Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

«Материнське агентство». Як зробити правильний вибір.

Незважаючи на не настільки розвинений fashion-ринок в Україні, професія моделі стає з кожним роком все популярнішим. В результаті цього, людей, які раді заробити на моделях, стає все більше. Впевнена, ніхто не стане сперечатися, що навіть за останній рік кількість модельних агентств і агентів, які пропонують молодим дівчатам роботу в сфері моди, значно зросла. Кожна друга дівчинка може похвалитися пропозиціями від мінімум двох - трьох скаутів. Але чи варто довіряти солодким обіцянкам про блискучу кар'єру, що виходить від незнайомців з соціальних мереж? Кому вірити і як знайти тих справжніх професіоналів, які допоможуть потрапити в модельний бізнес?

Кому вірити і як знайти тих справжніх професіоналів, які допоможуть потрапити в модельний бізнес

Кожна дівчина, яка бажає стати моделлю, рано чи пізно стикається з поняттям «материнське агентство». Материнське агентство - це агентство, яке займається побудовою та розвитком модельної кар'єри дівчинки. Саме вони готують початківців моделей до майбутньої нелегкої роботи: навчають основним навичкам моделинга, створюють портфоліо, допомагають з оформленням міжнародних документів, вирішують з ким їм працювати на внутрішньому ринку, куди і коли летіти з міжнародного контракту.

В Україні, дійсно хороших агентств, з гідною клієнтською базою і можливостями, чесно кажучи, можна порахувати на пальцях. Тому, необхідно остерігатися шахраїв, перевіряти інформацію і не поспішати з вибором «материнки».

Щоб не розповідати теоретично про те, як же вибрати агентство, пропоную почути як все відбувається насправді у успішних українських моделей з різних агентств столиці про їх виборі «материнки».

Марія Зубцова. Модельне агентство «Linea 12».

Одна з найпопулярніших моделей українського подіуму. Марія брала участь в показах практично всіх дизайнерів на Ukrainian Fashion Week. Її фото друкувалися в «Vogue» (Ukraine), «L'Officiel», «Pink» і «Viva».

Її фото друкувалися в «Vogue» (Ukraine), «L'Officiel», «Pink» і «Viva»

Чим ти керувалася при виборі материнської агентства?

Марія: Зізнаюся чесно, агентство я не вибирала, зі мною познайомилася Букер з «Linea 12» і запропонувала роботу. Так що питання вибору материнського агентства переді мною і не стояло, ми відразу почали працювати разом і підписали контракт. Вже через певний час, я дізналася про інших модельних агентствах на ринку і про те, як вони працюють.

Чи завжди ви задоволені своєю «материнки» і агентом? Виникали конфлікти? Які плюси саме твого агентства?

Марія: У мене досить таки складний характер? і я рідко буваю задоволена, як собою так і іншими. Ще в дитинстві батько вчив мене від усього брати по максимуму, так що і від агентства я вимагаю 100% віддачу, як від материнського, так і від того, з яким працюю за кордоном. І це не рідко призводить до того, що мене просять перестати «тиснути» і дозволити кожному робити свою роботу. Так що, повинна сказати «спасибі» Маші Манюк за її безмежне терпіння і розуміння.

Що ти порадиш початківцям моделям, які в пошуках материнського агентства?

Марія: Агентство обіцяє багато, реально ж варто прислухатися до думки моделей, які там працюють. Вони, на прикладах з життя, розкажуть про плюси і мінуси з якими стикалися.

Але й не варто забувати, що вибираючи агентство, ти вибираєш людини, якій довірити свою долю, тому дуже важливо, щоб в спілкуванні вам було комфортно і ви розуміли цілі і пріоритети один одного.

Анастасія Кулик. Модельне Агентство «STARSYSTEM Kiev».

Настя також брала участь в показах таких дизайнерів як Andre Tan, ALONOVA, Lake і багатьох інших дизайнерів на Ukrainian Fashion Week. Знімалася для журналів «Pink», «L'Оfficiel» і «Vogue» (Малайзія).

Чим ти керувалася при виборі материнської агентства?

Настя: Я з тих щасливиць, яких агентство знайшло і саме запропонувало співпрацю. Тоді, в 15-річному віці, у мене було вкрай туманне уявлення про модельний бізнес. Я навіть ніколи не замислювалася про те, щоб стати моделлю, а вже тим більше, що буду давати зараз це інтерв'ю. Коли ж я почала працювати, і крок за кроком зрозуміла, як влаштований модельний світ і якими головними якостями має володіти моє материнське агентство - я вважала за краще залишитися в своєму. Для мене важливо, що я змогла повністю довіритися їм, відчуваючи їх рішучий настрій в роботі зі мною і індивідуальний підхід. Я отримувала кращі замовлення, брала участь в кращих показах, вони завжди були готові вислухати мої проблеми і найголовніше - у них завжди є відповідь і рада. Ці люди завжди прийдуть на допомогу, коли варто складне питання життєвого вибору, і по-батьківськи допоможуть в ньому розібратися. Ну, і наостанок, приємний бонус - я знайшла в агентстві дуже хорошу подругу, яку так складно буває знайти дівчаткам в юному віці.

Чи завжди ви задоволені своєю материнки і агентом? Виникали конфлікти? Які плюси саме твого агентства?

Настя: Бували і конфлікти, але скоріше через мене. З моїм агентом ніколи - це найкращий і улюблений для мене людина в агентстві, а оскільки складно подобатися всім і відразу, я рада, що ми знайшли один одного. Я думаю головним достоїнством мого агентства є те, що вони не прагнуть лише заробити на нас гроші і принести собі славу. Для них головна мета - побудова модельної кар'єри, допомога в підкоренні «високих» подіумів і надання можливості заробляти гроші за коштами улюбленої професії. Вони, грубо кажучи, виношують нас, як матусі, але при цьому як кращі друзі - завжди поруч.

Вони, грубо кажучи, виношують нас, як матусі, але при цьому як кращі друзі - завжди поруч

Що порадиш початківцям моделям, які в пошуках материнського агентства?

Настя: Головна порада - не боятися! Якщо ви хочете стати професійною моделлю, то ніколи не робіть це самостійно. Довіртеся людям, які знають свою справу і не бачать особистісної вигоди в цьому, а бачать лише ваш потенціал і знають, як його правильно розвивати. Не думайте, що в агентстві будуть весь час бігати за вами з проханнями привести свою форму в тонус - вам потрібно самостійно за цим стежити, нехай краще цей час піде на пошук вам хорошої роботи і клієнтів. Агентство повинно бути схожим на старшу сестру: відповідати за вас і наставляти, радіти вашим успіхам, пишатися вами і, звичайно ж, любити.

Маша Рябенко. Модельне Агентство «PM Management».

Машу знають багато дизайнерів Aurora Fashion Week (St.Petersburg), італійські дизайнери на Milano Fashion Week. Маша також знімалася в «Vogue» (Italy).

Чим ти керувалася при виборі материнської агентства?

Маша: Моя історія почалася з модельної школи і агентства Eos-models. В агентстві я отримала тільки поняття про модельний бізнес і невелику практику. А, так, ще я витратила на це три тисячі гривень. У нинішню материнку я потрапила за допомогою скаута, який побачив мене на показі дизайнера-і привів в «PM Мanagement».

Чи завжди ви задоволені своєю материнки і агентом? Виникали конфлікти? Які плюси саме твого агентства?

Маша: Звичайно я не так давно працюю, щоб могла обґрунтовано порівнювати різні агентства між собою. Тому я розповім суто особиста думка про свою материнке. Я задоволена агентством, конфлікти виникали тільки з приводу способів схуднення, і то, скоріше не конфлікт а серйозне обговорення того, який же спосіб ефективніше. Мені подобається, що в моїй материнке до мене ставляться, в першу чергу, як до особистості, а в другу, як до моделі. Я знаю, що якщо у мене щось станеться, завжди зможу поговорити зі своїм агентом, я отримаю підтримку, розуміння і разом ми знайдемо вирішення будь-якої проблеми.

Що порадиш початківцям моделям, які в пошуках материнського агентства?

Маша: Початківцям моделям я можу порадити тільки одне: знайдіть агентство, в якому ви будете почувати себе як вдома, ніби це ваша друга сім'я, агентство, в якому агенти будуть шукати роботу вигідну для вас, а не тільки для них. Агентство, яке піклується про вас не як про товар, а як про особистість. Модель потребує розвитку, в підтримці. У кожної людини бажання і цілі різні, але без підтримки багато чого не добитися. Особисто для мене ця підтримка дуже важлива, і я дуже щаслива, що отримую її не тільки від моєї рідні, друзів, а й від агентства, агентів і моделей в ньому!

І у мене є своя історія приходу в материнку. У моєму випадку, я теж не відразу потрапила в агентство, яке мене повністю влаштовує. Але зараз, я повністю задоволена роботою свого букера, мені подобається, що він планує мою кар'єру, а не просто пропонує одноразові поїздки і роботи. У такому випадку, я розумію, що цікавлюся агентство як перспективна модель, а не просто даю можливість тимчасового заробітку. При необхідності, вони завжди готові вкладати в мене фінанси, будь це оформлення документів або просто зйомка тестів для мого портфоліо.

Підбивши підсумок, я можу сказати - гарне материнське агентство - це те, яке піклується, просуває і ставить модельну кар'єру дівчинки вище своїх матеріальних цінностей.

До речі, кожне материнське агентство працює не тільки з моделями, а й з професійними фотографами, які створюють дійсно сильний бук для дівчаток. І як раз про таких фотографів я розповім вам в своїй наступній статті.

Фотограф: Таня Оліфіренко

Коментарі

Але чи варто довіряти солодким обіцянкам про блискучу кар'єру, що виходить від незнайомців з соціальних мереж?
Кому вірити і як знайти тих справжніх професіоналів, які допоможуть потрапити в модельний бізнес?
Чим ти керувалася при виборі материнської агентства?
Чи завжди ви задоволені своєю «материнки» і агентом?
Виникали конфлікти?
Які плюси саме твого агентства?
Що ти порадиш початківцям моделям, які в пошуках материнського агентства?
Чим ти керувалася при виборі материнської агентства?
Чи завжди ви задоволені своєю материнки і агентом?
Виникали конфлікти?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: