Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Купити CINEMA 4D Visualize

 1. Корисна інформація Авторизаційної лист компанії Maxon, яке засвідчує статус компанії "Архітект Дизайн"...
 2. моделювання
 3. Матеріали і текстури
 4. анімація
 5. Освітлення і рендеринг
 6. створення візуалізації
 7. Це ваш вибір
 8. Allplan
 9. ARCHICAD
 10. Vectorworks
 11. інші формати
 12. Да буде світло
 13. Межа - тільки небо
 14. глобальне освітлення
 15. Джерела світла IES
 16. Каустика
 17. Ключ до абсолютного фотореалізму
 18. Розширені настройки матеріалів
 19. 3D - імітація малюнка
 20. міць NETwork
 21. Вибір сторонніх програм рендеринга
 22. Отримала результат Швидко
 23. Прикрасьте свою сцену
 24. Нові особливості CINEMA 4D Visualize R20
 25. скульптинг
 26. моделювання
 27. анімація
 28. візуалізація
 29. Робочий процес
 30. інтерфейс

Корисна інформація

Авторизаційної лист компанії Maxon, яке засвідчує статус компанії "Архітект Дизайн" (ТОВ "Джазл")

10 переваг роботи з нами.

Про продукт CINEMA 4D Visualize

CINEMA 4D Visualize - професійне рішення для архітекторів і дизайнерів

Завантажити пробну версію Cinema 4D Завантажити пробну версію Cinema 4D!

Якщо вам необхідно візуалізувати мобільний телефон, будівля, автомобіль або що-небудь ще, CINEMA 4D Vizualise надасть все необхідне для створення фантастичних зображень і анімації швидко, легко і з будь-яким ступенем реалізму.

Вибір за вами - використовувати CINEMA 4D Visualize, щоб виконати всю роботу або тільки для додавання останніх штрихів. Продукт включає всі засоби CINEMA 4D Prime , Даючи вам великий набір інструментів для моделювання та текстурування, опції рендеринга і інші функції. Крім того, Visualize надає передові опції рендеринга (такі як глобальне освітлення, фізичне небо або рендеринг в стилі скетчу), величезні бібліотеки наповнювачів 3D-сцен, текстур, сцен для освітлення і багато іншого.

CINEMA 4D Visualize має великий вибір опцій імпорту, які дозволяють працювати з моделями, створеними в різних 2D- і 3D-додатках. У пакет включена підтримка обміну файлами з провідними тривимірними додатками САПР, такими як VectorWorks, ARCHICAD і Allplan, а також опції імпорту 2D і 3D файлів загального призначення, включаючи файли форматів .psd, .jpeg, DWG, IGES, VRML, OBJ і інших форматів.

Потужний набір функцій CINEMA 4D Visualize допоможе вашій роботі перевершити конкурентів. У Visualize ви можете створювати прості проходи або заставки, але при бажанні ви зможете робити набагато більше. Створюйте захоплюючі і реалістичні анімації, в яких літають птахи і їздять автомобілі, відкриваються двері і б'ють фонтани, заломлюється світло і змінюється погода, на екранах йдуть фільми, а камери облітають ваші сцени по самим неймовірним траєкторіях. CINEMA 4D Visualize долає кордони вашого власного уяви.

моделювання

CINEMA 4D Visualize є найкращим інструментом для створення високоякісних візуалізацій. Ви можете імпортувати файл з програми САПР в одному з безлічі підтримуваних форматів або навіть використовувати універсальний інструментарій моделювання в CINEMA 4D, щоб доопрацювати вашу сцену або створити новий проект.

Матеріали і текстури

CINEMA 4D Visualize поставляється з сотнями готових текстур. Незалежно від того, чи є ви архітектором, дизайнером інтер'єру або виробів, наявні високоякісні матеріали потрібно лише перетягнути на сцену, і ваші об'єкти будуть блищати. Звичайно, ви завжди можете доопрацювати існуючі заготовки або навіть створити власні нові матеріали.

анімація

Хочеться чогось більшого, ніж просто статичні зображення? CINEMA 4D Visualize пропонує безліч простих у використанні технік анімації. Можна з легкістю створити політ камери уздовж сплайна або змусити відкриватися двері і вікна. Об'єкти можуть з'являтися або зникати всілякими способами або навіть розпадатися на частини, показуючи, що у них всередині.

CINEMA 4D Visualize також надає інструмент віртуальних проходів, який дозволить прогулятися по вашій сцені, як якщо б ви були в ній, і навіть записати цю прогулянку. Або ви можете використовувати готові траєкторії для обльоту вашої сцени.

Освітлення і рендеринг

Коли моделі, матеріали і анімації готові, настає час висвітлити і прорахувати вашу сцену. CINEMA 4D Visualize володіє всіма засобами, щоб змусити ваш проект блищати. Найрізноманітніші види тіней і джерел світла зможуть оживити навіть найскладніші сцени. А движок рендеринга включить в роботу всі доступні ядра процесора в вашому комп'ютері, щоб отримати високоякісний результат якомога швидше.

Але і це ще не все. CINEMA 4D Visualize надає велику кількість спеціалізованих функцій, щоб отримати ще більше від ваших зображень. Фізичні джерела світла IES імітують поширення світла реально існуючих світильників, технологія SKY здатна найприродніше висвітлити зовнішні сцени, а глобальне освітлення незамінне для прорахунку непрямих променів. Нарешті, набір готових до використання студійних декорацій прекрасно підходить для будь-яких презентацій виробів.

створення візуалізації

Тепер ви можете створити візуалізацію відповідно до власних уявлень про робочий процес. Ми надаємо набір інструментів, що дозволяє отримувати високоякісні результати легко і в лічені миті. Незважаючи на те, що CINEMA 4D пропонує універсальний інструментарій для моделювання, у вас вже може бути готова 3D-модель, наприклад, в програмі САПР. CINEMA 4D Visualize забезпечує сумісність з багатьма програмами. Виберіть одну із зазначених внизу опцій, щоб дізнатися докладніше про робочий процес.

Це ваш вибір

CINEMA 4D Visualize надає безліч опцій сумісності з іншими додатками.

Виберіть одну із зазначених вище опцій, щоб дізнатися, як перенести проект з цього додатка в CINEMA 4D. Якщо використовується вами програми немає в списку, виберіть "Інші формати".

Allplan

З Allplan в CINEMA 4D

Ці інструменти чудово працюють разом. Ви створюєте план вашого будинку, використовуючи засоби Allplan, що включають інструменти для проектування фасадів, дахів з вікнами і вирішення багатьох інших завдань. Ви вже застосували різні матеріали, щоб задати базовий зовнішній вигляд стін, приміщень та інших структур. Allplan підтримує міжгалузеву роботу в таких сферах, як архітектура, дизайн інтер'єру, проектування міського та ландшафтного дизайну і будівель, цивільне будівництво, будівництво доріг, заводів і інженерних мереж.

Нарешті, коли все готово, ви можете просто зберегти свій проект у вигляді файлу CINEMA 4D, готового до візуалізації. Усередині CINEMA 4D ви легко знайдете всі свої об'єкти - переміщені будуть не тільки геометричні об'єкти, але також матеріали і джерела освітлення. Для максимально комфортної роботи зберігається навіть структура проекту.

І навіть якщо згодом з програми Allplan в будівлю доведеться внести зміни, інтелектуальна функція оновлення допоможе перенести їх в візуалізацію, не втрачаючи вже виконаної роботи.

ARCHICAD

з ARCHICAD в CINEMA 4D - бездоганна візуалізація

Ви створюєте план вашого будинку, використовуючи засоби ARCHICAD , Що включають інструменти для проектування фасадів, дахів з вікнами і багатьох інших складових. Ви застосовуєте різні типи матеріалів, щоб задати базовий зовнішній вигляд стін, приміщень та інших структур. ARCHICAD забезпечує ефективність роботи на протязі всього циклу архітектурного робочого процесу. Доповнені деталі для моделювання елементів конструкцій, покращене 2D-креслення, зручніша робота з бібліотеками та їх частинами, а також зручний інтерфейс для роботи з користувачем - все це входить в обширний список функцій, що поліпшують продуктивність роботи. В результаті ви отримуєте швидкий і бездоганний робочий процес, який робить ARCHICAD кращим в світі рішенням для архітекторів.

Нарешті, коли все готово, ви можете зберегти свій проект у вигляді файлу CINEMA 4D для візуалізації. Усередині CINEMA 4D ви легко знайдете всі свої об'єкти - переміщені будуть не тільки геометричні об'єкти, але також матеріали і джерела освітлення. Для максимально комфортної роботи зберігається навіть структура проекту.

І навіть якщо згодом з програми ARCHICAD в будівлю доведеться внести зміни, інтелектуальна функція оновлення допоможе перенести їх в візуалізацію, не втрачаючи вже виконаної роботи.

Vectorworks

Vectorworks і CINEMA 4D - ідеальна команда

Vectorworks є блискучим програмним САПР-рішенням для дизайнерських студій всіх напрямків. Незалежно від того, чим ви займаєтеся, - архітектурою, ландшафтом, сферою розваг або виробництвом, - Vectorworks дає вам легко адаптується багатофункціональність, необхідну для того, щоб створити все, що ви захочете. Плануйте свої проекти за допомогою великого тривимірного інструментарію Vectorworks і застосовуйте всі типи матеріалів, щоб задати базовий зовнішній вигляд для всіх використовуваних елементів.

Нарешті, коли все буде готово, ви можете зберегти свій проект у вигляді файлу CINEMA 4D, готового до візуалізації. Усередині CINEMA 4D ви легко знайдете всі свої об'єкти - переміщені будуть не тільки геометричні об'єкти, але також матеріали і джерела освітлення. Для максимально комфортної роботи зберігається навіть структура проекту.

І навіть якщо згодом в проект Vectorworks доведеться внести зміни, інтелектуальна функція оновлення допоможе перенести їх в візуалізацію, не втрачаючи вже виконаної роботи.

інші формати

Крім прямої сумісності з програмами САПР, CINEMA 4D також пропонує безліч інструментів для імпорту 3D-файлів різних форматів. CINEMA 4D може відкривати файли наступних форматів:

 • 3D Studio .3ds
 • Collada .dae
 • DEM
 • DWG
 • DXF
 • FBX
 • IGES
 • Lightwave .lws і .lwo
 • STL
 • VRML2
 • Wavefront OBJ

Цей пакет також забезпечує сумісність з конвертером САПР-форматів Okino PolyTrans (тільки в операційній системі Windows). Якщо вам потрібна підтримка особливих форматів файлів, ви можете придбати PolyTrans в компанії Okino або у одного з її дилерів, щоб поліпшити функціональність свого пакета CINEMA 4D.

Інтеграція з CINEMA 4D відбувається практично непомітно. Ви можете відкривати САПР-файли прямо з CINEMA 4D без необхідності виходити з програми. Вам будуть запропоновані опції імпорту, що забезпечуються конвертером форматів PolyTrans, і в лічені секунди САПР-файл відкриється в CINEMA 4D для доопрацювання.

Да буде світло

Також як і фотографія з поганим освітленням, 3D-сцена без належного освітлення навряд чи виправдає очікування клієнтів або колег. MAXON CINEMA 4D пропонує повний набір перевірених інструментів, які дозволять вашій сцені затьмарити конкурентів. Різні методи розрахунку світла і тіней становлять основу для неймовірно функціональної системи освітлення. Безліч додаткових параметрів дозволяють регулювати колір, яскравість, ослаблення освітлення та інші свойства.Ви можете змінювати щільність і колір тіні для кожного джерела світла і створювати видимі або об'ємні джерела світла з шумом в світловому конусі. Маса налаштувань дозволяє створити велику кількість різних ефектів відблисків в об'єктиві. Ви можете навіть експериментувати з реалістичністю, включаючи або вимикаючи вплив окремих джерел світла на обраний об'єкт.

Крім того, поверхневому джерела світла можна надати будь-яку форму, щоб створити для вашої сцени найкраще висвітлення. Налаштування джерел світла включають в себе такі параметри, як контраст, відблиски на об'єктиві, колір тіні, об'ємне світло, шум і багато інших.

Межа - тільки небо

Дана версія CINEMA 4D включає в себе вражаючий інструмент SKY, який дозволяє легко створювати природне оточення, включаючи хмари, серпанок, атмосферу і загальне розташування. За допомогою SKY можна втілювати будь-які мислимі погодні умови, «малювати» хмари і навіть правдоподібно імітувати сонце, місяць і зірки. SKY навіть дозволяє створювати веселку. Але це ще не все: Колекція заготовок допоможе вам швидко знайти підходящі атмосферні умови для вашої сцени.

глобальне освітлення

Досягніть ще більшого реалізму рендеринга за допомогою Глобального освітлення. Глобальне освітлення забезпечує більш точне уявлення освітлення сцени, враховуючи світло, що відбивається між об'єктами. Технологія Глобального освітлення може також використовувати HDR-зображення для першокласних світлових ефектів. Налаштування глобального освітлення прості в освоєнні і можуть бути налаштовані в оптимізованому вікні Настройок рендеринга в CINEMA 4D.

Джерела світла IES

Джерела світла IES дуже допомагають, коли необхідно відтворити унікальний характер освітлення від конкретного світильника. Багато виробників світильників вільно надають дані IES для завантаження, щоб допомогти реалістично імітувати вигляд справжньої лампи. В даному випадку настройка будь-яких параметрів в світловому об'єкті не потрібна. Яскравість, температура кольору, ослаблення і напрямки освітлення вже налаштовані в джерелах світла IES, забезпечуючи найбільш реалістичне освітлення.

CINEMA 4D поставляється з набором налаштованих і готових до використання ламп, за допомогою яких процес освітлення ваших інтер'єрних сцен стає легким і зручним.

Каустика

Каустика забезпечує ще більший реалізм ваших 3D-зображень, імітуючи фокусування світла при відбитті від поверхонь або в обсязі об'єкта. Ефекти каустики, такі як відображення променів від циферблата годин або від дна басейну, можна легко створити за допомогою CINEMA 4D. Точно передаючи ефекти взаємодії світла з різними матеріалами, каустика може привнести новий рівень реалізму в вашу сцену.

Ключ до абсолютного фотореалізму

Хоча стандартні процедури рендеринга створюють прекрасні результати в мінімальний час, візуалізації будуть виглядати ще більш реалістично і вражаюче за допомогою прогресивних функцій рендеринга даної версії CINEMA 4D, таких як глобальне освітлення, фізичне небо, глибина різкості, дим, оклюзія оточення і багатьох інших.

Розширені настройки матеріалів

З технологією суб-полігонального зміщення (SPD) вам не доведеться розбивати ваш об'єкт на многополігональние «вбивці пам'яті», щоб створити чудовий ефект зміщення. SPD надає інтелектуальні та ефективні алгоритми для розбиття геометричних об'єктів так, як це потрібно для рендеринга.

Підповерхневе розсіювання імітує розсіювання світла за поверхнею об'єктів, дозволяючи більш точно відобразити такі матеріали, як віск, рідини, дорогоцінні камені, органічні речовини і шкіра.

Інструмент PyroCluster за допомогою частинок створює чудові дим, пил, вогонь та інші подібні спецефекти. У поєднанні з міццю системи частинок CINEMA 4D PyroCluster може реалізовувати воістину вражають спецефекти.

3D - імітація малюнка

Набір інструментів Sketch в CINEMA 4D Visualize може створювати 3D-візуалізації в нефотореалістічниє стилі. Архітекторам та інженерам сподобаються створювані їм чисті і чіткі технічні ілюстрації, а художники оцінять можливість рендерить 3D-сцени в стилі, що нагадує швидкі начерки або скетчі вугіллям. Різноманітність налаштувань дозволяє легко створювати будь-які види ілюстрацій - від напівтонових малюнків до прорахованих в полігональної сітці анімацій. В одній сцені можна об'єднувати об'єкти, прораховані в нефотореалістічниє стилі і з трасуванням променів, отримуючи в результаті унікальні ефекти. Велика кількість налаштувань і велика гнучкість дають користувачеві можливість створювати практично будь-які ефекти.

міць NETwork

Прискорте процес прорахунку в CINEMA 4D за допомогою функції рендеринга по мережі. Завдяки паралельному характеру його власних робочих процесів і унікальним особливостям, таким як динамічний розподіл навантаження і оперативне підключення, інструменти мережевого рендеринга пакета CINEMA 4D швидко і динамічно реагують на зміни ваших потреб. Версія CINEMA 4D Visualize підтримує до 3 мережевих клієнтів, що мають до 64 процесорних потоків кожен.

Зручний веб-інтерфейс дозволяє вам швидко додавати завдання, змінювати їх пріоритети і стежити за поточним прогресом мережевих клієнтів. Мініатюри останнього прорахованого кожним клієнтом кадру дають можливість отримати швидке загальне уявлення. Будь-який завершений файл може бути завантажений безпосередньо для більш ретельного перегляду. Існує також система управління користувачами, яка дозволяє обмежити доступ до сервера і призначити окремим користувачам різні пріоритети рендеринга.

Вибір сторонніх програм рендеринга

Незважаючи на те, що власний движок рендеринга CINEMA 4D швидкий, стабільний і забезпечує високоякісні результати, у вас можуть виникнути специфічні потреби, які змусять вас звернутися до зовнішніх програм рендеринга. Безліч сторонніх розробників надають свої технології рендеринга для CINEMA 4D. Дані програми рендеринга допоможуть задовольнити ваші індивідуальні потреби, і деякі з них навіть доступні безкоштовно (як програмне забезпечення з відкритим кодом або на умовах безкоштовного використання в некомерційних цілях).

Деякі з підтримуваних CINEMA 4D програм рендеринга (в алфавітному порядку):

 • 3delight (через CineMan *)
 • AIR (через CineMan *)
 • Arion Render
 • FinalRender Stage 2
 • fryrender
 • Indigo Renderer
 • LuxRender
 • Maxwell Render
 • octane render
 • Pixar's RenderMan (через CineMan *)
 • VRay для C4D

* CineMan - це функція CINEMA 4D версій Visualize і Studio, яка дозволяє перевести всю сцену CINEMA 4D, включаючи джерела світла і матеріали, в RIB-файл, сумісний з RenderMan, а також управляє деякими функціями програми рендеринга.

Важливе зауваження:

Перед придбанням сторонньої програми рендеринга, будь ласка, переконайтеся в тому, що вона підтримує вашу версію CINEMA 4D. Також перед оновленням або придбанням нової версії CINEMA 4D, будь ласка, двічі перевірте, чи доступний якості вибраної движок рендеринга. Крім того, сторонні програми рендеринга можуть підтримувати не всі функції CINEMA 4D. Компанія MAXON Не бере ніякої відповідальності за те, що певні зміни щодо або функції не будуть працювати. Будь ласка, уточніть всю необхідну інформацію у розробника програми рендеринга перед її придбанням.

Отримала результат Швидко

Дана версія CINEMA 4D включає в себе безліч ресурсів, таких як матеріали, об'єкти і заготовки оточення, які дозволяють легко створювати реалістичні візуалізації на основі базових моделей. Просто перетягніть ресурс з браузера бібліотек на сцену, і результат потрясе людей майже моментально.

Прикрасьте свою сцену

Великі бібліотеки об'єктів і матеріалів, включені в дану версію CINEMA 4D, надають все необхідне, щоб створити приголомшливу візуалізацію.

Різні типи людських персонажів, починаючи з абстрактних і двомірних і закінчуючи фотореалістичними тривимірними, допоможуть оживити вашу сцену.

Ви зможете знайти також різну офісні меблі (дошки, стільці, стелажі, ящики, кафедри), меблі вітальні (столи, дивани, світильники, крісла) і набори сантехніки (ванни, раковини, унітази, дзеркала). А останній штрих в вашу сцену привнесуть численні вуличні об'єкти (світлофори і ліхтарі, лавки, автобусні зупинки і т.д.).

Для візуалізації виробів ми надаємо набір ідеально освітлених студійних декорацій. Просто перетягніть ваш об'єкт в сцену, відрегулюйте по своєму смаку настройки і в одну мить отримаєте блискучий результат. Це дуже просто.

Всі об'єкти, матеріали і сцени були оптимізовані для використання в CINEMA 4D. У пакеті використовуються тільки висококласні матеріали, тому створити чудові зображення дуже просто. Геометрія кожного об'єкта була оптимізована таким чином, щоб при заданому рівні якості мінімально використовувати пам'ять комп'ютера.

Нові особливості CINEMA 4D Visualize R20

Проста у вивченні і управлінні, стабільність, швидкість і передові технології.

Ці слова небеспрічінно згадуються при виході кожної нової версії. І цю традицію ми продовжуємо в новій версії R20. Адже кожного разу саме цим якостям довіряють наші клієнти вже протягом багатьох років, ці якості роблять все більше зацікавлених людей задоволеними клієнтами компанії MAXON і тим самим користувачами CINEMA 4D.

скульптинг

Органічне моделювання? Дуже просто! Ліпіть, видавлюйте, скоблите, ріжте поверхню моделі або ж застосовуйте хитромудрі функції симетрії. Штампами і масками ви пропрацюєте деталі з високою точністю. Організовуйте роботу спеціальними шарами, які можна включати і вимикати, і до яких можна застосовувати різну інтенсивність. Результати можна використовувати в якості звичайної геометрії або ж запікати в карти нормалей або оклюзії оточення.

моделювання

Завдяки новим в CINEMA 4D R20 робочої поверхні і допоміжним лініях з'явилося ще більше контролю і стало ще простіше орієнтуватися при моделюванні. Крім того, ці функції є чудовими допоміжними засобами при технічному конструюванні. Виділення «Raycast», можливе шляхом затиснення правої кнопки мишки, полегшить виділення об'єктів.

анімація

Нововведення полегшують роботу зі звуком, форма хвилі якого тепер може бути показана і в вікні редагування F-кривих. Для оптимального огляду буде показуватися тільки та частина анімаційних шляхів, яка знаходиться в рамках поточного анімаційного перегляду.

візуалізація

Нововведення і доповнення в матеріалах дозволяють створювати ще більш реалістичні зображення. Новий шейдер «Дерево» облагороджує меблі або паркет сцени в лічені секунди. Доповнення пост-ефектів виводять на новий рівень гнучкості, коли потрібна обробка та оптимізація прорахованих зображень. Також менеджер зображень в CINEMA R20 придбав дещо нове: окремі зображення можна поєднати в стерео-зображення, а окремі кадри піддати корекції. Нова панель інструментів прискорює роботу.

Робочий процес

CINEMA 4D R20 володіє провідними інструментами для обміну даних з іншими програмами і продовжує їх розвивати. Грунтуючись на результатах опитування користувачів, ми поліпшили взаємодію CINEMA 4D з тими програмами, які для вас виявилися найбільш важливими. Тепер стало ще простіше використовувати CINEMA 4D в зв'язці з Adobe After Effects , Adobe Photoshop або Nuke!

інтерфейс

CINEMA 4D відчувається ще більш гнучкою ніж раніше. Прискорте робочий процес за допомогою команди пошуку функцій, включіть нові елементи композиції у вигляді камери і оптимізуйте композицію скориставшись золотим перетином, сіткою або діагоналями. Покращений вьюпорте OpenGL тепер показує м'які тіні, а фокусна піпетка камери допоможе точніше налаштувати глибину різкості. Крім цього, арабська інтерфейс спрощує використання CINEMA 4D тепер і користувачам розмовляють цією мовою.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: