Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Лотерея Грін Кард (DV Lottery Green Card 2020)

 1. Що таке Грін Карта і яку візу ви отримаєте в разі виграшу
 2. Як, коли і хто може брати участь в лотереї
 3. Переваги та недоліки імміграції в США через Грін Кард (DV Lottery)
 4. Вимоги та правила лотереї Green Card DV-2020
 5. Покрокова інструкція процесу реєстрації в DV Lottery Green Card 2020
 6. Типові помилки при заповненні анкети
 7. Перевірка результатів
 8. Міфи про лотереї Green Card
 9. Шахрайство і способи нажитися на бажаючих взяти участь в Green Card
 10. Питання-відповіді

Вирішив зібрати і систематизувати інформацію по всім відомої лотереї Грін Карта 2020 або мовою оригіналу Diversity Visa Lottery

Вирішив зібрати і систематизувати інформацію по всім відомої лотереї Грін Карта 2020 або мовою оригіналу Diversity Visa Lottery. І хоча були побоювання і розмови про те, що новий президент США Дональд Трамп збирається закрити / змінити цю програму в цьому році вона ще точно відбудеться. Отже, сподіваюся інформація буде вам корисна.

У статті я не збираюся повчати і критикувати вас за те, що хочете залишити свою країну і шукати щастя в далеких світах. Тільки скажу, що у кожного свої мотиви та переконання, але не варто очікувати, що в іншому місці буде легше. Зверніть увагу, я не сказав «краще», а сказав «легше», і справді там все більш організовано, чіткіше і красивіше, але жити там не так просто, як здається на перший погляд (повірте, це з власного досвіду кажу) . Що ж, повернемося до Green Card 2020.

зміст

 1. Що таке Лотерея Грін Кард США і яка це диверсифікаційна віза
 2. Як, коли і хто може подавати заявку на участь в лотереї
 3. Переваги імміграції в США за допомогою Грін Кард (DV Lottery)
 4. Вимоги та правила лотереї Green Card DV-2020
 5. Покрокова інструкція процесу реєстрації
 6. Типові помилки при заповненні анкети на лотерею
 7. Перевірка результатів
 8. Міфи про лотереї
 9. Шахрайство і способи нажитися на бажаючих взяти участь в розіграші
 10. невеликий FAQ

Що таке Грін Карта і яку візу ви отримаєте в разі виграшу

Грін Карта або зелена карта (англ. Electronic Diversity Visa Lottery) - це документ, який дає людині право жити і працювати на території США. Зверніть увагу! це ще не громадянство, а тільки вид на проживання і дозвіл на працевлаштування, навчання, соціальні програми, необмежений в'їзд і виїзд з країни (United States Permanent Resident Card). Подавати документи на громадянство ви зможете тільки якщо після перемоги в лотереї іммігрують і проживете в США 5 років.

На даний момент це чи не самий легальний спосіб перебратися жити і працювати в США. Більш того, якщо у вас є сім'я, то в разі вашої перемоги вони все також отримають статус резидентів США (навіть якщо ви одружилися вже після виграшу). Грін Карта видається безстроково, з умовою перебувати в США не менше 6 місяців в році.

Отже, в разі перемоги ви отримаєте диверсифікаційну візу. Навіть сама лотерея англійською називається Diversity Visa Lottery. Що таке диверсифікація? Якщо дослівно, це своєрідне збільшення різноманітності (розширення асортименту). У нашому випадку США пояснює цю програму як спосіб привернути / розширити досвід, знання і культуру з усіх куточків нашої планети.

Варто відзначити також і те, що країна тільки видає вам дозвільні документи і не зобов'язується забезпечувати вас житлом, роботою або іншими благами. Тому, як правило, щоб зважитися на повне перезавантаження свого життя і почати з нуля треба мати сміливість, «хватку», рішучість. Ніхто допомагати з переїздами і освоєнням вам не буде. США керують не дурні, їх країні не потрібні нахлібники, вони розраховують на активну молодь і дієве старше покоління (зазвичай це бізнесмени).

Перший розіграш лотереї відбувся в 1994 році і з тих пір проводиться щорічно. США виділяє 50000 віз для іммігрантів на цю програму, тому шанс на перемогу є у кожного.

Як, коли і хто може брати участь в лотереї

Лотерея Грін Кард має свої правила і вимоги, які до слова, з року в рік доповнюються і змінюються. Оскільки на момент публікації статті проходить лотерея 2016 роки (Green Card Lottery DV-2020), то я буду розповідати вам про основні вимоги саме цього розіграшу.

Перш за все хочу відзначити, що лотерея Грін Кард є безкоштовною. Ніхто не має права вимагати від вас гроші за участь.

ЯК: з усіх надісланих заявок комп'ютер вибирає виграшні автоматично за принципом лотереї. Країна не може отримати більше 7% виділених віз. Тобто в кращому випадку виданих віз (НЕ переможців) в кожній країні може бути тільки 3500 осіб. Для порівняння, я знаходив в інтернеті дані про те, що в 2014 році в Україні було більше всіх країн переможців - 6000 чоловік. Не знаю чи правда це, але цифра досить непогана.

КОЛИ: В цьому році (як і в попередні роки) прийом заявок на участь проводиться в середині осені, а саме з 3 жовтня 2018 по 6 листопада 2018 року. Сам розіграш прийнято проводити 1 травня наступного року (тобто для нашого випадку 1 травня 2017). Результати ж можна буде перевіряти з 7 травня 2019 до 30 вересня 2020 року.

ХТО: Практично будь-який! Щоб взяти участь у розіграші потрібно бути уродженцем практично будь-якої країни, за окремими винятками. Простіше написати ті країни які не можуть брати участь.

Країни, вихідці з яких НЕ МОЖУТЬ брати участь в нинішній лотереї: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Сальвадор, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, Філіппіни, Перу, Південна Корея, Сполучене Королівство Великобританії (крім Північної Ірландії) і його залежними територіями та В'єтнам.

Як бачимо, всі країни колишнього СНД можуть брати участь. Йдемо далі …

 • вам потрібно мати середню загальну освіту, тобто закінчити 10 класів школи;
 • потрібно правильно заповнити онлайн-анкету з зазначенням необхідних даних (і фотографій) про себе і свою сім'ю (дружина / чоловік і дітей до 21 років);
 • не бути судимим, не мати жодних порушень візових законів США і не хворіти соціально небезпечними хворобами.

Знання англійської мови для виграшу або проходження інтерв'ю в посольстві не обов'язково.

Переваги та недоліки імміграції в США через Грін Кард (DV Lottery)

Вище вже деякі переваги і недоліки відзначав, але повторюся.

переваги:

 • Ви будете мати право в'їжджати і виїжджати з США скільки завгодно разів.
 • Будете мати право на легальну роботу в будь-якій компанії на території США.
 • Будете мати право створити власний бізнес.
 • Чи зможете скористатися програмою допомоги в освіті.
 • Власник Green Card платить менше за навчання в університетах і коледжах (в деяких випадках в 3-4 рази менше).
 • Через 5 років проживання в США ви будете мати право отримати громадянство.
 • Ви зможете на законних підставах володіти нерухомістю і автомобілями в США, а також придбати вогнепальну зброю.
 • Ви зможете без віз в'їжджати до країн з якими у США укладені відповідні угоди.

недоліки:

 • У самій лотереї участь безкоштовна, але якщо ви виграєте, то доведеться викласти чималу суму за медобстеження (220 доларів за людину), консульський збір в посольстві (330 доларів з людини) і, звичайно, квитки на літак (300-700 доларів, залежить від авіаліній, якими летіти).
 • Облаштовуватися, придбати авто (без нього там важко) шукати житло і роботу вам там ніхто допомагати не буде, все самі або за допомогою друзів.
 • Потрібно мати також і стартовий капітал, щоб жити і «розкрутитися». Враховуйте, що там все буде дорожче.
 • Про роботу: не розраховуйте працевлаштуватися в медичні установи або в освітні установи або на будь-яку посаду, де потрібно профільна американську освіту (наші дипломи там не котируються). Навіть на деякі звичайні «чорні роботи» там потрібна ліцензія, різні довідки та тест на наркотики здати.

Ні в якому разі не хочу вас лякати, але потрібно розуміти на що ви підписуєтеся. Будьте впевнені, що готові повністю почати з чистого аркуша і тут нічого вагомого вас не тримає.

Вимоги та правила лотереї Green Card DV-2020

Правила лотереї прості й зрозумілі і вони майже не змінюються, лише зрідка відбуваються незначні корективи або уточнення. Так на цей раз в аплікації з'явилися відразу 2 нових пункти:

 1. Доданий пункт 9: «країна, в якій ви живете сьогодні»
 2. Також в пункт про сімейний стан було додано уточнюючі варіанти відповіді: «одружений / на і дружина / чоловік не є громадянином США і НЕ має статус постійного жителя США (LPR)» або «одружений / на і дружина / чоловік є громадянином США або має статус LPR «

В цьому році допустили до участі Еквадор, оскільки за останні 5 років кількість іммігрантів в США з цієї країни стало меншим за 50 тис. Чоловік.

Як ви вже могли зрозуміти, вимог до мінімального віку для участі в програмі немає. Але є ж вимога про середню загальну освіту на момент подачі заявки на участь в лотереї. Тому можна вважати, що все-таки як мінімум вам повинно виповнитися 18 років. Якщо 18-ти вам не, взяти участь можна тільки якщо заявку подаватимуть ваші батьки і відповідно обов'язково вкажуть вас в пункті «Відомості про дітей».

Окремої уваги потребують також і вимоги до фотографій в цьому році. Саме фото повинно подаватися в електронному вигляді і бути зроблено не більше ніж за 6 місяців до подачі заявки. Тут зміни відбулися в дозволі фото: якщо раніше було чітко вказано 600х600 пікселів, то тепер фото також має бути квадратне, але від 600х600 до 1200х1200 пікселів. Головне, щоб розмір файлу не перевищував 240 КБ (кілобайт). І ще один момент, з цього року заборонено фотографуватися в окулярах (будь-яких, і сонцезахисних і тих, які для зору, якщо вони закривають частину обличчя).

Більш докладно про вимоги до фотографій:

 • Вам потрібно дивитися прямо в об'єктив, голова не повинна бути піднята або опущена.
 • Зображення голови має становити 50-69% висоти знімка. Висота від очей до нижньої частини знімка також повинна становити 50-69%.
 • Фото повинно бути квадратне з дозволом від 600х600 пікс. до 1200х1200 пікс. (Тобто може бути в 700х700 і 800х800 і 953х953 і 1199х1199 пікс.).
 • Задній фон обов'язково світлий або нейтральний.
 • Ніяких очок, головних уборів (виняток для тих, у кого вони є частиною релігійних вірувань і тільки за умови, якщо вони не закривають частини особи) або прикрас на обличчі (якщо у вас є сережки у вухах, в носі, губі або бровах, то на момент фотографування їх потрібно зняти).

Ніяких очок, головних уборів (виняток для тих, у кого вони є частиною релігійних вірувань і тільки за умови, якщо вони не закривають частини особи) або прикрас на обличчі (якщо у вас є сережки у вухах, в носі, губі або бровах, то на момент фотографування їх потрібно зняти)

Технічні характеристики:

 • Формат файлу - JPEG
 • Максимальний розмір - 240 КБ
 • Глибина кольору - обов'язково кольорове фото (24 біта)
 • Для відсканованих фото все ті ж умови + дозвіл сканера повинна бути 300 dpi (точок на дюйм)

Також організатори лотереї розробили спеціальну програму, яка значно допомагає з обробкою фото, знайти її можна по цим посиланням . Все дуже просто і наочно, завантажуєте своє фото, масштабіруете його до зазначених розмірів (щоб особа збігалося з прикладом), вирізуєте і зберігаєте собі на комп'ютер.

Приклади правильних фотографій:

Приклади неправильно зроблених фото: Приклади неправильно зроблених фото:

Неправильно сфотографовані діти:

Покрокова інструкція процесу реєстрації в DV Lottery Green Card 2020

Ми з вами підійшли до найцікавішого - заповнення анкети учасника Грін Кард. Ще раз нагадую, що участь в програмі безкоштовна. Що вам потрібно для початку процесу реєстрації у лотереї: фотографія в електронному вигляді; ваші дані (прізвище, ім'я, місто / село народження, країна і т.д.) і дані вашої сім'ї; сервіс транслітерації з української / російської на англійську мову (анкета заповнюється виключно англійською мовою!).

Кілька слів про транслітерації:

Основну інформацію (свої ПІБ) ви можете взяти з закордонного паспорта, але як бути, якщо ви не знаєте як правильно написати англійською ваше місто / село, вулицю. В цьому випадку стане в нагоді ось цей сайт: http://www.slovnyk.ua/services/translit.php (Для України). З його допомогою вам буде легше заповнювати анкету, якщо ви не впевнені як правильно перевести назви англійською. Обов'язково перевірте, щоб над правим віконцем було Паспортна (КМУ 2010) - це офіційна транслітерація затверджена Кабінетом Міністрів України 27 січня 2010 року.

Чому я акцентую увагу на правильній транслітерації і даних, які вводяться в анкету. Тому що буквально одна неправильно введена / пропущена буква і візу в разі перемоги вам можуть не дати.

Ще хочу вам порадити почитати інструкцію до цьогорічної програми DV-2020: українською (Офіційний переклад) і на англійською (Оригінал).

Ви готові? Переходимо безпосередньо до заповнення анкети. Сам формуляр знаходиться за цим посиланням: https://www.dvlottery.state.gov/ Переходимо і тиснемо зелену кнопочку Begin Entry

Будь ласка, не ведіться на шахрайські заклики заповнити схожу форму десь на інших сайтах. Зазначена вище посилання єдина правильна і прийнятна. Заповнюючи схожі анкети на сторонніх сайтах ви ставите під загрозу свою участь в лотереї Грін Кард (про це докладніше буде нижче в розділі про шахрайство).

Далі, щоб упевнитися, що ви не бот система попросить вас ввести капчу (набір цифр і букв). Після цього вам стане доступна форма для реєстрації (Electronic Diversity Visa Entry Form) на заповнення якої у вас буде 30 хвилин. Часу цього цілком достатньо, тому не треба поспішати.

Пункт 1. Йдемо зліва направо:

 • прізвище;
 • повне ім'я (тобто не Slavik або Kolia, а Yaroslav або Mykola)
 • важливо! в графі Middle name ставимо знизу галочку «No Middle Name». Хіба що у вас в закордонному паспорті є по батькові, тоді вписуємо його. Якщо в закордонному паспорті немає по батькові не пишіть нічого. Якщо закордонні паспорти у вас ще немає - не пишіть нічого.

Якщо закордонні паспорти у вас ще немає - не пишіть нічого

Пункт 2. Пол: тут все просто і наочно.

Пол: тут все просто і наочно

Пункт 3. Дата народження: Зліва направо - місяць, день, рік.

Дата народження: Зліва направо - місяць, день, рік

Пункт 4. Місто / село, в якому народилися (область або район вводити не потрібно). Галочка знизу - це якщо місце народження невідомо.

Галочка знизу - це якщо місце народження невідомо

Пункт 5. Країна, в якій народилися (сучасна назва).

Країна, в якій народилися (сучасна назва)

Пункт 6. Країна походження для програми Green Card (зазвичай збігається з країною народження).

Країна походження для програми Green Card (зазвичай збігається з країною народження)

Пункт 7. Фото: про нього вже дуже багато розповідав вище, берете готовий файл і завантажуєте в форму.

Фото: про нього вже дуже багато розповідав вище, берете готовий файл і завантажуєте в форму

Пункт 8. Поштова адреса: підпункти «a» і «с» тут є не обов'язковими. Інші такі: b - адреса (вулиця, будинок, квартира) d - місто / село; e - область / район / графство / провінція / штат (вписуємо щось одне, для України / Росії краще область); f - поштовий індекс; g - країна.

Інші такі: b - адреса (вулиця, будинок, квартира) d - місто / село; e - область / район / графство / провінція / штат (вписуємо щось одне, для України / Росії краще область); f - поштовий індекс; g - країна

Пункт 9. Країна в якій ви проживаєте на даний момент (про цей пункт говорилося вище, він новий).

Країна в якій ви проживаєте на даний момент (про цей пункт говорилося вище, він новий)

Пункт 10. Номер телефону (не обов'язково). Дзвонити вам ніхто не буде. Якщо вводите, то краще в міжнародному форматі +380441234567.

Якщо вводите, то краще в міжнародному форматі +380441234567

Пункт 11. Ваш е-мейл (потрібно ввести двічі вручну, Ctrl + C - Ctrl + V не працює). Тут будьте пильні, електронна адреса важливий в разі вашої перемоги.

У травні, коли з'явиться можливість перевіряти результати лотереї, якщо вашу анкету оберуть, то потрібно буде надіслати відповідь-підтвердження. Після цього підтвердження вам на е-мейл вказаний саме в цьому полі КЦК (Консульським Центром Кентуккі) буде надіслано листа про деталі співбесіди на візу.

Пункт 12. Ваш найвищий рівень освіти (вказати потрібно тільки один - найвищий).

(1) тільки початкову освіту
(2) незакінчену середню освіту
(3) середню освіту
(4) середню спеціальну освіту
(5) незакінчену вищу освіту
(6) вищу освіту
(7) магістратура
(8) ступінь магістра
(9) аспірантура
(10) ступінь кандидата або доктора наук

(1) тільки початкову освіту  (2) незакінчену середню освіту  (3) середню освіту  (4) середню спеціальну освіту  (5) незакінчену вищу освіту  (6) вищу освіту  (7) магістратура  (8) ступінь магістра  (9) аспірантура  (10) ступінь кандидата або доктора наук

Пункт 13. Сімейний стан на момент заповнення заявки.

(1) неодружений
(2) одружений / а і дружина / чоловік не є громадянином США і НЕ має статус постійного жителя США (LPR)
(3) одружений / а і дружина / чоловік є громадянином США або має статус LPR
(4) розведений / а
(5) вдівець (вдова)
(6) офіційно проживаю окремо (в Україні / Росія / Білорусії немає такого статусу, тому цей пункт не вибирайте тому анкета буде дискваліфікована)

Пункт 14. Кількість дітей. Треба вказати цифрою всіх неодружених / незаміжніх дітей до 21 років, в тому числі рідних, усиновлених, пасинків і падчерок. Навіть якщо діти живуть окремо і не збираються іммігрувати разом з вами їх потрібно вказувати.

Якщо ви не одружені і у вас немає дітей, то по суті це все. Ви перейдете на сторінку, де зможете перевірити всі введені дані і в разі чого повернутися на попередню (Go Back To Part 1), щоб їх виправити. Якщо все вірно, то клікайте зелену кнопку Submit

В іншому випадку потрібно буде ще заповнити інформацію про свою сім'ю.

Форма реєстрації Грін Кард Частина 2 (сім'я)

Пункт 13. ПІБ чоловіка / дружини: зліва направо - прізвище, ім'я (усі власні як в закордонному паспорті). Middle Name - ставимо галочку знизу «No middle name».

Middle Name - ставимо галочку знизу «No middle name»

Пункт 13d. Дата народження - місяць, день, рік.

Дата народження - місяць, день, рік

Пункт 13e. Підлога.

Підлога

Пункт 13а. Місто, де ваш чоловік / дружина народився / лась.

Місто, де ваш чоловік / дружина народився / лась

Пункт 13g. Країна, де ваш чоловік / дружина народився / лась.

Країна, де ваш чоловік / дружина народився / лась

Пункт 13 років. Фотографія чоловіка / дружини.

Фотографія чоловіка / дружини

Пункт 14. Ім'я дитини: прізвище, ім'я. Middle name - як і в попередніх випадках ставимо галочку знизу.

Middle name - як і в попередніх випадках ставимо галочку знизу

Пункт 14 в. Дата народження дитини: місяць, день, рік.

Дата народження дитини: місяць, день, рік

Пункт 14e. Стать дитини.

Стать дитини

Пункт 14f. Місто, де народилася дитина (не вказувати область / район, тільки місто).

Місто, де народилася дитина (не вказувати область / район, тільки місто)

Пункт 14g. Країна, де народилася дитина.

Країна, де народилася дитина

Пункт 14h. Фотографія дитини.

Фотографія дитини

Після того як все заповнили і все ще раз ретельно перевірили, натискаємо кнопочку Submit. Ви перейдете на сторінку, на якій вказано номер підтвердження заявки (Confirmation Number). З його допомогою в травні ви зможете перевіряти статус своєї анкети. Тому ДУЖЕ ВАЖЛИВО, щоб ви зберегли цей номер (запишіть, збережіть, роздрукуйте і сховайте в сейф) тому, що через півроку він вам знадобиться.

Кожен учасник програми має право відправити тільки одну заповнену анкету. Якщо ви або хтось інший від вашого імені відправить повторну заявку на лотерею, то обидві ваші анкети будуть дискваліфіковані. Тому раджу нікому не розповідати про те, що реєструвалися в програмі (ні на форумах, ні друзям, нікому).

Типові помилки при заповненні анкети

Найбільш часта помилка - це неправильна фотографія. Ще раз хочу підкреслити, чого НЕ МОЖЕ бути на фотографії для Грін Кард:

 • Занадто темне фото - не допускається
 • тінь на обліччі або на тлі - НЕ допускається
 • сонцезахисні або окуляри для зору (від якіх падає тінь або Які перекрівають очі) - не допускається
 • особа направлено вгору, вниз або в сторону - нельзя
 • НЕ дотрімано пропорції особи относительно Розмірів фотографии
 • фотографія розмита або зерниста - дискваліфікація
 • ретушування фону - не допускається
 • на фото присутній ефект «червоних очей» - не можна
 • посмішка, нахилена голова, відкритий рот - не допускається
 • одяг або волосся, які закривають частину обличчя - не можна
 • головний убір (шапка, кепка, бандана і т.п.) - не можна
 • задній фон не однорідний і не білий або кремовий (стіна з цегли, вікно, пофарбована стіна, але з шорсткістю) - не допускається
 • соска у немовляти, або підняті руки або повернена в сторону голова - не допускається

Дуже часто люди роблять помилку відразу в першому ж пункті анкети, плутаючи поля для імені та прізвища. Зверніть увагу, спочатку йде прізвище, а потім ім'я.

Ще однією з найчастіших помилок при заповненні анкети Грін Кард є неправильна транслітерація імен та прізвищ дітей, міст / сіл де ви народилися.

Важливий нюанс: З попереднього року в анкеті на Green Card 2020 при заповненні дат народження вже немає випадаючих списків з цифрами і їх потрібно вводити вручну. Враховуйте, що спочатку йде місяць «mm» (дві цифри: від 01 до 12), а потім день «dd» (дві цифри: від 01 до 31). З роком, сподіваюся проблем не буде «yyyy» - чотири цифри.

Як бачимо, здається заповнювати не так багато, але помилки трапляються часто. Тому раджу при заповненні анкети нікуди не поспішати, сісти з закордонними паспортами і вже підготовленими даними сім'ї і правильно все заповнити, а потім ще пару раз звіритися. У вас півгодини на заповнення - це дуже багато часу, уважність в таких випадках часто може вирішити долю.

Перевірка результатів

Після успішної подачі анкети на розіграш лотереї вам залишається тільки чекати і сподіватися. І чекати потрібно до початку травня наступного року. У нашому випадку, якщо ви подавалися на DV Lottery 2020 року, то перевіряти результати можна буде не раніше 15 травня 2018 року.

Перевірка результатів Green Card (DV-2020) проводиться тільки на офіційному сайті www.dvlottery.state.gov

Внизу є розділ «2020 Entrant Status Check» і кнопочка синього кольору Check Status. Далі вам потрібно буде ще раз клікнути на кнопку Continue.

Вже на наступній сторінці потрібно заповнити чотири нескладні поля.

Поле 1. Ваш Confirmation Number - це саме той номер, який я відзначав, щоб ви обов'язково зберегли. Його вам видавали після успішного заповнення анкети. Для DV-2020 він буде мати вигляд «2020XXXXXXXXXXXX».

Поле 2. Ваше прізвище (англійською), так як в закордонному паспорті.

Поле 3. Ваш рік народження.

Поле 4. Номер аутентифікації. Це для перевірки, що ви не бот.

Після, натискаємо кнопку Submit і отримуємо один з двох варіантів відповіді:

 1. «You have been randomly selected for further processing ...» - ваша анкета обрана для отримання диверсифікованої візи.
 2. «Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing ...» - ваша анкета не обрана.

У разі позитивного для вас результату дуже важливо, щоб ви зберегли собі так званий Case Number, він вам знадобиться для подальшого оформлення документів і запису на інтерв'ю в посольство США.

нюанси

Якщо після заповнення полів вам видає, що Confirmation Number неправильний, не варто впадати у відчай. Уважно ще раз перевірте і спробуйте ввести номер. Зверніть увагу, що символи «0» (нуль) і «O» (буква) «1» (один) і «I» (буква) схожі, можливо, ви просто їх переплутали.

Навіть якщо система видала вам невтішну відповів «HAS NOT BEEN SELECTED» не турбуйтеся відразу. Через значне навантаження на сервери в перші дні перевірки результатів були випадки, що система показувала неправильну сторінку. Спробуйте почекати 5-7 днів і знову перевірити свої результати.

Міфи про лотереї Green Card

Лотерея проводиться вже давно, тому не дивно, що з руки фірм-посередників і людей з забобонами вона обросла своїми міфами. В цьому розділі хочу їх розвіяти.

Міф 1 Якщо заповнювати анкету з IP-адреси США, то шанси на перемогу значно збільшуються.

IP-адреса країни абсолютно ніяк не впливає на результати розіграшу. Під час розіграшу комп'ютер вибирає переможців випадковим чином. Якщо вдаватися в подробиці, всі подані заявки розглядаються, систематизуються і поділяються на 6 груп - за існуючими регіонах. Всі країни колишнього СРСР відносяться до регіону Europe. Проводиться відповідно 6 паралельних незалежних розіграшів.

Чому виник такий міф? Більшість міфів придумали фірми і посередники, для виманювання у людей грошей розкажуть ще й не таку »казку». Мовляв, у нас свій сервер в США, з якого ми відправляємо ваші заявки, обслуговування його недешеве, тому платите і ваші шанси зростуть у 2-3 рази. Брехня, не ведіться.

Міф 2 Якщо заповнювати та надсилати анкету в перший тиждень лотереї (або в останні 3-5 днів), то шанси на перемогу у вас будуть більше.

День відправлення анкети на участь в лотереї ніяк не впливає на ваш шанс перемогти. Чому я в цьому впевнений:

В інструкціях до лотереї DV-2020 Instructions є така фраза, цитую:

All entries received from each region are individually numbered; at the end of the entry period, a computer will randomly select entries from among all the entries received for each geographic region . Within each region, the first entry randomly selected will be the first case registered ; the second entry selected will be the second case registered, etc. All entries received within each region during the entry period will have an equal chance of being selected .

Важливе виділив жирним шрифтом. Не гарячкуй - всі надіслані анкети обираються випадковим чином, нумеруються і вносяться в список для відповідного регіону. В кожному регіоні, знову ж таки, випадковим чином (рандомно) обираються переможці. Всі отримані в період подачі анкети з кожного регіону будуть мати рівні шанси на перемогу.

Як бачимо двічі випадковим чином вибираються надіслані анкети, тому ні день і час подачі не мають ніякого значення.

Цікавий факт: У 2011 році вперше за всю історій лотереї були скасовані результати Грін Кард DV-2012. Все тому, що під час перевірки результатів виявилося, що 98% переможців подавали заявки в перші два дні лотереї (5 і 6 жовтня 2010 року). Стався казус і не були дотримані правила випадкового відбору. 15 травня 2011 Результати були анульовані. Згодом була проведена ще одна лотерея (на цей раз правильно) і 15 липня 2011 оголошені результати.

Міф 3 Замість чесної лотереї в США просто відбирають потрібних їм людей (зазвичай молодих і талановитих).

Ну як же без цього, злі язики та противники всього американського повинні придумати свої теорії про спосіб переманювання талантів і «мізків» з інших країн. Насправді це не так. В першу чергу тому, що на момент проведення лотереї у організаторів не так вже й багато інформації про учасників. Ніякої детальної інформації про освіту, досвід роботи або геніальність тих чи інших людей в них немає. Крім того, як свідчить статистика переможці - це люди абсолютно різного віку.

Міф 4 Можна заплатити, щоб виграти або збільшити шанси на виграш в Green Card.

Абсолютна брехня. Ніколи і ні в якому разі не довіряйте людям, які розповідають байки про те, що виграш в цій лотереї можна купити. Всі вони шахраї і тільки сподіваються нажитися на вас. Ніхто жодним чином не може вплинути на результати лотереї, в позитивну сторону так точно. А ось нашкодити маючи вашу інформацію на руках - дуже легко. Ви подаєте свою заявку, вони подають таку ж від вашого імені, вуаля - дискваліфікація.

Міф 5 Участь в лотереї і оформленні візи неможливо без знання англійської мови.

Ще одним недобросовісними фірмами, які намагаються заробити, є різні приватні школи і курси англійської мови. Іноді, щоб заманити людей до себе на заняття вони вдаються до відвертої брехні. Чи не стверджую, що всі, хто надає послуги вивчення англійської такі, але вони зустрічаються.

Також даний міф на всі 100% розвінчати не вдасться хоча б тому, що навіть мінімальне знання англійської мови обов'язково вам стати в нагоді. Я вже не кажу про те, що якщо виграєте, то в будь-якому випадку доведеться англійська вивчити вже перед від'їздом або на курсах в штатах.

Шахрайство і способи нажитися на бажаючих взяти участь в Green Card

Вкотре хочу повторити, що участь в програмі Грін Кард DV-2020 є безкоштовним, ви не зобов'язані нікому нічого платити і здатні самі заповнити анкету скориставшись розділом 5 цієї статті.

Чому я закликаю самостійно брати участь в лотереї? Та тому що в наш час розвелося дуже багато аферистів і шахраїв, які можуть не тільки здерти з вас гроші, а й нашкодити вашим планам по імміграції в США. В цьому розділі хочу розглянути відомі мені способи шахрайства з Green Card Diversity Visa Lottery.

спосіб 1
Вам на е-мейл приходить не зазначений лист від шахраїв про те, що ви як-би виграли в лотерею і для подальшої реєстрації та оформлення документів вам потрібно заплатити кругленьку суму (зазвичай в доларах). Приклад такого листа можна подивитись тут . Це все махінації, хоча і добре замасковані. Ніяких е-мейл розсилок або телефонних дзвінків організатори Грін Кард не здійснюють.

Звідки ж вони дізналися ваш е-мейл і ваші дані запитаєте ви. Відносно е-мейла, то в інтернеті є безліч різних баз електронних адрес, які легко можна купити. А ваші дані - швидше за все ви самі вводили, коли хотіли зареєструватися в лотерею через посередницькі сайти.

спосіб 2
Зловмисники реєструють вас в лотереї без вашого відома. Знову ж все дані купуються, правда найскладніше тут з фотографіями, але і цей нюанс їх не зупиняє. Далі, якщо якась із десятків тисяч анкет, які вони зареєстрували перемагає, вони зв'язуються з власником і за певну суму намагаються продати їм номер підтвердження виграшу. Напевно, найгучніший такий випадок був у Тернополі, де таким чином діяли аферисти фірми Гермес (за який переміг номер вони вимагали з людей від 4,5 до 12 тис. Доларів).

спосіб 3
Якщо ви звернулися в так зване представництво лотереї і навіть якщо вони вам все гарненько заповнили і надіслали, будьте готові, що в разі виграшу вони можуть попросити ще грошенят.

До речі, зараз такі «бізнесмени» беруть з людей від 500 до 1500 грн тільки за заповнення анкети. Найцікавіше, що вам не дають, та й ніхто не дасть гарантій, що після того як вони заповнили вам анкету один раз, вони коли ви підете, не зроблять це вдруге і вас просто дискваліфікують.

Саме тому я не рекомендував би звертатися до фірм, які виступають посередниками. Тільки в крайньому випадку і тільки до таких, в яких ви впевнені (наскільки це можливо). Також раджу не поширювати свої дані і фотографії на тих же форумах з метою дізнатися чи відповідають вони вимогам програми.

спосіб 4
Ще один спосіб - онлайн махінації. Аферисти роблять свій сайт максимально схожим на офіційний і ви нічого не підозрюючи заповнюєте анкету, але там реєстрація зазвичай платна. Причому кінцевий кроком потрібно ввести ще і дані своєї кредитної картки. І якщо ви не завершите останній крок, умільці набираються сміливості дзвонити вам і вимагати оплати за ніби подачу анкети.

Найбільш відомими шахраями такого роду є сайти usafis.org і usagc.org (як не дивно вони до сих пір працюють). Вже неодноразово на різних форумах обговорювалися їх афери (деякі описують навіть їх загрози судом), але люди все одно вірять.

спосіб 5
Уявіть собі, доходить навіть до того, що люди в куртках і з сумками з написом Green Card ходять по вулиці і намагаються умовити перехожих взяти участь у лотереї. Звичайно, хочуть за свій «важка праця» грошей ну і звичайно компенсацію в разі перемоги вашої анкети.

Є в Узбекистані таке місто - Самарканд, там вже довгий час щорічно спостерігається дуже велика кількість переможців в Грін Кард. А все тому, що в цьому місті шахраї 80-го рівня. Афери там настільки відточені, що на весь Узбекистан припадає 5000 виграшних анкет, в тому числі тільки на місто Самарканд - 4000 переможців! Як вам такі розклади?

Питання-відповіді

Якщо у вас вистачило терпіння прочитати все написане, то сподіваюся, що питань у вас майже не залишилося. Але все ж спробую тут описати буквально пару уточнюючих моментів. Також цей розділ буде оновлюватися, якщо будуть з'являтися цікаві питання в коментарях.

1. Мені подзвонили з агентства (посередник) і сказали, мовляв я виграв Грін карту, але віддати конверт з Case Number вони згодні тільки за великі гроші. Грошей платити здирникам не хочу, чи можна їх обійти?

Так. В першу чергу вам потрібно впевнитися, що фірма не бреше і ваша анкета дійсно виграла (корисна стаття на цю тему: http://greencard.ua/publications/articles/16310/ ). На різних форумах (з відомих мені це http://greencard.ua/community/forum/ и http://greencard.by/community/forum/ ) Неодноразово вже обговорювалися способи перехитрити і обійти аферистів.

На сайті посольства США в Києві зазначено наступне:

На сайті посольства США в Києві зазначено наступне:

Тобто в крайньому випадку ви можете дізнатися дату інтерв'ю в посольстві. І вам не потрібні будуть ні Confirmation Number ні Case Number.

2. Я виграв у DV-2017, але співбесіду в посольстві ще не пройшов і не впевнений в отриманні візи через дрібних помилок при заповненні анкети. Чи можу я зіграти в DV-2018?

Так можете. Ви маєте право грати хоч кожен рік, а також після отримання візи для також.

3. Я виграв у лотереї. Чи можу я переносити дату свого інтерв'ю в посольстві?

Так, ви це можете зробити за умови, якщо завчасно зв'яжетеся з консульством і проінформує їх про причини перенесення. Якщо причина дійсно вагома, співбесіду можуть перенести. Але враховуйте той факт, що на момент проходження інтерв'ю (якщо дату перенесли на більш пізній термін) все виділені 3500 віз (макс. Квота 7% на країну) можуть бути вже видані і ви не зможете отримати заповітну Green Card.

4. Я дізнався, що переміг. Скільки часу на подачу документів і отримання візи у мене є?

Відповім прикладом: Припустимо ви виграли в лотереї DV 2016 на яку подавалися в жовтні 2014 року. Результати ви дізналися на початку травня 2015 року. Відтак до 30 вересня 2015 вам потрібно заповнити і вислати в Кентуккського Консульський Центр (ККЦ) анкети DS-260 (імміграційна візова анкета) на кожного члена сім'ї та чекати призначення співбесіди. Всі співбесіди (для DV 2016) проводяться з жовтня 2015 року до 30 вересня 2016.

5. У чоловіка / дружини була судимість. Чи є у нас шанси іммігрувати в США через Грін Кард?

Тут все неоднозначно. В першу чергу треба розуміти який ступінь тяжкості вчиненого злочину. Наприклад, адміністративні злочини (хуліганство і т.п.) швидше за все не стають причиною невидачі візи, а кримінальні (навіть якщо вони вже погашені) це інше питання, тут все більше на розгляд консула.

Хочу зауважити, що одним з документів для посольства є довідка про несудимість та в залежності від того, що в ній буде зазначено безпосередньо консул буде приймати рішення.

6. Ми з дівчиною ще не одружені (але плануємо через 6-12 місяців). Якщо я подам заявку сам, виграю, після цього одружуся і прийду в посольство з дружиною чи зможе вона також отримати візу?

Якщо на момент подачі документів в посольство між вами не буде офіційно оформлений шлюб, то диверсифікаційну візу отримає тільки переможець лотереї. Одружитися можна як до подачі заявки так і після виграшу. Але нюанс у тому, що чим ближче до дати співбесіди оформлений шлюб, тим з більшою недовірою до вас буде ставитися консул. Доведеться всіляко переконувати його в щирості ваших відносин і в тому, що шлюб не фіктивний.


Що таке диверсифікація?
Ви готові?
Чому виник такий міф?
Чому я закликаю самостійно брати участь в лотереї?
Як вам такі розклади?
Грошей платити здирникам не хочу, чи можна їх обійти?
Чи можу я зіграти в DV-2018?
Чи можу я переносити дату свого інтерв'ю в посольстві?
Скільки часу на подачу документів і отримання візи у мене є?
Чи є у нас шанси іммігрувати в США через Грін Кард?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: