Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Налаштування Wi-Fi на роутері Huawei HG8245H-256M для ByFly

 1. Налаштування мережевої карти в Windows 7
 2. Налаштування Wi-Fi маршрутизатор.
 3. Налаштування Huawei HG8245H-256M на максимальну продуктивність
 4. Підключення до Wi-Fi без настройки роутера

Як альтернативу Промзв'язку MT-PON-AT4 Белтелеком іноді видає абонентам роутер (модем) Huawei HG8245H-256M. Цей маршрутизатор є досить сучасним і підтримує навіть Wi-Fi 300 Mbps, але на жаль тільки стандарту 802.11N для 2,4 гГц. Зате є гигабитная дротова мережа, для тих хто хоче розгойдати свій інтернет на повну котушку. До слова, роутер досить потужний, але в майбутньому мало б сенс поруч поставити що-небудь AC стандарту . Перейдемо до налаштування HG8245H-256M.

Як альтернативу Промзв'язку MT-PON-AT4 Белтелеком іноді видає абонентам роутер (модем) Huawei HG8245H-256M

Підготовка до налаштування Wi-Fi на HG8245H-256M

Вставте кабель від мережевої карти комп'ютера в 1-3 порт роутера. 4-ий порт використовувати для інтернету можна так в нього виведено IPTV. Для початку скажу, що інтернет на комп'ютері працює по кабелю відразу. Якщо не працює вам потрібно зателефонувати на безкоштовний номер 123 і попросити техпідтримку Белтелекома налаштувати PPPoE на ньому. Далі спробуємо зайти на Web-інтерфейс управління даними роутером: http://192.168.100.1 або введемо в рядку вашого браузера цей IP адреса:

Для авторизації на маршрутизаторі Huawei HG8245H-256M вводимо ім'я користувача root і пароль admin і натискаємо Login. Можна також входити за наступним імені користувача: telecomadmin і паролю admintelecom за якими вам відкриється трохи більше налаштувань.

Якщо сторінка відкрилася, то переходимо до налаштування Wi-Fi на HG8245H-256M. Тим у кого не працює DHCP клієнт в Windows або вимкнений DHCP сервер на роутері, доведеться вручну налаштувати IP адресу мережевої карти. Якщо інтернет працює, але гальмує рекомендуємо спробувати вимкнути TCP / IP v6

Налаштування мережевої карти в Windows 7

Робимо правий клік по іконці комп'ютера в треї (правий нижній кут вашого робочого столу Windows)

У Windows 7 треба зайти в центр управління мережами і загальним доступом

Вибираємо мережевий інтерфейс, який дивиться на роутер (до якого підключений модем). Якщо їх кілька налаштовуйте все підряд: Якщо ви іпользуете тільки ByFly на комп'ютері нічого страшного не буде якщо ви настроете адреси на всіх інтерфейсах.

Якщо їх кілька налаштовуйте все підряд: Якщо ви іпользуете тільки ByFly на комп'ютері нічого страшного не буде якщо ви настроете адреси на всіх інтерфейсах

Можете натиснути кнопку відомості і подивитися "шлюз" можливо там встановлено IP з іншої підмережі. (Таке буває якщо роутер використовувався до вас) Приклад:

(Таке буває якщо роутер використовувався до вас) Приклад:

Тоді підключатися треба до шлюзу за замовчуванням.

Якщо нічого не запрацювало, можливо DHCP клієнт в операційній системі "помер" і натиснувши кнопочку властивості у вікні "Стану мережевого підключення" налаштуємо статичний IP:

До слова раджу, якщо інтернет у вас гальмує зняти галочку "Протокол інтернету версії 6 TCP / IP v6", це іноді допомагає.

До слова раджу, якщо інтернет у вас гальмує зняти галочку Протокол інтернету версії 6 TCP / IP v6, це іноді допомагає

Заповніть на комп'ютері IP адреси відповідно до таблиці.

Заповніть на комп'ютері IP адреси відповідно до таблиці

Поле "IP-адреса" для кожного комп'ютера у вашій мережі унікально. Чи не налаштовуйте для сусідніх ПК і телефонів одніковие адреси. зробіть їх наприклад 192.168.100.253, 192.168.100.252 ......

Якщо після цього нічого не заробить, вам залишиться спробувати поміняти роутер у Белтелекома або викликати нас .

Налаштування Wi-Fi маршрутизатор.

Налаштування HG8245H-256M починається з входу на вкладку WLAN / WLAN Basic Configuration.

Там треба заповнити:

SSID Name - ім'я вашої мережі

Authentication Mode: метод аутентифікації краще вибрати найсучасніший для домашніх мереж, на сьогодні - WPA2 PreSharedKey.

Encryption Mode: Режим шифрування - AES

WPA PreSharedKey: Тут треба вказати ваш пароль на Wi-Fi. Якщо вам важлива конфіденційність через мережу даних і виключення злодійство вашого трафіку, то при виборі пароля рекомендується щоб він відповідав наступним вимогам:

 • Символи і букви в нижньому і верхньому регістрі
 • У паролі присутні цифри
 • Не можна використовувати слова в ключі, так як пароль до вашої мережі може бути підібраний брутфорс атакою по словнику.
 • Небажано використовувати слова з додаванням цифр символів і букв, так як можна здійснити гібридну атаку по словнику.

Налаштування Huawei HG8245H-256M на максимальну продуктивність

Якщо у вас тариф інтернету від 25Mbps вам має сенс збільшити продуктивність Wi-Fi. Перейдемо на вкладку WLAN Advanced Configuration

Виставимо ширину каналів (Channel Width) в Auto 20/40 MHz, що дасть двократне зростання продуктивності в малозашумлённом Wi-Fi мережами приватному будинку. Якщо у вас точка варто в щільній міській забудові, ширина каналів 20MHz може дати більшу стабільність роботи мережі.

Для максимальної продуктивності режим (Mode) можна виставити 802.11n, але ноутбуки до 2009 року випуску тоді швидше за все не зможуть підключитися до такої мережі. Втім таких пристроїв вже в 2018 році мало.

Вибір 13 каналу може так-же збільшити продуктивність, так як деякі роутери 12-13 канал не підтримують через те що не пристосовані працювати в нашому регіоні. Але майте на увазі, що клієнтські пристрої з американським регіоном і багатьма іншими не зможуть підключитися до цієї мережі

Підключення до Wi-Fi без настройки роутера

До мережі Wi-Fi організованої за допомогою цього роутера можна також підключитися без настройки. Вам попередньо треба зняти рамку з закріпленим в ній оптичним кабелем. Тоді ви побачите 3-и стікера на одному з яких ви знайдете назву мережі і ключ до неї.

Для цього вам потрібно на корпусі приладу знайти стікер з SSID і WLAN Key.

PS Також якщо ви не відключали WPS ви можете підключиться до мережі натиснувши цю кнопку на роутері під час підключення.

Якщо ваш ноутбук не бачить Wi-Fi мережі почитайте цю інструкцію . Якщо ви не можете налаштувати роутер самі можете так-же викликати фахівця додому.

Можна також подивитися відео з відкриття порту для вхідних підключень до вашого сервера. Правда в 2018 році має це сенс тільки якщо у вас викуплений статичний IP. Динамічний адреса не підходить так як Белтелеком вже давно не видає на роутери IP маршрутизовані в інтернеті. Більшість з нас зараз сидить в інтернеті за подвійним NAT.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: