які ми розмістили, а ті які вже давно на сайті і дають якісний трафік. »

На сьогоднішній день, даний спосіб застосовує 8 моїх клієнтів з різних тематик. Загалом метод дійсно працює, головне правильно підібрати сайти-донори. Дерзайте!

PS Якщо цікаво дізнатися про наступних п'яти способах, пишіть в коментарях)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: