Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Монетизація блога: способи і їх обґрунтованість

 1. Монетизація блога - реальність чи вигадка
 2. Відомі способи отримання прибутку з блогу
 3. Монетизація блога, створеного на безкоштовних майданчиках

Немає сенсу приховувати, що цілей, які переслідують блогери, створюючи особисті портали, безліч: просування свого імені в інтернеті, спілкування з людьми, що мають схожі інтереси, заробіток і т.д. Не секрет, що кінцевою точкою, в більшості випадків, є монетизація блогу. А саме, отримання доходу з інформаційних сайтів. Як же дістатися до фінішу і почати витягувати непогані суми?

Монетизація блога - реальність чи вигадка

В даний час відомо велика кількість найрізноманітніших варіантів монетизації. Деякі здатні приносити пристойний, практично пасивний, дохід. Однак не кожному творцеві вдається здійснити свою мрію - отримати важку суму грошей. З чим це пов'язано?

Отримувати дохід з сайту можна і непоганий. Однак, для цього потрібно добре попрацювати.

Спочатку доведеться: вибрати актуальну тематику, потім скласти семантичне ядро, розробити дизайн, наповнити потрібним контентом сторінки, підняти відвідуваність ресурсу.

Тільки після того, як ви переконаєтеся в затребуваності вашого творіння, зможете приступити до монетизації. Але, не забувайте, що це животрепетне пункт, що вимагає певних навичок і знань (часу старту, ефективні способи і т.д.).

Якщо ви хочете провернути всі ці маніпуляції, находяcь під чітким контролем досвідчених наставників, то почніть відвідувати  «Школу блогерів» Якщо ви хочете провернути всі ці маніпуляції, находяcь під чітким контролем досвідчених наставників, то почніть відвідувати «Школу блогерів» . Безліч задоволених клієнтів вже залишили свої позитивні відгуки, адже здійснили одне з заповітних бажань - навчилися заробляти в інтернеті. Що ж заважає вам потрапити в їх число?

Виходить, що заробіток на блозі можна зіставити з медаллю, яку отримує втомлений легкоатлет, що подолав смугу перешкод.

На думку спадає картинка, на якій зображені два шукача алмазів. Тільки перший повний оптимізму і знаходиться на старті, а другий засмучений, відвернувся від мрії, хоча вона так близька. Ті люди, які кричать на весь рунет: «Заробити на блозі можна!» - просто лінивці або труси, адже вони не змогли завершити розпочате.

Виходить, що монетизація блогу - реальність, здійснити яку під силу упертий, працьовитому, людині, зацікавленому обраної тематики. Звичайно, потрібно не тільки розбиратися в проблемі, а й мати бажання копатися в ній тривалий час.

Ви можете почати писати про фінанси, автомобілях, але якщо не розбираєтеся в цьому, то отримаєте «млинець грудкою». Отже, не зможете знайти потенційних і задоволених передплатників. Про те, як знайти свою тему, ви зможете дізнатися зі статті « Перший крок у розвитку бізнесу - вибір ніші ».

Відомі способи отримання прибутку з блогу

Як було сказано раніше, відомі різні способи отримання доходу з блогу. Я пропоную вам познайомитися з ними:

 • контекстна реклама;
 • пожертвування (краудфандінг);
 • заробіток на рекламі та продажу посилань;
 • робота з партнерськими програмами.
 • надання платного доступу до матеріалів, розміщених на ресурсі;
 • реалізація власного товару;
 • продаж розкрученого блогу.

Вам знайомі ці варіанти? Якщо немає, то ви зможете заповнити прогалини, продовживши вивчення цього огляду. Для тих, хто вже знайомий з ними будуть цікаві ключові моменти і аналіз представлених способів монетизації.

Контекстна реклама - розміщення оголошень в текстах, розміщених на сторінках блогу.

Природно, вони повинні відповідати тематиці викладеного матеріалу. Наприклад, якщо ви розповідаєте про дитяче харчування, то можете сміливо додавати рекламу цих продуктів. Якщо говорите про велосипедах, то - дитяче харчування можете вибирати лише в тому випадку, коли велика частина передплатників - жінки і т.д.

Тут важливо розуміти, що розмір заробітку буде залежати від відвідуваності вашого ресурсу. Дізнатися про те, як грамотно підібрати оголошення для блогу, ви зможете з огляду «Яка буває реклама в блогах?»

Пожертвування - один з незвичайних способів монетизації, який не дозволить вам лежати під пальмою з ноутбуком в руках Пожертвування - один з незвичайних способів монетизації, який не дозволить вам лежати під пальмою з ноутбуком в руках. Адже не кожен інтернет користувач готовий викидати гроші на вітер (розвиток, нехай навіть цікавого сайту, створеного за допомогою конструкторів jimdo або Wix).

Хочете ризикнути, будь ласка, шукайте спеціальний віджет для прийому благодійних внесків на просторах всесвітньої павутини і налаштовуйте його.

Заробіток на рекламі раніше мав колосальний успіх. Однак тепер цей спосіб втрачає позиції. Вся справа в блокувальник, випущених відомими розробниками і використовуваних більшістю інтернет користувачів. Не варто говорити про те, як працюють ці програми, адже їх назва говорить сама за себе.

Що стосується продажу посилань, то ви можете використовувати цей варіант монетизації тільки в тому випадку, якщо маєте високу відвідуваність і ТИЦ (обертаність сторонніх ресурсів до вашого). В іншому випадку, очікувати мільйонної прибутку марно.

Як показує практика, цей спосіб неможливий для блогів, створених на безкоштовній платформі blogspot. Вся справа в тому, що у вас немає доступу до FTP. Хоча і це можна вирішити момент для досвідченого інтернет користувача.

Вибираючи партнерські програми, ви повинні бути впевнені в рекомендованому продукті. Не складно здогадатися, що якщо ви кілька разів запропонуйте людям придбати «курс-пустушку» або товар неналежної якості, то втратите їх довіру. Вам це потрібно?

Як тоді не допустити провалу і почати отримувати пристойний дохід? Відповіді на ці та інші питання, пов'язані з партнерками, ви знайдете в огляді « Партнерські програми і стратегії участі в них ».

Відповіді на ці та інші питання, пов'язані з партнерками, ви знайдете в огляді «  Партнерські програми і стратегії участі в них  »

Заробити на надання платного доступу до матеріалів зможуть, як мені здається, тільки сайти з готовими роботами для студентів і ресурси відомих особистостей, здатних дати слушні, робітничі ради. Отже, якщо ви не належите ні до тієї, ні до іншої категорії, забудьте про цей варіант.

Реалізація або продаж власних розробок - відмінний варіант заробітку для власників популярних ресурсів.

Наприклад, ваш блог зі зрозумілими і красивими рецептами класичних страв користується успіхом і займає лідируючі позиції в ТОПі видачі пошукових систем і ви вирішили випустити власну книгу. Сміливо радуйте цією інформацією своїх передплатників.

Продаж блогу - незвичайний спосіб монетизації. Фінанси будуть тільки 1 раз, отже, про пасивному постійний дохід мови і бути не може.

Хоча, якщо навчитися грамотно створювати і розкручувати блоги, то можна непогано на цьому наварити. І зовсім думки про продаж пропадуть. Всі кроки від створення блогу до його просування ви зможете знайти в «Кібер блогерів» .

Всі представлені способи монетизації можна використовувати для блогів, створених на wordpress.

А як же тоді бути блогерам-початківцям, що зважилися випробувати удачу на безкоштовних майданчиках, типу livejournal і blogspot?

А як же тоді бути блогерам-початківцям, що зважилися випробувати удачу на безкоштовних майданчиках, типу livejournal і blogspot

Монетизація блога, створеного на безкоштовних майданчиках

Зупиняйтеся на наступних способах монетизації:

 1. Беріть банери і контекст від спонсорів на сервісі http://blogun.ru
 2. Пишіть платні рекламні пости.
 3. Продавайте посилання в ручному режимі.
 4. Заробляйте перші гроші зручним способом і переносите своє творіння на інший зручний платний движок.

Який би способи ви не вибрали, пам'ятайте, що відвідуваність повинна бути високою і ресурс повинен містити велику кількість проіндексованих сторінок.

Мабуть, це все, що я хотіла сьогодні розповісти про монетизацію блога. Залишилися питання? Тоді задавайте їх, заповнивши форму для коментарів.

Бути може, ви володієте інформацією про реальні та дієвих способах монетизації блогів? Поділіться, будь ласка, з читачами. Впевнена, що всі будуть вам вдячні.

НЕ забувайте клікати по клавішах соціальних мереж, щоб не втратити корисну інформацію і надати своїм знайомим можливість отримати додаткові знання. Можливо це те, чого їм так не вистачало для здійснення свого задуму.

З повагою, Олена Ізотова.

Як же дістатися до фінішу і почати витягувати непогані суми?
З чим це пов'язано?
Що ж заважає вам потрапити в їх число?
Вам знайомі ці варіанти?
Вам це потрібно?
Як тоді не допустити провалу і почати отримувати пристойний дохід?
А як же тоді бути блогерам-початківцям, що зважилися випробувати удачу на безкоштовних майданчиках, типу livejournal і blogspot?
Залишилися питання?
Бути може, ви володієте інформацією про реальні та дієвих способах монетизації блогів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: