Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Купити Eurosky 4100. Ціна на Eurosky 4100 у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Одесі, Львові: огляд, відгуки, опис, продаж

Опис і фото Відео огляд Характеристики Прошивки і настройки Драйвера і інструкції Комплектація Альтернатива Відгуки Блог Опис і фото Характеристики
Технічні параметри Eurosky 4100

Завантажити прошивку Eurosky 4100


Багато хто запитує нас, де взяти прошивку для ресивера Eurosky 4100 або як прошити Eurosky 4100. Для цього на нашому сайті ми ввели спеціальний розділ в якому можна скачати прошивку Eurosky 4100 і прочитати інструкцію по прошивці ресивера Eurosky 4100. Варто відзначити, що всі ресивери одного сімейства прошиваються однаковими прошивками і процедура прошивки таких ресиверів однакова. Це відноситься до моделей ресіверів однієї серії і ресиверів, які є клонами.


Існують різні поняття прошивальних файлів, вони діляться на кілька тематичних категорій:

 • Дампи - при прошивці дампа Eurosky 4100 у ресивер "заливається" повна копія всього адресного простору пам'яті, яке містить абсолютно всі параметри ресивера (Прошивку, списки каналів, файли конфігурації, файли ключів);
 • Прошивки - при прошивці ресивера Eurosky 4100 файлом прошивки в ресівер "заливається" базове програмне забезпечення (сама робоча програма), яка містить мінімум налаштувань і володіє тільки заводськими параметрами за замовчуванням;
 • Файли конфігурації - при завантаженні в ресивер Eurosky 4100 файлів конфігурації в супутниковому ресівері оновлюються всі параметри користувача, всі внесені настройки, файли ключів, зовнішній вигляд меню. Іноді файли конфігурації супутникових ресиверів включають в себе і списки каналів, але все це залежить від марки ресивера і моделі.
 • Списки каналів - це файли, які містять інформацію про супутникових каналах, їх кількості та черговості в меню ресивера, після "заливки" їх в ресивер їх також можна коригувати з пульта дистанційного керування.

Шановні клієнти, все прошивки Eurosky 4100 файли налаштувань Eurosky 4100 надані на сайті тільки в ознайомлювальних цілях. Магазин не несе відповідальності за їх зміст і працездатність, подібні файли можна завантажити на сайті виробника устаткування Eurosky 4100 або на форумах виробників супутникового обладнання, доступних у відкритому доступі в мережі Інтернет. Всі ризики і відповідальність, пов'язана з прошивкою Eurosky 4100 і налаштуванням супутникових ресиверів, клієнт бере на себе і виконує всі операції добровільно на свій страх і ризик. Магазин не прошиває і не налаштовує супутникові приймачі, в яких виробником включений G-сервіс, не дає консультації з налаштування G-сервісу і його експлуатації, всі відповіді на ваші запитання шукайте на форумах виробників супутникового обладнання.І так приступимо до прошивці SD ресивера Eurosky 4100. Прошивати будемо дамп пам'яті ресивера Eurosky 4100 так як це найшвидший спосіб прошити ресивер і одночасно внести в його пам'ять всі необхідні настройки. Для прошивки SD ресіверів будемо використовувати спеціальну програму для прошивки Eurosky 4100 (скачати її можна в шапці статті) і сам дамп пам'яті ресивера Eurosky 4100 (скачати його можна в шапці статті).

 1. вимикаємо супутниковий ресивер від мережі живлення 220 вольт і підключаємо до консольного кабелю RS-232 (COM порт)
 2. підключаємо консольний кабель RS-232 (COM порт) до комп'ютера, попередньо переконавшись в тому, в який саме за рахунком COM порт ви робите підключення. Якщо RS-232 (COM порт) всього в комп'ютері один, то хвилюватися нема чого, він буде визначатися в операційній системі під номером COM1.
 3. завантажуємо і розпаковуємо програму для прошивки Eurosky 4100
 4. викачуємо саму прошивку для ресивера Eurosky 4100
 5. запускаємо програму Upgrade.exe і натискаємо кнопку CONNECT Опис і фото Відео огляд Характеристики Прошивки і настройки Драйвера і інструкції Комплектація Альтернатива Відгуки Блог Опис і фото Характеристики  Технічні параметри Eurosky 4100  Завантажити прошивку Eurosky 4100  Багато хто запитує нас, де взяти прошивку для ресивера Eurosky 4100 або як прошити Eurosky 4100
 6. починається опитування ресивера, включаємо харчування ресивера і очікуємо взаємодія з програмою
 7. якщо опитування ресивера стався висвітиться вікно як на картинці, вибираємо подвійним клацанням мишки пункт All Chunk
 8. у вікні, вибираємо нашу завантажену прошивку до ресивера Eurosky 4100 і натискаємо ВІДКРИТИ
 9. НА ПУНКТІ All Chunk ПОВИННА З'ЯВИТИСЯ ЧЕРВОНА галочку (Пташка), якщо вона з'явилася натискаємо кнопку NEXT>
 10. починається процес прошивки ресивера Eurosky 4100:
  ПІД ЧАС прошивки РЕСІВЕРА КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИРОБЛЯТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ АБО ВІДКЛЮЧЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ПРОВОДІВ, вимикати ХАРЧУВАННЯ РЕСІВЕРА, неприпустимо СТРИБКИ напруги І зависання комп'ютера !!!
 11. після завершення прошивки ресивера Eurosky 4100 програма прошивальщик видасть вікно з повідомленням Upgrade Success!
 12. на цьому прошивка ресивера завершена, відключаємо харчування ресивера, відключаємо від супутникового ресивера консольний кабель RS-232 (COM порт) і підключаємо ресивер до телевізора, тепер ресивер готовий до роботи.

Як здійснюється доставка:

Наш інтернет магазин SatMarket.com.ua здійснює продаж супутникового і ефірного цифрового обладнання для перегляду ТБ, а також доставку по всій території України за допомогою популярних перевізників України, таких як (список сформований по збільшенню вартості пересилання):

 • Є можливість самовивозу зі складу-магазину,
 • "Укр Пошта",
 • "Ін-Тайм",
 • "Делівері",
 • "Нова Пошта",
 • Можлива адресна доставка прямо додому перевізником "Укр Пошта" (100% передоплата),
 • Можлива адресна доставка прямо додому перевізником "Нова Пошта" (100% передоплата).

Як проводиться оплата:

Оплата замовленої супутникової продукції може бути здійснена кількома способами:

 • накладений платіж - найпопулярніший спосіб оплати, оплата здійснюється при отриманні товару у перевізника, в даному випадку ви не ризикуєте під час перевезення товару і проводите оплату після огляду товару. Комісія за пересилку товару післяплатою становить 1-2% від суми.
 • оплата на розрахунковий рахунок нашої компанії (Приватбанк) - після оформлення замовлення менеджер нашого магазину за допомогою смс повідомлення або на електронну пошту висилає реквізити розрахункового рахунку компанії SatMarket для оплати і суму до оплати.

Згідно Законів України, оплата за товар здійснюється в національній валюті - Українська Гривня, ціни вказані на сайті в доларовому і другом еквіваленті є узагальненою цінової мірою і до торгового процесу відношення не мають.

Гарантія та сервіс:

Перед відправкою вся продукція перевіряється на предмет працездатності і відсутності заводського браку, опечатується фірмовими гарантійними пломбами (якщо це можливо) із зазначенням дати продажу обладнання. Наявність фірмової гарантійної пломби захищає продукцію від зовнішнього втручання і гарантує покупцю магазину satmarket.com.ua гарантійний ремонт або відповідну заміну в разі неможливості відновлення купленої продукції.

Довгострокове партнерство, якість і надійність:

У випадках, коли гарантійний термін закінчився і пристрій вийшов з ладу ми також здійснюємо не гарантійний і після гарантійний ремонт на платній основі дозволяючи максимально комфортно надати допомогу своїм клієнтам. Компанія сатмаркет має свій власний сервісний центр з обслуговування і ремонту цифрової телевізійної техніки продається в нашому інтерент магазині. Більшість дрібних операцій з відновлення й ремонту відбувається в нашому сервісному центрі https://remont.satmarket.com.ua , Що дозволяє максимально швидко проводити ремонт і відновлення цифрової техніки, дана особливість дозволяє максимально скоротити час очікування клієнта і підвищити якість обслуговування.

Прошивка і настройка:

Вся продукція поставляється споживачеві в працездатному вигляді і містить базове програмне забезпечення, для полегшення налаштування супутникового обладнання на нашому сайті існує спеціальний розділ в кожному виді товарної продукції (де це має сенс) - Прошивки і настройки. В даному розділі можна знайти цікаві для вас інструкції до продукції, дампи і прошивки для самостійного оновлення програмного забезпечення.

Для продуктів, які вимагають установку драйверів ми створили спеціальний розділ - Драйвера і інструкції.

Згідно з новими нормами законодавства України продавець не має права робити зміну програмного забезпечення самостійно, але в разі виникнення запитань від споживача може його проконсультувати в питаннях оновлення програмного забезпечення або відновлення роботи продукту в разі його збійної роботи або поломки.

Всі консультації наших фахівців надаються БЕЗКОШТОВНО по телефону.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: