Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Міні-виписка по картці: як отримати (на прикладі Ощадбанку і ВТБ)

 1. Що таке міні-виписка
 2. Як замовити міні-виписку
 3. Виписки в мобільний банкінг і замовлення через СМС
 4. Виписка через банкомат або термінал
 5. Отримання виписки в службі клієнтської підтримки
 6. Виписка в відділенні банку

Сьогодні міні виписка по картці стала однією з найбільш затребуваних банківських послуг

Сьогодні міні виписка по картці стала однією з найбільш затребуваних банківських послуг. Пов'язано це з наявністю хоча б однієї платіжної або кредитової пластикової карти практично у кожного в Росії. Для тих, хто користується пластиком від випадку до випадку, не складає труднощів вести облік операцій і контролювати баланс карткового рахунку. Якщо ж по карті щодня виконується кілька транзакцій, вона активно використовується для покупок і здійснення комунальних та інших платежів, перегляд балансу і списку операцій стає вельми актуальним.

Банки пропонують кілька варіантів такої послуги. Найдетальнішу інформацію можна отримати у відділеннях, де для клієнта сформують докладний звіт (виписку по карті) із зазначенням повного списку операцій, дати їх проведення, контрагентів і т.д. Єдиний недолік такого способу - витрати часу на відвідування банку і очікування результату. Більш оперативним виявляється отримання міні виписки, інформації в якій, найчастіше, досить для вирішення поточних питань.

Що таке міні-виписка

Міні-виписка являє собою звіт (деталізацію) про проведені по карті останніх операціях. «Міні» означає, що наведений в ній обсяг інформації мінімальний - як правило, обмежена час деталізації (кілька останніх днів) і / або кількість транзакцій, що потрапляють в звіт.

Крім того, в списку відображаються не всі реквізити транзакції, а тільки її тип і сума. Тобто зрозуміти, де саме були здійснені наприклад покупки по карті таким чином не вийде.

У деяких банках така виписка включає тільки видаткові операції.

Отримати міні виписку практично в кожному банку можна кількома способами, в тому числі, через банкомати, скориставшись послугами мобільного та онлайн банкінгу і т.д. Більшість таких звітів виконані в однаковій формі і надають інформацію в зрозумілому будь-якому користувачеві у вигляді.

Типову форму мають міні-виписки найбільших російських банків Ощадбанк і ВТБ24.

У ній вказується:

 • Інформація про карту, по який надається звіт. Саме вона становить головний зміст шапки виписки. З різних міркувань інформація подається в стислому, але зрозумілою власнику картки вигляді (найчастіше - тільки останні 4 цифри номера).
 • Список транзакцій. Кожен пункт списку відображає дату і час здійснення операції, її тип (прихід чи витрата, може вказуватися як в явному вигляді, так і відбиватися знаком - позитивна сума позначає прибуткові операції, негативна - витратні). У виписках ВТБ 24 також вказується статус транзакцій - завершення або очікують підтвердження, за якими відбулися резервування коштів (на чеках з банкомату позначаються F і A відповідно). Залежно від способу отримання виписки інформація може бути розширена за рахунок додавання реквізитів контрагентів (наприклад, при отриманні звіту через інтернет-банкінг) .В більшості випадків, навіть якщо картка не мультивалютна, наводиться валюта транзакції.
 • У підвалі (нижньої частини) виписки показується поточна баланс, сума кредитного ліміту і власних коштів клієнта на мапі. У разі дебетової карти інформація про кредитний ліміт може бути відсутнім або буде відображена поточна сума допущеного по карті овердрафту.

Як замовити міні-виписку

Багатьох власників карток, особливо користуються банківськими послугами нерегулярно, цікавлять питання - як отримати виписку ВТБ 24, або Ощадбанку, або іншої фінансової установи, скільки часу на це знадобиться і як дорого обійдеться.

Практично всі, що працюють в Росії, банки надають кілька способів отримання деталізації за останніми картковими операціями:

 1. З використанням мобільного банкінгу;
 2. Через банкомати і термінали;
 3. У програмах і мобільних додатках онлайн дистанційного обслуговування;
 4. При дзвінку по телефону служби підтримки;
 5. У відділеннях банків.

Виписки в мобільний банкінг і замовлення через СМС

Щоб отримати звіт таким способом необхідно мати підключений пакет відповідних послуг. Якщо ця умова виконана, від клієнта вимагається лише відправка запиту на деталізацію транзакцій у вигляді SMS або USSD-команди встановленого формату на виділений банку (зазвичай, короткий) номер.

Наприклад, користувачі мобільного банкінгу від Ощадбанку для отримання міні виписки відправляють на номер 900 СМС такого змісту:

Ось так виглядає запит на міні-виписку через СМС в Ощадбанку

[КОМАНДА] [NNNN]

 • [КОМАНДА] - слово, що позначає запит на деталізацію карткових операцій. Може використовуватися будь-який варіант з набору - ВИТЯГ, ІСТОРІЯ, VYPISKA, ISTORIA, HISTORY або кодова команда 02.
 • [NNNN] - чотири останні цифри номера карти.

Карту, відповідно до умов обслуговування в програмі «Мобільний банк», необхідно прив'язати до номера телефону.

Вам відповідь буде містити деталі останніх 10 операцій по карті і інформацію про залишки (в тому числі, кредитних коштів, якщо такі є) на картковому рахунку.

Вартість виписки залежить від підключеного пакета обслуговування. У тарифах «Повний пакет» міні-виписка надається безкоштовно, для користувачів «Бюджетного пакету» вартість становить 15 руб. Оплата списується з карткового рахунку, при недостачі коштів виписка не формується і клієнтові не відсилається.

Виписка через банкомат або термінал

У таких точках обслуговування процес отримання детальної інформації про останні транзакції простий і займає мінімум часу. Клієнту необхідно:

 • Вставити в картоприймач карту, по якій необхідна виписка;
 • Авторизуватися (ввести пін-код);
 • Вибрати відповідний пункт меню (в банкоматах Ощадбанку він називається «Отримання виписки» і знаходиться в розділі «Запит балансу»);
 • Задати спосіб отримання - на чеку або на екрані;
 • Сформувати і отримати виписку.
Замовлення міні виписки через банкомат Ощадбанку

У ВТБ 24 і Ощадбанку список містить відомості про 10 операціях. Ощадбанк надає послугу платно, з карткового рахунку буде списано 15 руб. (Крім карт соціальних програм).

Головне достоїнство цього способу полягає в отриманні клієнтом не тільки інформації, а й документа (чек з банкомату), її підтверджує.

Ось так виглядає цей документ для ВТБ-24 (відмінності з Ощадбанком мінімальні):

Пропоновані банками сервіси дистанційного обслуговування, такі як «Сбербанк-онлайн» або «ВТБ 24-онлайн» та їх аналоги для мобільних пристроїв дозволяють користувачеві виконувати максимум операцій з картами і рахунками, в тому числі, і формування виписок.

Практично для всіх програм порядок дій однаковий:

 1. Перейти в браузері на сторінку відповідної програми або запустити додаток на смартфоні або планшеті.
 2. Пройти процедуру авторизації із зазначенням логіна, або електронної пошти, або номера рахунку, пароля або одноразового пароля (в залежності від використовуваної в банку технології розмежування доступу).
 3. Перейти в розділ, що містить відомості про карти ( «Карти» в ощадбанківських сервісах, «Рахунки і карти» - в програмах ВТБ).
 4. Вибрати потрібну карту.
 5. Отримати виписку.

В системі «Сбербанк-онлайн» для цього вибирається вкладка «Останні операції», де відображаються тільки 3 транзакції або міні-виписка цілком:

У «ВТБ 24 онлайн» необхідно скористатися пунктом меню «Історія операцій», вибрати бажаний період і натиснути кнопку «Показати»:

Обидва банки дозволяють зберегти дані в різних форматах, отримати роздруківку на принтері або відправити сформований файл по електронній пошті.

Практично так само здійснюється формування і перегляд виписок в мобільних додатках. Наприклад, в програмах Ощадбанку для мобільних пристроїв при виборі карти з'являється пункт меню «Виписка» з подробицями операцій - датою і часом, сумою, контрагентами.

Вкладка «виписка» в додатку Ощадбанку

Як правило, при використанні цих варіантів інформація надається всіма фінансовими організаціями безкоштовно.

Отримання виписки в службі клієнтської підтримки

Клієнтська підтримка - також швидкий і простий спосіб дізнатися відомості про останні операції по картковому рахунку. Щоб скористатися послугою досить набрати номер колл-центру (в більшості випадків знайти його можна на зворотному боці картки) і запросити відповідну інформацію у оператора.

Телефони колл-центрів (гарячі лінії) деяких банків:

Сбербанк: 900 або 8 (800) 555-55-50

ВТБ і ВТБ 24: 8 (800) 100-24-24

Альфа Банк: 8 800 200-00-00

Тінькофф Банк: 8 800 555-10-10

Банк Відкриття: 8 800 700-78-77

Для її отримання потрібно ідентифікація клієнта. Співробітникові колл центру необхідно повідомити персональні дані (як мінімум, повне ім'я), номер карти і вказане при укладенні договору на її обслуговування кодове слово. Можуть знадобитися і інші відомості, такі як адреса реєстрації. При невірній відповіді на питання ідентифікації в наданні послуги буде відмовлено.

Виписка в відділенні банку

Виписка в відділенні банку

При зверненні до відділення можна отримати максимально докладну інформацію про карткові транзакції за будь-яке клієнта проміжок часу. Для цього слід звернутися до операціоністу, пред'явити карту або вказати її номер і зробити запит на формування виписки.

Процедура ідентифікації клієнта в цьому випадку обов'язкова. Для її проходження потрібно пред'явити підтверджуючі особу документи (наприклад, цивільний паспорт).

Клієнт отримує роздруківку з історією транзакцій, яка містить максимально докладні відомості про кожну операцію. Формування документа потребують деякого часу.

Так виглядає виписка по рахунку в Ощадбанку, яку можна отримати у відділенні

У більшості банків така послуга представляється платно. Фінансові організації роблять такий крок, щоб розвантажити робочий час співробітників і стимулювати клієнта користуватися іншими сервісами, наприклад програмами інтернет-банкінгу.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: