Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Лазерне гравірування в Воронежі

Лазерне гравірування в Воронежі - одне з провідних напрямків роботи друкарні "Цепелін". Сьогодні ми надаємо огляд всіх наших можливостей в області лазерного гравірування, що б підтвердити наш девіз: "Політ Вашої фантазії здійснимо!"
Так що ж ми вміємо робити за допомогою лазерного гравіювання?

Лазерне гравірування дозволяє зробити високоякісні печатки та штампи необхідні для господарської діяльності.
На нашій сторінці "Лазерне гравірування" ви могли бачити, що ми виготовляємо номерки , фігурні магніти , бейджи , шильди , здійснюємо різання матеріалів . Але в два пропозиції не вмістити всіх наших можливостей з лазерного гравіювання матеріалів. Лазерне гравіювання - це величезне поле роботи в області виготовлення сувенірної продукції. На цьому моменті ми сьогодні і зупинимося.

Уявіть, що у вас велике сімейне свято - день народження, весілля, ювілей. В цьому випадку ми завжди готові надати вам допомогу в персоналізації подарунків і сувенірів за допомогою лазерного гравіювання.
І так, у вас весілля. Для молодят потрібні іменні весільні келихи. Лазерне гравірування весільних келихів буде проведена на найвищому рівні. Нам під силу зробити гравірування будь-якого візерунка і будь-якого представленого вами шрифту. Красивий і оригінальний весільний келих з персональної лазерним гравіюванням буде справжньою окрасою весільного столу. Але на цьому весільна тема лазерного гравірування не закінчується. Для весільних бокалів ми можемо виготовити красиву різьблену ажурну упаковку з дизайнерського картону або фанери.

Ажурна лазерна різка по дизайнерському картоні дозволить виготовити для весільного торжества красиві і оригінальні запрошення, банкетні картки (посадочні картки), бонбоньєрки, запрошення-сувій, коробочки для запрошень, коробочки для дисків, листівки.
Лазерне гравірування незамінна при оздобленні пляшок зі спиртним зображеннями і вітальними написами. Такими привітаннями та побажаннями можна прикрасити пляшки з шампанським, віскі або горілкою.

За допомогою лазерного різання матеріалів друкарня "Цепелін" може виготовити індивідуальні різьблені візитки. Різьблений візерунок на візитці підкреслить вашу індивідуальність, допоможе краще акцентувати увагу клієнтів на вашій візитці.

Не варто забувати, що до Нового року залишилося трохи менше трьох місяців. Лазерне різання матеріалів стане в нагоді і до цього чудового свята. За допомогою лазерного різання ми можемо виготовити сніжинки, ялинки, наклейки на скло, новорічну упаковку, об'ємні іграшки, Різдвяних ангелів, рамки зі сніжинками та іншої новорічною тематикою.

Ажурні різьблені листівки до дня народження, на Новий рік, на День святого Валентина, на 8 березня і по будь-якій іншій приємного приводу будуть завжди бажані і сприймаються, як знак теплого уваги, любові і поваги.

Окремою темою стоїть Пасха. В цей Свято прийнято робити подарунки. Різьблена ажурна Великодня листівка доставить вашим рідним і друзям багато приємних хвилин і спогадів.

Але це не всі наші можливості в області лазерного різання і лазерного гравірування. Крім паперу і дизайнерського картону ми успішно ріжемо і гравіруя фанеру, акрил і інший листовий пластик. А це відкриває по істині безмежний потенціал для лазерного різання і лазерного гравірування матеріалів.
Дерев'яні і пластикові логотипи компаній це наша стандартна робота. Крім неї ми вміємо робити оригінальні дерев'яні значки які користуються у молоді величезною популярністю. Це можуть бути текстові значки з написами типу "Enjoy your life" (Насолоджуйся своїм життям), це можуть бути дерев'яні значки по темі будь молодіжної субкультури, це можуть бути будь-які прикольні і оригінальні дерев'яні значки. Лазерне гравірування при виготовленні дерев'яних значків просто незамінна і дозволяє робити унікальні речі.
Але це не всі наші можливості в області лазерного різання і лазерного гравірування
Приносьте нашим менеджерам макет вашого значка, а ми зробимо гравіювання по фанері і виріжемо по потрібному вам контуру.

Якщо ви цінитель пива і збираєте пивні пробки від дегустувати вами пива, то ми виготовимо не тільки пивний альбом, а й карту країни, пиво якої ви пробували. І пробки будуть розташовані саме по тих городах де було вироблено випробуване пиво.
Якщо ви цінитель пива і збираєте пивні пробки від дегустувати вами пива, то ми виготовимо не тільки пивний альбом, а й карту країни, пиво якої ви пробували
І це теж лазерна різка та лазерне гравіювання матеріалів.

А яку кухонну дошку з фанери або дерева ми можемо зробити для вас! Ми не обмежені ні формою дошки, ні складністю випалюваного на її поверхні малюнка, ні тематикою текстів та зображень. Це можуть бути обробні дошки за порами року, обробні дошки з казками, обробні дошки з зображеннями пам'ятних місць, міст, з відомими виразами і просто фірмовими слоганами. Лазерне гравірування по дереву можлива на будь-який кухонного начиння. Ми можемо гравірувати на ручках дерев'яних ложок, на дерев'яних ручках ножів, відкривачів пляшок, на дерев'яних підставках під гарячі каструлі, сковорідки, під кружки. Ми можемо зробити лазерне гравіювання на будь-який дерев'яної поверхні будь-якого предмета з кухонного начиння.
А може ви хочете прикрасити написами і зображеннями кухонні баночки для сипучих продуктів і приправ? Наш лазерний гравірувальний верстат зробить це швидко і якісно.

Лазерне гравірування на поверхні дерев'яних і фанерних шкатулок, на зрізах дерева додасть вашому подарунку неповторність, індивідуальність, теплоту вашої душі
Лазерне гравірування на поверхні дерев'яних і фанерних шкатулок, на зрізах дерева додасть вашому подарунку неповторність, індивідуальність, теплоту вашої душі.

Для ваших дітей ми виготовимо оригінальні дерев'яні іграшки. Таких не буде ні в кого. Це можуть бути дерев'яні кубики з орнаментом, з мультиплікаційними героями, з буквами. За допомогою лазера ми можемо вирізати з фанери профілі домашніх тварин, зробити дерев'яну магнітну абетку з необхідною кількістю знаків і з необхідною гравіюванням зображень на поверхні букв.

За допомогою лазера ми можемо вирізати з фанери профілі домашніх тварин, зробити дерев'яну магнітну абетку з необхідною кількістю знаків і з необхідною гравіюванням зображень на поверхні букв

Лазерне різання і лазерне гравіювання знадобляться при створенні будь-яких освітніх матеріалів. Крім абетки ми можемо виготовити цифри і знаки математичних дій (плюс, мінус, помножити, розділити). Такі вироби можна зробити як з фанери, так і за допомогою магнітного вінілу з фігурною різкою.
Дуже оригінально виглядатимуть фотоальбоми, фотокниги та книги з обкладинками з дерева прикрашені лазерним гравіюванням.
Лазерне різання і лазерне гравіювання знадобляться при створенні будь-яких освітніх матеріалів
На поверхні таких обкладинок за допомогою лазерного гравіювання можна створити будь-який неповторний і пам'ятний образ.

Хочеться відзначити, що в цьому огляді розглянуті не всі можливості лазерного різання і лазерного гравірування матеріалів. Приходьте в нашу друкарню зі своїми проектами. Ми уважно розглянемо їх, вивчимо і втілимо ваші задумки в матеріалі.

схоже

А може ви хочете прикрасити написами і зображеннями кухонні баночки для сипучих продуктів і приправ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: