Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Лотерея Грін Кард в США 2018-2019: як заповнити анкету Green Card на офіційному сайті

 1. Коротко - що таке лотерея Green Card
 2. Інші способи імміграції в США
 3. Загальна інформація про лотереї Грін Кард
 4. Чому лотерея називається Грін-карт dv-2019?
 5. Як брати участь в лотереї: вимоги
 6. Як заповнити анкету на Грін Карту?
 7. Витяг з правил оформлення фотографії
 8. Порядок заповнення анкети
 9. Корисне відео
 10. Що робити після заповнення анкети?

Важливо! Інформація про Лотереї Грін Кард 2020.

Дати подання заяви на участь в лотереї DV-2020: з 03 жовтня 2018 з 06 листопада 2018.

Перевірка лотереї для учасників dv-2020 буде доступна з 7 травня 2019 року.

Увага!

Єдиний варіант участі - заповнити анкету на офіційному сайті: https://www.dvlottery.state.gov/ . На цьому ж сайті здійснюється перевірка на виграш.

Всі інші сайти, які пропонують заповнення анкети і беруть за це гроші - шахраї! Будьте уважні!

Всі інструкції щодо заповнення ви знайдете нижче.

Важливо Коротко - що таке лотерея Green Card

 • Green Card - це документ, який дає право постійно жити в Америці;
 • отримати Green Card можна різними способами, найпростіший - виграти в лотерею;
 • лотерея Green Card проводиться Державним Департаментом США один раз на рік;
 • мета лотереї Green Card - залучення активних іммігрантів і підтримку багатонаціональності населення США;
 • брати участь в лотереї можуть люди з багатьох країн світу, щорічно цей список коригується;

Хто вже всерйоз замислюється про імміграцію в США і вивчав інформацію, напевно знають, що самий простий і швидкий спосіб стати законним жителем країни - це виграти в лотерею Green Card. Є звичайно й інші способи, але вони займають набагато більше часу, грошей і інших ресурсів. Нижче наведу тільки список цих способів:

Інші способи імміграції в США

 • отримати Green Card на основі працевлаштування;
 • отримати Green Card на основі шлюбу з громадянином;
 • отримати Green Card на основі отримання статусу біженця;
 • отримати Green Card на основі родинних зв'язків з громадянином;
 • отримати Green Card на основі інвестицій в економіку;

Сьогодні мова піде саме про імміграцію в США через лотерею Грін-кард. І перш за все, я хочу сказати - чому взагалі все так хочуть отримати заповітну Грін-карту.

Зверніть увагу! Так звана Green Card (грін-карта, грін-кард) це основний документ для тих хто хоче легально жити і працювати в США, подорожувати за кордон і повертатися в США. Загалом, карта дає вам такі ж права, як і у всіх громадян країни, за винятком права ходити на голосування.

Грін-кард через певну кількість років (залежить від способу її отримання) дає вам право стати громадянином США.

Загальна інформація про лотереї Грін Кард

Слово лотерея (lottery), говорить нам про те, що вибір переможців здійснюється на основі випадкового вибору серед усіх, хто надіслав свої анкети в означений термін - зазвичай 1 місяць в році Слово лотерея (lottery), говорить нам про те, що вибір переможців здійснюється на основі випадкового вибору серед усіх, хто надіслав свої анкети в означений термін - зазвичай 1 місяць в році. З усіх надісланих анкет, комп'ютер випадковим чином вибирає переможців.

Щорічно вибирається 50 тис. Чоловік серед усіх, хто надіслав свої анкети. Зауважу, що це кількість розподіляється на всі країни-учасниці лотереї. Ці країни змінюються з року в рік. Посилання на список країн учасниць лотереї я приведу нижче.

Після виграшу вам треба буде пройти інтерв'ю в посольстві, за результатами якого вам дадуть або не дадуть Green Card. Тут не варто переживати про погане результаті - зберіть всі документи, підготуйтеся до інтерв'ю і все буде добре. Сподіваюся цей сайт допоможе вам у цьому 🙂.

Чому лотерея називається Грін-карт dv-2019?

Дивіться, дата прийому анкет з жовтня по листопад 2017 року. Результати ви дізнаєтеся 1 травня 2018 - саме в цей день в загальний доступ, на офіційному сайті викладуть результати лотереї. Якщо ви опинитеся серед щасливчиків, які виграли, вам призначать дату співбесіди і в'їдете ви в країну вже в 2019 році.

Важливо! Пам'ятайте, що пошуком житла, роботи, облаштуванням в новій країні - переможцям потрібно займатися самим. Крім того, всі інші турботи, які виникають в процесі підготовки до імміграції, теж будете вирішувати виняткові ви.

Тому, я б радив розраховувати, в першу чергу, на власні сили. Звичайно, дуже класно якщо у вас вже є друзі в Америці, допомога яких, в перший час може виявитися просто незамінною.

Пам'ятайте, що разом з переможцем, в США можуть поїхати його чоловік (дружина) - причому шлюб може бути укладений після виграшу, а також їхні діти, які не досягли 21 року. Тому, ви можете збільшити свої шанси на перемогу, якщо в лотереї братиме участь як чоловік так і дружина - ймовірність більше, як бачите.

Важливий момент - участь в лотереї Грін-кард абсолютно безкоштовне! Ви не повинні платити гроші за участь в лотереї. Якщо вам пропонують оплатити участь - вас хочуть обдурити або нажитися на вас. Нижче я приведу посилання на офіційні сайти, де потрібно заповнювати анкету. Оплачувати будь-які гроші потрібно тільки після виграшу - це оплата за співбесіду і деякі інші довідки.

Як брати участь в лотереї: вимоги

У лотереї можуть брати участь практично всі бажаючі У лотереї можуть брати участь практично всі бажаючі. Знання англійської мови для отримання Green Card не потрібно.

Брати участь в лотереї можна з 18 років. До речі, з цього приводу - максимальні шанси потрапити в США у тих учасників, яким ще не виповнилося 21 року. Так як можна брати участь, як самостійно, так і складі заявок батьків.

Найголовніше і перше правило лотереї - учасник повинен народитися в країні, яка знаходиться в списку країн-учасниць лотереї. Цей список щорічно змінюється. Визначається він Державним Департаментом США. Виключаються ті країни, з яких за останні 5 років в США вже приїхало понад п'ятдесят тисяч іммігрантів.

І друге, головне правило для участі - як мінімум середню освіту або трудовий стаж по високо-кваліфікованої спеціальності.

Це основне. Крім цього існує ряд різних заборон: якщо ви наркоман, злочинець (маєте проблеми з законом як на території своєї держави, так і США), важко чим-небудь хворієте і ще деякі обмеження. Тут особливо турбуватися на потрібно, якщо ви звичайна нормальна людина, то все буде добре.

Зверніть увагу! За більш детальною інформацією про заборони ви можете звернутися на тематичні форуми, а краще на офіційні сайти. Вони англійські, однак якщо вже ви хочете переїхати в Америку, він вам точно стане в нагоді, рано чи пізно. Починайте вчити вже зараз.

Як заповнити анкету на Грін Карту?

Посилання на сторінку з анкетою на якій ми починаємо заповнення -  https://www Посилання на сторінку з анкетою на якій ми починаємо заповнення - https://www.dvlottery.state.gov/ - нас цікавить посилання на цій сторінці: Begin Entry, натискаємо по ній і відкривається анкета.

Анкета заповнюється дуже швидко і просто. До речі, перед заповненням можете прочитати інструкцію російською, посилання на яку я привів вище. Там багато різної корисної інформації організаційного характеру по лотереї.

Увага!

Перед заповненням вам необхідно підготувати і перевірити вашу фотографію. Детально про це можна прочитати на цій сторінці - https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx (Посилання працює тільки в момент проведення лотереї), тут же її можна і перевірити через валідатор.

Насправді не чого складно в цьому немає. Особисто я просто взяв білий ватман, прикріпив до стіни і попросив, щоб мене сфотографували. Далі в фотошопі я просто обрізав фотографію до потрібного розміру.

Витяг з правил оформлення фотографії

 • C 1-листопада 2016 року у фотографіях для віз заборонено використовувати окуляри.
 • Формат зображення: Зображення повинно бути в форматі Об'єднаної експертної групи по фотографії (JPEG).
 • Розмір файлу зображення: Максимально прийнятні розміри зображення складають двісті сорок кілобайт (240 кілобайт).
 • Дозвіл зображення і розміри: Мінімально допустимий дозвіл - 600 пікселів (ширина) на 600 пікселів (висота). Пікселі повинні мати квадратну форму. Це означає, що ширина зображення повинна бути дорівнює висоті.
 • Глибина кольорового зображення: 24-бітова кольорова. Чорно-білі зображення (24-х бітова глибина кольору), а також зображення з 8-бітової глибиною кольору прийматися не будуть.

Чорно-білі зображення (24-х бітова глибина кольору), а також зображення з 8-бітової глибиною кольору прийматися не будуть

Приклади правильно зроблених і оформлених фотографій:

Приклади правильно зроблених і оформлених фотографій:

З повними правилами оформлення фотографій англійською мовою можна ознайомитись на цій сторінці: https://travel.state.gov/content/visas/en/general/photos.html

Порядок заповнення анкети

Порядок заповнення анкети

Розберемо все по пунктах:

 1. Name - вводимо ваші прізвище, ім'я та по батькові. Латинськими літерами, як в закордонному паспорті. Наприклад: Ivanov Ivan Ivanovich.
 2. Birth Date - дата народження.
 3. Gender - чоловік чи жінка. Там навіть картинки є.
 4. City Where You Were Born - місто народження.
 5. Country Where You Were Born - країна народження.
 6. Country of Eligibility for the DV Program - допущена чи країна вашого народження до участі в лотереї. Якщо ви народилися в Росії, то просто залишаєте Yes. Росія в цьому році бере участь. Про інші країни ви можете прочитати в pdf файлі, посилання на який я доклав вище. Однак тут ще є варіанти для тих у кого чоловік, дружина або батьки народилися в країні учасниці. Це теж дає вам право подавати анкету. Загалом якщо ви народилися в країні учасниці, залишаємо Yes, за замовчуванням і йдемо далі.
 7. Entrant Photograph - завантаження фотографії. Вибираємо заздалегідь підготовлену фотографію і завантажуємо її.
 8. Mailing Address - Вашу електронну адресу. Адреса вашого нинішнього проживання. Поля optional можна не заповнювати. Address Line 2 - забивати не обов'язково. Російські адреси зазвичай поміщаються в одне поле.
 9. Country Where You Live Today - країна вашого поточного проживання.
 10. Phone Number - номер телефону, опциональное поле. Можна заповнити через +7 (для Росії).
 11. E-mail Address - адреса електронної пошти.
 12. What is the highest level of education you have achieved, as of today? - ваше освіту на сьогоднішній день. Зверніть увагу, що у вас повинен бути як мінімум High School degree.
 13. What is your current marital status? - Ваш сімейний стан.
  • неодружений (незаміжня)
  • одружений одружена)
  • розлучений (а)
  • вдівець (вдова)
  • офіційно розлучені (коли є рішення суду по розлученню), узаконене проживаю окремо
 14. Number of Children - кількість дітей. Якщо немає, залишаємо поле порожнім.

Кількома - Continue.

Якщо ви вказали дітей або подружжя, то все те ж саме заповнюємо для них.

Якщо їх не було, вам покажуть сторінку з вашими заповненими даними та запропонують перевірити і підтвердити. На цьому етапі ви ще можете повернутися назад і щось поправити.

Після підтвердження вводимо код-капчу і натискаємо submit.

Корисне відео

На відео ви побачити процес покрокового заповнення анкети:

На відео Михайло Портнов розповідає розповідати, що вдає із себе лотерея зараз, а також про майбутню лотереї dv-2019:

Що робити після заповнення анкети?

От і все. Перед вами сторінка в вашим номером, ім'ям, прізвищем і роком народження. По розуму, її треба роздрукувати. Бажано в декількох примірниках.

Тепер вам тільки залишилося дочекатися 1 травня наступного року і дізнатися результати лотереї.

Всім бажаю удачі. І не затягуйте з заповненням анкети 😉

І пам'ятайте, що навіть якщо ви виграєте в лотереї, то вас не будуть сповіщати про це. Єдиний спосіб - перевірити самому. І в разі виграшу ви отримаєте подальші інструкції.

Чому лотерея називається Грін-карт dv-2019?
Як заповнити анкету на Грін Карту?
What is the highest level of education you have achieved, as of today?
What is your current marital status?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: