Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Купити 3ds Max 2014

 1. Корисна інформація Сертифікат офіційного партнера компанії Autodesk, що засвідчує статус компанії...
 2. Огляд 3ds Max 2014
 3. Нове в 3ds Max 2014
 4. анімація натовпу
 5. Розширена система руху частинок
 6. Швидкодія видового екрану
 7. підгонка перспективи
 8. 2D-панорамування і масштабування
 9. Про продукт 3ds Max 2014
 10. Основні можливості
 11. Система проходів рендера і сумісність з Photoshop
 12. Режим ActiveShade для технології рендеринга iray
 13. Редактор композітінга Slate
 14. Продуктивність і якість видового екрану в Nitrous
 15. Покращене взаємодія з AutoCAD і Revit
 16. підтримка DirectConnect
 17. Покращені можливості MassFX
 18. Види-вкладки
 19. Настроюються робочі простору
 20. Контроль хронометражу доріжок
 21. Сумісність HumanIK з набором інструментів для анімації персонажів
 22. Можливості Autodesk 3ds Max: Основні технології та можливості
 23. 3D-моделювання
 24. Затінення і робота з текстурами
 25. анімація
 26. Моделювання динаміки і ефектів
 27. 3D-рендеринг
 28. Перенесення даних і інтеграція робочих процесів
 29. Спільна робота
 30. інтеграція композітінга
 31. Інтерфейс і робочі процеси
 32. Вимоги до системи
 33. Для 3ds Max і 3ds Max Design - Macintosh
 34. Переваги при покупці підписки Autodesk Subscription:
 35. Основні аргументи на користь придбання підписки Autodesk:
 36. Перенесення робочих процесів в хмару
 37. Підвищена мобільність і поліпшена спільна робота
 38. Зручний доступ, узгоджений з прийнятими методами роботи
 39. Технічна підтримка при першій необхідності
 40. Види ліцензій Autodesk 3ds Max 2014.

Корисна інформація

Сертифікат офіційного партнера компанії Autodesk, що засвідчує статус компанії "Архітект Дизайн" (ТОВ "Джазл")

Див. Також: 3ds Max Design 2014 року - рішення для архітекторів, інженерів і фахівців в області візуалізації

10 переваг роботи з нами.

Увага! Продукт також може бути придбаний в складі галузевої колекції:

Завантажити пробну версію Autodesk 3ds Max 2014!

Огляд 3ds Max 2014

Нова версія зазнала змін як зовні, так і всередині з'явилися нові можливості. 3ds Max 2014 містить нові інструменти для формування натовпів персонажів, цей інструмент дає можливість в автоматичному режимі генерувати реалістичні руху людей в натовпі і стежити за тим, щоб вони не стикалися між собою. Також можна задавати не синхронні рух людей в одному напрямку. В 3ds Max 2014 міститься інструменти анімації часток, який можуть взаємодіяти з іншими динамічними об'єктами. Тепер, можуть використовуватися можливості DirectX 11.

Нове в 3ds Max 2014

Підтримка векторних карт

Шейдер Vector Map, дозволяє вам використовувати мапу текстури в векторному графічному форматі, включаючи анімацію, як текстуру для об'єктів. На відміну від растрової текстури, векторна карта не залежить від дозволу і може бути швидко адаптована під необхідний розмір. Підтримувані типи векторних файлів: AutoCAD Pattern (PAT) Files, Adobe Illustrator (AI) and Portable Document (PDF) Formats, Scalable Vector Graphics (SVG)

анімація натовпу

Створення натовпу для архітектурної візуалізації (і не тільки) стало простіше. Набір функцій анімації натовпу Populate дозволяє "оживляти" віртуальні світи кількома простими діями і надає широкі можливості для управління рухом. Можна створювати потоки переміщення людських мас, створювати зони з просто спілкуються людьми.

 • Натовпи персонажів в русі і в статиці створюються без особливих зусиль і допомагають посилити ефект в презентаціях архітектурних об'єктів, а також попередньо візуалізувати сцени фільмів та відеороликів.
 • У розпорядженні користувачів - набір типових анімацій і персонажів для заповнення тротуарів, коридорів, вестибюлів і площ.
 • Інструменти композиції дозволяють формувати з окремих доріжок комплексні зразки переміщення пішоходів.

Розширена система руху частинок

Набір функцій Particle Flow значно розширено і тепер дозволяє швидше створювати насичені, реалістичні моделі фізичних ефектів.

 • Комбінуючи субоператори з нового набору Advanced Data Manipulation, яких всього близько 25, можна створювати адаптовані інструменти для роботи з частинками.
 • Новий модуль mParticles в системі MassFX забезпечує моделювання природних і штучних вил, установку і видалення зв'язків між частинками, обробку зіткнень часток один з одним і з іншими об'єктами.
 • Два нових оператора Cache допомагають швидше домогтися потрібного результату. Cache Disk надає можливість попередньо розраховувати і зберігати результати моделювання руху частинок на диск, а Cache Selective забезпечує кешування тільки певних типів даних.
 • У продукт за замовчуванням включені функції Particle Flow "Freebies" від компанії Orbaz Technologies: Camera Culling Operator, Camera IMBlur Operator, Copy Out Test, Display Script Operator, Stop Operator і Stop Gradually Test.

Швидкодія видового екрану

Значно підвищено ступінь інтерактивності і продуктивність при відтворенні складних сцен, даних САПР і деформованих сіток. Серед удосконалень видового екрану можна відзначити адаптивну деградацію, поліпшене керування пам'яттю текстур і додавання паралельних розрахунків модифікаторів.

підгонка перспективи

Використовуйте можливість інтерактивної підгонки виду камери для сцени так, щоб поєднати вид в перспективі з розміщується на тлі фотографією.

 • Елементи комп'ютерної графіки легко розміщуються поверх нерухомого фото; отримані композиції можна використовувати в друкованих матеріалах і рекламі.
 • Візуалізація проекту в контексті реальної обстановки допомагає перевіряти проектні концепції.

2D-панорамування і масштабування

При панорамуванні і зумірованії видовий екран поводиться як звичайне 2D-зображення; на поточний стан камери ці операції ніяк не впливають. Функція дуже корисна для точного позиціонування ліній при суміщенні камери, формуванні сцен по будах об'єктів і збільшенні сіток високої щільності для вибору елементів в них.

Про продукт 3ds Max 2014

Autodesk 3ds Max - це комплексне рішення для 3D-моделювання, анімації, рендеринга і композитинга, призначене для реалізації творчого потенціалу розробників ігор, візуальних ефектів і графіки, а також інших фахівців цієї галузі.

 • Потужні можливості 3D-моделювання - За допомогою засобів для полігонального моделювання і накладення текстур можна швидше і ефективніше створювати персонажів, об'єкти і обстановку.
 • Передові засоби анімації персонажів - Вбудований набір інструментів для анімації персонажів (CAT) являє собою розширену систему оснащення та анімації.
 • Прискорений рендеринг - Швидке створення стилізованих і високореалістічним зображень завдяки необмеженим можливостям пакетного рендеринга mental ray і Quicksilver за допомогою інтерактивного графічного процесора з підтримкою технології NVIDIA iray.
 • Розширена підтримка компонентів робочого процесу - Підтримка C ++ і .NET дозволяє здійснювати адаптацію і розширення 3ds Max, а також інтеграцію з іншими робочими процесами.
 • Взаємодія з рішеннями Adobe - Фахівці в області анімації та графіки, які використовують Adobe After Effects або Adobe Photoshop , Зможуть відчути всі переваги взаємодії, який встановлює нові стандарти для обміну 2D / 3D-даними.

Основні можливості

Взаємодія з Adobe After Effects

Підвищено рівень взаємодії Adobe After Effects з Autodesk 3ds Max і 3ds Max Design 2014 , Що забезпечує ще більш високі стандарти обміну 2D / 3D-даними. Нові можливості синхронізації забезпечують двосторонній обмін видами камер, моделями освітлення, порожніми об'єктами, плоскими об'єктами / твердими тілами, фрагментами і шарами зйомки, режимами змішування, настройками прозорості та ефектами. Завдяки таким можливостям повторне відтворення елементів стає більш ефективним і скорочується тривалість проектного циклу.

Система проходів рендера і сумісність з Photoshop

Спрощено процедуру сегментування сцен для композітінга. Завдяки абсолютно новій системі проходів рендера в Autodesk 3ds Max і 3ds Max Design можна більш ефективно створювати елементи рендеринга для Autodesk Smoke, Adobe After Effects , Adobe Photoshop і інших додатків, в яких виконується композітінг зображень. За допомогою реєстратора стану можна фіксувати, редагувати і зберігати поточний стан, в той час як на графічному інтерфейсі відображається з'єднання елементів композітінга і рендеринга для демонстрації кінцевого результату. Для одного файлу можна встановити і використовувати кілька проходів рендера; окремі проходи можуть бути змінені без повторного рендеринга, що підвищує продуктивність.

Режим ActiveShade для технології рендеринга iray

В інтерактивному творчому процесі остаточного рендеринга забезпечується підтримка нового режиму ActiveShade для рендера NVIDIA iray. Режим ActiveShade дозволяє більш ефективно виконувати інтерактивні проходи рендеринга, відстежуючи зміни камер, освітлення, матеріалів і геометрії. Механізм зворотного зв'язку допомагає краще налаштувати сцену для отримання потрібного результату.

Редактор композітінга Slate

Прості завдання композітінга виконуються безпосередньо в Autodesk 3ds Max або 3ds Max Design 2014 за допомогою нового Редактора композітінга Slate. Схематичний структурований інтерфейс дозволяє легко з'єднувати візуалізовані шари і проходи, а також поєднувати їх з вузлами композітінга (наприклад з елементами сполучення і колірної корекцією). Подальшу обробку отриманої композиції можна виробляти в Adobe After Effects або в Adobe Photoshop .

Продуктивність і якість видового екрану в Nitrous

У Autodesk 3ds Max 2014 і 3ds Max Design 2014 покращено роботу високопродуктивного графічного ядра Nitrous: підвищено взаємодія великих сцен, підтримуються схеми освітлення на основі зображень і глибина різкості камери, прискорене відтворення руху частинок. Крім того, поліпшені підтримка тіней в великомасштабних сценах і робочі процеси зі сценами в приміщенні, що розширюють функціональність Nitrous.

Покращене взаємодія з AutoCAD і Revit

Тепер користувачі Autodesk 3ds Max Design 2014 і Autodesk Revit Architecture 2014 можуть більш ефективно обмінюватися даними. Файли Revit (.RVT) можна імпортувати безпосередньо в 3ds Max Design 2014 , Що дозволяє вибрати будь-який засіб перегляду даних для завантаження з Revit. Для модуля імпорту файлів AutoCAD 2014 також підтримуються нові можливості джерел світла, системи природного освітлення і управління експозицією.

підтримка DirectConnect

Нові можливості підтримки трансляторів сімейства Autodesk DirectConnect дозволяють обмінюватися даними промислового дизайну при використанні провідних САПР: AutoCAD , Autodesk Inventor , Autodesk Alias , Dassault Systemes SolidWorks і CATIA, PTC Pro / ENGINEER, Siemens PLM Software NX, JT ™ і ін.

Підтримується велика кількість форматів файлів; для роботи з деякими з них потрібно встановлювати відповідну САПР. Дані імпортуються в якості вбудованих твердотільних об'єктів, які при необхідності можуть бути від'єднані. користувачі 3ds Max Design 2014 можуть допрацьовувати дані до отримання необхідної точності рендеринга.

Покращені можливості MassFX

Autodesk 3ds Max 2014 і 3ds Max Design 2014 розташовують більш інтегрованим і точним набором динамічних інструментів. Значно вдосконалена уніфікована система вирішальних модулів MassFX. Серед поліпшень можна відзначити новий модуль mCloth для відтворення відривання тканини і з підтримкою моделей типу «ганчіркові ляльки». Крім того, поліпшені можливості створення залежностей і точок обертання, оптимізована довідкова система і читаність інтерфейсу сприяють підвищенню ефективності робочого процесу.

Види-вкладки

За допомогою Autodesk 3ds Max 2014 і 3ds Max Design 2014 можна легко створювати і перемикатися між різними настройки видів, необхідних для виконання певних завдань. При компонуванні видів можуть використовуватися розширені видові екрани і 3D-конфігурації. Щоб вибрати інший вид, потрібно клацнути на його значку або натиснути потрібну комбінацію клавіш. Зберігши і завантаживши попередні налаштування, можна обмінюватися налаштованим видовими вкладками з іншими художниками і дизайнерами.

Настроюються робочі простору

Тепер 3ds Max і 3ds Max Design можна пристосувати під свій хід роботи, вибравши зі списку потрібне настроюється робочий простір. У кожному робочому просторі є індивідуальні настройки меню, панелей інструментів, стрічок і попередні налаштування вкладки видового екрану. Крім того, при виборі нового робочого простору можна автоматично виконати процедуру MAXScript. Все це забезпечує зручну настройку робочого простору для забезпечення комфорту роботи або виконання конкретного завдання. Наприклад, одне робоче місце може бути налаштоване для моделювання, а інше - для анімації.

Контроль хронометражу доріжок

У Autodesk 3ds Max і 3ds Max Design 2014 можна контролювати хронометраж відрізків анімації, зменшуючи або збільшуючи їх швидкість. Управління тимчасовими відносинами здійснюється шляхом зміни дотичності існуючої анімаційної кривої, при цьому ключові кадри можуть бути відсутні в змінюваному відрізку, а нові не додаються.

Сумісність HumanIK з набором інструментів для анімації персонажів

Тепер двоногих персонажів з набору інструментів для анімації 3ds Max CAT можна в один етап перетворювати в персонажі, сумісні з вирішальним модулем Autodesk HumanIK, використовуваним в Autodesk Maya 2014 і Autodesk MotionBuilder 2013. Таким чином можна переносити існуючу структуру, опис та анімацію персонажів в інші програмні продукти, зіставляючи певні набори властивостей. Можна скасувати зміни в анімації, зроблені в Maya або MotionBuilder, і отримати вихідний персонаж з набору інструментів Autodesk 3ds Max за допомогою обмінного робочого процесу.

Можливості Autodesk 3ds Max: Основні технології та можливості

Autodesk 3ds Max і Autodesk 3ds Max Design пропонують однакові основні можливості, але в кожній програмі є і спеціалізовані набори інструментів для розробників ігор, художників з візуальних ефектів і графіку, інших творчих фахівців в цій області, а також для архітекторів, дизайнерів, проектувальників і фахівців з візуалізації.

3D-моделювання

У Autodesk 3ds Max і Autodesk 3ds Max Design представлені найбільш повні в галузі комплекти інструментів для 3D-моделювання:

 • Можливості моделювання за допомогою полігонів, сплайнів і неоднорідних раціональних B-сплайнів (NURBS) дозволяють ефективно створювати параметричні і органічні об'єкти.
 • Набір інструментів моделювання Graphite, що включає в себе більше 100 інструментів для моделювання за допомогою полігонів і створення довільних 3D-форм, відкриває простір для розвитку творчої думки.
 • Технологія ProOptimizer забезпечує управління гранями і точками об'єкта, що моделюється. Кількість виділених об'єктів можна скорочувати до 75% без зменшення деталізації.
 • Інструменти згладжування полігональних сіток і роботи з сабдів-поверхнями дозволяють ретельно опрацьовувати дрібні деталі і оптимізувати мережі для інтерактивної маніпуляції і рендеринга.


Затінення і робота з текстурами

Надається широкий вибір засобів малювання, накладення і пошарового розташування текстур:

 • Можливості творчої роботи з текстурами, включаючи розміщення мозаїкою, дзеркальне відображення, декали, розмиття, нанесення сплайнів, розтягування текстур UV, усунення спотворень.
 • Редактор матеріалів Slate дозволяє моделювати затененность будь-якого рівня складності, використовуючи великі бібліотеки текстур (в тому числі процедурних) і зображень.
 • Інтуїтивний комплект інструментів Viewport Canvas служить для малювання безпосередньо на 3D-об'єктах в кілька шарів з використанням будь-яких текстур і матеріалів.
 • Функція рендеринга в текстури дозволяє «запікати» параметри матеріалів і освітленості кожного об'єкта в нові карти текстур.
 • Бібліотека матеріалів Autodesk надає можливість вибору з більш ніж 1200 шаблонів і точний обмін матеріалами з додатками, підтримуваними Autodesk.


анімація

Передові інструменти допомагають створювати інтелектуальних, правдоподібних персонажів і виконувати високоякісну анімацію:

 • Інструменти для анімації персонажів дозволяють ефективно виконувати процедурну анімацію і оснащення двоногих персонажів і натовпу.
 • Модифікатори Skin і CAT Muscle дозволяють здійснювати точне і плавне управління скелетної деформацією при переміщенні кісток.
 • Складні механізми і персонажів можна оснащувати нестандартними скелетами, використовуючи кістки 3ds Max, модулі вирішення завдань зворотної кінематики (IK) і настроюються засоби оснащення.
 • Об'єднання одно- і двосторонніх зв'язків між контролерами допомагає створювати спрощені інтерфейси 3D-анімації.
 • Об'єкти CAT, Biped і 3ds Max можуть бути анімовані з використанням шарів, що дозволяє працювати з даними захоплення безлічі рухів без порушення ключових кадрів.Моделювання динаміки і ефектів

Перевірені ефективні інструменти допоможуть у створенні динаміки і ефектів:

 • Вбудований модуль моделювання одягу дозволяє перетворювати в одяг практично будь-які 3D-об'єкти, а також створювати предмети одягу з нуля. Потім в них можна внести зміни і анімувати.
 • Можна накладати ефекти хутряного і волосяного покриву, а також інші ефекти на основі пасом (наприклад, траву), і з високою точністю управляти їх стилізацією і анімацією.
 • Можна розробляти складні подієво-керовані ефекти частинок (наприклад, води, вогню, бризок або снігу) і керувати ними за допомогою виразів, сценаріїв і безпосередніх маніпуляцій.
3D-рендеринг

Потужні можливості 3D-рендеринга допомагають отримувати зображення приголомшливої ​​якості за менший час:

 • Результати рендеринга добре прогнозуються, а за допомогою технології NVIDIA iray фотореалістичні зображення формуються без необхідності складних налаштувань.
 • Режим ActiveShade дозволяє швидко і легко завершити 3D-рендеринг, більш ефективно виконуючи інтерактивні проходи рендеринга і відстежуючи зміни камер, освітлення, матеріалів і геометрії.
 • Можливість перегляду матеріалів і карт текстур на видовому екрані дозволяє інтерактивно приймати рішення, маючи перед очима реальний контекст.
 • Можливості пакетного рендеринга в mental ray від NVIDIA дозволяють ефективно задіяти ресурси мережі й виконувати рендеринг швидше.
 • Підтримується одночасне виведення результатів декількох проходів рендера, включаючи зображення з широким динамічним діапазоном (HDR), в модуль 3ds Max Composite.
 • Інноваційна система рендеринга Quicksilver дає можливість виконувати високоякісну попередню візуалізацію, проводити анімацію і готувати маркетингові матеріали.
 • Елементи, стилізовані під малюнок від руки, імітуються за допомогою різноманітних нефотореалістічниє ефектів (NPR).Перенесення даних і інтеграція робочих процесів

Імпорт даних можливий з різних джерел; більш досконалої стала передача даних Autodesk 3ds Max і Autodesk 3ds Max Design між файлами, додатками, користувачами і робочими місцями:

 • Забезпечується Покращена сумісність з Adobe After Effects и Adobe Photoshop .
 • Даними про дизайн виробів можна обмінюватися з такими САПР, як AutoCAD , Autodesk Inventor , Autodesk Alias , Dassault Systemes SolidWorks і CATIA, PTC Pro / ENGINEER, Siemens PLM Software NX, JT ™ і низкою інших програм завдяки підтримці трансляторів сімейства Autodesk DirectConnect.
 • Файли Autodesk Revit (.RVT) можна імпортувати безпосередньо в 3ds Max Design 2014 , Що дозволяє вибрати будь-який засіб перегляду даних для завантаження з Revit.
 • Тепер двоногих персонажів з набору інструментів для анімації 3ds Max CAT можна в один етап перетворювати в персонажі, сумісні з вирішальним модулем Autodesk HumanIK, використовуваним в Autodesk Maya 2014 і Autodesk MotionBuilder 2014.
 • Для переміщення по видовому екрану в 3ds Max використовуються ті ж комбінації клавіш, що і в Autodesk Maya .
 • Підтримується збереження сцен в форматах, сумісних з 2011 і 2012 версіями продуктів 3ds Max і 3ds Max Design .

Спільна робота

Кілька користувачів можуть спільно працювати над складними сценами, готуючи і структурируя дані для них, а також обмінюючись цими даними:

 • Можна підвищити швидкість роботи зі сценами і знизити витрату пам'яті, тимчасово вивантажуючи контейнери з видового екрана (зі збереженням їх взаємозв'язку зі сценою) і завантажуючи їх назад в міру необхідності.
 • Контейнери можуть використовуватися для перевизначення властивостей об'єктів при організації сцени, не впливаючи при цьому на організацію шарів (як і при роботі з вкладеними шарами).
 • Спільна робота стає більш гнучкою завдяки можливості використання в сцені посилань на створені іншими користувачами контейнери і їх редагування без руйнування інформації.

інтеграція композітінга

 • Сцени можна сегментувати при вставці в елементи рендеринга для подальшого композітінга в Autodesk Smoke 2014 року, Adobe After Effects , Adobe Photoshop і інших додатках, в яких виконується композітінг зображень.
 • Прості завдання композітінга виконуються безпосередньо в 3ds Max за допомогою структурованого інтерфейсу Редактора композітінга Slate.
 • Поліпшити проходи рендеру і впровадити їх в кадри з натуральним рухом дозволяє 3ds Max Composite - повнофункціональний, високоефективний компонувальник з підтримкою HDR, розроблений на основі технології Autodesk Toxik. Набір функцій 3ds Max Composite дозволяє здійснювати кодування, цветокоррекцию, трекінг, проектування камери, растрове і векторне малювання, деформацію на основі сплайнів, розмиття об'єктів, налаштування глибини різкості, а також підтримку стереоскопічних зображень.

Інтерфейс і робочі процеси

 • Інтерфейс, адаптований під переваги користувача, сприяє підвищенню продуктивності. Для виконання конкретного завдання можна вибрати настроюється робочий простір. Наприклад, одне робоче місце може бути вибрано для моделювання, а інше - для анімації. У кожному з них задаються свої настройки меню, панелі інструментів, стрічок і попередні налаштування вкладки видового екрану.
 • Можна легко створювати і перемикатися між різними конфігурації розкладки видових екранів, необхідні для виконання певних завдань.
 • Відображення цих конфігурацій перемикається за допомогою кнопки або сполучення клавіш. Новий контекстний користувальницький інтерфейс Caddy для полігонального моделювання допомагає працювати швидше і приділяти більше уваги творчій стороні процесу.
 • Свої ідеї щодо поліпшення робочого процесу можна висловити на форумі Small Annoying Things .

Вимоги до системи

64-розрядний 3ds Max 2014 або 3ds Max Design 2014 для Windows

Операційна система: Windows 8 або Windows® 7 64-bit Professional

 • процесор Intel 64 або AMD64 multi core
 • 4 Гб оперативної пам'яті (рекомендується 8 Гб)
 • 4 Гб у файлі підкачки (рекомендується 8 Гб) **
 • 4,5 Гб вільного місця на жорсткому диску
 • трехкнопочная миша з драйвером
 • привід DVD-ROM
 • браузер Microsoft Internet Explorer 8.0 або вище або Mozilla Firefox 3.0 або вище
 • підключення до Інтернету для завантаження файлів і доступу до Autodesk Subscription Aware

Для великих сцен і складних наборів даних (більше 1000 деталей або 100 000 полігонів):

 • Процесор Intel 64 або AMD64 з підтримкою SSE2
 • 8 ГБ оперативної пам'яті
 • 8 ГБ у файлі підкачки
 • 3 ГБ вільного місця на жорсткому диску
 • Графічний адаптер, що підтримує Direct3D 10, Direct3D 9 або OpenGL
 • Не менш 1 ГБ пам'яті на відеокарті
 • Трьохкнопкова миша з встановленим драйвером
 • Привід DVD-ROM
 • Підключення до Інтернету для завантаження файлів і доступу до Autodesk Subscription Aware

Для 3ds Max і 3ds Max Design - Macintosh

Boot Camp

Ви можете встановити Autodesk 3ds Max або Autodesk 3ds Max Design на комп'ютері Mac в розділі Microsoft Windows. Для того щоб задовольняти мінімальним системним вимогам і координувати роботу двох операційних систем, необхідно використовувалася програма Boot Camp.

 • Комп'ютер на базі Intel Mac Pro або MacBook Pro
 • Операційна система Mac OS X 10.5.x або вище
 • Boot Camp V 2.0 або вище
 • Не менш 2 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 4 ГБ для 32-розрядної Windows, 8 ГБ або більше для 64-розрядної Windows)
 • Не менш 20 ГБ простору на диску для розділу з операційною системою Apple; не менше 20 ГБ для розділу з Windows
Mac Virtualization на Parallels Desktop

З Autodesk 3ds Max і 3ds Max Design можна працювати на комп'ютері Mac за допомогою Parallels Desktop, що дозволяє обійтися без безпосереднього завантаження ОС Windows. При цьому досить легко перемикатися з однієї платформи на іншу. Система повинна відповідати наступним вимогам:

 • Комп'ютер Mac з процесором Intel Core ™ 2 Duo, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7 або Intel Xeon
 • Операційна система Mac OS X 10.5.x або вище
 • Mac OS X Leopard 10.5.8 або вище Parallels Desktop 7 для Mac
 • Не менш 4 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 6 ГБ оперативної пам'яті для 32-розрядної Windows, 8 ГБ або більше для 64-розрядної Windows)
 • Не менше 40 ГБ вільного місця на диску (рекомендується 100 ГБ)

Переваги при покупці підписки Autodesk Subscription:

Підписка Autodesk є єдиним способом, що гарантує отримання нових версій ПЗ, тому що процедура Upgrade прибрана з прайс-листів Autodesk з 6 березня 2015 роки ( Детальніше ). Тому купуючи ПО Autodesk без передплати, Клієнт в майбутньому не зможе оновити версію придбаного програмного продукту. А беручи до уваги намір компанії Autodesk повністю перейти на схему тимчасового ліцензування для ряду програмних продуктів, покупка постійної ліцензії з підпискою зараз стає єдиним способом гарантує володіння найактуальнішою безстрокової версією купується ПО.

Одним з переваг Підписки Autodesk є право на використання попередніх версій ПЗ, що дозволяє заощадити на оновлення обладнання, а також провести перехід на нові версії тоді, коли це потрібно Вам.

Підписка Autodesk дозволяє встановити безкоштовно додаткову ліцензію на ПК співробітника, що дозволить використовувати продукти Autodesk поза робочим місцем (у відрядженнях, на домашньому ПК і т.д.).

Клієнти з Передплатою Autodesk мають право на технічну підтримку. Протягом 24 годин на питання клієнта, заданий через Центр Підписка, дадуть технічні фахівці Autodesk.

Передплатники мають право на використання хмарних технологій Autodesk, які включають 25Гб для зберігання та обміну файлами на кожного передплатника і право на виконання рендеринга, оптимізації, аналізу та інших складних процесів в стислі терміни на потужностях Autodesk360.

Основні аргументи на користь придбання підписки Autodesk:

Доступ до новітніх технологій і інструментів проектування Autodesk

У вашому розпорядженні - новітні версії ПЗ і доповнення до продуктів Підписка Autodesk дозволяє користувачам підтримувати своє програмне забезпечення в актуальному стані, що є одним з базових умов для підвищення продуктивності. Це - економічний і зручний спосіб, що дозволяє завжди мати доступ до останніх версій продуктів, новітніми технологіями Autodesk і інструментам проектування. Передплатникам Autodesk надаються новітні версії програмних продуктів Autodesk, на які у них є ліцензії, а також періодично випускаються доповнення до продуктів. Всі оновлення для окремих продуктів та програмних комплексів Autodesk відразу ж після їх випуску стають доступні для скачування в Центрі Підписка.

Перенесення робочих процесів в хмару

Підвищення ефективності за допомогою хмарних сервісів Autodesk 360. При придбанні Підписка Autodesk на окремий продукт або програмний комплекс ви отримуєте привілейований доступ до хмарних сервісів Autodesk 360 для рендеринга, оптимізації та розрахунків. Це дозволяє заощадити значну кількість часу завдяки більш ефективній роботі. Наприклад, за допомогою сервісу рендеринга в Autodesk® 360 можна швидко готувати фотореалістичні і панорамні зображення, не витрачаючи на це ресурси робочого комп'ютера.

Підвищена мобільність і поліпшена спільна робота

Можливість роботи у виїзних умовах, не будучи прив'язаним до офісного комп'ютера. Передплатникам Autodesk надається 25 ГБ для хмарного зберігання даних в Autodesk 360 на кожне робоче місце, що дозволяє виконувати в хмарі завдання, вимогливі до обчислювальних ресурсів. Якщо відносяться до проекту файли зберігаються в хмарі, користувачі можуть працювати з ними, перебуваючи в будь-якому місці поза офісом. Autodesk 360 дозволяє обмінюватися файлами з усіма зацікавленими сторонами навіть при відсутності ПО, яке використовувалося для створення цих файлів. У Autodesk 360 проектні дані зберігаються в найбільш повному і точному вигляді. Ви можете переглядати і постачати коментарями файли в форматах 2D і 3D DWF ™, DWG ™, Autodesk Navisworks і Autodesk Revit через веб-браузер або з мобільного пристрою, використовуючи мобільний додаток Autodesk 360. Для редагування DWG-файлів в хмарі ви також можете використовувати мобільний додаток на основі хмарних технологій AutoCAD WS.

Зручний доступ, узгоджений з прийнятими методами роботи

Доступність потрібних продуктів Autodesk в будь-який час. Робота в віддаленому режимі - вже давно не рідкість, тому користувачам дуже важливо мати можливість доступу як до попередніх, так і до поточних версій програмного забезпечення, їх одночасної установки на домашній і робочий комп'ютер, а також використання за кордоном. Завдяки доступу до попередніх версій продуктів Autodesk спрощується взаємодія з замовниками та партнерами, які не використовують новітні технології Autodesk. Передплатникам Autodesk надаються виняткові ліцензійні права - право на використання попередніх версій, право на «домашню ліцензію» і екстериторіальне право, що відкриває доступ до потрібних інструментів в будь-який час і з будь-якого місця.

Технічна підтримка при першій необхідності

Проектування з дотриманням усіх термінів завдяки підтримці експертів. Складовою частиною програми Підписки Autodesk є Базова технічна підтримка. Фахівці служби підтримки Autodesk надають допомогу при установці, налаштуванні і усунення неполадок, що дозволяє уникати простоїв і підвищувати продуктивність. Ви також отримуєте доступ до онлайн-підтримки з боку Autodesk, серед ресурсів якої - база знань з довідковими документами, інструкціями та навчальними відеоматеріалами, а також можливість пошуку по великій бібліотеці технічних рішень Autodesk і гілках форумів спільноти. Крім того, передплатникам Autodesk надається індивідуальна підтримка фахівців з питань, що вимагають конфіденційності.

Види ліцензій Autodesk 3ds Max 2014.

Програма може поставлятися у вигляді локальних або мережевих ліцензій. Основні особливості кожного типу ліцензування викладені нижче.

Локальна ліцензія - ліцензія з установкою і активацією на певному комп'ютері. Допускається використання на другому комп'ютері поперемінно при придбанні комерційної підписки (наприклад, при використанні продукту вдома і на роботі, або на стаціонарному ПК і на ноутбуці).

Мережева ліцензія - дозволяє встановити програмний продукт на необмежену кількість комп'ютерів в рамках локальної мережі. При цьому кількість одночасно запущених копій програми не може перевищувати загальну кількість куплених мережевих ліцензій. Тобто, наприклад, при придбанні двох мережевих ліцензій, є можливість встановити програму на всі комп'ютери локальної мережі підприємства, але одночасний запуск програми допустимо не більше, ніж з двох комп'ютерів. В цьому випадку, при запуску з третього комп'ютера, буде показано повідомлення про відсутність вільних мережевих ліцензій. Механізм мережевого ліцензування дозволяє запозичення (відкріплення) ліцензій з сервера на термін до 180 днів (у разі необхідності коммандировки, виїзду до клієнта і т.д.). При установці мережевих ліцензій потрібно налаштування серверної частини і установка програми на всі графічні станції, з яких надалі необхідний запуск. Серверна частина може бути представлена ​​як однієї з графічних станцій, на який встановлена ​​сама програма, так і виділеними (одним або декількома) сервером для більш надійного забезпечення безперебійності роботи.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: