Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращі тарифи для мобільного інтернету

 1. Оновлені тарифи МТС
 2. У Білайну тепер все по-новому
 3. Свої інші правила Теле2
 4. "Включайся!" з Мегафоном
 5. Конструктори від Yota
 6. Хто краще і дешевше

Мобільні оператори вже привчили своїх абонентів, що мінімум два рази на рік оновлюють свої тарифи. У поточному з великої четвірки російських операторів все вони вже оновили свої тарифні плани для приватних клієнтів, і не один раз. МТС, Білайн, і Теле2 істотно оновили тарифні лінійки, а Мегафон внесли зміни в лінійку "Включайся!".

Що змінилося для абонентів і стали нові тарифи більш вигідними і дешевими для них, або навпаки? Сьогодні ми проаналізуємо нові пропозиції операторів, щоб вам було простіше підібрати для себе найкращий і вигідний тариф для використання мобільного інтернету і дзвінків на смартфоні. І спробуємо знайти найвигідніший тариф стільникових операторів з мобільним інтернетом.

Оновлені тарифи МТС

Через п'ять років після запуску високошвидкісного 4G інтернету, мобільні оператори вирішили масово відмовитися від безлімітного доступу до нього. Але ще через рік безлімітний доступ знову став доступний. І повернув на ринок такі пропозиції МТС, запустивши влітку " Таріфіще ".

Цей тариф оператор позиціонує як збори своїх кращих пропозицій в одному тарифному пакеті. У ньому, крім безлімітного інтернету, можна вибрати пакет хвилин та SMS на місяць. Використовуються пакети на всі російські номери і по всій країні. Ніяких доплат за використання номера в поїздках немає.

Тариф має обмеження на використання в модемах і роутерах. Та й якщо сімка встановлена ​​в смартфоні, то ділитися безлімітом все одно не вийде. За словами представників компанії, незважаючи на обмеження по мобільному інтернету в тарифі, він є оптимальним для абонентів. І це дійсно найвигідніший тариф для інтернету на телефоні. Мінімальна вартість становить 650 рублів.

Серед інших особливостей тарифу - відсутність безліміту в мережі, і це, мабуть, вперше в нових пропозиціях оператора. Однак пакети хвилин в ньому набагато більше, ніж в звичних для користувачів пакетних тарифах, а понад пакет вартість не перевищує 95 копійок за хвилин на всі російські номери.

Однак пакети хвилин в ньому набагато більше, ніж в звичних для користувачів пакетних тарифах, а понад пакет вартість не перевищує 95 копійок за хвилин на всі російські номери

Основний тариф лінійки "Smart" отримав чисто косметичні зміни - знизилася вартість і обсяги пакетів послуг. У тарифі " смарт "Тепер по двісті хвилин і SMS, і чотири гігабайти трафіку за чотириста рублів.

На початку року оператор презентував свій перший тарифний конструктор "Мій безлімітіще", термін життя якого склав менше року. Йому на зміну зараз пропонується " Мій Smart ", З можливістю вибору наповнення.

А ось на зміну тарифної пропозиції оператора в категорії тарифів за тисячу рублів на місяць прийшов абсолютно новий тариф " наш Smart ". Його особливість в тому, що пакети послуги великого обсягу можна ділити між декількома сімейними номерами, яких може бути до п'яти. Для користувачів інтернету це буде особливо цікаво, оскільки можна розділити пакет трафіку на смартфон і, наприклад, планшет.

Нові тарифи МТС можна сміливо назвати найбільш вигідними на інтернет серед стільникових операторів. У всіх з них, крім "Таріфіще", є безлімітний зв'язок в мережі, що для використання тарифу в смартфоні має істотний плюс для тих, у кого більша частина голосового трафіку на МТС.

У Білайну тепер все по-новому

Перше, на що звертаєш увагу дивлячись на нові тариф Білайн, назви. З огляду на, що в створенні назв попередньої лінійки брали участь самі абоненти, логічно, що ієрархію зберегли. Відмова від суми абонплати в тарифі для Білайну володіє ще одним плюсом. Якщо раніше змінюючи умови оператор тільки коригував обсяги пакетних послуг, то тепер можна міняти і розмір абонплати, не змінюючи назву тарифу.

Нові тарифні плани дійсно вигідні для користувачів інтернету. Тут більше немає можливості отримувати подвійний пакет трафіку, як на старих "ВСЕ!", Але можна збільшити пакет трафіку в обмін на пакетні хвилини. Це робить тарифні плани більш вигідними для мобільного інтернету. Всі нові пропозиції мають добову абонплату.

Представляючи свої нові тарифи в Білайн відзначили, що зберегли в них і можливість використовувати без доплат зв'язок по країні. Чи не підкорився Білайну тільки Крим, але за цим параметром паритет у всіх операторів, і навіть МТС ввів доплату за кримський роумінг на тарифах, вартістю до тисячі рублів.

Для тих хто вибирає Білайн, привабливими і вигідними тарифами для користування мобільним інтернетом тепер доступна і преміальна лінійка "Діловий".

Особливість тарифів в наявності безліміту в мережі без використання пакетних хвилин. Також в них відсутні доплати в поїздках, навіть для кримського роумінгу.

Однак найкращим тарифом для активного використання інтернету з телефону є "анлім". Це відповідь на "Таріфіще" оператора МТС, але білайнівському пропозицію має свої особливості, і не завжди вони вигідні для користувача.

Це відповідь на Таріфіще оператора МТС, але білайнівському пропозицію має свої особливості, і не завжди вони вигідні для користувача

Так, в тарифі безлімітний трафік, але з обмеженнями набагато більшими, ніж на МТС. За шістсот карбованців на місяць абонент не може використовувати інтернет при перегляді відео у високій якості, оскільки на нього діє швидкісне обмеження. Якщо не влаштовує такий стан справ, то необхідно додатково платити три рубля на добу, щоб позбутися від ліміту. Для голосових викликів в тарифі п'ятсот хвилин.

Свої інші правила Теле2

Теле2 став першим федеральним оператором, який пішов назустріч абонентам і не змушує їх витрачати все пакетні послуги відразу, дозволивши переносити їх на наступний місяць. У підсумку, абонентам стали доступні не просто низькі тарифи для використання в телефоні, але і найбільш вигідні тарифи для мобільного інтернету.

Нова лінійка тарифів Теле2 "Мій" не тільки відрізняється найдешевшими тарифами на інтернет для телефону, але і самобутня. На відміну від інших великих гравців створювалася без явної оглядки на конкурентів, хоча дещо скопійовано.

Своїм найкращим тарифом, в тому числі і для інтернету з телефону, оператор називає "Мій Безліміт". Він був запущений у відповідь на "Таріфіще" від МТС і "анлім" від Білайну.


За своїм наповненням тариф більш схожий з білайнівським - за п'ятсот рублів є п'ятсот хвилин на інші мережі. Однак немає швидкісних обмежень на відео, а хвилини не використовуються на розмови з іншими абонентами оператора.

Решта пакетні тарифи отримали функціонал конструктора, і можна змінювати налаштування будь-якого з тарифів як зменшуючи, так і збільшуючи пакети. Протягом минулого року в тарифах то прибирали, то додавали безліміт на соцмережі та месенджери. В результаті нові версії будь-якого з тарифів включають їх.

Якщо вас не цікавить безліміт на інтернет з телефону, то вибір серед пропозицій оператора не просто широкий, але і гнучкий. Можна підключити будь-який з базових варіантів, і міняти наповнення у відповідності зі своїми вимогами.

"Включайся!" з Мегафоном

Запустивши наприкінці травня минулого року нову тарифну лінійку, оператор повністю змінив уявлення про те, яким має бути тариф для смартфона. Грунтуючись на аналізі "великих даних", компанія створила тарифи, серед яких кожен може вибрати найбільш відповідне рішення за своїми інтересами.

Влітку компанії довелося відповісти своєму основному конкурентові на пропозицію з безлімітним інтернетом, і як результат, в Мегафоні вибрали варіант додаткової опції.

Запуск окремого тарифного пакета з нелімітованою трафіком відвернув би увагу користувачів від основної лінійки. Однак, з додатковою опцією, "Включайся!" втратили свою чітку градацію, і тепер відрізняються тільки розмірами пакетів хвилин.

Спочатку додаткова опція дозволяла користуватися безлімітом тільки в своєму домашньому регіоні, а тепер поширює свою дію на всю країну.

Спочатку додаткова опція дозволяла користуватися безлімітом тільки в своєму домашньому регіоні, а тепер поширює свою дію на всю країну

Самим збалансованим в лінійці для серфінгу в мережі є " Включайся! спілкуйся Акція ". При ціні 650 рублів це найкращий тариф для інтернету з телефону в Москві в лінійці оператора. На додаток до безлімітного трафіку, сімсот хвилин на всі номери по Росії, але крім місцевих міських, дзвінки на які оплачуються додатково.

Конструктори від Yota

Віртуальний оператор став першим, хто відмовився від маси тарифів на користь всього одного універсального рішення. Це сьогодні тарифні конструктори представлені в лінійці будь-якого з операторів, але саме Йота була першою.

конструктор " Yota Смартфон "Простий і зрозумілий, а увагу не збивається на різні інші варіанти. Абоненту досить просто вибрати необхідні для себе пакети хвилин і трафіку.

Абоненту досить просто вибрати необхідні для себе пакети хвилин і трафіку

Можливості користуватися повністю безлімітним інтернетом зі смартфона оператор не пропонує в цьому пакеті, але розширити пакет можна додатковими опціями для окремих додатків.

Якщо ж необхідний серфінг без обмежень, то варто вибрати ексклюзивну версію " Yota Смартфон Безліміт 440 ". Цей тариф також є конструктором, але оскільки трафік не має ліміту, то для вибору пропонується тільки обсяг пакета хвилин, яких може бути від трьохсот до трьох тисяч.

Хто краще і дешевше

При виборі найкращого і самого дешевого тарифу на мобільний інтернет в Москві необхідно враховувати прихильність до того чи іншого стільниковому оператору. Якщо для вас не принципова зміна провайдера, то найвигідніші пропозиції за ціною пропонує Теле2 - "Мій Безліміт" найдоступніший за ціною тариф з необмеженим інтернетом.

Досить цікаві тарифи Білайну, в яких можна не тільки вибрати необхідні пакети послуг, а й налаштувати під себе не змінюючи вартості використання.

А у Мегафона найкращі тарифні плани для користувачів мобільного інтернету, в залежності від профілю використання, на старших пропозиціях. У них доступний безлімітний інтернет зі смартфона, і досить вибрати необхідний пакет хвилин.

Найбільша різноманітність в тарифах МТС, що дозволяють вибрати під будь-які потреби максимально відповідний варіант. Тут не тільки безліміт на передачу даних, але і можливість вибрати тариф з пакетами послуги, ділити які можна з сімейними номерами.

Найпростіші і зрозумілі тарифи у йоти. Завдяки конструктору можна вибрати необхідний для себе пакет як для інтернету, так і для здійснення голосових викликів.

Порівняння тарифів з безлімітним інтернетом для смартфона

оператор

тариф

Вартість, руб

пакети послуг

МТС

"Таріфіще"

650-1550

500-3000 хвилин і SMS

Білайн

"Анлім"

600 (+ 3 рубля на добу за опцію "HD-відео")

500 хвилин

Мегафон

"Включайся! Спілкуйся"

650

700 хвилин

Теле2

"Мій Безліміт"

500

500 хвилин

Yota

"Yota Смартфон Безліміт 440"

440-1840

300-3000 хвилин


Що змінилося для абонентів і стали нові тарифи більш вигідними і дешевими для них, або навпаки?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: