Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Книга "Час бігти" - Уорд Рейчел - Читати онлайн - Завантажити fb2, txt, rtf, epub - Купити, Відгуки - Сторінка 1 - Літмір

час бігти

Такі дівчата, як Джем, не заводять друзів.

Який сенс, якщо ти не можеш прижитися ні в одній прийомній сім'ї, якщо ти чужа в будь-якому класі, в будь-якій компанії? Який сенс заводити друзів, яким ти ніколи не дивишся в очі?

Чому? Ти нікому не відповідаєш на це питання. Ти повинна зберігати свою таємницю. Ти завжди в стороні, завжди одна. До того дня, коли поруч з тобою з'являється Жук.

Він готовий стати твоїм другом. Тільки тобі це навіщо? Адже ти знаєш: жити йому залишилося два тижні ...

Поділитися: Поділитися:  : 0 Мій статус книги: : 0 Мій статус книги:

*. *. 79.202

Сама ідея книги мені дуже сподобалася. Спочатку навіть було цікаво читати, не те, щоб мені сподобалася книга, але я прочитала залпом глав 10, тільки потім схаменулася. Звичайно, мене дратував цей песимізм, дратували вчинки героїв (я не схвалюю їх поведінку взагалі, незалежно від ситуації, в якій вони були). Середину книги я читала насилу, точніше читалося гірше, ніж початок книги. Але мені було дуже цікаво, що ж станеться далі, як саме закінчиться книга. Все йшло так, як я і очікувала, поки я не прочитала епілог. Епілог трохи змінив моє ставлення до книги. Ну, а остання фраза мене просто добила. Звичайно, це все можна було припустити, особливо знаючи, що ще 2 книги трилогії є, але все одно ... Потужне завершення книги.

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 9.108

Всім привіт! Книга дійсно дуже вийшла незвичайною, правда мене збентежили деякі моменти в ній .... Далі читати тим хто ще не ознайомився з твором не рекомендую.
Коментар містить спойлер!
Книга захопила, тільки була якось скупа написано, є вогкуватість в написанні від автора, немає глобальних емоцій, герої вийшли посередніми, майже не емоційними. Любовна лінія - слабенька, та й не в цьому в принципі справа. Сама по собі задумка дуже цікава, просто автор трохи в першій книги не продумав, ось друга книга (яку я почала читати більше емоційна і більше захоплює), але сьогодні говорить про першу частину цієї трилогії. Подій протікають в Лондоні, ось мені наприклад стало не зрозуміло, навіщо вони побігли? Так опитали б їх і все ... немає вони витекли з місця подій .... Друге - немає активності в їх пошуках ... Автор молодець, ідея вийшла відмінна !!!! Любіть книги, приємного читання ...

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 67.6

Це перекладач такий "культурний" або автор ?!
"Просікають, писок, Ширяєв" - з вуст молодої дівчини, начебто не на вулиці вихованої.
Круто, тут пишуть мовою не "літературним", а дворовим.
Деякі вважають це плюсом ...
Ну, жити в невігластві не заборониш.

Оцінив книгу на 1

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 80.37

Сподобалася книга, тут пишуть язик не літературний та інше, але мені дуже сподобався, мені 17 років, і створюється враження реальності, тому що підлітки в 15 років саме так і розмовляють один з одним, сподобалося тим що герої не еталони краси, особливо коли героїня поголила на лисо, тільки кінець сумний, читаючи книгу вірила, і сподівалася на диво, але на жаль! Але є і абсурдність деяких моментів, наприклад вибух, де подумали що терористи саме вони, блін хіба мало хто вибіг з "підземки" до вибуху, чому треба було їх розшукувати, дітей 13-15 років, це безглуздо, так точно в реальності робити не стали, не буду читати 2ю книгу, про сина головної героїні, чисто психологічно не зможу, бо ридала над кінцем книги, всім читати)

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 107.90

Як сказали до мене: я дійсно запам'ятаю цей твір. І запам'ятаю, і ще раз перечитаю.

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 117.91

Я виразно запам'ятаю цю книгу, і прочитаю другу, третю частини.
Так, мені як і багатьом на початку було важкувато зі стилем автора. Але потім, стала цього не помічати. Атмосфера похмура, важка, але мене це анітрохи не відштовхнуло. Підлітки живуть в достатніх, повних сім'ях іноді таке творять ... а що говорити, про підлітків, яких життя б'є мало не з самого народження. Я звичайно вважаю багато вчинків рр нелогічно, але зрозуміти їх все таки можна.

Увага спойлер!
Любовна лінія ... навіть не знаю, що сказати. Для мене це було все трохи дивно і не зрозуміло. Але все ж в кінці я все таки не змогла стримати пари сліз.

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 72.86

"Числа" ...
Що ж очікуєш, взявши в руки книгу з красивою дівчиною з яскраво зеленим оком на обкладинці? Я чекала щось, на кшталт фільму з Н. Кейджем.
Перші сторінки: ага, дівчина бачить дату смерті, їй 15 років, неосвічена, груба, невихована. Стиль мови такий же.
Юнак: кожен раз різало слово "негр". Чи не пов'язувалося у мене "юнак - підліток - негр - в книзі про Лондон і підлітків". Такий же невихований охламон. Якби не Джем - закінчив би у в'язниці.
На середині книги вже кожні п'ять хвилин поглядала "скоро вже кінець-то буде?" ... Числа
(далі спойлер):
Особисто для мене книгу врятувало б, якби в кінці Джем в церкві не послала б усіх "Я збрехала" і проговорили ту мова про "всі помремо, і ти, і ти", а постаралася б якось допомогти світу.
Важко чи що сказати їй було тієї невиліковно хворий, скільки їй залишилося?
Ех.
Чи не вразило мене почути "живіть кожним днем" від такої оборванкі, на жаль.
ЗИ: це ще й трилогія ?! Про що там можна було ще написати ?!

Оцінив (а) книгу на 7

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 77.247

Незвичайна ідея захопила відразу і цілком. Але герої, місце дії і їх вчинки ... занадто похмуро, брудно, відштовхуюче ... Особливо любовна лінія ... Але все мінуси згладжуються в другій і третій книгах. Так що всій трилогією залишилася дуже задоволена ... Думаю купити в папері)))

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 64.58

Прочитала дві книги з трилогії, а ось явне і однозначне рішення прийняти не можу: і сюжет незвичайної і ідея відмінна, але ж в ній не так?! Відповісти впевнено не можу ..... і герої зовсім незвичайні, хоча не знаю куди могли піти 15 підлітки по світу блукати і звідки така злість на людей (це я саме про вчителя кажу, він же нічого поганого і робив), поліція аж надто швидко працює, особливо здивувала у другій частині, коли Адам заарештували, всього лише за один день слухання в суді зробили, напередодні Нового року, ну сказка.А ще дуже шкода бабулю, вже пронизують щая була, та й розуміє .... Загалом серія по своєму оповіданню цікава, тільки от коли сяду за прочитання третьої книги ... не знаю ?!

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 19.157

Книга ніби й не погана, але читати її було важкувато для мене. Дратували репліки героїв, їх манера розмови. Все таки приємніше читати, коли герої хоч чуть чуть культурней, таке відчуття, що в тюрязі виховувалися (ні, я розумію, важке дитинство і т.д, але не до такої ж міри!) І ще, абсолютно не зрозуміло, навіщо автор постійно твердила, що від ГГ смердить? Прямо ставила це вище за інших його рис ... Хотіла показати, що, мовляв, любов зла ...? Коротше, ставлення у мене до цієї книги дуже неоднозначне, оцінка 5 з 10

Оцінила книгу на 5

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 116.17

"... актриса знялася в головній ролі у всесвітньо відомому американському серіалі" Співаючі в тернику ", не має ніякого відношення до даної трилогії.

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 202.96

Вся серія досить цікава, і незвичайна. Єдине, на мій погляд, дуже вже похмуро це все ...
Вважаю, що з усіх книг, друга найцікавіша.
Перша не дотягує, третя навпаки, занадто перенасичена ...

Оцінила книгу на 8

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 151.96

Класна книга)) дуже зворушливо що Жука НЕ ​​стало😔

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 164.110

Дуже цікава і захоплююча книга, правда місцями було нудно і чогось не вистачало, але так, переживала за героїню дуже, важке життя і реальність все показано в книзі.

Оцінила книгу на 7

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 14.71

Дуже сподобалася!!!! Рідко зустрічаються такі книги!

Оцінила книгу на 10

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 134.95

За ідею точно жирний "+". Подібне я тільки зустрічала в аніме "Зошит смерті", але там трохи по-іншому все будується.
Стиль у автора .... трохи дивний. Ні, навіть не так. Він дивовижний. Але саме таким чином автору вдається відійти від шаблонності "мімічной" любові, вписати в їхнє життя романтику або рожевих слоників було б якось ... ідіотизмом якимось. Тому на стиль скаржитися не буду. Все ж іноді корисно почитати щось нове, щось неординарне.
До речі, ось тут я можу зрозуміти, чому книги цього автора стали бестселерами. Зазвичай, саме таке оригінальне виконання і чіпляє.
Що до сюжету - ту трохи суперечливе. Звичайно, мені б хотілося більше інформації про цей дар / прокляття - бачити дати смертей. А то в книзі все кілька згладжено. І, як я зрозуміла, вся трилогія про зовсім різні події.
Головні герої чимось чіпляли. Що Джем, що Жук. Ті події, їхні стосунки, умови - без перебільшень і згладжувань.
І все-таки - про смерть варто говорити. Це природно, це реально, тут нема чого приховувати, замовчувати. В цьому немає нічого нового.
Шкода звичайно всіх, але від цього краще не стане. Трохи змішані почуття через багаторазових недолугих і таких безглуздих смертей. Здавалося б ... ще попереду стільки, а тут бац!
Мене вразило. Книга, звичайно, не на десятку, але сміливе виконання і донесення суті.
Оцінка: 8/10

Оцінила книгу на 9

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

*. *. 221.139

Мені сподобалося ... із задоволенням прочитаю продовження ...

Оцінив книгу на 10

Поділитися: Поділитися:  : 0 : 0

{ "B": "140291", "o": 30}

Який сенс, якщо ти не можеш прижитися ні в одній прийомній сім'ї, якщо ти чужа в будь-якому класі, в будь-якій компанії?
Який сенс заводити друзів, яким ти ніколи не дивишся в очі?
Чому?
Тільки тобі це навіщо?
Подій протікають в Лондоні, ось мені наприклад стало не зрозуміло, навіщо вони побігли?
Що ж очікуєш, взявши в руки книгу з красивою дівчиною з яскраво зеленим оком на обкладинці?
На середині книги вже кожні п'ять хвилин поглядала "скоро вже кінець-то буде?
Важко чи що сказати їй було тієї невиліковно хворий, скільки їй залишилося?
ЗИ: це ще й трилогія ?
Про що там можна було ще написати ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: