Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Mobile-review.com Огляд Acronis True Image 2017 NG

 1. Резервне копіювання
 2. Архівні файли і папки
 3. Синхронізація
 4. Інструменти
 5. панель моніторингу
 6. Обліковий запис
 7. параметри
 8. Що нового?
 9. Active Protection (тільки для Windows)
 10. Acronis Notary
 11. ASign
 12. враження

Сьогодні в огляді корисного ПО - True Image 2017 New Generation, нова версія пакету програм від Acronis для забезпечення безпеки інформації на ПК, а також мобільних пристроях, випущена 18 січня. В рамках огляду новинки поговоримо про відмінності від попередньої версії, детально розглянемо нововведення і спробуємо скласти думку про програму та доцільності переходу на нову версію / покупки з нуля.

True Image 2017 NG - це набір інструментів для резервного копіювання персональних даних ПК і мобільних пристроїв з можливістю зберігання та захисту інформації в виділеному просторі в «хмарному» сховище. Останнє надається при покупці підписки на рік, обсяг сховища варіюється в залежності від обраного плану і складає 50 Гб при стандартній річну передплату і від 1 до 5 Тб при виборі представленого в огляді преміум-варіанту. Відповідно, вартість підписки складе від 1000 до 9400 рублів з розрахунку на один персональний комп'ютер. Залежно від обраного варіанту підписки в True Image стають доступні додаткові можливості, описані тут .

Після установки і активації ліцензії користувач переходить до головного вікна програми, в якому основні функції розбиті по вкладках, доступним при натисканні на одну з іконок в лівій частині екрана.

Резервне копіювання

Тут зберігаються всі резервні копії, завершення, призупинені або знаходяться в процесі копіювання. Розбивка йде про пристрої, папок, файлів, в залежності від обраного користувачем сценарію створення резервної копії. За швидкістю копіювання для повного перенесення вмісту мого HDD (~ 240 Гб з 500) програмі знадобилося б трохи менше доби. Не беруся стверджувати, що подібні результати є стандартом для додатка, мій ноутбук не відрізняється високою продуктивністю. На iPad Mini і Samsung Galaxy Note 4 копіювання йде на порядок швидше.

Для кожної завершеною копії після натискання стрілочки доступна опція перегляду в «хмарному» сховище, яке відкривається окремої вкладкою в обраному за замовчуванням браузері. У цій же вкладці знаходиться вкладка з настройками, тут можна задати інтервал поновлення резервної копії, виставити пріоритет операції в плані продуктивності, задати частоту очищення «хмари», вибрати найближчий центр обробки даних для прискорення процесу, а також налаштувати оновлення про тієї чи іншої операції і вибрати виключення для певних груп файлів.

Архівні файли і папки

У цій вкладці користувачеві пропонується вивантажити «важкі» або втратили актуальність файли в сховище Acronis Cloud або на зовнішній жорсткий диск з метою звільнити місце на основному диску. В результаті на вибраному носії або хмарному сховище з'явиться копія файлу, яку в будь-який час можна відновити. У процесі архівування є опція застосування алгоритму шифрування AES-256 з установкою пароля на архів.

Синхронізація

Опція з вивантаження вмісту конкретної папки в «хмарне» сховище. Корисно для часто оновлюваних матеріалів, таких як фотографії з камери. Скинув на комп'ютер, синхронізував з «хмарою», очистив карту пам'яті, і можна продовжувати робити знімки.

Інструменти

Сама функціонально різноманітна вкладка, в ній знаходяться різні утиліти, що дозволяють значно розширити сценарії використання Acronis True Image.

 • Клонування диска - перенесення даних з одного жорсткого диска на інший. Актуальний сценарій, наприклад, в разі зміни HDD на SSD.
 • Майстер створення завантажувальних носіїв. Інструмент для випадків, коли Windows з якоїсь причини вирішила «зламатися» і немає доступу до резервної копії. На такий випадок корисно мати автономну копію Acronis True Image на CD або USB-носії. Є два режими, для початківців і просунутих користувачів (завантажувальний носій на основі WinPE з тим, що підключається модулем Acronis). При виборі другого варіанту слід ознайомитися з необхідними додатковими компонентами за допомогою довідки, що розташовується в цій же вкладці.
 • Acronis Universal Restore. Створення універсального завантажувального диска для подальшого відновлення на машині з іншим набором апаратного забезпечення. Утиліта допоможе поетапно здійснити двоступеневий процес.
 • Parallels Access. Оціночна версія дружнього для Acronis продукту, що дозволяє дистанційно керувати ПК з планшета або смартфона, в даному випадку - відстежувати стан резервних копій і безпеки системи. Інструмент для тих, хто навіть у від'їзді турбується про збереження важливих даних на домашньому ПК / ноутбуці.
 • Try & Decide. Пробний режим, що дозволяє оцінити можливі зміни для системи без страху порушити стабільність системи, зловити «вірус» / шкідливе ПЗ і т.п. При включенні режиму на жорсткому диску вибирається окремий простір для тестування нових для користувача і машини оновлень і додатків, завантаження підозрілих вкладень з електронної пошти, зміни системних налаштувань і переходу на потенційно небезпечні сайти. Вчинені в цьому режимі зміни можна скасувати по виходу з нього або залишити, перенісши на основне дисковий простір.
 • Очищення системи від тимчасових файлів, а також різних анкетних даних про користувача з метою убезпечити останнього від вторгнення в особисте життя / робочі дані.
 • Зона безпеки Acronis - інструмент зі створення окремого зашифрованого паролем розділу файлову систему FAT32 для зберігання резервних копій.
 • Acronis Drive Cleanser - форматування того чи іншого розділу жорсткого диска або всього диска відразу без можливості відновлення даних.

панель моніторингу

В цьому розділі користувачеві пропонується перейти в веб-інтерфейс для відстеження стану вже виконаних резервних копій і відновлення з їх допомогою пристроїв або профілю Facebook. Тут варто сказати кілька слів про сумісність з ПК і мобільними пристроями. Додатки Acronis True Image доступні для наступних платформ:

 • Windows (XP SP3 32-розрядна, 7 SP1, 8. 8.1, 10, Home Server 2011, мінімальні вимоги - процесор Pentium 1 ГГц, 1 Гб ОЗУ, 1.5 Гб місця на жорсткому диску, дисковод або USB-накопичувач, потрібно підключення до інтернету і права адміністратора. Раджу уважно вивчити розділ про сумісність файлових систем і накопичувачів в довідковому розділі.
 • Mac
 • iOS (8.0+)
 • Android (4.1+)

Додатки для iOS і Android мають аналогічну функціональність, в них можна виконати резервну копію пристроїв з вибором місця збереження - «хмарного» сховища або комп'ютера з встановленою Acronis True Image. Для збереження на ПК необхідно відсканувати наданий QR-код камерою пристрою, і після цього запуститься процес копіювання. У випадку з iPad не виникло абсолютно ніяких проблем, але SGN4 відмовився з'єднуватися, пославшись на відсутність підключення. Грішу на сторонню прошивку, на 99% справа в ній. Проте, обидві копії вже є в Acronis Cloud і доступні для відновлення пристроїв.

При спробі створити резервну копію Facebook виникла помилка, обумовлена ​​активованої захистом від шкідливих сайтів в антивірусі Kaspersky Internet Security. Допомогло додавання ресурсу в виключення в налаштуваннях програми. Для резервної копії профілю соціальної мережі можна вибрати елементи для копіювання, частоту оновлення копії, а також зашифрувати копію паролем.

Обліковий запис

Відомості про підписку, наявності оновлень програми і вільному місці в «хмарі» з можливістю переходу в Acronis Store з метою придбати додатковий обсяг в сховище.

параметри

Налаштування автозапуску, вибір місця зберігання резервних копій, настройка повідомлень по e-mail, а також активація доступного лише за умови покупки преміум-передплати інструменту, про який розповім в наступному розділі.

Що нового?

Нововведення в Acronis True Image New Generation спрямовані на забезпечення безпеки системи на використовуваному ПК і збереження важливих файлів в незмінному вигляді. Для цього до складу преміум-набору інструментів включені три інструменти, зупинимося на кожному з них докладніше.

Active Protection (тільки для Windows)

У преміум-версії програми особлива увага приділяється безпеці даних, в тому числі - від онлайн-здирників, які отримують доступ до системи і модифікують її з метою подальшого шантажу користувача. Найчастіше в подібній схемі задіюється шкідливе ПО, що блокує доступ користувача до ПК і згодом пропонує зняти блокування за певну суму. За захист призначених для користувача даних від ransomware відповідає інструмент Acronis Active Protection, який в режимі реального часу сканує активні процеси на ПК на предмет підозрілої активності зі зміни файлів і параметрів системи. Поза всякими сумнівами корисний інструмент, особливо для тих, хто любить заглядати в сумнівні куточки «світової павутини» та переходити по сумнівними посиланнями.

Після активації відповідного пункту в меню «Параметри» з'являється відповідний значок в треї, по правому кліку на який можна налаштувати поведінку програми. Згодом у фоновому режимі «захисник» буде сканувати систему на предмет зміни системних файлів, запобігаючи цей процес і повідомляючи про нього користувача. При виявленні спроби доступу до того чи іншого параметру оригінальний файл блокується і відновлюється в незміненому вигляді. На щастя, ніякої підозрілої активності на моєму ноутбуці помічено не було, крім постійно блокується зовсім нешкідливого встановленого розширення для поліпшення картинки на відео. Однак приємно знати, що потенційне ransomware буде оперативно «зустрінуте» і заблоковано.

Acronis Notary

Високотехнологічний інструмент, який використовує технологію Blockchain і дозволяє переконатися в тому, що завантажений в хмару файл не піддавався ніяким змінам і залишився в оригінальному вигляді. Сценаріїв, в яких може стати в нагоді подібна перевірка, безліч, в основному вони вписуються в юридичну площину і судові процедури. Відповідно, чесного слова для таких інстанцій, само собою, недостатньо, необхідні вагомі докази оригінальності того чи іншого файлу, його існування на певний момент часу, підтвердження дати створення художнього твору або проведеної оплати по виставленому рахунку. Це лише кілька прикладів, на ділі область застосування набагато ширше.

Для активації інструменту необхідно перед початком копіювання вибрати відповідний пункт в меню ( «Файли для запевнення»). Ідея така, що при внесенні змін у файл змінюється і склад ланцюжка даних. Дозволю собі процитувати уривок з опису технології з сайту розробника:

«... Acronis Notary створює сертифікат для кожного завіряється файлу. Цей сертифікат пов'язує унікальні характеристики файлу з постійною записом в ланцюжку блоків даних. Це дозволяє підтвердити його справжність. Сертифікати Acronis Notary містять всю необхідну інформацію для підтвердження цілісності захищених даних, щоб перевірку можна було виконувати незалежно. Ця перевірка може виконуватися вручну або за допомогою комп'ютера, а також із залученням третьої сторони, яка має доступ до ланцюжка блоків даних ... »

»

Тобто, після того, як необхідний файл завантажений в «хмару», його «склад» документується і вноситься в ланцюжок блоків даних, що, в свою чергу, прописується в доданому сертифікаті. Тут можна подивитися приклад подібного сертифіката з вичерпними даними про фото, за допомогою яких згодом можна перевірити його оригінальність відповідно до вказівок до сертифіката інструкцією.

ASign

Додаток до Notary, що дозволяє залучити кількох учасників до процесу перевірки файлу. Після завантаження в сховище можна відправити файл на підпис по електронній пошті, реципієнти, ознайомившись з ним, ставлять свій електронний підпис, яка згодом вноситься в окремий сертифікат із зазначенням адрес тих, хто підписався, даними про час, IP користувачів і іншими даними. Сертифікат, в свою чергу, також можна використовувати для перевірки журналу подій за допомогою Blockchain.

Сертифікат, в свою чергу, також можна використовувати для перевірки журналу подій за допомогою Blockchain

Зв'язка Notary і ASign пропонує технологічно просунутий рівень захисту, виглядає все дуже вражаюче, інструменти цілком можна застосувати до реальних сценаріїв, які можуть знайти відгук у користувачів різних професій. Спочатку не так просто в усьому розібратися, послідовність дій запам'ятовується раз на третій-четвертий.

враження

Мені сподобалося те, що сам додаток не сильно впливає на продуктивність системи в цілому, при цьому запускається швидко і працює практично без збоїв навіть на моїй відверто не новій машині. Як в будь-якому гідному продукті, в True Image NG присутній гнучкість налаштувань і сценаріїв, ті ж резервні копії не обмежуються повним копіюванням і зберіганням в одному місці. Приємний, чистенький інтерфейс, не без рідкісних нелогічних моментів, але, по всій видимості, розробникам видніше. Не обійшлося без шорсткостей, але на загальному тлі я вважаю їх незначними. За відгуками користувачів попередніх версій, можна відзначити, що зустрічаються випадки, коли програма відновлювала копію системи і остання після цього відмовлялася працювати. Тому ще раз нагадую, що дуже важливо уважно переглядати параметри резервного копіювання та тримати в умі особливості конфігурації обладнання, щоб уникнути подальших помилок.

Пакет програм True Image новітньої на даній момент складання розрахований на різні категорії користувачів. Все ж, використання преміум-передплати і включених в неї можливостей передбачає певний рівень технічної підкутості. Розібратися місцями не так просто, як того хотілося б, але доступні за посиланням з програми довідкові матеріали в мережі дозволяють швидко нівелювати ту чи іншу проблему.

Для користувачів версії 2017 буде доступне оновлення до версії NG, згодом можна буде оновитися до версії 2018 року. Оновлення буде відбуватися в рамках наявної підписки. За вартістю підписки однозначної позиції немає, тому що моя основна зайнятість практично не пов'язана з інформаційними потоками і документацією, цілком можливо, що при необхідності і вписуються в мою роботу сценаріях я з готовністю заплатив би за підписку, отримуючи при цьому рішення рівня, заданого в оновленій True Image 2017 NG. І цілком можливо, що при актуальності описаного сценарію я б не пошкодував три тисячі на рік за 1 Тб «хмарного» сховища і можливості преміум-версії.

Став би я радити цей продукт від Acronis? З великою ймовірністю - так, але, повторюся, за умови наявності сценаріїв роботи, для яких стануть корисними функціональні нововведення. На мій погляд, True Image отримала дуже непогане якісне оновлення, яке безсумнівно порадує просунутих користувачів і зможе зацікавити не настільки досвідчених власників персональних комп'ютерів.

Ілля Суботін

Поділитися:

Ми в соціальних мережах:


Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]

Новини:

13.06.2019 AT & T анулював попередні замовлення на Samsung Galaxy Fold

13.06.2019 Названо докладні характеристики Motorola One Action

13.06.2019 Vivo Z1 Pro - три камери і екран з прорізом

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Війна проти Huawei і російська ОС "Аврора"

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Проблеми розмовних динаміків в сучасних смартфонах

13.06.2019 На російський ринок надходить продукція Creative з технологією супер аудіо-голографії Super X-Fi

13.06.2019 У Росії оголошено старт продажів смартфонів HONOR 20

13.06.2019 Відео на каналі: ОГЛЯД | Доступний планшет Samsung Galaxy Tab A10.1 (2019)

13.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Товариш майор, що стежить за вами

13.06.2019 У Тінькофф з'явився свій голосовий помічник - Олег

13.06.2019 Google розкрила дизайн нового смартфона Pixel 4

13.06.2019 У Китаї кажуть, що нова ОС від Huawei - на 60% швидше Android

12.06.2019 PayPal: Онлайн випереджає офлайн на російському ринку бронювання подорожей

12.06.2019 AMAZFIT Verge 2 - нові «розумні» годинник тепер і з ЕКГ в реальному часі і підтримкою eSIM

12.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | "Зливають" флагмани Huawei і Samsung

12.06.2019 Відео на каналі: ДУМКИ | Про шкоду 5G мереж

12.06.2019 Opera відкрила доступ до першого в світі ігровому браузеру Opera GX

12.06.2019 Samsung офіційно представила смартфон Galaxy M40

12.06.2019 HTC Desire 19 Plus - стильний бюджетник з потрійною камерою

11.06.2019 Firefox може отримати платну версію

11.06.2019 Стали відомі ключові характеристики Samsung Galaxy Note 10 і Note 10 Pro

11.06.2019 Віце-президента США попросили відкласти санкції проти Huawei

11.06.2019 Huawei підготував мільйон пристроїв з власною ОС

11.06.2019 Huawei випустить P20 Lite в 2019 році

11.06.2019 Відбувся офіційний анонс нового фітнес браслета від Xiaomi - Mi Band 4

Підписка

Що нового?
Став би я радити цей продукт від Acronis?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: