Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращі движки для блогу: який вибрати

Ведення блогу (віртуального щоденника) - в наш час одне з найбільш популярних «інтернет-розваг», а для багатьох ще й засіб заробітку. Одним з перших кроків для досягнення цієї мети, є вибір движка - програми, що допомагає вам керувати сайтом. У мережі їх десятки, перерахую найпопулярніші з них.

У мережі їх десятки, перерахую найпопулярніші з них

Безкоштовні сервіси - володіють обмеженим функціоналом, але, в той же час, прості у використанні. Ідеально підійдуть новачкам і особам, які не розглядають блогінг як джерело доходу, а просто звільняють свій мозок від великої кількості думок, самовиражаються і шукають однодумців.

Blogger.com - дітище всесвітньо відомої компанії Google. Створити на його основі власний блог дуже просто, потрібно лише вказати основні параметри і вибрати один з безлічі шаблонів, звичайно, якщо ви хочете його уникализировать, вам не завадять деякі знання HTML і CSS. Великими плюсами є повна відсутність рекламних матеріалів системи і можливість прикрутити до блогу власний домен. Монетизувати майданчика на Блоггер дуже зручно, використовуючи контекстну рекламу Google Adsence, з цінами за перехід значно вище середніх.

Livejournal.com - входить в число найбільших в світі безкоштовних блог-сервісів, а в Росії він взагалі №1, велика кількість російськомовних користувачів допоможе вам швидко набрати передплатників. Отримати прибуток з нього можна або побічно, рекламуючи свої товари і послуги, або рекламуючи чужі публікації, за останній ви будете отримувати внутрішню валюту системи, так звані ЖЖ-жетони, які потім конвертуються в реальні гроші за курсом. Можливості налаштування власного журналу набагато більш обмежені, ніж в тому ж Blogger.

Liveinternet.ru - якщо ви займалися створенням сайтів, то напевно встановлювали їх лічильник. Їх блог-сервіс нагадує скоріше соціальну мережу з усіма що додаються атрибутами - установкою додатків і ігор, додаванням в друзі, віртуальними подарунками. Пряма монетизація відсутня.

Окремі движки - вимагають витрат на покупку доменного імені, оплату хостингу, а також певні знання про роботу обраного вами CMS (Content Managemant System). Всі турботи про підтримку працездатності та оновленні платформи лягають на вас, зате відсутні обмеження на комерційну діяльність.

Word Press - однозначно, найзручніший, простий і багатофункціональний в управлінні серед «платників». Недарма ним користуються близько 70% всіх блогерів. Створити за допомогою WP можна що завгодно, будь то щоденник, новинний сайт чи розважальний портал, хоча, основне його призначення як раз блоги. Сам движок знаходиться у вільному доступі і його можна вільно завантажити з офіційного сайту.

Drupal - ще одна безкоштовна багатофункціональна CMS. Більш орієнтований на роботу з професіоналами, адже в ньому є безліч функцій, розібратися з якими новачкові буде складно. Для ведення блогу має вбудований модуль.

Movable Type - цей движок встановлений на 15% всіх світових блогів, головним чином, в Америці і Європі (незважаючи на це, у нього є російськомовна спільнота). Володіє власною мовою шаблонів, а також, підтримкою безлічі інших популярних розширень: php, css, asp і ще десяток інших. За замовчуванням вбудована авторизація через інші блог-платформи, пошуковики та соціальні мережі, як платні, так і безкоштовні.

Joomla - CMS з відкритим вихідним кодом, володіючи достатніми знаннями, ви можете змінити вихідні до невпізнання. Новачки ж можуть просто створювати розділи з категоріями, користуючись готовими шаблонами. Кодування UTF-8 зручна для використання російськомовними користувачами, а бази даних Mysql значно економлять, виділене для вашого проекту, простір хостингу.

Навіть після настільки зім'ятого аналізу можна виділити лідерів, котрі обігнали своїх конкурентів по функціональності і зручності - це Blogspot і WordPress, кожен з них в своїй категорії кращий. Описувати переваги і недоліки двигунів докладніше немає сенсу, адже інші відмінності незначні і особливо на остаточний вибір не впливають.

Додавайте свої коментарі з особистого досвіду використання двигунів і сервісів для ведення блогу.

Всім раджу wordpress, як на мене, він найзручніший і по ньому блог зможе створити навіть той, хто вперше побачив комп'ютер.

mich-live

WordPress мені теж дуже сподобався тим, що все просто і зрозуміло. Спочатку я думав, що доведеться до когось звертатися за допомогою, але посидів пару днів і зрозумів, що допомога мені зовсім не потрібна. В інеті, до речі, можна знайти будь-яку інфу, якщо виникло питання.

Apfan

До сих пір блог мій був на власній CMS однак хочеться розширитися, а часу розширювати функціонал немає. Тому розглядаю варіант з переходом на WordPress. Куплені мною шаблони Themeforest адаптую під свою cms, коли допрацюю її. А поки вирішую питання з перенесенням всіх постів з однієї db в іншу.

Світозар

Давно збиралася завести свій блог, але не знала, де це зробити. Дякую за статтю.

Єва

Єва, я навіть знаю хто Вам може допомогти з цією справою.

Polina

Та ні Поліна, Єва ж сказала що не знала як зробити блог, але після того як прочитала статтю, вже знає як свою мету здійснити. Так що напевно мої безкоштовні послуги їй вже не потрібні.

Yuran123

Yuran123, нічого ви хлопчики не розумієте в нас, дівчаток. У нас логіка працює по другому.Она дала зрозуміти, що давно хоче завести свій блог. Прочитала цю темку і згадала про свою мрію. І тут інша дівчинка (я) принесла їй рішення на блюдечку. Правильно я думаю, Єва?

Polina

Правильно, Поліна). І я із задоволенням скористаюся цим «блюдцем».) Мрії існують для того, щоб виконуватися.

Єва

Єва

На мій погляд WordPress завжди була найкращою і нею і останеться, правда ще деякі особистості і Drupal нахвалюють але я думаю що для блогу він не підійде, так як там чорт ногу зламає)))

Alexandr

Alexandr, ось вже неправда! Я абсолютно (често-често) взагалі не розбираюся у всяких тегах, htmlах і інших фішках. Але НАВІТЬ я зуміла зорієнтуватися в консолі і навіть почала вести блог. Якщо вам цікаво, що вміють робити чайники - прошу клікнути на посилання в мого підпису.

Polina

Я мав на увазі проблеми з Drupal. Вобще я хотів зробити свій сайт, визначився з тематикою, хостингом. Але постало питання робити сайт самому з нуля або ж поставити движок, порився по форумам мені порадили Drupal. Ну природно перш ніж поставити закинути на хост я вирішив протестить цей Drupal і поставити його у себе на комп'ютер без підключення до мережі інтернет за допомогою Denwer і в результаті у мене нічого не вийшло. Потім я просто плюнув на ці поради і вибрав WordPress, почитав літератури про це движку і у мене все вийшло. Ви мене не так зрозуміли.

Alexandr

Каюсь. Зате я не упустила можливість похвалитися своїм блогом WordPress дійсно хороша річ і найголовніше: що все легко-зрозуміло навіть чайникам!

Polina

Та нічого страшного помилятися має право кожен. Відвідав я ваш блог - мені він дуже сподобався, дещо цікаве для себе знайшов. Загалом додав в закладки буду вас читати.

Alexandr

Дивно, що ніхто не згадав про DLE (DataLife Engine) - також вельми популярний движок для створення і ведення блогов.Із плюсів: відносна простота, легковажність, висока функціональність, використання технології стиснення трафіку, оптимізований під пошукові машини. Зазвичай до мінусів відносять його високу вартість.

lexfireprof

Зрозуміло, краще WordPress для блогу нічого не придумано. Абсолютно безкоштовний, але йому для установки потрібно хостинг, тобто потрібна платформа. А це непередбачені витрати. Є варіант. Той же WP, але вже встановлений на оптимізовану платформу. Вартість $ 25 в місяць за 10 блогів. На жаль продається тільки оптом. Орендувати 1 за $ 2,5 не виходить. Я веду сьогодні на цій платформі 2 блогу: 1 в рубриці Інфобізнес і 1 в рубриці «краса і здоров'я». Дуже зручно. Подробиці розповім по скайпу vatrak_victor або відповім по пошті [email protected]

Віктор Ватрак

Якщо навчитеся працювати з вордпресс інші движки вам не знадобляться. У ньому реалізовано багато, кожен день виходять тисячі доповнень і шаблонів.
З безкоштовний раджу дідка блогера - легкий в управлінні, безкоштовний, і заробити непогано можна (при мінімальних зусиллях, на тому ж Адсенсе)

prolisk

Я все таки віддаю перевагу WordPress, тому що він для людей, немає жодних хитромудрих функцій, плагіни можеш сам налаштовувати, все робити під себе, як тобі зручно і як зручно для твоїх читачів.

VladKlinkoff

Я за вордпресс - там все ясно і зрозуміло.

newa

А я якось до блогеру прикипів, головне, якщо збираєшся вести блог для себе і надовго, то рекомендовано домен 2-ої рівня до нього прикріплювати, а при правильній оптимізації, то і заробити з нього непогано можна, було б бажання звичайно.

Белл

Правильно я думаю, Єва?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: