Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Лайфхак: Великі букви і найвищі ступені в «Яндекс.Директі»

 1. Управління репутацій бренду

Не так давно «Яндекс» впровадив нову функцію « відображається посилання ». Раніше, під час показу оголошення, ми могли бачити тільки стандартну посилання виду example.com.

Тепер же до цим посиланням можна підставити будь-яку інформацію і отримати приблизно такі оголошення:

 • example.com/купи-автомобиль;
 • example.com/оформление-кредита;
 • example.com/дешевые-телефоны
 • і т.д.

На жаль, опису обмежені 20-ю символами. Але, незважаючи на це, ми можемо підставити не просто інформацію, а й ключові фрази, які також будуть додатково підсвічені. Як заявив «Яндекс», за рахунок цих уточнень відвідуваність збільшується в середньому на 3-7%. Ми вирішили поекспериментувати на наших оголошеннях.

Відомо, що політика «Яндекса» забороняє покази оголошень, в яких всі слова написані з великої літери. При цьому, спираючись на сторонні кейси та власні дослідження, ми зробили висновок: в більшості випадків великі літери викликають більше уваги у користувачів (найчастіше використовується в заголовках Google). Оскільки функція нова, ми вирішили перевірити, чи працює це з відображеними посиланнями.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

Насамперед ми спробували написати все слова з великої літери. На наше здивування, результат виявився позитивним, і ми вдало пройшли модерацію з одним оголошенням. Щоб упевнитися, ми випробували цей метод на 4-х клієнтів з наявністю 20+ кампаній і близько 1000 оголошень в кожному. Абсолютно всі оголошення з успіхом пройшли модерацію. Завдяки цьому ми маємо не тільки дублювання ключів на засланні, які підсвічуються, а й кожне слово привертає додаткову увагу користувачів.

Після першої вдалої спроби експерименту, ми вирішили продовжити, і написали всі слова повністю великими літерами. На цей раз «Яндекс» відхилив оголошення, не відступаючи від свого правила щодо заборони написання слів великими літерами, і довелося повернутися до першого варіанту написання кожного слова з великої літери.

Але на цьому ми не зупинилися. Ми знаємо, що наші клієнти завжди кращі. А ваші клієнти кращі для вас. А ось «Яндекс» скептично ставиться до чудовим формам і не дає їх використовувати, тільки якщо не помістити дослідження третіх осіб на сайт або НЕ підставити фрази на кшталт: «Можливо», «Мабуть», «Один з» і т. Д. Але такі додаткові фрази витрачають багато символів, а ми і так обмежені всього 20-ю.

Багато хто використовує стратегію «агресивного брендування», коли в ключах використовуються запити конкурентів. Або все набагато простіше, ключова фраза відразу містить найвищий ступінь. Але в першому випадку ми не можемо використовувати ключі в подібних оголошеннях. У другому випадку, нам доведеться прибирати найвищий ступінь або підставляти додаткові слова. А додати стандартні фрази, типу «Банкетний-Зал», «Вигідні-Вклади», «Купіть-Авто», не завжди цікаво і може не сприятливо позначитися на CTR.

Отже, ми вирішили підставити найвищий ступінь. І ось воно чудо - оголошення пройшли модерацію!

Тепер всі посилання наших оголошень мають такий вигляд:

 • example.com/Лучший-Банкетный-Зал;
 • example.com/Самые-Выгодные-Вклады;
 • example.com/Купите-Самое-Дешевое-Авто.

(Приклади брали з голови, так що кількість символів в прикладі може перевищувати допущене.)

Сподіваємося, що дана функція протримається тривалий час або залишиться назавжди. А ми поступово починаємо заміряти вже фактичні результати використання даної фічі.Олексій Єрьомін

Директор РА «Сяйво»

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Якщо у вас є, що доповнити - будемо раді вашим коментарям. Якщо ви хочете написати статтю з вашою точкою зору - прочитайте правила публікації на Cossa.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: