Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращий контент сайту: який він і де його взяти

 1. Як отримати безкоштовні статті
 2. Уміння робити рерайт
 3. Позитивні риси
 4. зарубіжний матеріал
 5. Передрук з книг
 6. Матеріал від користувачів сайту
 7. Платні статті
 8. Замовлення контенту на фріланс-біржах

Здрастуйте дорогі читачі і гості блогу! На зв'язку Павло Ямб. Сьогодні, як зазвичай, я підготував для вас сюрприз. Поговоримо про таку цікаву тему, як наповнення ресурсу унікальними статтями. І справді, де ж взяти оригінальний контент для сайту? Щоб успішно просуватися до вершин топа, необхідно наповнювати ресурс корисними для читачів статтями, яких ні в кого немає.

Пошукові системи визначають корисність статей по їх унікальності, яка оцінюється у відсотках, і по поведінці відвідувачів на сайті, яке оцінюється часом перебування читача і його раптово зникнення - поведінкові фактори відвідувачів. Сюди багато що входить, включаючи і час, який люди проводять на сайті. Чим вище поведінкові фактори, тим переконливішою вони для пошукових систем. Отже, тепер ми знаємо, що унікальний контент - головна цінність будь-якого ресурсу. Про те, як оцінити якість текстів ми поговоримо наступного разу, а ось унікальність важлива. Пошукові системи визначають корисність статей по їх унікальності, яка оцінюється у відсотках, і по поведінці відвідувачів на сайті, яке оцінюється часом перебування читача і його раптово зникнення - поведінкові фактори відвідувачів

способів отримати унікальні статті багато. Їх можна купити, замовити та написати самому. Тексти можна просто придбати на біржі. Дешевше або дорожче. Будь-яка біржа в наш час переповнена статтями, але там теж є свої нюанси. Дешева стаття може і буде унікальною, але кількість помилок і її безграмотний стиль переконливо доведе, що дешеве не вийшло хорошим. Статтю-каліку вам, швидше за все, доведеться переробляти самостійно. Вбити не одну годину і зіпсувати нерви, щоб довести до розуму безграмотне творіння новачка-копірайтера.

Статті можна замовити у професіонала або написати самому, якщо ви, звичайно, вмієте писати. Профі беруть дорожче, але зате у вас буде гарантія, що люди не будуть, сміючись, йти з сайту, наповненого корявим контентом. Ваша мета: хороші поведінкові чинники - чи не так ?!

Тексти також набувають на біржах фріланса і в райтерів, які працюють індивідуально. Але, де взяти безкоштовний контент?

Тут все набагато складніше.

Як отримати безкоштовні статті

Якщо у вас є навички, то можете писати самостійно. Для цього потрібно зв'язно викласти тему, яку потрібно донести до читачів.

Плюси від своєї творчості:

 • ви отримаєте такий контент, який потрібен;
 • станете експертом в даній області;
 • ваше твір буде на 100% унікально для пошукових систем;
 • отримаєте задоволення від процесу

Негативні моменти:

 • доведеться багато працювати;
 • потрібно розбиратися в цій темі;
 • вміти лаконічно висловлювати думки

Уміння робити рерайт

Звичайно можна рерайтити чужі статті . Я не кажу про те, що статті потрібно красти і відразу викладати на сайт. Ні, так чинити не слід, тому що красти неетично. Але, якщо ви прочитали чужу статтю, а вона написана малозрозумілою і безграмотно, то хто може заборонити її переказ у вашому особистому манері? Зробити її доступною для читачів. Особливо якщо ви вважаєте, що розбираєтеся в темі краще автора? Знімають же рімейки по старих фільмів, і ніхто не вважає це за сором.

А ось робити механічний сінонімайзінг за допомогою спеціальних програм - це дійсно нерозумно. Над статтею в такому вигляді будуть сміятися навіть роботи-пошуковики. І навпаки, якісний рерайт зробить статтю дійсно цікавою для читання і унікальною для роботів. Пошукові машини відразу помітять це, і ваш сайт виросте в їхніх очах. Тому запам'ятайте - добре виконаний рерайт з високою унікальністю і читабельністю тексту - це майже той же самий копірайтинг. І зробити статтю такий - значить, написати її з нуля.

Позитивні риси

Негативні моменти копіювання

Завів інтстаграм. Показую життя копірайтера, приколююсь в Сторіс, давай дружити! ПЕРЕЙТИ В ІНТСАГРАМ

Але пам'ятайте, якщо ваш рерайт буде недостатньо глибоким, то автор статті може поскаржитися в пошуковики Google і Яндекс, що стаття вкрадена у нього. Це досить небезпечно, до вашого сайту можуть застосувати каральні санкції. Втім, пошукові машини зараз і так досить розумні, і теж обчислюють такі статті. Тому, якщо ви сподіваєтеся просто переставити окремі слова і замінити їх синонімами, то вважайте, що час на статтю витрачено даремно. Її все одно доведеться переробляти.

То чи не краще з самого початку написати статтю своїми словами?

Є ще один мінус: якщо ви наповніть сайт грубо зробленим рерайтом, то від вас підуть відвідувачі, які не люблять тупого контенту.

зарубіжний матеріал

Величезні простори буржунеті (англомовного сегменту Інтернету) надають досить сильний можливості для отримання відмінних і унікальних статей. Правда, їх не дає використовувати один фактор: потрібно досконало знати іноземні мови. А з цим, на жаль, проблеми бувають навіть у перекладачів J. Втім, тексти можна перевести і з допомогою автоматичних сервісів Гугла і Яндекса. На жаль, багато переклади виходять абсолютно нечитабельним, так як частина перекладу незрозуміла. А якщо в уривку знаходиться інформація без якої втрачається сенс статті, значить час ви витратили даремно.

Звичайно, якщо поставити мету і відвідувати спеціальні курси, то з часом ви освоїте чужий для вас мову. У цьому випадку перед вами відкриються небачені перспективи. Можна не тільки перекладати з англійської, а й з інших мов: з польської, французької, німецької та багатьох інших. Це означає, що ви будете абсолютно безкоштовно наповнювати сайт чудовим і на 100% унікальним контентом, якого ні у кого в Рунеті не буде. Як вам така перспектива? Звичайно, якщо поставити мету і відвідувати спеціальні курси, то з часом ви освоїте чужий для вас мову

позитивні моменти

Подібного матеріалу в Інтернеті багато. Якщо освоїте кілька мов, його стане у багато разів більше, і ви зможете навіть продавати статті, виставляючи їх на біржах. Над унікальністю працювати не доведеться.

негативні властивості

 • Щоб виходили якісні статті, потрібно добре володіти мовою (на рівні його носія). А без спеціальної освіти це вельми проблематично.
 • Якщо стаття досить специфічна, то треба питати у автора дозвіл на передрук, а це теж стане великою проблемою. У буржуїв - високі вимоги до авторських прав. За порушення можуть оштрафувати на астрономічні суми.
 • Без важкої праці тут ніяк не обійтися, працювати доведеться багато.

Передрук з книг

Великі шанси дає передрук матеріалу зі старих паперових видань. В Інтернеті таких книг часто не знайдеш, і ви можете впевнено наповнювати сайт з власних «унікальних» джерел. Особливу увагу потрібно звернути на цю інформацію власникам кулінарних сайтів, такі статті ніколи не втратять актуальності навіть через сто років. Шматок м'яса можна назвати шніцелем, а можна охрестити його біфштексом або антрекотом - суті це не змінює. Різними будуть лише способи їх приготування. А сучасникам завжди буде цікаво дізнатися, з чого сто років тому готували салат знаменитого француза Олів'є.

плюси:

Велика частина таких книг не переводилася в цифровий формат.

Передруковувати цю літературу можна, не боячись покарання. Автори давно померли, а їх твори вважаються загальним надбанням.

Негативні сторони

 • Така інформація може бути вже викладена в Мережі;
 • Досить трудомісткий процес, як при ручному наборі, так і в скануванні.

Матеріал від користувачів сайту

Як правило, на великих форумах та інших місцях скупчення відвідувачів, на кшталт соціальних мереж , Є форми коментарів, де іноді відбуваються справжні баталії. У кожного читача є власна думка, яку він намагається довести. Такі діалоги потрібно заохочувати і створювати всі умови для отримання від людей безкоштовного матеріалу. І вам буде добре і людям не нудно. Там же залишають фотки для перегляду, діляться враженнями від статей.

плюси

Таку активність відвідувачів для початку доведеться розкрутити. Активну участь потрібно заохочувати призами, конкурсами та іншими заходами.

мінуси

 • Такий ресурс вже повинен бути досить пропіарити в Інтернеті.
 • За новими коментарями потрібно постійно стежити: вчасно підкидати цікаві теми для обговорення, контролювати спам і видаляти безграмотні і нецензурні повідомлення.

Платні статті

В інтернеті існує безліч бірж, які пропонують продаж готового контенту для сайтів. Звичайно, всі вони відрізняються: різні ціни, різні виконавці, різну якість матеріалу. Причому така різниця може бути в межах одного ресурсу.

позитивні моменти

 • Це найшвидший варіант з описаних вище. Уявіть: не потрібно складати технічне завдання, мучитися, шукати і підбирати тлумачних виконавців.
 • Дуже зручно: потрібно тільки оплатити статтю і забрати роботу.

негативні моменти

 • Купуючи статтю, із запропонованого списку, ви не бачите її повністю. Вам пропонують для прочитання тільки невеликий уривок.
 • Після її оплати, вас може неприємно здивувати якість тексту. Щось доведеться доопрацьовувати, а щось просто викинути. В результаті - втрачено час і зірвані нерви.
 • Якщо ви купили статті різних авторів для одного розділу, їх стилі письма можуть не збігатися. І що накажете з цим робити далі?

Замовлення контенту на фріланс-біржах

На біржах можна підібрати незалежного фрілансера, який виконає ваше замовлення. Там є різні фахівці: по скануванню, транскрібаціі, рерайтінгу, копірайтингу та інших тем.

плюси

Це не дорого. Якісна робота з написання тексту коливається від 50 до 200 рублів за 1.000 знаків.

У вас з'явиться вільний час.

мінуси

 • Важко знайти підходящого виконавця. Досвідчені фрілансери, як правило, працюють тільки зі своїми клієнтами.
 • Їхні послуги коштують дорого.
 • На біржах часто зустрічаються «темні конячки», які погоджуються працювати дешево. Правда, результат буде непередбачуваний.
 • Навіть якщо у автора відмінне портфоліо - це не гарантія, що так воно і є.
 • Одному виконавцю важко охопити великі обсяги, може постраждати якість.
 • Існує поняття - вичитування статей. Навіть хороший копірайтер не зможе забезпечити якість, якщо стаття не буде вичитана.
 • Доведеться самому складати завдання, вичитувати, правити текст і розміщувати його на сайті.

Ну, що, друзі, сподіваюся вам сподобався цей невеликий огляд? Якщо він був корисний для вас, залишайте, будь ласка, коментарі, і ставте лайки в соцмережах. До наступної зустрічі, ваш Павло Ямб.

І справді, де ж взяти оригінальний контент для сайту?
Ваша мета: хороші поведінкові чинники - чи не так ?
Але, де взяти безкоштовний контент?
Але, якщо ви прочитали чужу статтю, а вона написана малозрозумілою і безграмотно, то хто може заборонити її переказ у вашому особистому манері?
Особливо якщо ви вважаєте, що розбираєтеся в темі краще автора?
То чи не краще з самого початку написати статтю своїми словами?
Як вам така перспектива?
І що накажете з цим робити далі?
Ну, що, друзі, сподіваюся вам сподобався цей невеликий огляд?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: