Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Не включається ноутбук: інструкція щодо вирішення проблеми

 1. Ноутбук не подає ознак життя
 2. Вентилятор шумить, але на екрані нічого немає
 3. Чи включається і зависає
 4. Постійно перезавантажується або вимикається
 5. Починає завантажуватися, але не стартує
 6. Підведемо підсумки

Ноутбук, попрацювавши кілька років, перестав включатися? Це неприємна ситуація може трапитися з кожним. Спробуємо розібратися, чи можна вирішити дану ситуацію самостійно або необхідно буде звернутися до фахівців.

Чому не включається ноутбук? Як і у стаціонарного комп'ютера, у лептопа все несправності можна поділити на дві групи: апаратні і програмні. Апаратні - це складнощі з обладнанням, вони вимагають фізичного втручання. З програмними питаннями простіше - вони часто можуть бути вирішені користувачем.

Якщо інструкції в цій статті не допоможуть, прочитайте також дуже корисний матюкав щодо вирішення проблеми в статті про працездатності ноутбука . А поки продовжимо розбирати питання.

Якщо ПК ніяк не реагує на дії користувача, то це проблема точно пов'язана з залізом, а коли на екрані з'являється заставка або будь-які написи, то проблема вже може бути, хоча і необов'язково, програмної. Для початку необхідно провести первинну діагностику.

Ноутбук не подає ознак життя

Коли при включенні апарату нічого не відбувається (не включаються вентилятори, немає повідомлень про помилки на екрані і так далі), то найчастіша проблема пов'язана з харчуванням. Для початку необхідно перевірити всі дроти і спробувати підключити його до розетки зі знятою батареєю. На лептопі є індикатор живлення, аналогічний індикатор зазвичай присутній і на блоці живлення.

Найпоширеніша ситуація - несправність блоку живлення. Для початку зовні огляньте всі контакти і шнури. Якщо вони в порядку, то для початку можна спробувати підключити ПК за допомогою іншого блоку живлення.

Якщо вони в порядку, то для початку можна спробувати підключити ПК за допомогою іншого блоку живлення

Якщо комп'ютер не включається і при заміні адаптера, то доведеться звернутися за послугами сервісних центрів.

Важливо! Якщо ваш ноутбук знаходиться на гарантії і з ним трапилися проблеми, не намагайтеся вирішити проблеми самостійно, а відразу звертайтеся в сервісний центр продавця або виробника.

Вентилятор шумить, але на екрані нічого немає

Можливою несправністю може бути екран. Але для початку не зайвим буде перевірити, чи не зменшена чи яскравість і не вимкнули екран. Для цього необхідно скористатися гарячими клавішами. Наприклад, на ASUS це зазвичай Fn + F7 для включення / вимикання екрана і Fn + F6, щоб підвищити яскравість.

Добре, якщо всі питання зважилися за допомогою гарячих клавіш, але екран може і насправді не працювати або замість зображення показувати різні артефакти. Найнадійніший спосіб перевірки екрану - підключити лептоп до зовнішнього монітора, використовуючи VGA роз'єм (або HDMI при наявності). Якщо картинка на зовнішньому моніторі з'явилася, то проблема з самим екраном.

Якщо картинка на зовнішньому моніторі з'явилася, то проблема з самим екраном

Досить часто винуватцем відсутності зображення є несправна дискретна відеокарта. Це відбувається через неправильну експлуатацію, наприклад, зайвої запиленості.

Порада. Не використовуйте ноутбук, особливо в режимі підвищеного навантаження, наприклад, при запуску ігор на м'якій поверхні. Вони можуть закрити вентиляційні отвори і викликати перегрів системи.

Якщо апарат використовується більше для ігор, то корисно буде придбати охолоджуючу підставку, а для спостереження за температурою відеокарти встановити спеціальну програму.

Вирішити питання допоможе відключення дискретної відеокарти, на деяких пристроях це можна зробити за допомогою перемикача, на інших така можливість не передбачена і доведеться вдаватися до його розібрання або звертатися за допомогою в сервіс.

Інші можливі причини такої поведінки пристрою:

 • проблеми з процесором;
 • несправна оперативна пам'ять;
 • невірна прошивка BIOS;
 • несправність північного моста на материнській платі.

Чи включається і зависає

У разі якщо з'являється заставка або текстова інформація про технічні дані, і після цього процес завантаження зупиняється, то найпоширеніша причина в неправильної конфігурації налаштувань в меню BIOS. Потрібно просто зайти в BIOS і відновити всі налаштування до стандартних, за допомогою функції Load BIOS Defaults (назва в різних моделях може змінюватися).

Важливо звернути увагу і на повідомлення системи, воно може сигналізувати про помилку, наприклад, воно з'являється, коли батарейка на материнській платі села і настройки часу і BIOS автоматично скинулися на встановлені з заводу.

Проблеми можуть бути і значно серйозніше, наприклад, збої в роботі жорсткого диска або оперативної пам'яті. При певному досвіді встановити проблеми з жорстким диском вдається на слух.

Постійно перезавантажується або вимикається

Проблема може полягати в сильному перегріві через забитий пилом вентилятора або поганий установки радіатора, і тоді її досить просто виправити, розібравши, усунувши запиленість і перевіривши правильність установки вентилятора. На жаль, проблема може бути значно складнішою і викликана, наприклад, перегрівом південного моста. Тут вже без втручання фахівців не обійтися.

Починає завантажуватися, але не стартує

Проблема, коли лептоп доходить до завантаження операційної системи, але потім починає видавати помилки або просто перезавантажуватися по колу, зустрічається найчастіше. Така несправність може бути викликана як програмної, так і апаратної проблемою. Найбільш простий спосіб переконатися, чи є проблема програмної - перевстановити операційну систему або завантажитися з зовнішнього пристрою і за допомогою утиліт провести повну діагностику ноутбука.

Підведемо підсумки

Якщо ноутбук перестав включатися, то необхідно згадати, що передувало виниклої проблеми. Наприклад, довга гра могла привести до перегріву і проблем з залізом, а якщо ви встановлювали нові програми, то проблема всього скоріше полягає саме в них. І наостанок хотілося б дати пораду, не маючи досвіду, не варто розбирати ноутбук самостійно. Багато моделей зібрати назад дуже складно, а послуги сервісного центру від цього тільки виростуть в ціні.

Чому не включається ноутбук?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: