Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращі сервіси і додатки для читання RSS, новинних сайтів, блогів та соцмереж

 1. Веб-сервіси та настільні клієнти
 2. Feedly
 3. CommaFeed
 4. Digg Reader
 5. The Old Reader
 6. Reeder
 7. Dotdotdot
 8. Feedspot
 9. Taptu
 10. Tiny Tiny RSS
 11. NewsBlur
 12. Додатки для читання на планшетах

Читання блогів і новин раніше було нескладною справою: досить було додати вподобаний ресурс в Google Reader. Після того, як «корпорація добра» закрила свій RSS-клієнт, користувачам довелося шукати обхідні шляхи. Ось невелика добірка сервісів і додатків для iPad, яка зробить пошук і читання цікавить контенту простіше і зручніше.

Веб-сервіси та настільні клієнти

G2Reader

G2Reader

Простий і мінімалістичний клієнт для читання RSS-стрічок з підтримкою завантаження OPML. Місцями трохи «пригальмовує», але може послужити альтернативою для читання стрічок і блогів. Підтримує пошук за ключовими словами і доступний в різних мовних версіях.

Feedly

Feedly

Клієнт для читання блогів і онлайн-ЗМІ без підтримки OPML. Є можливість публікації прочитаного цікавого контенту в соціальних мережах, і збереження контенту в сервіси закладок і відкладеного читання на кшталт Pocket, Instapaper і Evernote. Організовує існуючі підписки і дозволяє вибирати нові з пропонованих стрічок. Ще у нього гарне і зручне у використанні мобільний додаток для iOS і Android.

CommaFeed

CommaFeed

Саморобна розробка альтернативи для Google Reader. Цей веб-сервіс створений на основі технологій open-source. Користувач може налаштувати зовнішній вигляд і деякі параметри роботи за допомогою кастомізіруемой таблиці стилів (CSS). Підтримує відправку вподобаних посилань в соціальні мережі або на електронну пошту.

Digg Reader

Digg Reader

Проект, який довгий час був агрегатором контенту, а потім його переробили в платформу для читання найбільш популярних матеріалів. Основний і просувається контент тут оформлений в форматі онлайн-журналу. Подібно декільком перерахованим раніше стартапам, сервіс не підтримує завантаження OPML-файлів, але у нього є нативні мобільні клієнти.

The Old Reader

The Old Reader

Ще один клієнт для читання RSS-стрічок, на цей раз - з підтримкою OPML-файлів і дюжини мовних версій інтерфейсу.

Reeder

Reeder

Настільний клієнт для Mac з різними параметрами налаштування, який навіть був на деякий час закритий, але недавно «повернувся в стрій». Підтримує пошук по контенту і публікацію прочитаних статей в соціальних мережах.

Dotdotdot

Dotdotdot

Платформа для читання контенту, яка поєднує в собі можливості Instapaper, RSS-клієнта, рідера для електронних книг. Добре підходить для читання «довгого», статейного контенту. Є програми для iPhone і iPad. Зручний для того, щоб читати контент, не відволікаючись ні на що. Цікаво, що сервіс підтримує роботу з деякими форматами електронних книг. Підтримки OPML-файлів немає.

Feedspot

Feedspot

Freemium-рідер для стрічок RSS з аскетичним дизайном і простими способами швидкої публікації контенту в соціальних мережах. Є можливість збереження контенту в таких сервісах відкладеного читання, як Evernote, Pocket і Instapaper.

Taptu

Taptu

Рідер для підписок, який видає контент у вигляді журналу з цифровими історіями. Підтримує фільтрацію підписок і сортування контенту в кілька колонок, Імпортувати OPML-файли не можна, зате можна додавати для читання потоки з соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter і багатьох інших. У сервісу є нативні додатки для Android, BlackBerry і iPhone.

Tiny Tiny RSS

Tiny Tiny RSS

Платформа для читання RSS з дещо заплутаним інтерфейсом і досить повільна. З іншого боку, у неї є можливість повної настройки зовнішнього вигляду і параметрів роботи.

NewsBlur

NewsBlur

Окремий сервіс, в якому можна імпортувати до 64 стрічок контенту безкоштовно, або ж треба буде заплатити $ 2 в місяць за необмежену кількість імпортованих і читаються RSS-потоків.

Додатки для читання на планшетах

Додатки для читання на планшетах

Планшет став найзручнішим і відповідним пристроєм для споживання контенту. Зручність управління жестами, розмір екрану, механізм швидкої публікації в додатках для соцмереж в один дотик, обмін прочитаними статтями і переглянутих посиланнями з різними сервісами відкладеного читання - лише деякі фактори на користь читання блогів і новин на iPad.

Чому саме iPad? Тому що з особистого досвіду можу сказати, що жоден Android-планшет так і не зміг «дотягнути» по автономності роботи і зручності відображення текстового і графічного контенту. Практично всі представлені в цьому переліку додатка для iPad підтримують основні перераховані вище функції для читання, повторної публікації і збереження контенту:

 1. Newsify
 2. Flipboard
 3. LinkedIn Pulse
 4. Zite
 5. The Early Edition 2
 6. Blogshelf II

джерело: imena.ua

Чому саме iPad?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: