Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Книги з підготовки до ДПА

Семенов А

Семенов А. В. Державна підсумкова атестація випускників 9 класів в новій формі. Математика. 2012.

А. В. Семенов, АС. Трепалін, І.В. Ященко, П.І. Захаров; під. ред. І. В. Ященко; Московський центр безперервної математичної освіти. - Москва: Інтелект-Центр, 2012. - 112 с. ISBN 978-5-89790-886-8

Збірник містить понад 500 завдань, аналогічних завданням частини 1 Державної підсумкової атестації з математики 2012 року, які увійшли до оновленого відкритий банк математичних завдань (www.mathgia.ru), і більш 100 завдань підвищеного рівня з алгебри та геометрії.

Завдання базового рівня розбиті за темами: алгебра, геометрія, практико- орієнтовані завдання, функції та графіки. Завдання підвищеного рівня розбиті за темами: алгебра, геометрія. У книзі дані два тренувальних варіанти, відповідні демонстраційного варіанту ДПА 2012 року.

До всіх завдань наведені відповіді. Посібник буде корисним учителям, учням 8-9 класів, їх батьків, а також методистам.

Кочагін В.В., Кочагіна М.Н. ДПА 2012. Математіка.9 клас.
М .: Ексмо, 2011. - 336 с. - (Державна (підсумкова) атестація (в новій формі).
Видання адресоване учням 9-го класу і призначений для підготовки до державної (підсумкової) атестації (у новій формі) з математики.
У посібник включені:
* Завдання частин I і II, згруповані за темами;
* Довідковий теоретичний матеріал;
* Відповіді до всіх завдань;
* Рішення завдань з розгорнутою відповіддю.
Представлено всі навчальні теми, знання яких перевіряється іспитом:
Видання надасть допомогу вчителям при підготовці учнів до екзамену з математики, учням та їх батькам.

Сичова, Г. В. Алгебра: Експрес-репетитор для підготовки до ДПА: «Рівняння», «Системи рівнянь»: 9 кл. - М: ACT: Астрель: Полиграфиздат, 2010. - 126, [2] с. - (Державна підсумкова атестація - іспит в новій формі) ISBN 978-5-17-064580-0 (ТОВ «Видавництво ACT»)
Дане посібник розрахований на самостійну підготовку учнів до ДПА.
У нього входять завдання, які включають теми «Рівняння», «Системи рівнянь», а також текстові задачі. Кожен розділ розпочинається коротким теоретичним матеріалом і містить велику кількість прикладів розв'язання задач. Кількість завдань у темі варіюється в залежності від її складності, а також кількості завдань в ДПА, присвячених даній темі. Кожна тема включає в себе вправи, які дозволяють учням самостійно повторити і закріпити вивчене і успішно впоратися із завданнями ДПА. Щоб перевірити, засвоєний чи матеріал, в кінці книги наведено відповіді до всіх вправ.

Сичова, Г.В Алгебра: Нестандартні завдання: експрес-репетитор для підготовки до ДПА: 9-й кл. - М .: ACT: Астрель; Володимир: ВКТ, 2011. - 126, [2] с. - (Державна підсумкова атестація - іспит в новій формі). ISBN 978-5-17-068402-1 (ТОВ «Видавництво ACT»)
Посібник розрахований на самостійну або за допомогою вчителя підготовку учнів до ДПА. У нього входять завдання, які включають теми «Рівняння і
нерівності зі змінною під знаком модуля »,« Рівняння, нерівності, системи з параметром »,« Елементи комбінаторики »і« Елементи теорії ймовірностей і статистики ». Кожен розділ розпочинається коротким теоретичним матеріалом і містить велику кількість прикладів розв'язання задач. Кількість завдань у темі варіюється в залежності від її складності, а також кількості завдань в ДПА, присвячених даній темі.
Кожна тема включає в себе вправи, які дозволяють учням самостійно повторити і закріпити вивчене і успішно впоратися із завданнями ДПА. Щоб перевірити, засвоєний чи матеріал, наведено вирішення всіх вправ.

ДПА 2012. Математика. 9 клас. Державна підсумкова атестація (в новій формі). Типові тестові завдання
І.В. Ященко, С.А. Шестаков, А.С. Трепалін, А.В. Семенов, П.І. Захаров. - М .: Видавництво «Іспит», 2012. - 63 с. (Серія «ДПА. 9 кл. Типові тестові завдання») ISBN 978-5-377-04525-0
Посібник містить 10 варіантів екзаменаційних завдань Державної підсумкової атестації (у новій формі) згідно демонстраційного варіанту ДПА 2012 з математики за 9 клас. Дано відповіді до всіх завдань.
Варіанти відображають зміст матеріалів сайту www.mathgia.ru (Відкритий банк завдань ДПА з математики).
Посібник адресовано вчителям та методистам, воно також може бути використано учнями для самопідготовки і самоконтролю.

Лисенко Ф.Ф. (Ред) Математика. 9-й клас. Підготовка до ДПА-2012
Ростов-на-Дону: Легіон-М, 2011. - 272 с. - (ДПА-9) ISBN 978-5-91724-091-6
Посібник буде корисним для учнів, які готуються до ДПА з математики, а також для вчителів, які здійснюють цю підготовку.
Пропонований посібник включає 28 авторських навчально-тренувальних тестів, складених за останньою специфікації державної підсумкової атестації за курс основної школи, і збірник, який містить близько 700 задач, які ілюструють основні ідеї тестів підсумкової атестації з математики минулих років. До двома варіантами тестів і до багатьох завдань збірника наведені рішення, до всіх тестів і завдань - відповіді.
Разом з цим посібником виходить у світ «Решебник», що включає рішення завдань підвищеного рівня складності тестів ГІА- 9 і збірки завдань.

Лисенко Ф.Ф. (Ред) Решебник. Математика. 9 клас. Підготовка до державної підсумкової атестації-2012
Ростов-на-Дону: Легіон-М, 2011. - 296 с. - (ДПА-9) ISBN 978-5-91724-092-3
Решебник призначений для самостійної або колективної підготовки учнів до державної підсумкової атестації (ДПА-9) з математики в 9-му класі. Він містить розв'язання всіх тестових завдань підвищеного рівня складності і всіх задач з розділу «Задачник» посібника «Математика. 9 клас. Підготовка до ДПА-2012 »під редакцією Ф. Ф. Лисенко, С. Ю. Кулабухова за винятком рішень, які представлені в зазначеній книзі.
Пропонований матеріал допоможе школярам відпрацювати навички вирішення завдань майбутнього іспиту і систематизувати знання в процесі підготовки до ДПА-9. Посібник також адресовано вчителям, організуючим підготовку учнів до іспиту.

Шевельова Н.В. Математика (алгебра, елементи статистики і теорії ймовірностей). 9 клас /Н.В. Шевельова, Т.А. Корешкова, В.В. Мирошин. - М.: Національна освіта, 2011. - 144 с. : Ил. - (Короткий курс). ISBN 978-5-905084-55-3
Посібник призначений для учнів 9 класів. У ньому в короткій і доступній формі подано відомості з основних тем курсу алгебри 9 класу, а також по розділу «Елементи статистики і теорії ймовірностей». Особлива увага приділяється розбору вирішення типових задач.
Книга буде корисна учням в процесі навчання, а також при повторенні матеріалу з метою його систематизації і при підготовці до іспиту.

ДПА. Математика. 9 клас. Державна підсумкова атестація (в новій формі). Тематичні тренувальні завдання. Базовий рівень / Е.А. Семенко, Е.Н. Белай, З.М. Величко, Г.Н. Ларкін; під. ред. Е.А. Семенко. - М .: Видавництво «Іспит», 2011. - 95, [1] с. (Серія «ДПА. Тематичні тренувальні завдання») ISBN 978-5-377-03503-9
Цей збірник призначений для підготовки до іспиту (в новій формі) з математики в 9 класі на базовому рівні.
До збірки включено понад 500 завдань по 10 темам, що дозволяє перевірити підготовку учнів по всіх основних розділах курсу математики основної школи на базовому рівні. Всі завдання розподілені за варіантами для проведення самостійних робіт з відповідних тем.
Адресується вчителям математики та учням основної школи.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: