Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

«Можна додавати пальмову олію в продукти. Але треба чесно про це заявляти на етикетках »

1.05.2016

В яких випадках спреди, сирні і сметанні продукти мають право на існування

Чи правда, що пальмова олія корисніше вершкового? Чи часто відповідальність за те, що ми купуємо в магазинах, лежить тільки на виробниках? Керівник департаменту виробництва і контролю керуючої компанії «Просто молоко» Юлія Тарасова в інтерв'ю кореспонденту «БІЗНЕС Online» розвіяла кілька міфів, пов'язаних з заморським продуктом, у величезній кількості ввозиться в нашу країну.

Юлія Тарасова Юлія Тарасова

«ЛІТР ЦЬОГО Червона пальмова олія ВАРТО 2 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ»


- Юлія, чому навколо пальмового масла стільки розмов сьогодні?

- Пальмова олія може бути різного виробництва і відповідно різної якості. Це в першу чергу рослинне масло. У нашій свідомості закріпилося, що рослинна олія, будь то соняшникова або оливкова, - це в будь-якому випадку корисно. За ідеєю, те ж саме можна було б сказати і про пальмову олію. Однак йде масове обговорення про його шкоду і користь, звучить інформація, що продукти, що містять його в своєму виробництві, шкідливі. Тому і потрібно роз'яснювати споживачам що до чого, щоб вони були грамотними при виборі продуктів харчування. У нашій компанії працює безкоштовна гаряча лінія з питань якості, люди дзвонять, вони наслухалися різного, інформації багато, але не знають, чому вірити. Кажуть, ми краще відмовимося від використання якогось продукту в раціоні, ніж ризикувати своїм здоров'ям. Публікується інформація про виявлення великої кількості фактів фальсифікату серед молочних продуктів, іноді інформація не зовсім коректно подається. Тому хочеться розставити всі крапки над i з точки зору виробника.

- Правильно я розумію, що є хороше пальмова олія і те, що не дуже? Як його розрізнити?

- Шановний професор кафедри загальної гігієни КГМА, фахівець з гігієни харчування Оксана Фролова, яка нещодавно виступала з вашої «трибуни» заявляла, що пальмова олія дуже корисне, а вершкове, навпаки, може зашкодити здоров'ю. Звичайно, якщо мова йде про червоному пальмовій олії, виробленого холодним віджиманням, воно не піддається ніякому хімічному впливу і при цьому зберігаються каротиноїди, вітамін Е, ненасичені жири, т. Е. Все компоненти, які приносять тільки користь людському організму, і це підтверджує медицина . Це масло можна придбати у вільному продажу, однак літр обійдеться вам приблизно в 2 тисячі рублів. Як ви думаєте, чи може оператор ринку харчових продуктів додавати в своєму виробництві продукти таке масло з метою здешевлення кінцевого товару? Тобто це червоне масло холодного віджиму в масовому харчовому виробництві не використовується. Може бути, в фармацевтиці, косметології, в дорогих кремах, але не в харчовій галузі, тому що це дуже дорогий інгредієнт. Все харчова промисловість сидить на іншому пальмовій олії, при цьому часто вже не відображаючи в інформації на етикетках, що саме містить продукт в своєму складі. Ви можете купити вафельний торт. Там на упаковці буде написано про пальмову олію. Але яке саме - ніхто вам там не напише. Молочники дане масло як таке не використовують, у нас за федеральним законодавством митного союзу дозволяється виробляти вершково-рослинний спред або сирний, сирний, сметанний продукт, в яких молочний жир замінюється частково на замінник молочного жиру, але не більше 50 відсотків. Відповідно, це має називатися сирним продуктом, наприклад, а не сиром; спредом, а не вершковим маслом. У складі має бути написано, скільки даний продукт містить молочних жирів, а скільки - рослинних. Ця інформація повинна бути для споживача відкритою. І тоді ніяких порушень законодавства немає, тоді цей продукт не є фальсифікатом і має право на існування. Але чи багато ви бачили на прилавках сирного продукту або спреда? Одиниці відповідальних виконавців називають все своїми іменами.

У харчовій промисловості активно використовуються замінники молочного жиру (фото: © Руслан Кривобок, РІА «Новини») У харчовій промисловості активно використовуються замінники молочного жиру (фото: © Руслан Кривобок, РІА «Новини»)

Замінник молочного жиру використовується тільки після підтвердження його безпеки органами охорони здоров'я, які дозволяють застосування його в харчовій промисловості, як і будь-які інші харчові рослинні жири, в тому числі і пальмова олія. Це прописано в гості на спред. Для того щоб застосовувати рослинні жири у виробництві, їх приводять в твердий стан, гідрогенізіруют, відбувається обробка воднем. І якраз при цьому йдуть так звані трансжирів. Технічне пальмова олія йде на виробництво мила, ні в якому образі не в продукти харчування. Чесні молочники застосовують тільки те, що дозволяється в харчовій промисловості.

А тепер про шкоду і користь. Звичайно, останнє слово завжди за професійними висновками медицини. На сьогодні вже є дуже багато досліджень про те, що насичені жирні кислоти, наявні в вершковому маслі, сприяють утворенню у людини холестерину, але вже в 90-х роках в Америці було доведено, що якщо прибрати з раціону людини насичені жири і замінити рослинними гідрогенізованими жирами, то збільшується відсоток вживання тих самих трансжирів. А вони набагато шкідливіше тим, що блокують на клітинному рівні організму всмоктування поживних речовин. Підтверджено, що вживання продуктів, у великій кількості містять трансжири, призводить до виникнення ішемічної хвороби судин серця, діабету, патології в ендокринній системі, ожиріння, до злоякісної пухлини. Чому у нас зараз дуже багато повних дітей? Це проблеми через ендокринології, причому в першу чергу проблеми культури харчування. У багатьох цивілізованих країнах вміст трансжирів регулюється на рівні 2 відсотків. в Нью-Йорку діє закон, за яким використання трансжирів у ресторанах заборонено, в Аргентині з 2015 року взагалі заборонена продукція з трансжирами. Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) прийняло рішення про припинення протягом трьох років використання виробниками в продуктах харчування трансжирів.

«Що містяться у вершковому маслі мікро- і макроелементи, вітаміни дуже корисні для людей похилого віку» «Що містяться у вершковому маслі мікро- і макроелементи, вітаміни дуже корисні для людей похилого віку»

ВЕРШКОВЕ МАСЛО МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ВІД ХВОРОБ ПАРКІНСОНА І АЛЬЦГЕЙМЕРА

- А в Росії як справи з цим справа?

- Сьогодні в якихось продуктах вміст трансжирів регламентується, а в якихось - ні. У Росії і вміст трансжирів обмежується в олійно-жировій продукції. У будь-якому спреді допускається вміст 8 відсотків трансжирів, в маргарині - 20 відсотків, 2018 році за законодавством буде введено обмеження за змістом трансжирів на рівні 2 відсотків, вафельний торт з шоколадною глазур'ю може містити 30 відсотків трансжирів, в крекері - 10 відсотків, в цукерках - 20 відсотків, величезна кількість трансжирів в чіпсах, і кондитерських виробах. Це може бути все що завгодно, в тому числі і маргарин, і оброблене пальмову олію. Ми ж часто навіть не читаємо інформацію про склад продукту на етикетках. Торти і всілякі булочки - все це робиться на маргарині. І хто контролює ці продукти за змістом трансжирів? Начебто говорять про турботу про здоров'я населення, але масової пропаганди і грамотних пояснень поки мало. Наприклад, на сніданок я попила кави з круасаном, в обід супчик і чашечка чаю з шматочком вафельного тортика, ввечері з дитиною поїли картоплю фрі в модному закладі ... У підсумку спожила дуже багато жирної продукції, в якій і насичені, і ненасичені жири намішано, і на додачу трансжири в неміряна кількість.

- Виходить, це міф, що масло і насичені жири шкідливіше для нашого організму більше, ніж рослинне масло?

- Ви мені скажіть, чи часто ви їсте вершкове масло і в яких кількостях? Максимум три рази в день зробили бутерброд з вершковим маслом, в кашку поклали 20 грамів. Воно так само потрібно організму. Людський мозок на 60 відсотків складається з жиру. Спинний мозок теж містить жир. Ми не повинні відмовлятися від нормальних природних тваринних жирів, але шкідливі для організму його вживання без міри і в великих кількостях. Через 20 грамів масла в день шкоди не буде ніякого ні талії, ні іншим частинам і органам тіла. Це харчування мозку, клітин. Вміщені в вершковому маслі мікро- і макроелементи, вітаміни дуже корисні для людей похилого віку: доведено, що воно необхідне для профілактики у людей похилого віку таких захворювань, як хвороба Альцгеймера, Паркінсона. Дієта - це для хворих людей, коли є відхилення у здоров'ї. Для нормальної здорової людини все повинно бути в міру. Але! Людина завжди повинна знати те, що він набуває, що містить продукт харчування на його столі. На торгових полицях повинен бути вибір, бути присутнім і дешеві продукти з додаванням того ж пальмового харчового масла, і натуральні, без барвників і консервантів. Там, де йде додавання рослинних жирів, ціна цього продукту повинна бути дешевше. Не у всіх є можливість сьогодні купити дорогий натуральний сир по 1000 рублів за кілограм, а якісний сирний продукт обійдеться куди дешевше.

«Треба читати етикетку і дивитися на ціну «Треба читати етикетку і дивитися на ціну. Дешевих натуральних продуктів не буває »(фото: © Костянтин Чалабі, РІА« Новости »

ЧИ ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЯ, ЗВІДКИ НА ТЕНДЕРІ ПРОДУКТ ДЕШЕВШЕ, НІЖ У ВИРОБНИКА

- Але ж часто і сам виробник не розкриває своїх карт, не інформує споживача, що міститься в його продукті.

- Не завжди це вірне твердження. Ви приходите в торговельну організацію, там лежать нарізані шматки сиру, розфасоване масло. Ви бачите цінник, вірите тому, що на ньому написано. Однак фасування продукту була проведена в самій торговій точці. Що вони вирішили фасувати - невідомо. Інша справа, коли пачка вершкового масла або того ж сиру загорнута у фольгу з фірмовими відзнаками із зазначенням адреси виробника. Тут вже точно завод-виробник відповідає за якість і несе за нього відповідальність.

Виявляються факти, коли до кінцевого споживача продукт перетворюється з ненатурального в натуральний. Тобто йде цілеспрямований обман споживача з метою наживи. Сирний продукт видають за справжній сир за відповідною ціною, а спред перетворюється в масло.

- А чому взагалі не скоротити обсяги поставляється пальмового масла в нашу країну? Сири ж з Голландії заборонили ...

- Тому що багато галузей харчової промисловості в цьому пальмовій олії. У будь-якому випадку буде завезення цього рослинного продукту і далі. Але, повторюся, повинна бути обов'язкова інформація на упаковці, і використання повинно бути тільки тих жирів, які дозволені законодавством. Якщо не буде пальмового масла, молочні виробники від цього страждати не будуть. Ми використовуємо високоякісний замінник молочного жиру. Пальмова олія в заміннику молочного жиру теж може бути, але дозволене органами охорони здоров'я для виробництва харчової продукції. І на етикетці ми вказуємо його зміст, але спред ми виготовляємо тільки на замовлення. В натуральних продуктах не повинно бути навіть 1 відсотка рослинного жиру, тільки тваринного походження. Якщо доданий навіть 1 відсоток рослинного жиру, це вже спред або сирний продукт. Відсутність або подорожчання пальмового масла за рахунок можливого введення акцизів сильно відіб'ється на фальсіфікатчіках, на виробниках-кондитер, а також постраждають хлібобулочні комбінати, виробники морозива.

- Що ж робити споживачеві, щоб не нашкодити собі?

- По-перше, читати етикетку і дивитися на ціну. Дешевих натуральних продуктів не буває. Не потрібно себе обманювати. Найголовніше - потрібно купувати все-таки продукт, розфасований в упаковки виробника.

У Росії до 2018 року вступає в силу закон про супроводі кожної партії продукції ветеринарним сертифікатом. Це буде система в електронному вигляді, база даних під назвою «Меркурій», в ній будуть зберігатися всі відомості про оптові покупців із зазначенням повної інформації реквізитів і їх адрес, кому, куди і скільки було відвантажено продуктів тваринного походження. Тоді можна вже буде відстежити партію продукції, що відвантажується до кінцевого споживача, зловити за руку фальсіфікатчіка. Виявляються випадки, коли тендер в дитячих садах вигравали постачальники вершкового масла, яких потім не могли знайти. Юридично адреса вказана, а фактично його не існує. Тендер виграють ті, хто дає найнижчу ціну. Але якщо будь-яка бюджетна організація укладає договір з посередником, варто задуматися, звідки цей продукт і чому він дешевше, ніж у виробника.

У будь-якому випадку потрібно звичайно дивитися, що ви вживаєте в їжу. Дієта - це для хворих людей, коли є відхилення у здоров'ї. Для нормальної здорової людини все повинно бути в міру. Головне все-таки, щоб виробники продуктів харчування не обманювали свого споживача. Він повинен знати, що їсть, і у кожного повинен бути вибір, який продукт йому в даному випадку більш кращий.

Чи часто відповідальність за те, що ми купуємо в магазинах, лежить тільки на виробниках?
Правильно я розумію, що є хороше пальмова олія і те, що не дуже?
Як його розрізнити?
Як ви думаєте, чи може оператор ринку харчових продуктів додавати в своєму виробництві продукти таке масло з метою здешевлення кінцевого товару?
Але чи багато ви бачили на прилавках сирного продукту або спреда?
Чому у нас зараз дуже багато повних дітей?
І хто контролює ці продукти за змістом трансжирів?
Виходить, це міф, що масло і насичені жири шкідливіше для нашого організму більше, ніж рослинне масло?
Ви мені скажіть, чи часто ви їсте вершкове масло і в яких кількостях?
А чому взагалі не скоротити обсяги поставляється пальмового масла в нашу країну?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: