Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Наскільки шкідливий віртуальний секс - консультація сексопатолога

 1. Що таке віртуальний секс?
 2. І старий, і молодий
 3. Люди ховають себе в віртуальному сексі
 4. про залежність
 5. Реальні сексопатологи і віртуальні пацієнти
 6. Дружини проти віртуальних партнерок
 7. Сайти знайомств і віртуальний секс
 8. про жінок
 9. Про лікування

Віртуальним сексом захоплюються в основному чоловіки у віковому діапазоні від 15 до 55 років, які мають проблеми в сімейному житті Віртуальним сексом захоплюються в основному чоловіки у віковому діапазоні від 15 до 55 років, які мають проблеми в сімейному житті. Певна частина завислих у віртуальному "інтимі" стає пацієнтами сексопатолов і психотерапевтів. Про проблему залежності від віртуального сексу і лікуванні порталу interfax.by розповів сексопатолог психоневрологічного диспансеру м Мінська лікар-сексолог Микола Хвощинский.

Що таке віртуальний секс?

- Це форма сексуальних взаємин, коли партнери взаємодіють за допомогою якого-небудь комунікаційного обладнання. За допомогою технічних засобів вони обмінюються сексуальними стимулами з метою отримання статевого задоволення.

Стимули можуть бути різними: аудіальний (наприклад, секс по телефону), візуальними (онлайн-секс з використанням веб-камери, проглядання порноматеріалів або сексуальні ігри в 3D-форматі, коли можна управляти поведінкою створеного комп'ютерного образу), тактильними (використання спеціальних секс- іграшок, які дозволяють передати партнеру на відстані дотикові, температурні і інші відчуття), можливий обмін збудливими текстовими повідомленнями через СМС або ICQ.

І старий, і молодий

- Віковий діапазон цікавляться віртуальним сексом широкий: в середньому від 15 до 55 років. Найчастіше це чоловіки. Але не тільки підлітки. Просто підліток починає активно пізнавати світ, коли лібідо б'є через край. Реалізація сексуальної енергії утруднена. Ось тому починаються експерименти в Інтернеті. Тут і криється велика небезпека.

Підліток почав контактувати з віртуальними партнерами і схаменувся, коли йому вже років 30. Але ж він так і не навчився конкретну жінку в очі дивитися, якісь слова говорити. Не виходить з ними знайомитися. Звичайно, не виходить, адже ніколи цього в реальності не пробував. Сам себе закрив у віртуальному світі.

Що стосується дорослих людей, віртуальним сексом частіше захоплюються ті, у кого є проблеми в сімейному житті, в сексуальній сфері. Коли всі функції з віком згасають і у людини є комп'ютер, він йде у віртуальний сексуальний світ, щоб компенсувати природні втрати. Це ще не найстрашніше, що може трапитися в поважному віці.

Люди ховають себе в віртуальному сексі

- Слово «віртуальний» перекладається як «можливий в ідеї, прихований, потенційний». Це можна розуміти як щось, ще не скоєний або недосконале. Така ось гра слів.

Характерні риси вирта (віртуального сексу - ІФ ) - це відсутність прямого фізичного контакту між партнерами, певна анонімність, доступність будь-якого об'єкта потягу в будь-який час і особистий контроль над формою і тривалістю контакту. Зверніть увагу, загальним для цих 4 ознак віртуального сексу є проблема контакту з партнером: або дистанціювання від нього, або маніпуляція контактом на догоду будь-якій своїй примхи.

Відсутність прямих, безпосередніх взаємовідносин, напевно, і є слабке місце вирта. Не все можна довіряти технічних засобів комунікації. У прямому спілкуванні завжди більше непередбачуваності і життєвості. В цьому і інтерес. Чи не беремо до уваги ситуації, коли є якісь вимушені обмеження для контакту з партнером (хвороба, розлука - ІФ ).

Питання, чому люди добровільно дистанціюються один від одного в плані сексу? Не всі пояснюється однією невпевненістю і недосвідченістю.

Серед практикуючих віртуальні сексуальні відносини умовно виділяють:

 • «Цікавих» (шукають новизни і різноманітності);
 • «Спантеличених» (намагаються компенсувати проблеми в сімейному і особистому житті);
 • «Стурбованих» і «залежних» (вже відчувають хвороблива пристрасть до віртуальних зв'язків). До речі, серед цих «стурбованих» близько 2/3 взагалі ніколи не жили статевим життям.

Кого-то насправді лякають реальні відносини очі в очі, так як досвіду замало; хтось у віртуальному просторі намагається реалізувати безпечно для себе збочені фантазії; а хтось, пересичений життям, не встаючи з місця, пробує урізноманітнити її.

Ця проблема заслуговує на увагу, і вона набагато серйозніше, ніж здається на перший погляд, особливо в сучасних умовах, коли у переважної більшості комп'ютери не тільки вдома на столі, але і з собою в кишені. Є спокуса знайомитися, зав'язувати дружні і еротичні відносини через Інтернет. Адже, здавалося б, скільки часу і зусиль це економить.

Але якщо людина думає рухатися далі в своєму розвитку, зрозумівши, що з'явилася залежність від віртуального сексу, він може звертатися до психотерапевта, до сексопатолога. Ця залежність, як і будь-яка інша, піддається лікуванню.

про залежність

- Психологічну залежність від віртуального сексу можна розглядати як один з варіантів невротичного розладу, який виник на вістрі технічного прогресу завдяки розвитку Інтернету. Особливий сенс в даному контексті набувають такі слова, як «мережу», «павутина», від яких віє фатальністю.

Інші види залежностей від комп'ютера - це надмірна захопленість відвідинами порносайтів і сайтів знайомств, веб-серфінг, коли людина гуляє по Інтернету, шукає якусь інформацію і не може зупинитися. А що говорити про комп'ютерну ігроманії!

Про невротичної залежності може йти мова, якщо людиною опановує нав'язливе прагнення здійснювати певні стереотипні вчинки, які, врешті-решт, перетворюються на самоціль. І тоді вже не стільки результат, скільки саме нав'язливе поведінку, сам процес приносить якесь тимчасове задоволення, яке не може бути повним: апетит ніяк не насититься. При цьому, як правило, страждають інші сторони життя: звужуються професійні та культурні інтереси, порушуються взаємини з оточенням, рвуться звичні соціальні зв'язки. Може прийти усвідомлення, що це "захоплення" заповнює практично все твоє життєвий простір, забирає душевні і фізичні сили, буквально висмоктує людини. З'являється відчуття, що вже не ти, а саме потяг, сама нав'язливість управляє тобою. Ось так, страждаючи, але не маючи достатньої сили волі відмовитися від залежності, людина ходить по замкнутому колу.

Приблизно у 50% любителів віртуального сексу є небезпека потрапити в залежність від нього.

Реальні сексопатологи і віртуальні пацієнти

- Не сказати, що до нас щодня приходять пацієнт і кажуть: «Вилікуйте мою залежність від віртуального сексу». Але деякі з тих, хто звертався до нас за допомогою з інших питань, в тому числі і з приводу еректильної дисфункції, згадували, що віртуальний секс у їхньому житті був.

Один пацієнт, що прийшов з приводу сімейних проблем, розповідав, що у нього в житті був період, коли він дуже активно захоплювався віртуальним сексом за наявності реальної партнерки. "У мене була реальна жінка, а я займався віртуальним сексом, але в один момент зрозумів, що роздвоююся і зав'язав з цим", - сказав він якось на прийомі. Ось бачите, знайшов в собі сіли.м

Дружини проти віртуальних партнерок

- Були в нашій практиці такі випадки, коли жінки висловлювали стурбованість тим, що їхні чоловіки іноді зависають на порносайтах, і питали, чи немає у них віртуальної сексуальної залежності. Але так просто за очі сказати не можна. Потрібно з людиною поговорити і з'ясувати, як далеко це зайшло. Адже якщо один раз подивитися порносайт або поспілкуватися з віртуальною партнеркою, говорити про залежність і необхідності лікування передчасно. Можна припустити, що переважна більшість чоловічого населення свого часу починало знайомитися з Інтернетом саме через порносайти. Краще поставити собі інше питання: «Що відбувається в нашій родині і чому ми стали віддалятися один від одного? Чи немає в цьому і мого мимовільного участі? »Можливо, віртуальний інтерес - лише вершина айсберга, і лікувати доведеться сімейні відносини.

Сайти знайомств і віртуальний секс

- У гущі сайтів знайомств часто ховаються любителі вирта. Вони себе не завжди афішують. Але наївний шукач спорідненої душі може спочатку піддатися на заколисуюче «воркування», захоплення, компліменти. Потім може послідувати пропозицію оголити якусь частину тіла перед веб-камерою (звичайно, тільки для кращого знайомства). Дальше більше. Головне - не упустити момент, коли прийде розуміння, що вами грубо користуються і що ні про яку душевності мова вже не йде. Тим більше, що зберегти анонімність в Інтернеті проблематично. Є конкретні сайти для сексуальних знайомств. Там все відкрито. Моральну сторону явища зараз обговорювати не будемо. Кожен має право вирішувати, наскільки йому це потрібно.

про жінок

- Завжди вважалося, що жінкам віртуальні відносини без потреби і що у них практично не буває залежності від віртуального сексу.

На відміну від чоловіків, жінки в стосунках більший акцент роблять на психологічної складової. Їх більше хвилюють такі категорії, як довіра, турбота, безпеку. А віртуальний секс цього не дає, він може дати в основному лише сексуальну розрядку. Жінок більше хвилює надійність відносин, а у віртуальному сексі - ніякої надійності. Це, як в рекламі, «зв'язок без зобов'язань». Та й у звичайної жінки маса інших турбот, тому у неї менше можливостей відволікатися на віртуальний секс.

Але останнім часом відзначається посилення жіночого інтересу до віртуальних пригод. Це можна пояснити сучасною тенденцією до більшої самостійності і незалежності жінок в соціальному плані, а також сумною статистикою зростання числа самотніх жінок і неповних сімей.

Взагалі-то людина, незалежно від статі, соціально і сексуально активний, як правило, самодостатній і потреби в віртуальному сексі немає. Та й кому потрібен смак «ідентичний натуральному».

Про лікування

- За різними даними, від 40 до 60% людей, що практикують віртуальний секс, придбали залежність від нього. Можна допомогти людині повернутися в реальний світ. Пристрасть до віртуального сексу лікується, як і будь-яка форма залежності. Це і перегляд стилю життя, сімейні та індивідуальні психотерапія, призначення препаратів для ослаблення сили потягу. Але в основному успіх визначається особистою мотивацією, бажанням самої людини.

Анна Нефедова

Що таке віртуальний секс?
Що таке віртуальний секс?
Питання, чому люди добровільно дистанціюються один від одного в плані сексу?
Краще поставити собі інше питання: «Що відбувається в нашій родині і чому ми стали віддалятися один від одного?
Чи немає в цьому і мого мимовільного участі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: