Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Мобільні 3G Wi-Fi роутери - огляд, ціни

Мобільні 3G роутери - дозволяють підключатися до 3G мереж (МТС, Мегафон, Білайн ...) і роздавати інтернет по Wi-Fi. Харчування йде через порт USB або від вбудованої батареї. Кращі 3G роутери виробляють Huawei, ZTE, TP-link, ZYXEL.


2015. ComfortWay MINI - мініатюрний 3G-роутер для подорожей по Європі

Компанія ComfortWay представила новий продукт для мандрівників, які хочуть мати постійний доступ в інтернет - ComfortWay MINI . Це пристрій розміром з флешку є міні-роутер, здатний підключатися через USB з'єднання, а також «роздавати» Wi-Fi на кілька (до 5) пристроїв в поїздках за кордон. ComfortWay MINI буде особливо зручним для користувачів ноутбуків, а також для всіх мандрівників - автомобілістів, так в комплект входить спеціальний USB-перехідник, для того, щоб не займати гніздо прикурювача. Покриття - всі країни Євросоюзу. Пристрій стало економним варіантом до основного продукту компанії роутера ComfortWay.
2014. Відео: чохол для iPhone з дешевим 3G інтернетом і глобальним роумінгом

Рік тому ми писали про 3G / Wi-Fi роутер ComfortWay , Який забезпечує недорогий 3G-інтернет при поїздках за кордон. Тепер цей же стартап представив ще більш зручне рішення - принаймні для власників iPhone - ComfortWay Travel Case . Це чохол з вбудованою віртуальної SIM-картою, яка дозволяє підключатися до інтернету через місцевих 3G операторів в 100 країнах світу. Вартість (незалежно від країни) 2 центи за Мб або $ 20 / Гб. В чохол також вбудований додатковий акумулятор і Wi-Fi модуль (для підключення вашого ноутбука або планшета). Зараз гаджет проходить стадію краудфандінга на кікстартера, де його можна попередньо замовити за $ 79. Навесні 2015 року, коли чохол з'явиться в продажу - він буде коштувати в 2 рази дорожче.
2011. Білоруський МТС пропонує новий 3G / WiFi-маршрутизатор HUAWEI

МТС в Білорусі починає продажу 3G / WiFi-роутера HUAWEI Е5830s, який підтримує передачу даних до 7,2 Мбіт / с. Новинка дозволяє забезпечити мобільним Інтернетом пристрої, у яких немає власного GSM / 3G-модуля. До роутера можна підключити до п'яти будь-яких WiFi-пристроїв: комп'ютери, телефони, ігрові приставки та інші. Вартість 3G / WiFi-роутера HUAWEI Е5830s посилання - 1 499 000 рублей. При покупці в розстрочку початковий внесок складе 159 000 рублей, щомісячний платіж - 180 000 рублів.
2011. D-Link випустив 3G / WiMax маршрутизатор

Компанія D-Link представила новий маршрутизатор DIR-320 / NRU, який може підключатися до бездротового інтернету через WiMAX або 3G. Може він працювати і через стандартне Ethernet-підключення. DIR-320 / NRU обладнаний одним WAN-портом 10/100 BASE-TX, вбудованим 4-х портовим комутатором 10/100 BASE-TX, а також USB-портом 2.0 для оперативного підключення до мережі інтернет через USB-модем GSM / CDMA / WiMAX. Маршрутизатор підтримує бездротове з'єднання з пристроями стандарту IEEE 802.11 b / g / n на швидкості до 150 Мбіт / с. Для швидкого налаштування безпечного з'єднання з Wi-Fi передбачена кнопка WPS.
2011. ZyXEL Keenetic 4G - 3G / 4G / Wi-Fi роутер для Yota і Скай Лінк

ZyXEL у співпраці з Yota і «Скай Лінк» створила Wi-Fi роутер ZyXEL Keenetic 4G, який відрізняється від традиційних моделей тим, що до нього можна підключати USB модеми 3G або 4G. Поки що забезпечується підтримка ряду популярних на російському ринку моделей, здатних працювати в мережах GSM / EDGE, UMTS / WCDMA, CDMA2000 і WiMAX. Але в найближчій перспективі буде забезпечуватися і підтримка LTE. Роутер виконаний на базі процесора Ralink з вбудованим USB-контролером. Точка доступу Wi-Fi підтримує передачу даних зі швидкістю до 150 Мбіт / с і три порти FastEthernet. USB-модем можна підключити до роз'єму на корпусі пристрою або винести його на відстань до 1.5 м за допомогою удлиняющего кабелю. Підтримується більше тридцяти різних моделей USB-модемів. Роутер простий в налаштуванні за рахунок функції автоматичного перемикання в режим 4G при підключенні модемів Yota, технології швидкої безпечної настройки Wi-Fi Protected Setup (WPS) і російськомовному веб-інтерфейсу. Пристрій має необхідні сертифікати відповідності та вже надійшов у продаж в торгові точки офіційних партнерів ZyXEL в Росії. Рекомендована роздрібна ціна - 2300 рублів.
2010. Білайн пропонує 3G / Wi-Fi маршрутизатори

Білайн розпочав продаж брендованих 3G / Wi-Fi роутерів, які забезпечують бездротове підключення до Інтернету відразу для декількох пристроїв на швидкості до 7,2 Мбіт / сек. Роутер приймає сигнал мережі 3G / EDGE і створює Wi-Fi-мережу, до якої можна підключити комп'ютери і інші пристрої, оснащені модулем Wi-Fi. Роутер при цьому живиться від акумулятора. Новинку можна придбати в комплекті з тарифним планом «Простий інтернет», позбавленим абонентської плати, в Офісах обслуговування і продажів «Білайн», салонах «Евросеть» і «Зв'язковий». При покупці кожному абоненту на рахунок нараховується 50 Мб трафіку. Вартість 3G Wi-Fi роутера «Білайн» становить 3000 рублів.
2010. МТС представив нові 3G-роутери і 3G-модеми
У МТС з'явилися нові 3G / Wi-Fi-роутери ZTE MF112 і Huawei Е171, що підтримують передачу даних до 7,2 Мбіт / сек і 3G-модеми ZTE MF658, які дозволяють абонентам підключатися до інтернету на швидкості до 14,4 Мбіт / с. (Інші моделі модемів, представлені в лінійці МТС на даний момент, дозволяють досягати швидкостей не більше 3,6 Мбіт / сек.) Також можливо придбати портативний 3G / WiFi-роутер з можливістю автономної роботи і організації бездротового доступу до мобільного Інтернету для декількох пристроїв. Лінійка 3G / WiFi-роутерів представлена ​​моделями Huawei E5830 і ZTE MF30, що підтримують режим одночасної роботи в мережі Інтернет до п'яти пристроїв.
2010. Скай Лінк представив новий Wi-Fi / CDMA / 3G роутер

Скай Лінк поповнив лінійку обладнання для інтернет-доступу Wi-Fi роутером Dlink DIR-320 з програмним забезпеченням, розробленим Dlink спеціально для CDMA-мережі «Скай Лінк». Dlink DIR-320 дозволяє за допомогою мобільного 3G-модема швидко організувати інтернет-доступ для декількох користувачів одночасно. Роутер підтримує Wi-Fi, Ethernet з'єднання і є багатофункціональним пристроєм, який може використовуватися як hot-spot для бездротового доступу в інтернет декількох користувачів одночасно (сумісний з комп'ютерами, ноутбуками, КПК, телефонами), так і для підключення до інтернету за технологією Ethernet. Також Dlink DIR-320 оснащений вбудованим фаєрволом і розширеними функціями безпеки, які дозволяють мінімізувати наслідки дій хакерів і запобігають вторгнення в мережу користувача.
2010. 3G-WiFi роутер Мегафон за 5600 рублів
3G-WiFi маршрутизатор Мегафон - це рішення для оснащення бездротовим Інтернетом невеликого офісу. З 15 жовтня його вартість складе всього 5600 рублів. Роутер з однієї SIM-картою дозволяє об'єднати кілька комп'ютерів в локальну дротову або бездротову мережу, забезпечити для них загальний доступ в Інтернет через мережу 3G і додатково підключити аналоговий телефонний апарат. Придбати роутер можна в комплекті з тарифним планом «Мегафон-роутер». Тариф зручно використовувати не тільки для виходу в Інтернет, але і для телефонного зв'язку.
2010. D-Link DIR-456 - новий 3G роутер

D-Link представив новий бездротовий 3G маршрутизатор DIR-456, який володіє широким набором інтерфейсів і дозволяє встановлювати високошвидкісне бездротове з'єднання з пристроями стандарту 802.11n. Маршрутизатор DIR-456 обладнаний одним портом WAN 10 / 100Base-TX Fast Ethernet для підключення до провайдера послуг, двома портами LAN 10 / 100Base-TX Fast Ethernet і бездротовим інтерфейсом 802.11b / g / n для підключення комп'ютерів дротової і бездротової локальної мережі, слотом USIM для установки SIM-карти UMTS / HSDPA і роз'ємом RJ-11 для підключення аналогового телефону. Роутер буде доступний для замовлення у авторизованих реселерів D-Link в третьому кварталі 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна пристрою складе 209 доларів.
2010. D-Link DIR-412 - компактний 3G роутер

D-Link представив бездротовий маршрутизатор D-Link DIR-412, який можна використовувати не тільки для підключення до Ethernet, але і до мереж мобільного 3G. Роутер обладнаний USB-портом для 3G адаптерів (HSUPA / HSDPA / UMTS або EV-DO / CDMA) і вбудованим бездротовим модулем 802.11n (Wireless 150) зі швидкістю передачі даних 150Мбіт / с. При цьому маршрутизатор сумісний з пристроями стандарту 802.11b / g. Маршрутизатор можна встановити як в приміщенні, так і в машині, автобусі або вагоні поїзда. Роздрібна вартість новинки становить $ 60.
2010. Edimax 3G-6200nL - найменший в світі 3G маршрутизатор

Компанія Edimax представила найменшим в світі 3G-маршрутизатор 3G-6200nL, який підтримує швидкість зв'язку до 7,2 Мбіт / с. Він призначений для роботи в парі з 3G (або 3.5G) USB-модемом, а також має вбудований Ethernet WAN порт для підключення кабельного модема або xDSL лінії. Комп'ютери користувачів підключаються до Edimax 3G-6200nL по Wi-Fi, при цьому підтримуються стандарти 802.11b / g і 802.11n. При з'єднанні з пристроями стандарту 802.11n швидкість бездротового зв'язку маршрутизатора Edimax 3G-6200nL досягає 150 Мбіт / с, а покриття мережі збільшується в 3 рази в порівнянні з 802.11b / g бездротовим зв'язком.
2010. NexConnect SOHO - 3G / WiMax маршрутизатор для дому та офісу

Американська компанія Nexaria Wireless анонсувала новинку - 3G / WiMax-маршрутизатор NexConnect SOHO. Роутер розрахований на використання в рамках малого і домашнього офісу і підтримує кілька типів мереж - EV-DO, HSPA і WiMAX - плюс, може підключатися до DSL або широкосмугового доступу в Інтернет. У комплекті з роутером йде набір з програмного забезпечення від розробників Nexaria - додаток для установки мережі та додаток для її адміністрування. Вартість же новинки становить всього близько 100 доларів.
2010. Автономний 3G / 4G хотспот

Компанія Connect One представила пристрій Wi-Reach, яке представляє собою мобільну точку доступу Wi-Fi, яка підключається до інтернету через 3G / 4G мережі. Основою цього мобільного хот-споту є роутер, який дозволяє підключити до 10 різних пристроїв через Wi-Fi 802.11 b / g. Правда, всередині неї немає самого модему. Модем можна підключити через USB. У списку підтримуваних 3G-модемів більше 20 моделей, а для підтримки 4G-модемів (WiMAX / LTE) досить оновити прошивку. Wi-Reach може працювати від батареї, якої вистачає на 4-5 годин. Вартість Wi-Reach Classic виробник визначає в $ 99.
2010. Нова SIM-карта дозволить перетворити 3G телефон в точку доступу Wi-Fi

Компанія Sagem Orga представила нову розробку SimFi - SIM-карту з вбудованим Wi-Fi радіомодулем. Нова технологія дозволить будь-якому телефону діяти як точка доступу Wi-Fi, причому його робота буде залежати не від девайса, а саме від SIM-карти. SIMFi покликана суттєво полегшити життя багатьом користувачам, які хочуть мати швидкісний доступ в Інтернет зі своїх лептопів і нетбуків, які не містять модемів для прямого доступу до стільникових мереж 3G.
2010. Новий 3G маршрутизатор від Netgear

Компанія Netgear в партнерстві з Ericsson розробила бездротовий 3G маршрутизатор MBRN3300E. Роутер дозволяє приймати сигнал в мережах 3G на швидкості до 20 Мб / с і надавати доступ до інтернету через інтерфейс Ethernet 10/100 або через Wi-Fi 802.11n. Маршрутизатор може отримувати живлення від електричної розетки, а також від автомобільного адаптера. Для забезпечення безпеки роутер містить власний брандмауер, а також підтримує функцію батьківського контролю. Також пристрій має підтримку SPI (Stateful Packet Inspection), Denial of Service protection і VPN (Virtual Private Network) pass-through.
2010. Мініатюрний Wi-Fi / 3G роутер від Internode

Американська компанія Internode випустила MiFi-роутер, який дозволяє підключитися до 3G-мережі і розподілити інтернет-підключення між безліччю абонентів за допомогою точки доступу Wi-Fi. Причому, цей роутер працює від акумуляторів, яких вистачить приблизно на чотири години роботи в Wi-Fi. Дальність дії пристрою становить 10 метрів. Пристрій підтримує Діапазони 900/1900 / 2100MHz. Маршрутизатор також містить слот карт MicroSDHC. Стандартна ціна пристрою - $ 399.
2010. Нові маршрутизатори Netgear з підтримкою ADSL, Wi-Fi, 3G і WiMax

Компанія Netgear представила два нових маршрутизатора для роботи в мережах 3G і WiMAX. Маршрутизатор поєднують підтримку бездротових мереж 802.11n з підключенням до стільникових мереж 3G / WiMAX. Роутер DGN2200M також обладнаний вбудованим модемом ADSL2, і в разі збою підключення DSL використовує резервне підключення по 3G / WiMAX. Девайси будуть поставлятися в Росію з березня-квітень 2010 р
2009. EnGenius ETR9350 - кишеньковий 3G / Wi-Fi маршрутизатор

Компанії EnGenius випустила мініатюрний 3G / Wi-Fi маршрутизатор ETR9350, що дозволяє отримати доступ до високошвидкісного провідного інтернету і мереж 3G через порт USB ноутбука. Портативний 3G маршрутизатор (8,9 х 6,3 х 3 см) відмінно підходить для мандрівників. Правда, ETR9350 потрібен адаптер змінного струму - він не має свого власного джерела живлення. Про ціни і терміни виходу EnGenius ETR9350 компанія-виробник повідомить зацікавилися пізніше.
2009. Мініатюрний Wi-Fi / 3G маршрутизатор від D-Link

Компанія D-Link випустила портативний 3G маршрутизатор DIR-457 myPocketm, який призначений для роботи в мережах UMTS / HSDPA і підтримує швидкість завантаження до 3,6Мбіт / с. Роутер має тонкий корпус, невелика вага і оснащений акумулятором. DIR-457 може працювати як в режимі USB-модему, так і в режимі Wi-Fi маршрутизатора, забезпечуючи підключення до 6 Wi-Fi пристроїв. 3G маршрутизатор також оснащений слотом для карти micro-SD, що дозволяє забезпечити спільний доступ до збережених на карті файлів пристроїв, що підключаються по Wi-Fi. Пристрій забезпечує захист бездротового з'єднання за допомогою шифрування WPA / WPA2. Маршрутизатор DIR-457 буде доступний для замовлення у авторизованих реселерів D-Link в другому кварталі 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна пристрою складе $ 256.
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: