Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

MemberLux для Вордпресс: закритий сайт з платним доступом

 1. Що таке MemberLux?
 2. Як організований MemberLux для користувачів
 3. Робимо закритий сайт з MemberLux

Вітаю Вітаю! Не так давно ми з вами дізналися, як створити на базі Вордпресс Landing Page . Такий формат сторінок спочатку не передбачений даної CMS. Як і закриті сторінки. А адже надання доступу до певної частини контенту на основі оплати за членство стає однією з найбільш популярних моделей монетизації своїх знань і умінь. І для реалізації такого рішення на WordPress був розроблений унікальний плагін MemberLux - сервісу. Ця система організації закритого навчального порталу - незамінний помічник для блогерів і інфобізнесменов в проведенні платних навчальних програм і вибудовуванні довгострокових відносин з власною аудиторією.

Плагін платний, але можна сміливо стверджувати, що в Рунеті аналогів MemberLux для Вордпресс не існує. А простота, зручність і функціональність рішення роблять його лідером і серед західних інструментів з розвитку Інфобізнес і інтернет-маркетингу. Тому пропоную детальніше вивчити: як працює дана платформа, її основні переваги та налаштування.

зміст:

 1. Чим цікавий формат мембершіп і основні можливості MemberLux
 2. Сайт на платформі MemberLux: що отримує ваш клієнт
 3. Основні настройки і функціонал плагіна

Що таке MemberLux?

Отже, у вас є певний інформаційний продукт і ви хочете заробляти на продажу вашої навчальної програми або технології. До недавнього часу найочевиднішим способом втілити задумане були платні аудіо- та DVD-курси. Але, починаючи з 2014 року, популярність, а як наслідок, і економічна вигода такого рішення істотно знизилися. Основною причиною цього стало в першу чергу поява великої кількості неякісної, «конвеєрної» продукції. Покупці просто втратили довіру до такого роду інформації. Також вплинула і брак зворотного зв'язку з автором, що залишало клієнта наодинці з виникаючими питаннями.

На зміну приходить новий формат, який вже встиг стати трендовим. Це так званий мембершіп, іншими словами - закрите співтовариство. Дана система є ефективним рішенням для тих, хто планує створити багатофункціональний ресурс з повним або частковим доступом до матеріалів на основі разової або поетапної оплати. Але в чому суттєва відмінність такого підходу від продажів курсів?

Справа в тому, що мембершіп-формат - це ціла стратегія. Ви продаєте не продукт, а ідею, об'єднуючу однодумців в спільноту. Ваш ресурс має певну місію і цінності. Обмежений доступ до інформації створює відчуття обраності і причетності у членів групи. Всі учасники мають можливість спілкування як з командою авторів, так і між собою.

Головна мета, яку ви досягаєте при грамотній реалізації такого підходу - отримання стабільного, зростаючої прибутку від постійних клієнтів. При цьому якість наданої інформації та послуг має бути на висоті і виправдовувати очікування учасників. Якщо користувач задоволений, він продовжує підписку або купує більш просунутий тариф, якщо немає - просто йде. Таким чином, завдяки системі закритого співтовариства, інфобізнесмен отримує можливість перейти на якісно інший рівень, відмовившись від гонки за разовими продажами, а клієнт - захистити себе від придбання низькосортного продукту.

Просто і витончено реалізувати таку систему мембершіп на CMS WordPress допоможе плагін MemberLux. Завдяки йому, ми можемо створити закритий навчальний розділ, де є можливість:

 • розподіляти доступ до курсів для різних користувачів;
 • відкривати матеріали для учнів поетапно, у міру проходження занять;
 • організовувати перевірку виконання завдань;
 • давати закриту зворотний зв'язок в коментарях;
 • повністю змінювати дизайн на свій смак: сторінки, контенту, особистого кабінету клієнта.

Крім основного, MemberLux надає і більш специфічний функціонал:

 • потужний антипіратський модуль «Щит»;
 • інтеграцію з платіжними системами і сервісами розсилок;
 • вбудовану e-mail розсилку і безкоштовні оповіщення;
 • роботу на основі плагіна WPPage для створення цільових сторінок;
 • навчальні відео-уроки про бізнес-системі з доступом з адмінки.

Згідно відгуками про платформу MemberLux експертів, головними причинами, за якими варто зупинити свій вибір на цьому плагіні, є:

 1. Можливість зведення до мінімуму проблем, що стосуються технічного боку організації і проведення навчання
 2. Легкий старт і простота ведення процесу як для учасників, так і для тренера
 3. Дієвий захист контента від поширення
 4. Додаткові продажу інших продуктів всередині закритої сторінки
 5. Повністю автоматичний процес продажів і навчання
 6. Формування більш позитивного враження про коуч / автора курсу за рахунок професійної подачі інформації в формі повноцінного сайту, а не розрізнених посилань на матеріали
 7. Велика залученість учасників за рахунок зворотного зв'язку.

Як організований MemberLux для користувачів

Як організований MemberLux для користувачів

Після оплати доступу в Закриту сайту ваш клієнт отримує посилання на закриту сторінку і персональний код активації. Тут йому необхідно пройти реєстрацію.

Тут йому необхідно пройти реєстрацію

На пошту будуть вислані дані для входу, зазначені користувачем у формі. За ним в подальшому і буде здійснюватися вхід на сайт.

Тепер клієнт має можливість працювати з закритими матеріалами і потрапляє на стартову сторінку проекту. Це привітальна частина, де надається якась загальна інформація для користувача: про направлення навчання, форматі, загальні правила або інструкції. Можливо, тут буде розміщена форма для збору необхідних даних про учасників. Зліва - сайдбар з меню розділів.

Переходячи в той чи інший розділ, клієнт бачить список матеріалів з наступною інформацією по ним: назва, короткий опис, дата створення і можливість перегляду (в залежності від рівня доступу).

Клікнувши по конкретному матеріалу, ми потрапляємо всередину. Тут відвідувача чекає корисний контент у форматі тексту, картинок, відео або аудіо. Також тут може бути присутнім обговорення з можливістю додавання зображень в коментарі.

Повернутися до списку матеріалів розділу учасник спільноти може за допомогою відповідної кнопки у верхній частині сторінки.

Суть MemberLux полягає в розподілі доступу до матеріалів. Вони можуть бути розбиті на декілька тарифних планів або курсів, і для конкретного клієнта до одним з них доступ буде, а до інших немає. І якщо користувач відкриє урок зі статусом «Неможливо отримати доступ», він може побачити продає текст, де буде надана інформація, які тарифні плани зроблять перегляд даного контенту можливим.

Купивши необхідний тариф, клієнт отримує новий код активації, які дозволяє переглядати закритий матеріал. Саме таким чином MemberLux допомагає сформувати клієнтське співтовариство і перетворити клієнтів в постійних покупців.

Якщо на вашому закритому сайті активована система автотренінгом, то клієнт в списку матеріалів розділу бачить тільки перший урок. На сторінці самого уроку, крім основної інформації, клієнт отримає домашнє завдання.

На сторінці самого уроку, крім основної інформації, клієнт отримає домашнє завдання

Доступ до наступного уроку учасник отримає тільки після його виконання.

Ось так виглядає загальна схема взаємодії учасників закритого співтовариства з системою мембершіп. А тепер давайте заглянемо всередину і дізнаємося, як виробляються всі основні настройки плагіна MemberLux в адмінці.

Робимо закритий сайт з MemberLux

Завантажити MemberLux можна, сплативши його покупку на офіційному сайті memberlux.ru.

Натиснувши «Купити», ми потрапляємо на сторінку тарифів. На даний момент актуальне тарифний план «Classic», його ціна - 15000 руб. за один сайт. Додатково можна придбати послугу установки плагіна для сайту не на СMS WordPress, а на будь-якій іншій платформі, або для тих випадків, коли у вас немає взагалі ніякого сайту.

Основні конкурентні переваги даного пакета перед аналогами MemberLux в цій ніші:

 • після придбання плагіна термін його використання необмежений;
 • всі дані знаходяться на вашому хостингу;
 • немає будь-яких додаткових прихованих оплат;
 • кількість учасників, а також розділів і матеріалів закритого співтовариства не лімітується;
 • всі оновлення безкоштовні.

Перед придбанням плагіна тут же, на офіційному сайті, ви можете ознайомитися детально з його можливостями, прикладами реально існуючих закритих сайтів, створених з його допомогою, і відгуками про платформу Memeberlux.

Щоб встановити систему на свій Водпресс-блог, заходимо в консоль і завантажуємо архів плагіна. В меню з'являється новий пункт «MemberLux», заходимо в нього. Щоб почати роботу, необхідно вставити висланий на пошту код активації.

Щоб почати роботу, необхідно вставити висланий на пошту код активації

Тепер система активована і в розділі меню «MemberLux» формуються підпункти, за допомогою яких і буде створюватися і редагуватися закритий сайт.

Всі матеріали. Це по суті аналог пункту «Записи», який є в Вордпресс. Він містить список усіх матеріалів, які мають таку ж структуру, рубрики, дату публікації та інші параметри, характерні для стандартної сторінки записи.

Додати матеріали і Рубрики. Тут ми відповідно створюємо записи і рубрики. В редакторі матеріалів, крім основних можливостей WP, плагін пропонує нам приємний бонус у вигляді елементів WPPage. Під блоком редактора - ряд додаткових параметрів сторінки. Так, наприклад, ми можемо створити короткий опис уроку або заборонити копіювання контенту в розділі.

Також кожен запис може бути віднесена не тільки до якоїсь рубриці, але і до одного або декількох рівнях доступу.

Рівні доступу. Створюються за таким же принципом, як і рубрики. Дозволяють нам формувати різні рівні, матеріали яких будуть відкриті для одних і закриті для інших учасників спільноти, в залежності від придбаного ними пакета або курсу.

Для кожного рівня ми визначаємо код доступу. За замовчуванням генерується 500 кодів активації на період 12 місяців.

За замовчуванням генерується 500 кодів активації на період 12 місяців

Для створення і автоматичної розсилки повідомлень про закінчення терміну підписки по конкретному пін-коду, ми можемо скористатися опцією «Листи нагадування».

Для створення і автоматичної розсилки повідомлень про закінчення терміну підписки по конкретному пін-коду, ми можемо скористатися опцією «Листи нагадування»

Автотренінгом. Цей розділ відповідає за створення рубрик, в яких матеріали видаються учасникам у міру проходження занять і виконання завдань. Наступний урок стає доступним тільки в тому випадку, якщо домашнє завдання виконано правильно.

Домашні завдання. Тут знаходиться список відповідей по домашніх завдань, надісланих учнями. Адміністратор може після перевірки присвоювати їм статус схвалених або не схвалені.

Всі подробиці про роботу з автотренінгом і домашніми завданнями ви можете дізнатися з відео від творців плагіна MemberLux:

Розсилка - сервіс відправки листів учням.

Налаштування. Коли ви даєте новому учаснику посилання на закритий сайт, то за замовчуванням потрапити на стартову сторінку він може тільки пройшовши реєстрацію. Але якщо ви хочете зняти таке блокування, щоб клієнт відразу бачив якісь матеріали у відкритому доступі, перейдіть в «Налаштуваннях» MemberLux на вкладку «Загальні» - «Зняти блокування» і відзначте галочкою поле «Зняти блокування».

Але якщо ви хочете зняти таке блокування, щоб клієнт відразу бачив якісь матеріали у відкритому доступі, перейдіть в «Налаштуваннях» MemberLux на вкладку «Загальні» - «Зняти блокування» і відзначте галочкою поле «Зняти блокування»

Надання клієнту певної частки контенту для ознайомлення безкоштовно може успішно використовуватися як маркетинговий хід для залучення користувачів.

Надання клієнту певної частки контенту для ознайомлення безкоштовно може успішно використовуватися як маркетинговий хід для залучення користувачів

Крім загальних налаштувань, в даному розділі є такі підпункти: «Стартова», «Логотип, favicon», «Дизайн», «Листи», «Сторінка коду», «Автоподпіскі», «Захист», «Реєстрація», «Масові операції» . Кожен з них містить підказки, для чого він призначений і як налаштовувати ті чи інші опції. Ми можемо змінювати логотип, оформлення сторінок, матеріалів, меню, кнопок, налаштувати автоматичні email-розсилки - зробити наш закритий сайт абсолютно унікальним.

Ми можемо змінювати логотип, оформлення сторінок, матеріалів, меню, кнопок, налаштувати автоматичні email-розсилки - зробити наш закритий сайт абсолютно унікальним

Якщо після знайомства з розділами меню MemberLux у вас все ж залишаться питання, розробники плагіна пропонують вам навчальні відео-ролики з налаштування і роботи з платформою в пункті Уроки.

Так, є й інші способи організації закритих сайтів з платним доступом, як наприклад, розширення «WP Pay Access» або система «Антітренінгі». Але жоден з аналогів MemberLux не може похвалитися настільки потужним функціоналом і такою гнучкістю налаштувань. Тому якщо ви шукаєте оптимальне рішення для автоматизації навчання і продажів інфотоваров, скористайтеся платформою MemberLux, і не маючи ніяких технічних навичок ви зможете зробити якісний і зручний сайт.

Що таке MemberLux?
Але в чому суттєва відмінність такого підходу від продажів курсів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: