Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Налаштування робочого місця для доступу в систему групової роботи TeamWox

 1. 1. Веб-сторінка недоступна або немає з'єднання з сервером
 2. 2. Попередження про недовірених сертифікаті
 3. 3. Установка Adobe Flash Player
 4. висновок

Для доступу в систему управління підприємством TeamWox поновіть свій веб-браузер і введіть в його адресному рядку доменне ім'я сервера, наприклад: "https: // team.yourcompany.com". Перед доменним ім'ям в адресному рядку веб-браузера обов'язково вкажіть префікс "https: //". Це необхідно для створення захищеного з'єднання між вашим робочим місцем і сервером TeamWox. Якщо ваше робоче місце і сервер TeamWox налаштовані правильно, то відкриється сторінка авторизації системи управління підприємством TeamWox:

https: //

Якщо сторінка авторизації TeamWox не була відкрита, то швидше за все ваше робоче місце потребує налаштування. Вона залежить від веб-браузера, операційної системи і схеми підключення до сервера TeamWox. Для зручності ми докладно описали настройку робочого місця для будь-якого можливого випадку:

 1. веб-сторінка недоступна або немає з'єднання з сервером
 2. використовується недовірених сертифікат
 3. потрібна надбудова Adobe Flash Player

Якщо ви змогли знайти і усунути проблеми, відкриється сторінка авторизації TeamWox . В іншому випадку - зверніться до свого системного адміністратора, або в нашу службу підтримки клієнтів TeamWox .

1. Веб-сторінка недоступна або немає з'єднання з сервером

Це типова ситуація при першому вході в TeamWox. Пов'язана вона з тим, що ви підключаєтеся до системи як до інтернет-сайту з високим ступенем захисту . Залежно від використовуваного веб-браузера ви побачите порожню білу сторінку, попередження про помилку підключення до домену, повідомлення про неможливість відкриття веб-сторінки або підключення до сервера TeamWox. Веб-браузери реагують на ситуацію по-різному і як правило не уточнюють, про яку проблему йде мова. В цьому випадку потрібно перевірити настройку проксі-сервера, мережеве оточення робочого місця, а також те, чи працює ваш TeamWox сервер.

Налаштування проксі-сервера

Пропустіть цей пункт, якщо у вашій корпоративній мережі проксі-сервер не використовується. В іншому випадку при спробі підключення до сервера TeamWox у вікні веб-браузера може з'явитися повідомлення:

Це говорить про те, що проксі-сервер не дозволяє встановити з'єднання між нашим комп'ютером і сервером TeamWox. Для усунення виниклої проблеми в налаштуваннях вашого веб-браузера в розділі "Мережа" пропишіть ваш домен (team.yourcompany.com) як виняток для проксі-сервера. Залежно від використовуваного браузера виконайте наступні дії:

 • Mozilla Firefox
  Відкрийте меню Інструменти> Установки> Додаткові> Мережа> Налаштувати, в поле «Не використовувати проксі для:" пропишіть доменне ім'я вашого TeamWox (наприклад, "team.yourcompany.com" - в даному випадку "https: //" указувати не треба) .
 • Microsoft Internet Explorer
  Відкрийте меню Сервіс> Властивості оглядача> Підключення> Налаштування мережі> Додатково, в поле "Винятки" пропишіть доменне ім'я вашого TeamWox (наприклад, "team.yourcompany.com" - в даному випадку "https: //" указувати не треба).
 • Google Chrome
  Відкрийте меню Параметри> Додаткові> Мережа> Змінити налаштування проксі-сервера> Підключення> Налаштування мережі> Додатково, в поле "Винятки" пропишіть доменне ім'я вашого TeamWox (наприклад, "team.yourcompany.com" - в даному випадку "https: // "вказувати не треба).
 • Apple Safari
  Відкрийте меню Налаштування> Додатки> Проксі: Змінити настройки> Підключення> Налаштування мережі> Додатково, в поле "Винятки" пропишіть доменне ім'я вашого TeamWox (наприклад, "team.yourcompany.com" - в даному випадку "https: //" указувати не треба).
 • Opera
  Відкрийте Меню> Установки> Загальні налаштування> Розширені> Мережа> Проксі-сервери ...> Список Винятків, в поле "Використовувати проксі для всіх серверів, виключаючи перераховані:" додайте доменне ім'я вашого TeamWox (наприклад, "team.yourcompany.com" - в даному випадку "https: //" указувати не треба).

Збережіть внесені зміни в налаштуваннях веб-браузера та спробуйте знову відкрити сторінку авторизації системи TeamWox. Якщо зробити це не вдалося, то настройка вашого робочого місця не завершена. Виконайте наступні пункти для усунення всіх можливих проблем з доступом в систему TeamWox.

Налаштування мережевого оточення

Якщо мережеве оточення на вашому робочому місці не налаштоване, то підключитися до сервера TeamWox буде неможливо. Замість сторінки авторизації TeamWox ви побачите відповідне попередження:

Замість сторінки авторизації TeamWox ви побачите відповідне попередження:

Проблема доступу до сервера TeamWox в основному пов'язана з налаштуванням доменної системи (DNS). Тому для початку перевірте роботу DNS за допомогою команди "ping". У командному рядку вашого комп'ютера (Пуск -> Виконати -> Відкрити) наберіть "cmd". У вікні введіть "ping [доменне ім'я сервера TeamWox]" (наприклад, "ping team.yourcompany.com") і натисніть "Введення / Enter". Результат виконання команди з'явиться у вікні:

Якщо ви побачите повідомлення про неможливість виявити вузол (в нашому прикладі: team.yourcompany.com), то вказане доменне ім'я не пов'язане з IP-адресою комп'ютера. Це означає, що DNS працює неправильно. Для її налаштування зверніться до вашого системного адміністратора або хостинг-провайдеру. Якщо настройка DNS по ряду причин неможлива, то можна спробувати вирішити проблему через редагування файлу hosts на вашому комп'ютері.

Іншим результатом виконання команди ping може бути поява інформації про статистику Ping:

Іншим результатом виконання команди ping може бути поява інформації про статистику Ping:

Якщо ви побачили схожу картинку, то значить доменне ім'я сервера TeamWox пов'язано з зазначеним IP-адресою (в нашому прикладі домен team.yourcompany.com пов'язаний з ip-адресою 217.67.42.172). Вирішення цієї проблеми буде залежати від схеми розташування сервера TeamWox:

 1. Сервер TeamWox знаходиться поза локальної мережі (підключення через Інтернет)
  В цьому випадку перевірте наявність доступу в Інтернет з вашого робочого місця. Спробуйте відкрити інші інтернет-сайти в веб-браузері. Якщо вони недоступні, то проблема полягає в неправильному налаштуванні доступу в Інтернет. Для її вирішення зверніться до вашого системного адміністратора або інтернет-провайдеру. Якщо Інтернет з вашого робочого місця доступний, то потрібно перевірити настройку віддаленого доступу до системи групової роботи TeamWox . Це може зробити адміністратор системи TeamWox, зверніться до нього за допомогою.
 2. Сервер TeamWox розташований всередині локальної мережі
  Тут швидше за все проблема полягає в налагодженні доменної системи і прив'язці IP-адреси до домену сервера TeamWox. Попросіть системного адміністратора перевірити правильність роботи DNS і усунути проблему. Якщо такої можливості немає, то можна усунути проблему самостійно через редагування файлу hosts на вашому комп'ютері.
  Якщо IP-адреса прив'язаний до доменного імені правильно, але проблема залишається, це означає, що ваш сервер TeamWox не запущені або відключений. У такому випадку без втручання системного адміністратора не обійтися. Йому необхідно перевірити роботу служби TeamWox .

Редагування файлу hosts

Файл hosts виконує роль локальної DNS і пов'язує доменне ім'я з IP-адресою комп'ютера. Це допомагає веб-браузеру з'єднатися з комп'ютером по заданому IP-адресою. Редагування файлу hosts використовують як тимчасове рішення, оскільки це працює тільки для одного робочого місця. Крім того, при зміні IP-адреси для зазначеного домену доведеться також поправляти файл hosts.

Перед редагуванням файлу hosts уточніть IP-адреса комп'ютера з встановленим на ньому сервером TeamWox. Для цього в командному рядку вашого комп'ютера (Пуск -> Виконати -> Відкрити) наберіть команду: "cmd" і у вікні введіть "ping [доменне ім'я сервера TeamWox]" (наприклад, "ping team.yourcompany.com"). В результаті ви побачите IP-адресу виду 217.67.42.172.

Потім знайдіть і відкрийте файл hosts за допомогою програми "Блокнот". Файл hosts зберігається в:

 • ОС Windows 95/98 / ME - WINDOWS \ hosts
 • ОС Windows NT / 2000 - WINNT \ system32 \ drivers \ etc \ hosts
 • ОС Windows XP / 2003 / Vista / 7 (Seven) - WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts

Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або 7, то будьте уважні - для внесення змін в файл будуть потрібні права адміністратора. Для цього відкрийте Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> правою кнопкою миші по Блокноту і виберіть "Запуск від імені адміністратора". І вже через Блокнот відкрийте файл hosts для редагування.

В кінці файлу додайте рядок виду:

217.67.42.172 team.yourcompany.com

де 217.67.42.172 - це IP-адреса комп'ютера, на якому встановлений сервер TeamWox і це значення ви отримали по команді ping.

На закінчення збережіть внесені в файл hosts зміни і закрийте його. Тепер спробуйте знову відкрити сторінку авторизації TeamWox. Якщо не вийшло, то настройка вашого робочого місця не завершена. Виконайте наступні пункти для усунення всіх можливих проблем з доступом в TeamWox.

Проблема зайнятості портів на сервері

Можлива ситуація, при якій веб-браузеру не вдається встановити захищене з'єднання з сервером TeamWox. Це може бути через зайнятість портів на комп'ютері з TeamWox. В цьому випадку ви побачите повідомлення виду:

Ця проблема може виникнути при суміжному використанні декількома програмами одного і того ж порту. Зокрема, для роботи сервера TeamWox обов'язковою умовою є використання портів 443 (https) і 80 (http). І якщо вони недоступні, то ви не зможете підключитися до системи. В такому випадку повідомте про проблеми зайнятості портів на сервері адміністратору TeamWox.

2. Попередження про недовірених сертифікаті

Система TeamWox працює тільки через захищених з'єднань з використанням SSL-шифрування. Це забезпечує високу ступінь захисту від перехоплення і прочитання даних, що передаються. Для безпечного обміну даними між вашим робочим місцем і сервером TeamWox використовується унікальний SSL-сертифікат. Він поставляється разом з ліцензією на систему TeamWox. Це якісний і повнофункціональний цифровий сертифікат, підписаний кореневим сертифікатом MetaQuotes Software CA від центру сертифікації MetaQuotes Software Corp. - розробника системи TeamWox. Однак, оскільки ваш унікальний SSL-сертифікат підписаний неавторизованих центром сертифікації MetaQuotes Software CA, то веб-браузер йому не довіряє і видає попередження:

Прийміть виключення в веб-браузері для створення захищеного з'єднання з вашим сервером TeamWox і продовжите роботу. Після цього відкриється сторінка авторизації системи TeamWox:

Після цього відкриється сторінка авторизації системи TeamWox:

Внизу сторінки ви побачите напис "Завантажити сертифікат MetaQuotes Software CA". Це пов'язано з тим, що відомості про MetaQuotes Software CA поки ще не додавали в список довірених центрів сертифікації вашого комп'ютера. Тому прийнятому в якості винятку кореневого сертифікату довіряє лише веб-браузер, а ось операційна система - ще немає. В результаті вам можуть бути недоступні деякі функції системи TeamWox. Наприклад, ви не зможете підключитися до системи TeamWox по протоколу WebDAV, можуть виникнути складності з використанням інструменту Drag & Drop і додаванням файлів на сервер TeamWox.

Для повнофункціональної роботи системи TeamWox завантажте кореневий сертифікат MetaQuotes Software CA . Він являє собою спеціальний файл MetaQuotesRootCA.cer. Відкрийте цей файл і встановіть сертифікат на вашому комп'ютері в сховище сертифікатів під назвою "Довірчі кореневі центри сертифікації". Для операційної системи Windows порядок дій наступний:

Пізніше можна буде отримати власний SSL-сертифікат від авторизованого центру сертифікації і замінити їм сертифікат від центру сертифікації MetaQuotes Software Corp. В цьому випадку веб-браузери перестануть видавати попередження про недовіру до сертифіката незалежно від використовуваного робочого місця.

3. Установка Adobe Flash Player

Для повноцінної роботи з TeamWox необхідно встановити плагін Adobe Flash Player останньої версії. Це доповнення до веб-браузеру, яке дозволить вам ознайомитися з додатковими варіантами системи. Наприклад, ви зможете зберігати графіки і картинки з TeamWox в графічні формати або додавати безліч документів в систему і переглядати процес їх завантаження. Якщо на вашому комп'ютері не встановлено плагін Adobe Flash Player, то веб-браузер повідомить вам про це при роботі з TeamWox:

Крім того, посилання на закачування останньої версії Adobe Flash Player ви зустрінете на сторінці авторизації TeamWox:

скачайте останню версію плагіна Adobe Flash Player. Перед встановленням закрийте запущений веб-браузер. Розпочніть процес установки, і після його завершення ви зможете продовжити роботу в системі TeamWox без будь-яких обмежень.

висновок

Після відкриття сторінки авторизації TeamWox настройку робочого місця можна вважати завершеною. авторизуйтесь в системі TeamWox і почніть працювати в ній. Вам в допомогу ми підготували короткий навчальний курс для користувачів TeamWox. Для зручності ви можете зберегти адресу вашого TeamWox в якості початкової (домашньої) сторінки веб-браузера.

Налаштування WebDAV-доступу полегшить і прискорить роботу з документами в TeamWox. Ця технологія дозволяє підключити сховище файлів в модулі "Документи" у вигляді мережевої папки на вашому комп'ютері. Ви зможете працювати з файлами в TeamWox так само просто, як якщо б вони перебували на вашому комп'ютері.

Якщо у вас виникнуть складності в налаштуванні вашого робочого місця, зверніться в службу підтримки клієнтів TeamWox . Кваліфікований персонал допоможе вам з налаштуванням робочого місця і в питаннях установки сервера TeamWox .

2012.05.03

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: