Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Налаштування wi fi, як налаштувати Wi-Fi роутер, настройка wi-fi роутера

 1. Який вибрати Wi Fi роутер або точку доступу
 2. Як розташувати Wi-Fi точку доступу або Wi Fi роутер
 3. Підключення і настройка Wi-Fi роутера (точки доступу) для локальної (внутрішньої) мережі
 4. Як налаштувати Wi-Fi роутер
 5. Захист бездротової мережі
 6. Необов'язкова настройка Wi-Fi роутера
 7. Налаштування інтернету на Wi-Fi роутер або настройка зовнішньої мережі
 8. Поширені помилки і настройка Wi-Fi роутера
 9. Wi fi роутер Netgear WNR3500L. проста настройка
 10. Як налаштувати Wi Fi роутер NETGEAR JWNR2000 c з'єднанням за типом PPPoE
 11. Налаштування wi-fi і безпеки за допомогою ключа шифрування
 12. Налаштування безпеки wi-fi мережі за допомогою фільтрації по MAC-адресу
 13. Встановлення точки доступу Netgear WG602

Дана стаття допоможе відповісти на наступні питання: як налаштувати точку доступу, як налаштувати роутер і внесе ясність. Якщо вірити виробникам wi-fi обладнання, настройка бездротової мережі (WLAN - Wireless Local Area Network) - це хвилинна справа. Натиснули кнопку і пристрій виконує з'єднання. В реальності wi-fi-роутери вводять в замішання навіть досвідчених користувачів ПК. Більшість раді тому факту, що сигнал взагалі має місце - про надійність зазвичай забувають. У цій статті ви дізнаєтеся, як налаштувати Wi-Fi точку доступу, як налаштувати Wi-Fi роутер і як зробити бездротове з'єднання надійним, щоб захистити мережу від небажаних гостей.

Відразу хочу сказати, що по налаштуванню роутера з'явився новий детальний матеріал: «Домашня бездротова мережа | Як налаштувати wi-fi роутер » . Я рекомендую скористатися ним в першу чергу для настройки wi-fi роутера.

Який вибрати Wi Fi роутер або точку доступу

Вибір Wi-Fi роутера Вибір Wi-Fi роутера. Каменем спотикання для передачі мультимедіа завжди є стандарт Wi-Fi. Швидко передавати великі файли або дивитися HD-відео по бездротовій мережі можна тільки в разі, коли вона відповідає стандарту 802.11n, який підтримує швидкість до 300 Мбіт / с. Також раджу почитати про новий стандарт бездротової мережі - 802.11ac , Щоб купити пристрій з доробком на майбутнє. Якщо в цьому немає необхідності, то вибирайте будь-який роутер відомого виробника (D-Link, TP-Link, Asus або Netgear), який відповідають стандарту 802.11n - цього більш ніж достатньо для будь-якого швидкісного інтернет-з'єднання.

Wi-Fi адаптери. Користувачі, які використовують сучасні ноутбуки або ПК з інтегрованим бездротовим мережним адаптером, в додатковому устаткуванні не потребують, а власникам старих ноутбуків необхідно подбати про Wi-Fi модулях на шині USB, або Wi-Fi Card-Bus адаптери.

Як розташувати Wi-Fi точку доступу або Wi Fi роутер

Всі три мережевих стандарту Wi-Fi зазвичай працюють на частоті 2,4 ГГц. У зв'язку з цим виникає відразу кілька проблем. Одна з них зводиться до того, що в цьому частотному діапазоні працює не тільки Wi-Fi обладнання. Наприклад, мікрохвильові печі, радіотелефони та бездротові подовжувачі інтерфейсів також використовують цю частоту, що підвищує рівень перешкод. Інша проблема пов'язана з середовищем проходження сигналу: тіло людини, залізобетонні конструкції погіршують якість сигналу, якщо вони розташовані на шляху його проходження. Для того щоб сигнал був доступний на площі всього приміщення, важливо правильно вибрати місце. З'єднання функціонує найкраще, якщо роутер закріплений на стіні якомога вище. Крім того, роутер не повинен знаходитися прямо за комп'ютером або іншим приладом, який має сильне випромінювання або перешкоджає радіохвилях за рахунок металевого корпусу. Правильне розташування антен роутера теж має вирішальне значення. У більшості випадків можна отримати більше покриття, якщо направляти їх вертикально.

Підключення і настройка Wi-Fi роутера (точки доступу) для локальної (внутрішньої) мережі

З'єднуєте мережевим кабелем комп'ютер і роутер (використовуйте гнізда для зовнішньої мережі їх як правило 3-5 шт., Вони розташовані поруч і підписані. Переконайтеся, що у вас встановлено з'єднання комп'ютера з вашим wi-fi роутером (загорілася іконка з'єднання в треї панелі завдань) .

Далі у властивостях цього підключення встановіть такі параметри:

 • IP-адреса: 192.168.0.2
 • Маска підмережі: 255.255.255.0
 • Основний шлюз: 192.168.0.1
 • DNS: 192.168.0.1

У разі, якщо в керівництві ви знайшли інші параметри - встановіть їх. Відкрийте командний рядок (Пуск - Виконати - у вікні, напишіть "cmd" для Windows XP або натисніть Пуск і введіть «cmd» в рядку пошуку). Далі в відкрилася командного рядку напишіть: ping 192.168.0.1. Якщо від 192.168.0.1 приходять пакети, то ви все зробили правильно. У разі якщо відповіді немає і ми бачимо повідомлення про перевищення ліміту очікування, варто спробувати змінити IP 192.168.0.1 і 192.168.0.2 на 192.168.1.1 і 192.168.1.2 відповідно, і після спробувати «пропінгувати» адреса - 192.168.1.1 Якщо ви по- як і раніше терпите невдачі, то зверніться до керівництва, щоб зрозуміти який IP адреса приймає роутер на внутрішньому інтерфейсі.

Також рекомендую ще раз перевірити, в той чи гніздо включений мережевий кабель на роутері, що не кроссоверним чи використовується кабель. У керівництві по підключенню wi-fi роутера має бути написано, як потрапити в веб інтерфейс для управління роутером, якщо знайти цей розділ не вдається або саме керівництво відсутнє - варто перевірити адреси http://192.168.1.1 або 192.168.0.1, в залежності від того - яку адресу нам вдалося пропінгувати. Відкрийте сторінку налаштувань роутера в браузері вашого комп'ютера. Якщо ви вже його намагалися підключати роутер, то вам необхідно попередньо скинути настройки кнопкою «Reset» на задній панелі. Так само варто перевірити ті ж адреси але з захищеним протоколом https: //, замість http: //

На сторінці, вас попросять ввести логін і пароль, якщо в інструкції з підключення wi-fi роутера нічого не вказано, то варто спробувати пару admin / admin або admin / password - це найпоширеніші пари і вони зустрічаються практично у всіх популярних моделях роутерів. Після входу в режим адміністрування виберіть в розділі налаштувань інтерфейсу російську мову, щоб все стало інтуїтивно зрозуміло, якщо він присутній.

Найчастіше в Wi Fi роутерах дозволена пересилання пакетів у внутрішньо-інтерфейсі, тому ви вже можете включати додаткові ПК і підключати їх через інші гнізда для внутрішньої мережі, і почати користуватися внутрішньою мережею.

Як налаштувати Wi-Fi роутер

Як вводити дані для доступу до інтернет-з'єднання ми розглянемо нижче, на прикладі одного з Wi-Fi роутерів, а поки перейдемо в розділ налаштувань «Wireless Settings» (налаштування бездротової мережі) або в розділ "Wi Fi", "Wireless" і т .п.

Тепер дайте назву вашої домашньої Wi-Fi мережі в «Name (SSID)». Під цією назвою бездротова мережа буде відображатися в списку доступних мереж на іншому пристрої. Виберіть свій регіон (Europe - американська установка має велику дальність дії, яка, однак, у нас заборонена). У графі «Channel» встановіть значення «Auto» - тоді Wi-Fi роутер проаналізує ефір і буде використовувати канал з найменшою кількістю перешкод. Підтвердити налаштування, натиснувши на «Apply».

Захист бездротової мережі

Мережа встановлена, тепер справа за вибором захисту. Без надійного пароля будь-хто зможе виходити в Інтернет через ваше підключення. У захисті wi-fi мережі є три основні методи шифрування: WEP, WPA і WPA2. Всі вони в тій чи іншій мірі уразливі, але з моєю допомогою ваша мережа буде досить надійно захищена від хакерів. Шифрування за допомогою WEP вкрай ненадійно - рекомендуємо його не використовувати. Шифрування WPA (Wi-Fi Protected Access - захищений доступ), яке засноване на методі кодування AES, досить надійно і зламати його проблематично. Для підбору ключів хакеру знадобиться багато років або комп'ютер, на порядки перевершує за швидкодією нинішні ПК.

Більш кращий захист пропонує WPA2. Правда, хакери і тут змогли знайти лазівку, але витрати при зломі занадто високі.Однако всі ці методи захисту вимагають виділеного сервера авторизації (RADIUS), який в умовах домашньої мережі або мережі малого офісу непридатний. Для них існує шифрування за допомогою WPA і WPA2 з зумовленими ключами. Для їх використання на вкладці «Wireless Settings» активуйте «WPA-PSK (TKIP)» або «WPA2-PSK (AES)». При запиті «Security Encryption» задайте пароль - не рекомендується використовувати для нього менше 15 знаків. Підтвердіть введення, клікнувши по «Apply».

Необов'язкова настройка Wi-Fi роутера

Кожен пристрій мережі оснащене власним мережевою адресою MAC (Media Access Control). У роутере слід прописати адреси тільки відомих вам пристроїв - у інших доступу до роутера бути не повинно. Для цього натисніть в пункті меню «Advanced» на вкладку «Wireless Settings» і виберіть «Setup Access List». Після цього ви отримаєте список підключених пристроїв. Дізнатися MAC адреса wifi модуля на ноутбуці або wifi мережевої карти на ПК просто - в командному рядку наберіть "ipconfig / all" Виберіть комп'ютери, для яких ви хочете відкрити вільний доступ, і натисніть на «Add» (Додати). Тепер поставте галочку навпроти «Turn Access Control On», клацніть no «Apply» - і захищена від хакерів мережу готова. Не забудьте, що все це краще робити після того, як ви налаштуєте бездротове з'єднання на комп'ютерах-клієнтах.

Перезапустіть Wi-Fi роутер через веб інтерфейс і спробуйте налаштувати на вашому пристрої мережу, використовуючи наведене нижче

IP - з діапазону вільних адрес
Mask - 255.255.255.0
Getway - 192.168. (0-1) .1

В налаштуваннях авторизації мережі вкажіть використання WEP шифрування і тип аунтефікаціі по WPA-PSK і TKIP. Введіть ваш пароль від мережі і підключайтеся.

Налаштування інтернету на Wi-Fi роутер або настройка зовнішньої мережі

Налаштування інтернету на Wi-Fi роутер або настройка зовнішньої мережі

У разі якщо нам потрібно розвести по внутрішній мережі Інтернет - потрібно підключити мережевий кабель з «Інтернетом» у зовнішній інтерфейс на wi-fi роутера (зовнішній інтерфейс зазвичай знаходиться трохи осторонь від інших і підписаний відповідно WAN)
Після чого в настройках роутера потрібно вказати налаштування зовнішнього інтерфейсу вашого провайдера: зазвичай вони є в договорі, або зателефонуйте в технічну підтримку. Також варто не забувати про DNS - на роутері напевно є кешуючий DNS сервер або в крайньому випадку DNS тунель, налаштуйте його. Так само варто перевірити - дозволений чи обмін пакетів між інтерфейсами, якщо так то Інтернет швидше за все вже є в вашої внутрішньої мережі.

До речі хочу зауважити що останні моделі wi-fi роутерів і деякі з попередніх (Asus, наприклад) мають можливість роботи з протоколом PPPoE - який останнім часом все частіше і частіше зустрічається у провайдерів, тому в кінці статті ви знайдете покрокову інструкцію з налаштування wi- fi роутера з підключенням по протоколу PPPoE. Якщо інтернет у вас саме такий, то переконаєтеся що у вас роутер з підтримкою PPPoE. на цій сторінці я описав основні типи підключення до інтернету, щоб ви змогли визначити свій.

[Youtube] Gh34EwF-MB4 [/ youtube]

PS Ще раз нагадаю про «заповітну кнопочку», що відповідає на питання «Як скинути пароль на роутер, якщо я забув старий». На кожному роутере є кнопка «Reset» - після натискання на неї під час роботи роутера він перезавантажується і всі налаштування виставляються в початкові.

Чому Wi-Fi не хоче передавати дані? До Wi-Fi ви підключаєтеся, але браузер не може відобразити сайт. Знайдемо шляхи вирішення цієї проблеми WLAN:

Слабкий сигнал Wi-Fi з'єднання. Іноді WLAN передає дані в півтора, два рази повільніше і сигнал завжди поганий, незалежно від розташування антени. Причина: ваша мережу перекривається іншою WLAN, яка працює на тій же частоті. Щоб кілька радіомереж змогли існувати поруч без накладення друг на друга, в стандарті 802.11b / g передбачено 13 каналів на частоті 2,4 ГГц. Багато роутери налаштовані на одинадцятий або шостий канали. З безкоштовним додатком NetStumbler можна знайти і розпізнати сусідні WLAN і з'ясувати, на яких каналах вони працюють. Завантажте програму з офіційного сайту і почніть пошук. Після цього ви побачите канали оточуючих вас мереж. Тепер через веб-конфігурацію роутера встановіть свій WLAN на один з каналів, який не використовується в цій мережі, і перевірте, покращився чи сигнал.

Як збільшити радіус дії Wi-Fi мережі. Якщо дальність дії Wi-Fi роутера недостатня, зазвичай застосовується технологія WDS (Wireless Distribution System - розподілена бездротова система). Вона дозволяє точкам доступу Wi Fi встановлювати з'єднання не тільки з клієнтами, але і між собою. Кожна з них приймає сигнал інший і передає його далі. Однак це збільшення дальності дії виливається в вартість ще одного набору обладнання для точки доступу. Наступний недолік: точка доступу повинна забезпечувати одночасне з'єднання і з мережею, і з клієнтом - це в два рази знижує еффектівность.Другой, менш витратний, але часто досить ефективний спосіб впоратися з проблемою - замінити комплектну антену роутера на що має більший коефіцієнт посилення або взагалі на спрямовану.

Wi-Fi Роутер або Wi-Fi точка доступу втрачає з'єднання. Мережа функціонує нормально, але зв'язок постійно рветься. Проблема, швидше за все, в низькій якості електромережі. Навіть невеликої перепаду напруги досить, щоб роутер втратив з'єднання. Рішення: придбайте невелике джерело безперебійного живлення і підключіть роутер через нього. Якщо це відбувається рідко, більшість користувачів вимикають / включають пристрій, але це не вихід.

Розриви зв'язку wi-fi з'єднання. Коли wi-fi роутер і комп'ютерний адаптер зроблені різними виробниками, це може викликати деякі проблеми. Як правило, тут допомагає оновлення програмного забезпечення. Знайдіть на сайті постачальника новітню версію і встановіть її через меню конфігурації. Особливо часто дана проблема вирішується оновленням прошивки на точках доступу і роутерах компанії D-Link.

Поширені помилки і настройка Wi-Fi роутера

Поширені помилки і настройка Wi-Fi роутера

Неправильна IP-конфігурація. Для того щоб два компонента мережевий зв'язку могли обмінюватися файлами, кожному потрібен свій власний IP-адреса. Ці мережеві дані розподіляє DHCP-сервер (Dynamic Host Configuration Protocol) в роутері (не забудьте перевірити в веб-інтерфейсі роутера, щоб DHCP-сервер був включений). Відкрийте панель управління і виберіть «Підключення до Інтернету». Виберіть в меню з'єднання WLAN «Налаштування». Далі двічі клікніть по «Інтернет-протокол» (TCP / IP) і активуйте опцію «Отримувати IP-адресу автоматично». Підтвердіть, двічі клікнувши по «ОК» .Якщо у вас кілька пристроїв, які можуть бути DHCP-серверами, між ними може виникнути конфлікт. Це призводить до справжнього хаосу. Щоб відстежити, який саме пристрій порушує роботу, використовуйте додаток DHCP Find. Воно повідомляє MAC-адреси DHCP-сервера. MAC-адреси зазвичай пишуться на нижньому боці пристроїв. Таким чином, ви можете швидко ідентифікувати порушника спокою і відключити в ньому DHCP-сервер.Еслі зв'язок все ще не функціонує, можливо, в цьому винні настройки проксі-сервера в браузері. Налаштуйте свій браузер: в Internet Explorer клікніть по «Сервіс | Властивості оглядача »і перейдіть на« Підключення ». У розділі «Налаштування LAN» видаліть галочки навпроти всіх пунктів, в тому числі і «Автоматичного визначення параметрів». В інших браузерах, таких як Firefox, Сhrome або Opera, ці функції носять схожі назви.

DHCP Find - шукає порушників спокою WLAN

PuTTY - конфигурирует WLAN-роутери

Easy Wi - Fi Radar - відображає всі з'єднання WLAN в окрузі

Wire shark - знаходить незахищені дані

Network Share Browser - показує всі вільні мережі

Wlandscape - створює карту покриття WLAN

Wi fi роутер Netgear WNR3500L. проста настройка

проста настройка

На прикладі провайдера Chehov.NET

 1. Кабель від провайдера підключаємо до роутера (в WAN порт - жовтий).
 2. Беремо інший кабель (обтиснуту з 2-х сторін виту пару). Підключаємо в роутер (LAN порт - помаранчевий) один кінець кабелю, а інший до комп'ютера.
 3. Підключаємо роутер до розетки. Включаємо його.
 4. Вставляєте диск з комплекту в привід (російський інтерфейс). Налаштовуєте покроково. Все дуже зрозуміло.
 5. Далі дивимося ролик (нижче) і налаштовуємо РPPoE з'єднання: заходимо в веб-інтерфейс - www.routerlogin.net c парою admin | password, вибираємо тип з'єднання - PPPoE, задаємо логін і пароль з договору, IP автоматично, міняєте пароль доступу до роутера. Чи застосовуєте налаштування, перезавантажується - готово!

[Youtube] 9HQhe6H92iU [/ youtube]

Як налаштувати Wi Fi роутер NETGEAR JWNR2000 c з'єднанням за типом PPPoE

Зайти в браузер Internet Explorer, Mozilla, Opera, Safari і в рядку адреси набрати 192.168.0.1. У вікні в полі «Ім'я користувача» вводимо admin, в поле «Пароль» вводимо password і натискаємо кнопку «Ок».
Після даної процедури з'явиться меню роутера:

Налаштування PPPoE-з'єднання
Натисніть кнопку «Ок» на рис. вище. З'являться «Основні настройки» (в меню зліва це: Установка - Основні настройки).
На питання «Чи потрібна при підключенні до Інтернету ввести інформацію про підключення?» Відповідаємо «Так»:

У «Постачальник послуг Інтернету» вибираємо «Інші» (що відповідає типу підключення PPPoE):

далі:
Ім'я користувача: <логін з договору>
Пароль: <пароль з договору>

Режим підключення - режим установки з'єднання. «Завжди включено» для постійного з'єднання. «Підключення на вимогу» - щоб установити при необхідності - тобто при появі трафіку, спрямованого в Інтернет, пристрій встановить з'єднання, а при відсутності активності більш часу, зазначеного у «Час бездіяльності перед відключенням (в хвилинах)» - від'єднатися. У разі вибору «Підключення вручну» - з'єднання встановлюється і завершується вручну

У разі вибору «Підключення вручну» - з'єднання встановлюється і завершується вручну

«IP-адреса в Інтернеті» залишаємо «Отримати динамічно від постачальника послуг Інтернету», якщо IP вам не видано провайдером (статичний), як і інші параметри (все має бути в договорі):

«IP-адреса в Інтернеті» залишаємо «Отримати динамічно від постачальника послуг Інтернету», якщо IP вам не видано провайдером (статичний), як і інші параметри (все має бути в договорі):

Адреси DNS-серверів можна вказати вручну, якщо такі є від провайдера або залишайте отримання автоматично:
Головний DNS: xxx.xxx.xx.x
Додатковий DNS: xxx.xxx.xx.x

x

«MAC-адресу маршрутизатора» залишаємо за замовчуванням:

«MAC-адресу маршрутизатора» залишаємо за замовчуванням:

Налаштування wi-fi і безпеки за допомогою ключа шифрування

Налаштування wi-fi і безпеки за допомогою ключа шифрування

Налаштування безпеки wi-fi мережі за допомогою фільтрації по MAC-адресу

Налаштування безпеки wi-fi мережі за допомогою фільтрації по MAC-адресу

Встановлення точки доступу Netgear WG602

Встановлення точки доступу Netgear WG602

Налаштування wi-fi точки доступу Netgear WG602 досить проста. Перш, ніж приступати до підключення, затисніть кнопку «Reset», яка розташована на задній стінці точки доступу на 20 секунд для скидання всіх налаштувань на стандартні. Пам'ятайте, що якщо ви використовуєте інтернет-підключення через пару логін-пароль, то вам потрібно визначити точку доступу з підтримкою протоколу PPPoE, підключення якої описано вище, точку доступу Netgear WG602 не можна використовувати з даним типом підключення до Інтернету.

Підключаємо точку доступу Netgear wg602 до мережевої карти комп'ютера кручений парою. В налаштуваннях підключення мережевого адаптера (карти) комп'ютера прописуємо IP 192.168.0.2, маска 255.255.255.0, видаляючи колишні налаштування, якщо вони там мали місце, але ви також можете використовувати другу мережеву карту на материнській платі для установки точки доступу.

Відкриваємо браузер для підключення до веб-інтерфейсу точки доступу, пишемо в адресному рядку 192.168.0.227, має з'явитися діалогове вікно, де необхідно ввести login: admin password: password (дані настройки прописані на нижній кришці вашої точки доступу)

Заходимо в меню Wireless Settings, набираємо довільну назву мережі - Wireless Network Name (SSID) і регіон (Country / Region), натискаємо «Apply».

Заходимо в меню Wireless Settings, набираємо довільну назву мережі - Wireless Network Name (SSID) і регіон (Country / Region), натискаємо «Apply»

Wireless Settings

Далі в Security Settings вибираємо захист WPA2-PSK (AES) і присвоюється пароль. Не плутайте з розділом Change Password (зміна пароля), це пароль до веб-інтерфейсу, а не до Wi-Fi мережі.

Security Settings

Тепер нам необхідно зайти в IP settings і «вбити» настройки провайдера з договору, знявши галочку з DHCP. Цю галочку знімати не потрібно тільки тим, у кого провайдер присвоює IP автоматично або ви використовуєте провідний маршрутизатор (світч) з присвоєним до нього IP. Такі маршрутизатори необхідні для підключення в квартирі декількох пристроїв. Всі інші настройки залиште за умовчанням.

IP Settings

Перезавантажуємо точку доступу (переходимо в розділ меню Reboot AP), виймаємо кабель з мережевої карти комп'ютера:

1) Якщо у вас інтернет кабель підключений до вищезазначеного свитчу з присвоєним провайдером IP, то кінцем з що ви витягли з комп'ютера, вставляєте в свитч і підключаєтеся до новоспеченої Wi-Fi мережі за допомогою будь-якого пристрою, що підтримує дану технологію бездротового зв'язку, вводячи лише пароль (наприклад, смартфон). Пропустіть цей абзац, якщо не використовуєте такий маршрутизатор.

2) Якщо у вас в квартирі (в будинку, офісі) тільки кабель від провайдера, то кінець кабелю, витягнуте з комп'ютера, також виймаєте з точки доступу і підключаєте до неї кабель інтернет-провайдера. Перевіряйте працездатність мережі.

Чому Wi-Fi не хоче передавати дані?
На питання «Чи потрібна при підключенні до Інтернету ввести інформацію про підключення?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: