Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Кращий момент, щоб опублікувати пост в b2b-блозі! - Коли?

 1. Дослідження № 1: Якщо ваша мета - більше трафіку, коментарів і посилань
 2. Прокачай свої digital-скіли!
 3. Дослідження № 2: Якщо ваша мета - максимальна залученість аудиторії
 4. Дослідження № 3: Якщо ваша мета - збільшення кількості переглядів, а також щоб вашою статтею поділилося...
 5. Дослідження №4: Якщо ваша мета - зробити пост вірусним
 6. Дослідження № 5: Найкращий час для заповнення вашого блогу (Проведіть власне дослідження)
 7. Дослідження № 6: Якщо ваша мета - конверсія лидов (з використанням ваших власних даних)
 8. На закінчення

Ось як часто буває. Ви тільки що написали в своєму блозі пост. Він настільки непоганий, що має всі шанси стати вірусним. Ви також розраховуєте, і не без підстав, що він приверне на ваш веб-сайт більше якісного трафіку, створить Ліди, і в кінцевому підсумку приведе вас до продажу. Ви оптимізували його для пошуку, двічі перевірили граматичні помилки і нарешті готові представити його увазі аудиторії!

І ось тепер ви зупиняєтеся. Тому що в цей момент перед вами постає фінальний питання - коли? Коли настане найкращий момент для публікації цієї чудової статті? Який день тижня? Який час? І на який часовий пояс треба орієнтуватися?

На щастя, гадати вам не доведеться. Нижче ми наводимо 6 досліджень, в ході яких аналізується, який момент є ідеальним для постінгу, націленого на досягнення конкретних результатів.

Ось 6 досліджень, які допомагають вибрати найкращий час для публікації статті.

Дослідження № 1: Якщо ваша мета - більше трафіку, коментарів і посилань

Багато корисного про ідеальний момент для постінгу йдеться в дослідженні , Проведеному порталом KISSmetrics, аналітиком Деном Зарелла, виданням SearchEngineLand і компанією HubSpot. Необхідно враховувати, що вибір відповідного часу повинен грунтуватися на цілях, які ви перед собою ставите конкретної публікацією.

Прокачай свої digital-скіли!

COSSA рекомендує круті практичні онлайн-курси для прокачування ваших digital-ськиллов:

COSSA гарантує якість програм і навчання за всіма цими освітніми програмами.

Реклама

 • Для тих, хто хоче збільшити трафік, найкращим моментом для постінгу є 11 ранку понеділка.
 • Тим, хто очікує максимальної кількості коментарів, слід викладати нові статті в 9 ранку суботи.
 • Якщо вам необхідна велика кількість посилань на ваш пост, публікуйте його в понеділок або четвер о 7 ранку.

Пам'ятайте, що публікації в «краще» час дня мають свої «за» і «проти». Так, ви отримаєте безліч відвідувачів, коментарів і високу залученість. Але в той же час є вірогідність зростання показника відмов, а також цілком реальний шанс загубитися в лавині новин від інших блогерів, які бажають скористатися перевагами «зручного» часу.

Для максимального трафіку публікуйте нові пости в 11 ранку понеділка.

Дослідження № 2: Якщо ваша мета - максимальна залученість аудиторії

Дослідження № 2: Якщо ваша мета - максимальна залученість аудиторії

Серед ваших цілей є максимізація репоста вашої статті? Якщо так, тоді ви знайдете багато корисного в дослідженні , Опублікованому на сайті

У ньому говориться, що пости, викладені в «непіковий» час, часто отримують найбільшу популярність у аудиторії, а також максимальну кількість натискань на кнопку «поділитися з друзями». Статтями, розміщеними в суботу та неділю, діляться найбільше, так само, як і тими, що опубліковані між 9 вечора і північчю.

Згідно з дослідженням KISSmetrics, найбільше репоста отримують публікації, розміщені в «непопулярне» час, оскільки пости, опубліковані в «годину пік», виявляються «заритими» серед інших новин. Можна зробити висновок, що в «непікові» годинник у людей є більше часу, щоб почитати свою новинну стрічку і поділитися деякими записами з друзями.

Щоб вашої записом поділялося більше читачів, додавайте її в «непіковий» час.

Дослідження № 3: Якщо ваша мета - збільшення кількості переглядів, а також щоб вашою статтею поділилося більшу кількість читачів

Дослідження № 3: Якщо ваша мета - збільшення кількості переглядів, а також щоб вашою статтею поділилося більшу кількість читачів

Не всі дослідження приводять нас до одних і тих самих висновків. за даними компанії SocialFresh і сервісу Shareaholic, читачі найбільше діляться постами, опублікованими в четвер з 9 до 10 ранку.

Трохи інша ситуація, якщо мова йде про переглядах сторінки. Якщо вам необхідно збільшити їх кількість, викладайте нові статті по понеділках з 9 до 10 ранку. Перегляди різко скорочуються для постів, опублікованих після полудня.

Збільште число переглядів вашої сторінки, публікуючи новини по понеділках з 9 до 10 ранку.

Дослідження №4: Якщо ваша мета - зробити пост вірусним

Дослідження №4: Якщо ваша мета - зробити пост вірусним

Ноа Каган (інтернет-підприємець і засновник сайту http://www.appsumo.com/) провів дослідження , Засноване на даних сайту BuzzSumo, в ході якого було розглянуто 100 мільйонів прикладів контенту. У процесі аналізу він спробував визначити, які чинники впливають на вірусність. Каган виявив, що пости, опубліковані у вівторок, набрали максимальну кількість натискань на кнопку «поділитися з друзями». Єдиним винятком стали соціальні мережі ЛінкедІн і Пінтерест, де даний факт, як правило, мав місце по понеділках.

Звичайно, просто вибрати ідеальний момент публікації недостатньо для того, щоб стаття стала успішною. Каган також пов'язав ймовірність вірусності з розміром статті (велика довжина краща), наявністю в ній зображень, позитивної манерою викладу , Типом поста (найкраще йдуть списки, рейтинги), викликає дана публікація довіру і тим фактом, що вона виходить від авторитетної людини.

Ноа Каган з'ясував, що постами, опублікованими у вівторок, діляться більше.

Дослідження № 5: Найкращий час для заповнення вашого блогу (Проведіть власне дослідження)

Всі дослідження, перераховані вище, говорять про те, в який день і годину краще викладати контент, враховуючи ваші цілі (наприклад, щоб вашим постом ділилися, давали на нього посилання, коментували або щоб збільшити трафік). Кінцеве рішення все ж мають бути ухвалені вам.

Щоб провести дослідження вашого власного веб-сайту та встановити для нього оптимальні цільові показники переглядів і відвідувань, радимо імпортувати призначені для користувача звіти GoogleAnalytics. Завдяки цьому інструменту ви побачите, на який час припадає найбільша кількість переглядів і відвідувань вашого веб-сайту, а потім - і то, як змінюється трафік в залежності від публікації нових постів в той чи інший момент.

Завдяки цьому інструменту ви побачите, на який час припадає найбільша кількість переглядів і відвідувань вашого веб-сайту, а потім - і то, як змінюється трафік в залежності від публікації нових постів в той чи інший момент

Час тут показано в 24-годинному форматі, а дні пронумеровані, починаючи з нуля, що відповідає неділі.

Скористайтеся звітами Google Analytics, щоб визначити, який час найкраще для публікації постів саме в вашому блозі.

Дослідження № 6: Якщо ваша мета - конверсія лидов (з використанням ваших власних даних)

Ще один найважливіший момент, про який ми поки не встигли сказати, це конверсія. Який день тижня і який час доби вибрати, щоб її максимізувати?

Відповідь на це питання залежить від особливостей вашої цільової аудиторії. Вона складається з місцевих клієнтів, які, найімовірніше, будуть робити покупки в протягом робочого дня? Або це люди з усього світу, які підпишуться на вашу розсилку в свій вільний час?

Знання «портрета ідеального клієнта» (поняття більш конкретне, ніж цільова аудиторія) дозволить вам припустити, коли він, найімовірніше конвертується. А це в свою чергу дасть можливість визначити, в який момент публікувати контент, враховуючи ваші цілі.

Ви також можете використовувати цей призначений для користувача звіт GoogleAnalytics, щоб відстежити конверсію за часом доби і дням тижня.

Ви також можете використовувати  цей  призначений для користувача звіт  GoogleAnalytics, щоб відстежити конверсію за часом доби і дням тижня

Використовуйте GA для того, щоб визначити найкращий час для запису в блог

Так само, як і в звіті про переглядах сторінки і її відвідини, тут час наводиться в 24-годинному форматі, а дні тижня - пронумеровані і починаються з «нуля», що відповідає неділі.

На закінчення

Грунтуючись на результатах досліджень фахівців, а також на власному аналізі роботи вашого сайту, ви зможете обчислити ідеальний час для публікації постів з урахуванням ваших цілей. Переконайтеся, що ви дійсно добре знаєте свою бізнес-аудиторію, її бажання і кращий момент для їх реалізації!

Про автора: Гарретт Мун - співзасновник компанії CoSchedule, блогер, дизайнер, фахівець з контент-маркетингу і підприємець. Дотримується філософії «роби, що ти любиш і люби те, що ти робиш». Рекомендуємо підписатися на його блог в Твіттері і на Гугл + .

джерело

Тому що в цей момент перед вами постає фінальний питання - коли?
Коли настане найкращий момент для публікації цієї чудової статті?
Який день тижня?
Який час?
І на який часовий пояс треба орієнтуватися?
Який день тижня і який час доби вибрати, щоб її максимізувати?
Вона складається з місцевих клієнтів, які, найімовірніше, будуть робити покупки в протягом робочого дня?
Або це люди з усього світу, які підпишуться на вашу розсилку в свій вільний час?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: