Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

На громадських засадах: 3 гучні кампанії вуличної соціальної реклами

 1. ZNAMENKA CREATIVE AGENCY
 2. Соціальна реклама «Культура тіла»
 3. Руслана Харитонова, креативний директор AMK Znamenka
 4. NEWS OUTDOOR
 5. Наталія Сьоміна, керівник проекту «Все одно»
 6. Фонд був створений в 2003 році з метою розробки і реалізації соціально-інформаційних програм державних...
 7. Олексій Білозеров, директор фонду «Народна ініціатива»

ZNAMENKA CREATIVE AGENCY

Відразу після заснування в 2006 році агентство завоювало 6 призів на XVI Московському міжнародному фестивалі реклами, ставши самим нагороджуваним агентством форуму. Основні клієнти: Heineken, ЗАТ «Акадо-Столиця», «MДМ-Банк», Hyundai, Мінздоровсоцрозвитку Росії та інші.
ZNAMENKA CREATIVE AGENCY  Відразу після заснування в 2006 році агентство завоювало 6 призів на XVI Московському міжнародному фестивалі реклами, ставши самим нагороджуваним агентством форуму Рекламна кампанія «У сміття є будинок»

АМК Znamenka відома своїми скандальними кампаніями. В кінці минулого року агентство запустило рекламний ролик «Пекельна білочка», яку «замовив» Мінздоровсоцрозвитку РФ. У 55-секундному ролику білочка повідомляє про «кудяплікі», що бігають по стінах павучків, а в кінці питає: «бухає? Тоді я йду до вас! »Ролик зібрав рекордні для російської соцреклами 3 мільйони переглядів.

Ще одна кампанія «Знам'янки» - «Культура тіла». На вулицях міста були розміщені прозорі сіті-формати з написами «Шлунок», «Печінка», «Легкі». Всередині конструкції знаходився всяке сміття. Теглайн кампанії говорив: «Якби ви могли заглянути в себе, то жирного і важкого воліли б легке і корисне».

Кампанія вдалася: гості столиці фотографувалися з конструкціями, мами показували дітям, блогери робили фотожаби, естети відверталися і спльовували. На додачу вийшов ролик з героями, у яких «Печінки - 56 років, Легким - 48 років, Хребту - 69 років, а за паспортом їм - 29».


Соціальна реклама «Культура тіла»
відеоролик
«Пекельна білочка»
Дивитися на YouTube

Znamenka також здатна на спокійні рекламні кампанії: проект «У сміття є будинок», в якому сміття нудьгує по своєму будинку - сміттєвій урні, з'явився на 3 000 поверхонь по всій Росії.


Руслана Харитонова, креативний директор AMK Znamenka


«Не обов'язково лякати, соромити, звинувачувати. Ми хотіли знайти більш цікаву мотивацію, ніж "ти повинен". Проблеми сміття не існує, ми живемо в смітті і звикли до цього. Неможливо рекламною кампанією перемогти російську народну традицію кидати повз урни, тому пряма пропаганда, попередження, агресія, вмовляння не спрацювали б. Країна у нас неакуратно, а ось люди чуйні. Тому апелювали до чуйності, будили в людях найкраще ».


аналогічні соціальні
проекти за кордоном
Рекламна кампанія «У сміття є будинок»

У 2010 році французьке агентство Young & Rubicam Paris випустило рекламу, присвячену забруднення океану. Теглайн: «В океані немає такого поняття, як" трохи сміття "».

Подивитися у високій роздільній здатності
NEWS OUTDOOR

Найбільший оператор зовнішньої реклами відкрився в 1996 році. Виручка в 2008 році склала $ 385 млн. Основні рекламодавці: BMW, Kraft Foods, L'Oreal, LG Electronics, Nestle, МТС, «Перехрестя», Ощадбанк Росії, «Ельдорадо». У структурі компанії 4 тисячі осіб. Крім комерційної діяльності, News Outdoor спільно з агентствами-партнерами щільно займається соціальними проектами.
Антитютюнова кампанія «Все одно ?!»

У минулому році News Outdoor спільно з ADV Group в рамках кампанії «Все одно ?!» зробили серію білбордів проти куріння. На плакатах дитини припікали бичком, сигарети ставали лезами і розкривали вени. Слава швидко розлетілася по містах і селах Росії, і навіть Комітет реклами, інформації та оформлення Москви зробив свою «ай-ай-ай».


Наталія Сьоміна, керівник проекту «Все одно»


«Соціальний захист і комерційна реклама буде дієвою в тому випадку, якщо вона зрозумілою аудиторії мовою доносить те, що потрібно сказати, і спонукає зробити якусь дію. З соціалкою є нюанс - часто аудиторію неможливо зорієнтувати з якихось соціально-демографічними параметрами, які визначають мову комунікації. Як у випадку з пасивним курінням, наприклад.

Наша кампанія проти куріння вийшла успішною, тому що в рекламі з немовлям звернення направлено на дуже широке коло людей - всіх тих, хто курить в присутності дітей. Це можуть бути люди з різним рівнем доходу, чоловіки і жінки, інтелектуали і не дуже освічені люди, люди похилого віку та молоді, городяни і сільські жителі. Але проблема одна для всіх: диміти поруч з дитиною - це норма, спосіб життя. І тому потрібен якийсь дуже сильний поштовх, щоб змусити їх хоча б задуматися про те, що вони вбивають власних дітей. Адже все курять на кухнях - у нас же так прийнято! Але це зовсім не означає, що соціальна реклама завжди повинна шокувати. Є гіркі пігулки, а є цілком собі приємна фізіотерапія. І те й інше - лікування. Так і соціалка ».


Аналогічні соціальні проекти за кордоном
Рекламна кампанія «Все одно?»

Chilean Corporation Against Cancer представила рекламу з теглайн: «Куріння - це навіть не суїцид. Це вбивство ». Дим на постері перетворився в пакет, який був надітий на голову малюка.

Подивитися у високій роздільній здатностіФонд був створений в 2003 році з метою розробки і реалізації соціально-інформаційних програм державних відомств. Генеральні партнери фонду: банк «Уралсиб» (соціальний проект «Правила фінансової грамотності»), «Лабораторія Касперського» (соціальні програми на всій території РФ «Обережно - злий собака!»), Видавництво «АСТ» (програма «Слово за книгу», спрямована на розвиток читання).
Рекламна кампанія «Гарний зір на все життя»

Фонд «Народна ініціатива» за 7 років встиг створити близько 200 проектів. Фонд готовий розробити соціалку на будь-який випадок життя: «Безпека в Інтернеті» ( «Не довіряйте пропозиціям спамерів!»), «Правила фінансової грамотності». Їм же належить ідея дивного вигляду білбордів із закликами слухати класичну музику і, мабуть, найзнаменитіша реклама 4-річної давності «Дільничний -від слова УЧАСТЬ». Філологи тоді наполягали, що «дільничний» - від слова «ділянку», а інтернет-спільнота - від слова «доля».

Зараз фахівці «Народної ініціативи» просувають кампанію «Гарний зір на все життя», в рамках якої були представлені білборди 2-в-1: і рекламу почитав, і зір перевірив. Не дивуйтеся, якщо вам даються не всі букви з першого разу: «Народна ініціатива» з'ясувала, що у 50% жителів нашої неосяжної Батьківщини проблеми із зором. До зовнішньої реклами додали ролик, де симпатичний офтальмолог перевіряє зір за допомогою відеоролика, а в кінці просить закрити обидва ока і вимовляє: «Зараз ви бачите те, що бачать люди, які не думають і не піклуються про зір».


Олексій Білозеров, директор фонду «Народна ініціатива»


«Програма" Гарний зір на все життя "важлива тим, що це перший громадський освітній російський проект в галузі офтальмології, підтриманий усіма регіональними департаментами охорони здоров'я та міськими адміністраціями в 26 містах Росії. Ми ініціювали цю кампанію, тому що зрозуміли, що у жителів Росії абсолютно немає інформації про те, як часто і чому потрібно перевіряти зір. Кампанія швидко поширилася, тому що була спрямована на 15,5 мільйонів чоловік, у яких проблеми із зором. сайт Horosheezrenie.ru відвідало вже понад мільйон людей ».


аналогічні соціальні
проекти за кордоном
Рекламна кампанія «Культура тіла»

Міжнародна організація Amnesty International підготувала плакати, які показували, що хоч на перший погляд, ситуація в суспільстві може бути спокійною, придивившись можна знайти десятки проблем. Останній рядок була заповнена поліцейськими, вбиваєш громадянина, расистами і жорстокими батьками.

Подивитися у високій роздільній здатностіУ 55-секундному ролику білочка повідомляє про «кудяплікі», що бігають по стінах павучків, а в кінці питає: «бухає?
Антитютюнова кампанія «Все одно ?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: